PDA

View Full Version : Подобна програмка



Scorpi_94
05-18-2009, 09:08
Ето го и моят проблем. От известно време Windows Movie Maker ми стана една от най - използваните програми. Проблемът ми с нея обаче е, че на много от изрязаните сцени от клипчета които добавям забива на определени места. Пробвах какви ли не конвертори и формати, но нещо не се получава. Изрязвам половината от проблемното клипче, но резултатът е един и същ - всеки път, когато се опитам накрая да създам клипчето, стига до определено място и ми изписва нещо от сорта: "Създаването на клипа беше неуспешно. Проверете дали използваните клипове са още действащи, проверете дали не са били преместени или изтрити, проверете дали използваните мелодии са все още действащи, проверете дали не са били преместени или изтрити, проверете дали имате достатъчно свободно място и след това опитайте отново." Направо полудявам!!!!!! :-x :-x :-x :-x Затова искам да ви попитам как да отстраня този проблем! :-o Ако не знаете, може да давате предложения за подобни програми!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

sande94
05-18-2009, 09:41
Sony Vegas 10-пъти по добра :D

Scorpi_94
05-18-2009, 09:57
Sony Vegas 10-пъти по добра :D

Mersi mnogo!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Ako se setite za druga - nqma problemi - PRA6TAITE i va6ite predlojeniq!!! :) :) :)

evilkaAaAa
05-19-2009, 10:27
ако се справиш с инстала (защото на мен ми отне доста време и усилия) Sony Vegas наистина ще ти е от полза