PDA

View Full Version : Въпрос



mmmenk
05-18-2009, 12:35
Приятелката ми е притеснена,защото скоро ще прави секс с приятеля си,но и е за пръв път.Вчера безмалко да се случи нещо,но това е дълга история.Попита ме дали може приятелят й първите няколко пъти,когато проникне в нея,да е без презарватив и след това да си го сложи.Става въпрос за малко след това.Целта й е приятелят да не изгуби желанието си,защото тя била толкова паникьосана,че няма как да го стимулира...паника!И след това трябва ли да пие хапче за всеки случай?

LovelyGirl
05-18-2009, 12:52
Охх тези приятелки...

Най-важнят въпрос е: Защо след като е толкова паникьосана ще прави секс?!

NeZaPoznat
05-18-2009, 12:55
Охх тези приятелки...

Най-важнят въпрос е: Защо след като е толкова паникьосана ще прави секс?!

Мода :D

mmmenk
05-18-2009, 13:01
Охх тези приятелки...

Най-важнят въпрос е: Защо след като е толкова паникьосана ще прави секс?!
На нея й се иска,но я е страх от изненадващата болка,която може да усети,затова се паникьосва!

xplay
05-18-2009, 13:03
Е що е паникьосана, като не и е за 1ви път? Попринцип може, но е глупаво това без презерватива. Или със презерватив и без хапчета, или с хапчета и без презерватив.

mmmenk
05-18-2009, 13:07
Е що е паникьосана, като не и е за 1ви път? Попринцип може, но е глупаво това без презерватива. Или със презерватив и без хапчета, или с хапчета и без презерватив.
А кои хапчета?

baby2009
05-18-2009, 13:09
Приятелката ми е притеснена,защото скоро ще прави секс с приятеля си,но и е за пръв път.Вчера безмалко да се случи нещо,но това е дълга история.Попита ме дали може приятелят й първите няколко пъти,когато проникне в нея,да е без презарватив и след това да си го сложи.Става въпрос за малко след това.Целта й е приятелят да не изгуби желанието си,защото тя била толкова паникьосана,че няма как да го стимулира...паника!И след това трябва ли да пие хапче за всеки случай?

тази приятелка да не си ти .. ??? :D :D

mmmenk
05-18-2009, 13:10
Ами случайно не съм

jenichka
05-18-2009, 13:18
Приятелката ми е притеснена,защото скоро ще прави секс с приятеля си,но и е за пръв път.Вчера безмалко да се случи нещо,но това е дълга история.Попита ме дали може приятелят й първите няколко пъти,когато проникне в нея,да е без презарватив и след това да си го сложи.Става въпрос за малко след това.Целта й е приятелят да не изгуби желанието си,защото тя била толкова паникьосана,че няма как да го стимулира...паника!И след това трябва ли да пие хапче за всеки случай?
що за простотия?тея хапчета да не се пият ей така!кажи на приятелката си първо малко да обогати сексуалната си култура и после да прави секс!нека почне да си изчислява овулацията и просто да не и се налага да пие хапчета за нищо!

LovelyGirl
05-18-2009, 13:47
Изненадваща болка :lol: :lol: :lol:
Няма такова нещо като "изненадваща болка"
Всеки знае, че при някои боли, при някои-не.
Зависи от много неща.
Като гледам сигурно нея много ще я боли, щом е толкова паникьосана..

Абе кажи и да изчака някоя друга годинка и тогава да прави секс, че като гледам нищо не разбиртае.. и тя и ти, щом питаш, а не си и казала сама.

ateto
05-18-2009, 14:08
Приятелката ми е притеснена,защото скоро ще прави секс с приятеля си,но и е за пръв път.Вчера безмалко да се случи нещо,но това е дълга история.Попита ме дали може приятелят й първите няколко пъти,когато проникне в нея,да е без презарватив и след това да си го сложи.Става въпрос за малко след това.Целта й е приятелят да не изгуби желанието си,защото тя била толкова паникьосана,че няма как да го стимулира...паника!И след това трябва ли да пие хапче за всеки случай?

тази приятелка да не си ти .. ??? :D :D


:razz: :razz: :razz:

puhinka93
05-18-2009, 15:41
А бе тия хапчета да не са Ви бонбонки????? :-x :-x НЕ ТРЯБВА да се пият за щяло и нещяло!! Прочетете последиците от тях и страничните ефекти :-x По-добре и кажи да изчака, да си обогати малко знанията относно сексуалната култура, пък тогава да прави секс!

SpOrTs_GiRl
05-18-2009, 20:44
А бе ей .. Тези хапчета се пият МАКСИМУМ два пъти в годината и то при кризистни ситуации .. Я кажи на 'приятелката ти' да не бърза със секса .. И все опак ако тръгне .. ПРЕЗЕРВАТИВ .. Никакви 2, 5, 10 вкарвияние без него ...

bebok
05-19-2009, 13:17
purvo 4etete posle ebete be detsa.........

LovEsIckk
05-19-2009, 17:15
Аре стига си измисля,всички разбрахме,че става въпрос за теб.

hamacs563
05-19-2009, 17:32
Охх тези приятелки...

Най-важнят въпрос е: Защо след като е толкова паникьосана ще прави секс?!
На нея й се иска,но я е страх от изненадващата болка,която може да усети,затова се паникьосва! Ем щом е тръгнала да поема пишкш значи може да изтрае 15-20 секунди а и не е фатално няма да умре от това :-x :-x :-x :-x а на колко каза че е тази твоя приятелка :) :) :) :) :) :)

hamacs563
05-19-2009, 17:40
Вижте сега с товa http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=248213 момичето показва колко мноооооооого е образована отностно секса и също така че тази девствена приятелка не е тя :):):):)

MarkKnight
05-19-2009, 18:07
Отново познатата история "една приятелка" :?

posssesssed
05-19-2009, 18:43
Изненадваща болка .. тва да не ти идва изотзад, че да те изненадва е мааму
няма такова нещо - иска ама я е страх
егати дебилните същества -.-

qn1to0o1
05-19-2009, 19:38
А бе тия хапчета да не са Ви бонбонки????? :-x :-x НЕ ТРЯБВА да се пият за щяло и нещяло!! Прочетете последиците от тях и страничните ефекти :-x По-добре и кажи да изчака, да си обогати малко знанията относно сексуалната култура, пък тогава да прави секс! +1

BlueFace
05-19-2009, 19:55
Той приятелят и дрои и без презерватив да и го слага няма да избяга...Пък и наистина както казаха по-горе щтом иска секс ще търпи болката първият път.... :?