PDA

View Full Version : лимфен възел или...??



a6ly9
05-18-2009, 14:53
здраваите! ето какъв е проблема ми: забелязвам от известно време неприятна миризма на бялото те4ение, и понеже не се бях бръснала от няколко седмици ре6их снощи да го направя, (а принципно ако имам няква инфекция от бельо или превръзки се лекувам с лайка) и като се обръснах забелязах 2 4ервени подувания които без да искам разкървавих не ме боляха сно6ти но днес като се събудих болката е то4но като при подут лимфен възел (слу4вало ми се е на подмишниците след бръснене) ии въпросът ми е дали това са подути лимфни възли или да се притеснявам за не6то по-сериозно?? за сведение не съм имала полов контакт от февруари и няма как да е няква полова болест? другото което се сетих е забрало косъм4е?? та кажете си мнението...?

clever
05-18-2009, 15:27
възможно е да е подут лимфен възел :-o
най-добре се консултирай с лекар
успех! :)

FeelMe
05-18-2009, 15:53
ами ти каза ,че не те е боляло преди да го разкървавиш... предполагам , че е обърнато косъмче и след като си го разкървавила е започнало да набира повече (все пак е станала открита раничка).Ако беше от линфен възел щеше да го усещаш още преди да се избръснеш.... изчакай 1-2 дни.Ако не пробие само , ходи на лекар ,защото това не е никак за подценяване... все пак е на най-нежното място и не е за пренебрегване. Успех!

hisy
05-19-2009, 11:15
консултирай се с лекар

Rofl4e
05-19-2009, 20:00
мисля че е обърнато косъмче.. (ако стой като пъпка)

a6ly9
05-20-2009, 11:02
благодаря за отговорите първо и второ мисля 4е не бе6е не6то сериозно болката намаля както и зачервяването....дано да не се получава пак :P

batkodoki
05-22-2009, 02:17
здраваите! ето какъв е проблема ми: забелязвам от известно време неприятна миризма на бялото те4ение, и понеже не се бях бръснала от няколко седмици ре6их снощи да го направя, (а принципно ако имам няква инфекция от бельо или превръзки се лекувам с лайка) и като се обръснах забелязах 2 4ервени подувания които без да искам разкървавих не ме боляха сно6ти но днес като се събудих болката е то4но като при подут лимфен възел (слу4вало ми се е на подмишниците след бръснене) ии въпросът ми е дали това са подути лимфни възли или да се притеснявам за не6то по-сериозно?? за сведение не съм имала полов контакт от февруари и няма как да е няква полова болест? другото което се сетих е забрало косъм4е?? та кажете си мнението...?

ето КАТЕГОРИЧНОСТТА на това твърдение :

"за сведение не съм имала полов контакт от февруари и няма как да е няква полова болест"


просто ме изумява!

...бяло течение+неприятна миризма+ангажирани регионални лимфни възли........


че той всеки третокурсник би трябвало на памет да изброи поне 11 "някакви полови болести" имащи инкубационен период около сто дни. и с малко помощ още толкова с "прозоречен период" повече от сто дни.