PDA

View Full Version : Болка след приемане на протеин.



Samoten89
05-18-2009, 14:19
Вчера ядох ориз и около час след това пих протеин разтворен с мляко. Почти веднага след това малко в дясно и по-долу от сърцето получих лека болка зад коремните мускули. Продължи целият ден и след тренировката едвам си допих протеина. И друг път съм имал такава болка след приемане на течности не протеин ами примерно сок или вода. Чудя се черният дроб или някакъв друг орган ли се товари? Днес също имам такава болка, но по-късно се получи след като пих кафе. Имали ли сте такъв проблем. Някакъв лесен начин за ускоряване приемането на течности знаете ли? Вървенето не ми помогна. По-време на болката не изпитвах глад, но ако я нямаше 100% щях да огладнея. Протеина не беше в особено големи количества към 30-40 грама една доза. Не е силна болката, че на лекар да ходя. И други са имали такава сигурен съм за това тук питам. А и много пари ми взеха само за един проблем, че ще е леко тъпичко пак да ходя.

clever
05-18-2009, 15:30
спри протеините!
ако и след това чувстваш болка се консултирай с лекар!
успех

batkodoki
05-18-2009, 17:51
Вчера ядох ориз и около час след това пих протеин разтворен с мляко. Почти веднага след това малко в дясно и по-долу от сърцето получих лека болка зад коремните мускули. Продължи целият ден и след тренировката едвам си допих протеина. И друг път съм имал такава болка след приемане на течности не протеин ами примерно сок или вода. Чудя се черният дроб или някакъв друг орган ли се товари? Днес също имам такава болка, но по-късно се получи след като пих кафе. Имали ли сте такъв проблем. Някакъв лесен начин за ускоряване приемането на течности знаете ли? Вървенето не ми помогна. По-време на болката не изпитвах глад, но ако я нямаше 100% щях да огладнея. Протеина не беше в особено големи количества към 30-40 грама една доза. Не е силна болката, че на лекар да ходя. И други са имали такава сигурен съм за това тук питам. А и много пари ми взеха само за един проблем, че ще е леко тъпичко пак да ходя.

глупчо си ми ти Момко!

с жлъчният мехур имаш проблем (и то е нормално щом "зобаш"), реактивно повреждаш и част от черният дроб

Nitroglycerin
05-18-2009, 20:22
Спри протеина ,тъй като това е най-малкото което ще ти причини.Може би са жлъчни камъни ,трябва да те види доктор.

FancyGirl
05-18-2009, 21:08
Ами може би не ти понася самия протеин.... консултирай се с лекар

Samoten89
05-19-2009, 13:50
Абе и тримата май не сте дочели темата :) =). Казах, че и друг път съм имал същият проблем и то БЕЗ ДА ПРИЕМАМ ПРОТЕИН. Мисълта ми е явно зависи дали и какво съм ял преди това. А преди да го приема, когато стана болката към седмица преди това пих същата доза след тренировка и нищо ми нямаше. Отделно вчера пих и пак НИЩО МИ НЯМАШЕ дори с по-малка доза. Няма логика да е на периоди болката глупчо batkodoki :).
А и ако не ми понася протеина не би ли трябвало след всяко зимане да се засили болката или поне да се запази. Като натисна на мястото където усещам боли повече, но ако стегна коремните мускули не се усеща. Точно зад тях е това което ме боли значи ;). Как да подобря функциите на жлъчката и черният дроб?

clever
05-19-2009, 14:09
да те види доктор и той ще каже
успех! :)

Maexxna
05-19-2009, 17:05
Явно си имал проблем преди протеина.Понеже протеина съсипва сърцето и черния дроб, мойе проблема да се е задълбочил.

ShadyRecords
05-19-2009, 17:46
Вчера ядох ориз и около час след това пих протеин разтворен с мляко. Почти веднага след това малко в дясно и по-долу от сърцето получих лека болка зад коремните мускули. Продължи целият ден и след тренировката едвам си допих протеина. И друг път съм имал такава болка след приемане на течности не протеин ами примерно сок или вода. Чудя се черният дроб или някакъв друг орган ли се товари? Днес също имам такава болка, но по-късно се получи след като пих кафе. Имали ли сте такъв проблем. Някакъв лесен начин за ускоряване приемането на течности знаете ли? Вървенето не ми помогна. По-време на болката не изпитвах глад, но ако я нямаше 100% щях да огладнея. Протеина не беше в особено големи количества към 30-40 грама една доза. Не е силна болката, че на лекар да ходя. И други са имали такава сигурен съм за това тук питам. А и много пари ми взеха само за един проблем, че ще е леко тъпичко пак да ходя.

глупчо си ми ти Момко!

с жлъчният мехур имаш проблем (и то е нормално щом "зобаш"), реактивно повреждаш и част от черният дроб


Абе скелет протеина зоб ли е бе ? Не се изказвай не подготвен !!!

EarthShaker
05-20-2009, 07:04
^ :lol:

спри да пиеш прахчета, дори болката да не е от тях

Samoten89
05-20-2009, 08:46
^ :lol:

спри да пиеш прахчета, дори болката да не е от тяхНо съм слаботелесен и иначе не мога да качвам. Всеки взима по нещо и ми препоръчват просто. Как другите взимат с месеци и никой не се оплаква. Ще взимам още, но по-късно след ядене да не се смесват. Пробвах с естествени протеини и не растат мускулите :(. А правилно ги товаря.

ubuntureload
05-20-2009, 10:36
^ :lol:

спри да пиеш прахчета, дори болката да не е от тяхНо съм слаботелесен и иначе не мога да качвам. Всеки взима по нещо и ми препоръчват просто. Как другите взимат с месеци и никой не се оплаква. Ще взимам още, но по-късно след ядене да не се смесват. Пробвах с естествени протеини и не растат мускулите :(. А правилно ги товаря.

