PDA

View Full Version : С каква кола ще сте на абитуриентския бал ?



make_you_mine
05-18-2009, 09:08
Аз с Мерцедес Ц клас.

OneGirl
05-18-2009, 09:15
Аз с трабант
http://www.selo.bg/photos/data/media/6/trabi-horse.jpg

:lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

неможах да се стърпя.

XceSS
05-18-2009, 10:28
Jeep ама не мога да ти кажа модела

me4eto
05-18-2009, 10:57
черен Range Rover

Loshotia
05-18-2009, 14:02
Аз ще съм с нашта.



Не мога да разбера какво се демонстрира като се отиде на бал с чужда(под наем) кола, която всеки знае, че не е на човека, който е дошъл с нея.

Mastta
05-18-2009, 14:13
Аз ще съм с нашта.



Не мога да разбера какво се демонстрира като се отиде на бал с чужда(под наем) кола, която всеки знае, че не е на човека, който е дошъл с нея.

:shock: като гледам и другата година ще си 12-ти клас :shock:

Sissy90
05-18-2009, 14:17
Или с Мерцедес, или с нашия Пасат. Не ме интересува, честно казано, само казах на баща ми да измие пасата, че на работата му е страшно прашно и колата постоянно е мръсна :D

lussi
05-18-2009, 14:30
Няма да е под наем или нещо кой знае кво, ще бъде колата на вуйчо ми която даже май е някво комби ахахах, не ми дреме ква е колата :D

alexandarchy
05-19-2009, 10:26
Аз ще съм с нашта.



Не мога да разбера какво се демонстрира като се отиде на бал с чужда(под наем) кола, която всеки знае, че не е на човека, който е дошъл с нея.

:shock: като гледам и другата година ще си 12-ти клас :shock:

8-) :D :lol:

Undying
05-19-2009, 10:33
Аз ще съм с нашта.



Не мога да разбера какво се демонстрира като се отиде на бал с чужда(под наем) кола, която всеки знае, че не е на човека, който е дошъл с нея.

:shock: като гледам и другата година ще си 12-ти клас :shock:
Бреййй, тя поне спазва нормите за правопис и пунктуация, ти като гледам подобни неща не познаваш, в сравнение с твойто нейната една дума си е нищо.

Аз незнам с каква кола ще съм, не ме и вълнува особено. Знам само че вуйчо ми ще ме кара.

afterforever
05-19-2009, 10:37
Аз ще съм с нашта.



Не мога да разбера какво се демонстрира като се отиде на бал с чужда(под наем) кола, която всеки знае, че не е на човека, който е дошъл с нея.

:shock: като гледам и другата година ще си 12-ти клас :shock:

Всъщност нашта е написано правилно, би трябвало само да има апостров... но нима слагаш апостроф и на кво и къв?

pam1
05-19-2009, 10:44
с трактор 8-)

ReBeL
05-19-2009, 10:55
с каручка естествено

YouCantStopMe
05-19-2009, 11:02
Аз ще съм с нашта.



Не мога да разбера какво се демонстрира като се отиде на бал с чужда(под наем) кола, която всеки знае, че не е на човека, който е дошъл с нея.

:shock: като гледам и другата година ще си 12-ти клас :shock:

Всъщност нашта е написано правилно, би трябвало само да има апостров... но нима слагаш апостроф и на кво и къв?
Ти това осмисли ли го преди да го напишеш? :-o
НАШТА?!
Добре,добре. :razz:

Undying
05-19-2009, 11:39
Аз ще съм с нашта.



Не мога да разбера какво се демонстрира като се отиде на бал с чужда(под наем) кола, която всеки знае, че не е на човека, който е дошъл с нея.

:shock: като гледам и другата година ще си 12-ти клас :shock:

Всъщност нашта е написано правилно, би трябвало само да има апостров... но нима слагаш апостроф и на кво и къв?
Ти това осмисли ли го преди да го напишеш? :-o
НАШТА?!
Добре,добре. :razz:
Ами същото трябва да кажеш и за "къв, кво, що" и т.н. Нашта е съкратено от "нашата" , както "къв" от "какъв" , "кво" от "какво" и т.н. Така че момчето си е право, че нашта не е невярно изписано, просто е нужно да се сложи апостроф.

afterforever
05-19-2009, 11:46
Първият човек, комуто не е нужно да обяснявам, че съм момче :lol:

Бира от мене 8)

skuck
05-19-2009, 12:01
ако щях да хоя на бала, щеше да е с Алекото! Само че преди тва щеше да мине ремонт на предницата, пребоядисване(черно + орнаменти)), претапициране може би с бяла кожа и обурудване с поне 200вата аудио! но щом няма да ходя на бал.... тва нещо ще го направя края на лятото като събера пари

всеки може да направи яка западната си кола ... ни малко хора правят тва с москвич!

afterforever
05-19-2009, 12:02
дърпа ме да те питам защо няма да ходиш на бал

MarkKnight
05-19-2009, 12:16
Не разбирам зора да си с лъскава кола на бала,като след дискотеката се прибирате с градския транспорт :lol:

afterforever
05-19-2009, 12:28
или такси...

