PDA

View Full Version : Заслужава ли си да му простя ..



ilsi_
05-18-2009, 12:07
Ходих с едно момче 1 година .. след което той скъса с мен изброявайки ми милион тъпи причини .. АЗ много го обичах и продължавам .. След като скъсахме той тръгна с едно момиче и сега когато мина 1 месец той ми звъня през времето когато бяхме разделени .. Излезнахме миналата седмица .. и сега в събота пак уж като приятели .. и не бяхме само двамата .. Обаче той изчака момента в който останахме само двамата и ме целуна .. когато дойдаха другите се едно нищо не се беше случило .. По късно пак се повтори сичко това .. и той ми каза че никога е нямал толкова голяма нужда от някой както от мен .. каза също че е ходил с тая само и само да ме забрави обаче не може .. Аз много искам да съм с него .. страшно много се зарадвах когато ми се обади в събота да излезнем .. и сега се чудя кво да правя дали си заслужава да му простя .. той много ме нарани .. Никой не ми беше причинявал толкова много болка .. исках да съм с него адски много .. молех се през целия тоя 1 месец той да се осазнае и да ме потърси .. и сега когато това стана незнам дали си заслужава да сме заедно пак много съм объркана .. :( МОЛЯ ВИ , да ми дадете някакав савет ако някой е имал подобна връзка да каже какво е било като сте се сабрали .. нз и аз но моля ви помогнете ми да взема най - правилното решение :?

NeZaPoznat
05-18-2009, 12:11
Моя сАвет е:

Реши си сама проблема.

Не искам после да кажеш на мен или на някй друг - ако не те бях послушала ... :?

Aicken
05-18-2009, 12:14
ти си знаеш наи добре

DarkAngelOfHope
05-18-2009, 12:20
два пъти съм се връщал при бивши които са ме зарязвали ... и двата пъти го исках и не се замислях .... но мисля че повече няма да го направя ...

като се върнах при първата не ни се получиха нещата, но пък останахме много добри приятели. Сега тя е една от най - добрите ми приятелки на която мога да се обадя винаги и знам че ще ми помогне ако може или поне ще ме изслуша (също така се разбират много добре със сегашната ми приятелка :) )

като се върнах при втората беше по различно ... тя унищожи и малката възможност един ден да бъдем добри приятели ... върнала се при мен за да ме накара аз да скъсам с нея за да се чувтвам по добре от раздялата ... това бе нейното обяснение след случилото се ...

така че ... решаваш си сама ... винаги има шанс да бъдеш наранена, да се получи добро приятелсво или пък дори да се получи дълга и здрава връзка ... ако той е осъзнал че наистина иска да бъде с теб ... просто няма как да знаеш без да опиташ :)

предполагам че си около 15 години ... просто каквото и да се случи сега не съжалявай :) имаш толкова много пред себе си ... нови приятели, нови момчета (мъже) в живота ти ...

Направи това което сега ще те накара да се чувтваш добре :)

Hilary_
05-18-2009, 12:36
Моето е същото ама аз бях с моето момче година и половина... :? Ми мацка кво да ти кажа... виж и да тръгнете пак след време пак ще измисли някакви подобни причини и ти двойно повече ще страдаш... :? Смисъл сега който и да ми казва спокойно сичко ще се нареди знам че няма да е така.... и няма да бъде!!!! :? За това аз мисля да не си го причинявам ... макар че мноооооооооооооооооооого ми липсва... :-k :-k :-k Успех! :-)

Sa6eks
05-18-2009, 12:47
Прости му, ако нещо се обърка го разкарай от трасето :D

mechtaq_za_teb
05-18-2009, 13:12
И аз така се подадох едно време, но повече няма! Поне при мен такава беше ситуацията, че... си загубих времето.

При теб може и да е различно, но ти си тази, която трябва да реши.

Nellynka
05-18-2009, 14:09
Кажи му всичко квото мислиш , не да ни го споделяш на нас , ами си го кажи на него какви са ти опасенията и съмненията и решете двамата :]] Ако евентуално тръгнете отново всичко между вас ще е чисто и после ако евентуално скъсате няма да има скрито покрито , и всякакви сметки ще са чисти =; успех :P

vesito13
05-18-2009, 14:13
Сама трябва да си решиш дали този човек заслужава ТВОЯТА прошка .

FallOutGirl
05-18-2009, 14:22
Не заслужава.

blackvelvet
05-18-2009, 14:39
Кажи му всичко квото мислиш , не да ни го споделяш на нас , ами си го кажи на него какви са ти опасенията и съмненията и решете двамата :]] Ако евентуално тръгнете отново всичко между вас ще е чисто и после ако евентуално скъсате няма да има скрито покрито , и всякакви сметки ще са чисти =; успех :P

+1

pam1
05-18-2009, 14:44
опитай но не се впускай в голямо оттдаване в началото ако видиш че ще потръгне тогава му показвай вече колко го обичаш

sexy89
05-18-2009, 15:03
Е, аз съм съгласна с някои изказвания, смятам че ти сама трябва да решиш до колко голяма е била болката, причинена от него. Ако наистина пък толкова много го искаш, събери се с него, но бъди много предпазлива. И все пак съм и на другия бряг, че не заслужава да му простиш заради болката, която те е накарал да изпиташ. Ти прецени,мила, всичко е в твоите ръце. Успех :-)

hisy
05-18-2009, 15:22
Послушай сърцето си.. :) Ако искаш му прости..... решението е твое :)

Take_That
05-18-2009, 17:20
Всеки заслужава втори шанс според мен ......

turboPantofka
05-18-2009, 18:06
А и аз бях така...преди си казвах,че никога няма да дам на някого втори шанс ако ме нарани ..таа в началото беше вс перфектно,но после разбрах що за човек и ме прецака доста неприятно...зарязах го след дълги размишления макар и незнайно защо все още имах чувства към него и исках пак да сме заедно иии сега почти на скоро ми вика,че иска пак да се съберем,че ме харесвал все още и дрън дрън и второто ни "ходене" представляваше една целувка и сега ми се прави,че нищо не се е случило и сега сме си ..никакви даже не ме и интересува и съм си мн щастлива макар и сама...но ти си реши какво да правиш според мен може да пробваш втори дубъл..от проба не боли(не винаги)

gabri3lla
05-18-2009, 19:04
Не му се връзвай. ;)

cinderella_gugutka
05-18-2009, 20:31
ако наистина го оби4аш ДА заслужава си

sumerwind
05-19-2009, 10:36
послушай сърцето си.. от това,което казваш ясно е че много го обичаш още така че послушай сърцето си иначе ... но усетиш ли само малко че той не е достатъчно влюбен (така да се изразя) му бии шута .. Успех миличка :)