Кво всеки взема ... правилна тренировка и правилно хранене... И като вземаш протеин ако не го вземаш как си трябва kypа си е същия ... Спрете да се тъпчете с лайната бе хора ... При добра мотивация всичко става ... Аз за Има няма 4-5 месеца от 74 кила станах 100 ;) Преди 2 години ... но поради здравословни проблеми се наложи да попрекратя с фитнеса .... Има ли желание всичко се постига ... А ти като пиеш протеин пий качествен а не от евтиния който се купува свободно в БИЛЛА ;) ..... Детска му работа .....

plmn
05-20-2009, 19:10
протеин = зоб ? :lol: :lol:

няма смисъл да се тъпчеш с боклуци.
наблягай на интензивните тренировки.
яж яйца, месо, ориз, картофи, плодове, зеленчуци.
спи достатъчно.

batkodoki
05-22-2009, 01:28
Вчера ядох ориз и около час след това пих протеин разтворен с мляко. Почти веднага след това малко в дясно и по-долу от сърцето получих лека болка зад коремните мускули. Продължи целият ден и след тренировката едвам си допих протеина. И друг път съм имал такава болка след приемане на течности не протеин ами примерно сок или вода. Чудя се черният дроб или някакъв друг орган ли се товари? Днес също имам такава болка, но по-късно се получи след като пих кафе. Имали ли сте такъв проблем. Някакъв лесен начин за ускоряване приемането на течности знаете ли? Вървенето не ми помогна. По-време на болката не изпитвах глад, но ако я нямаше 100% щях да огладнея. Протеина не беше в особено големи количества към 30-40 грама една доза. Не е силна болката, че на лекар да ходя. И други са имали такава сигурен съм за това тук питам. А и много пари ми взеха само за един проблем, че ще е леко тъпичко пак да ходя.

глупчо си ми ти Момко!

с жлъчният мехур имаш проблем (и то е нормално щом "зобаш"), реактивно повреждаш и част от черният дроб


Абе скелет протеина зоб ли е бе ? Не се изказвай не подготвен !!!

"скелет" млади момко можеш да наричаш САМО Баща си, който е имал нещастието да ти прехвърли дефектните гени дейността на които те и принуждава да се "зобиш" точно като животно за угояване със концентрирани фуражи = "назобване" ="гушене" = "протеини", за да понаправиш "мускулна маса", която нормалните хора постигат с нормална балансирана храна и умерен товар!
но както имахме повод да отбележим - това е функция на нормо фенотип към който съдейки по интелектуалният ти потенциал ти не се числиш.

EarthShaker
05-22-2009, 07:49
Батко Доки, признавам те за Цар! 8-) Как може да го насолиш така интелигентно, ума ми не го побира :D

Както казаха по-нагоре, ако наистина автора на темата е пробвал и не може по никакъв начин да качи без да използва химия, поне да е от малко по-реномираната. По-малкото зло.

MrUndaztood
05-22-2009, 19:35
Вчера ядох ориз и около час след това пих протеин разтворен с мляко. Почти веднага след това малко в дясно и по-долу от сърцето получих лека болка зад коремните мускули. Продължи целият ден и след тренировката едвам си допих протеина. И друг път съм имал такава болка след приемане на течности не протеин ами примерно сок или вода. Чудя се черният дроб или някакъв друг орган ли се товари? Днес също имам такава болка, но по-късно се получи след като пих кафе. Имали ли сте такъв проблем. Някакъв лесен начин за ускоряване приемането на течности знаете ли? Вървенето не ми помогна. По-време на болката не изпитвах глад, но ако я нямаше 100% щях да огладнея. Протеина не беше в особено големи количества към 30-40 грама една доза. Не е силна болката, че на лекар да ходя. И други са имали такава сигурен съм за това тук питам. А и много пари ми взеха само за един проблем, че ще е леко тъпичко пак да ходя.

глупчо си ми ти Момко!

с жлъчният мехур имаш проблем (и то е нормално щом "зобаш"), реактивно повреждаш и част от черният дроб


Абе скелет протеина зоб ли е бе ? Не се изказвай не подготвен !!!

"скелет" млади момко можеш да наричаш САМО Баща си, който е имал нещастието да ти прехвърли дефектните гени дейността на които те и принуждава да се "зобиш" точно като животно за угояване със концентрирани фуражи = "назобване" ="гушене" = "протеини", за да понаправиш "мускулна маса", която нормалните хора постигат с нормална балансирана храна и умерен товар!
но както имахме повод да отбележим - това е функция на нормо фенотип към който съдейки по интелектуалният ти потенциал ти не се числиш.


Батко Доки,че тоз льохман няма да разбере и 2/3 от това,което си написал ... не се занимавай с дефектни келеши. 8)

Myrth
05-26-2009, 06:33
Видях абсурдни мнения като: ''протеинът съсипва черния дроб и, забележете, сърцето''... Е хайде не се изказвайте неподготвени. От друга страна никоя хранителна добавка не може да замени правилното хранене, ако ще и meal replacement protein да е. Ако авторът обаче не е уверен в здравословното си състояние, съветвам го не само да спре прахчето, ами и да следи дневният си белтъчен прием. За покачване на мускулна маса е прието около 2г/кг тегло, но в твоя случай е по-добре да се консултираш с лекар за това, как да се храниш. Просто биологичното натоварване в периода на нарастване е високо, а това не е най-доброто, което можеш да си причиниш при налични проблеми с вътрешните органи.