LittleDude
05-19-2009, 14:50
За бал - Bayerishe Motoren Werke или Mercedes. :grin:

strong
05-19-2009, 18:55
С жигули! :D

Boyd
05-20-2009, 14:28
Дали се возя сам с наш'тa, или баща ми ше ме вози с една служебна зависи от мен! Не знам дали ш'ми се пие!

Belair
05-21-2009, 11:45
Най-вероятно ще съм с мойта кола,стига да не се напивам

afterforever
05-21-2009, 11:49
Дали се возя сам с наш'тa, или баща ми ше ме вози с една служебна зависи от мен! Не знам дали ш'ми се пие!

Туй на бала си да не пиеш поне 1 чашъ...

Rza
05-21-2009, 12:33
половината няма да вземете матурата по БЕЛ :d
Аз и един фр ще ходим с автобус :D 1 за които знаят

storex
05-21-2009, 12:36
Аз доколкото виждам, май ви е по-интересно кой какви видове грешки допуска, докато се изразява. Добре, Loshotia написал(а) от мързел или бързане неправилно 'нашата' - голяма работа! Аз не искам да си помислям какво щеше да стане, ако беше написано примерно 'нажтъ', може би Mastta щеше да повдигне обвинение срещу неизвестния извършител Loshotia.
Mastta, за Loshotia не знам дали ще повтаря 12-ти клас, но ти дано да си завършил(а) вече, в противен случай съчувствам на класния ти ръководител (разбирай, че според мен много досаждаш в желанието си да бъдеш остроумен/остроумна)

Loshotia
05-21-2009, 12:44
Аз ще съм с нашта.



Не мога да разбера какво се демонстрира като се отиде на бал с чужда(под наем) кола, която всеки знае, че не е на човека, който е дошъл с нея.

:shock: като гледам и другата година ще си 12-ти клас :shock:

Всъщност нашта е написано правилно, би трябвало само да има апостров... но нима слагаш апостроф и на кво и къв?
Ти това осмисли ли го преди да го напишеш? :-o
НАШТА?!
Добре,добре. :razz:
Ами същото трябва да кажеш и за "къв, кво, що" и т.н. Нашта е съкратено от "нашата" , както "къв" от "какъв" , "кво" от "какво" и т.н. Така че момчето си е право, че нашта не е невярно изписано, просто е нужно да се сложи апостроф.

А истината е, че просто съм пропуснала "а" в думата :?

Не знам защо се стигна до този спор въобще. Все си мислех, че за толкова време и толкова мнения в този форум съм показал, че пиша грамотно. Или може би Mastta злобее по някакъв начин?

afterforever
05-21-2009, 12:48
А кво изобщо ти пука как пишеш? не... Кво изобко ти пука дали устаналите знаят как пишеш? Случайно да не би да не те разбрахме? Аз съчувствам не само на класния му, че повече дори съчувствам на техните у тях... ти смятай, ако някой от тях земе че турне ударението на грешната сричка... просто сигурно почват ебати скандалите.

Loshotia
05-21-2009, 13:03
Не, че ми пука как пиша- така съм свикнала.

Naughty_
05-21-2009, 13:06
С някъв джип... кво значение има??
Много са ми смешни абитуриентите, които се втилясват за много скъпи коли :?
Единствена кола в БГ... дрън дрън :lol: :razz:

Van4y
05-21-2009, 14:20
Аз мисля на моя да ида с Москвича с 4те фара :) ма трябва да се постегне малко :grin:

miminia
05-21-2009, 14:34
Е неее .. веднъж ти е бала .. по тая логика ... дай да си ходя
с джинсите и тениската .. ;)

Loshotia
05-21-2009, 17:20
А каква е логиката на това да отидеш с кола, чийто наем е колкото месечна работна заплата, вместо да инвестираш тези пари в няколко нощувки на морето?

miminia
05-21-2009, 18:53
ами човека си е направил сметката,
а и може да си има познати ...
хах ... аз веднага ,ако става на върос мога да намеря кола
дет сички ше им се отфорят ченетата ... и не става въпрос
за гъзарщина .. важното да ти е яко! и да мине по - най добрия начин!
Кво лошо се поглезиш ...

