PDA

View Full Version : Въпрос към всички МАТУРИСТИ!



SunSet_GirL
05-18-2009, 12:33
Искам да ви попитам дали по време на матурата ви се е случило да зачертаете отговор във "свитъка за отговори" , и да го поправите.Например да сте писали "метафора",да го зачертаете с една права линия и да го поправите на "метонимия".Защото щом в бланката за отговори може да се поправя , защо не и в другия лист да не може?

afterforever
05-18-2009, 12:44
на нас ни казаха, че това ще ни анулира работата и не сме дразкали... ама мисля, че само сплашват, мисля, че няма да ти направят проблем

Undying
05-18-2009, 12:55
Аз без да искам когато трябваше да напишем срещу буквата даденото произведение написах на подточка А) Рада - "Шибил", и тогава се усетих че трябва само произведението, квесторките казаха просто да сложа излишното в скоби без да го драскам, всеки греши в крайна сметка. И в резюмето слагах в скоби една дума май.

SunSet_GirL
05-18-2009, 13:09
В моята стая някои бяха започнали да пишат целите изречения ,където трябваше да се пишат правилните форми "победители , почитатели" ...ох не знам и аз вече.Дано да не ми направят проблем,защото аз не съм драскала по листа или нещо такова,просто го поправих.А пък и наистина никой не е перфектен.

1n5ub0rd1na73
05-18-2009, 13:10
Една от моя клас, по средата на аргументативния си текст, се ядосала, теглила една черта и майна на страницата и предала.

SunSet_GirL
05-18-2009, 13:15
:shock: :shock: :shock: Вярно че то и темата си беше много гадна.Аз например не мога да пиша 2 листа за тъпия фейлетон и правих литературно есе като включвах от части и произведението на Алеко.

strong
05-18-2009, 13:36
Аз пък писах пълни глупости, големи локуми разтягах, сигурно 3-4 изречения в 2 страници ги събрах! :)

XceSS
05-18-2009, 14:00
Аз без да искам когато трябваше да напишем срещу буквата даденото произведение написах на подточка А) Рада - "Шибил", и тогава се усетих че трябва само произведението, квесторките казаха просто да сложа излишното в скоби без да го драскам, всеки греши в крайна сметка. И в резюмето слагах в скоби една дума май.

И аз точно на Рада сбърках, ама не съм слагал в скоби, а направо си драсках, иначе в разсъждението, което бях сбъркал, го слагах в скоби и слагах черта.

Loshotia
05-18-2009, 14:01
Каквооооооооооо? Да анулират работата ?! Стига деееее, няма да го направят ..... иначе няма да завърша никога ;(

Sissy90
05-18-2009, 14:25
Аз в съчинението драсках и поправях, но не вярвам да е такъв проблем - все пак е нормално да сбъркаш някоя дума.

lussi
05-18-2009, 14:34
И проверяващите са хора ее..едва ли има толкова чалнати " Ааа тука кво има а?? Драскулка, някой не е бил достатачно прилежен а ХО ХО ХО анулираам гоо!"

Mooo6no
05-18-2009, 17:06
Бе те и на нас ни казаха така, но не го вярвайте. Те на кандидатстудентски изпит не правят проблеми за това, а пък на матурите дето куцо, сляпо и сакато се явява ще ви направят.

afterforever
05-18-2009, 17:10
за втори път виждам че сравняваш едното с другото...

dhjb
05-18-2009, 17:34
ОООхх добре ,значи не съм само аз.И аз така ги опльоках че....

на 34 задача дето е за преразказа преразказах първия ,втория,третия пагаграф и понеже не ми остана място да напиша темите на всеки един от пара тръгнах да пиша отстрани където няма редове....ПОСЛЕ видях 4е има най отгоре специално място мамка му за тези темии как може да съм толкова забляна!!теглих едн ачерта и ги преписах отгоре.

afterforever
05-18-2009, 17:35
не се спичайте... в такива моменти се викат квесторите и ги молиш да ти дадат нов свитък, имате право, споко

SunSet_GirL
05-18-2009, 17:49
Не можехме да взимаме нов свитък , защото всички бяха преброени и нямаше излишни.На нас специално ни казаха , че ако сбъркаме нещо си е за наша сметка.

afterforever
05-18-2009, 17:54
И тва е лъжа, има дори специален протокол за нови свитъци и т.н. Ваште са ви налъгали или не са си свършили работата...

lussi
05-18-2009, 19:31
на мен ми дадоха 2 свитъка хахах, и аз го върнах единия, защото той беше за 1 който не се яви, ама те ни казаха че може да се даде ново, но трябва много да се пише и време ще отнеме