plmn
05-21-2009, 20:10
тва като с костюмите и роклите. даваш 1 куп пари за рокля/костюм, която/който отива в гардероба сгънат/а на 5 и остава там завинаги. с тая кола кво? хвърляш пак 1 куп пари, возиш се 100 метра, паркираш я пред някъв убит ресторат, после тряя да я върнеш. ако си имате мерцедеси и т.н. идете с тях, ама за по 1 вечер, къв е смисъла? всички знаят, че тая кола не е ваша, пред кой и какво точно доказвате/показвате?

psychedelic
05-21-2009, 20:14
Незнам, балът ще ми е след 3 години и мисля, че ще намеря някоя хубава количка от някои познати на наще ; ))
пп: шефа на майка ми има Mercedes SL65 AMG 8)

anonymous497065
05-21-2009, 20:18
брат ми ще си е с нашата, все пак не е никак лоша, но жалко, че мин. година един негов приятел беше с нея..както и да е
снимки няма да пускам .. к . . . .. . . .. . . . . . .. . .. . .. . . .. ..

tArIkAt
05-21-2009, 22:27
Аз с трабант
http://www.selo.bg/photos/data/media/6/trabi-horse.jpg

:lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

неможах да се стърпя.
Тва е концедес :D

Loshotia
05-22-2009, 07:13
Незнам, балът ще ми е след 3 години и мисля, че ще намеря някоя хубава количка от някои познати на наще ; ))
пп: шефа на майка ми има Mercedes SL65 AMG 8)

И какво- ще отидеш при шефа на майка ти, или тя при него, и ще кажете " абе така и така, момчето има бал, дали ще може да ти ползваме колата да го закараме на бала?" :razz:

Naughty_
05-22-2009, 11:32
miminia Въобще не е същата логиката
Колко абитуриента в БГ могат да си позволят скъпи коли? Малко. А колко немогат да си го позволят и въпреки това ги наемат и техните, с години след това изплащат, като луди, заеми ?? Доста.
Това си е чисто избиване на комплекси, според мен :? При положение, че може съвсем спокойно някой роднина или близък приятел да я свърши тая работа и да му се плати само бензина и примерно 1 уиски

ArTanDra
05-22-2009, 14:51
С някакъв Мерцедес, и да трябва да бъдеш с хубава кола, иначе за какво си официално облечен/а ? Нормално ли е да сте с рокля за 500-600 лв. и колата да ви е трабант примерно, малко естетика нямате ли... като искате обикновена кола се облечете обикновено.

psychedelic
05-22-2009, 15:08
Loshotia :? Кво да ти кажа баща ми е учил с него и сега сме си приятелски семейства :roll:

AnD1i
05-24-2009, 20:31
с нащо ново черно lamborghini murcielago (тунинговано) :grin:

Darkkiss
05-25-2009, 00:52
това па да дадете по 400-500 кинта за да наемете некъв таралясник който дори няма да го карате за 1-2 часа е пълна простутия особено когато хората нямат пари вие се чудите как да ги метнете...
и другото което не мога да разбера е какво значение има с каква кола ще сте? то хубаво сте завършили ма то това е тепърва началото, дали някой ще ви види в лъскава кола или не няма никакво значение... след 10-15 години ако сте учили и имате добра работа можете да си земете хубава кола и тогава е в пъти по голямо удоволствието...
деа не я разбирам тая показност при вас...

strong
05-25-2009, 12:58
Абе к'во значение има с к'ва кола ще си на бала!?!?! Тея келеши дет си наемат /заемат за по една вечер к'во мислят са за големите газари? Ма нали не са техните колите....Иначе бащата ще ме закара с VF Passat. :D

Darkkiss
05-25-2009, 16:55
Абе к'во значение има с к'ва кола ще си на бала!?!?! Тея келеши дет си наемат /заемат за по една вечер к'во мислят са за големите газари? Ма нали не са техните колите....Иначе бащата ще ме закара с VF Passat. :D

VW приятел
и пассат не е нищо особено

Boyman
05-25-2009, 16:55
Мазда 6 металик

Rofl4e
05-25-2009, 18:22
има още бая време до бала ама ако може.. едно бмв м5 :-)

Converse333
05-25-2009, 20:14
Аз искам да бъда с нещо като каляска.В случая добре боядисана каручка,водена от 2 жребеца. :D
Или ако не се уредя с каручка ще взема колата на баща ми - Форд Мустанг Шелби ( Shelby :lol: )