PDA

View Full Version : Пъпкиии ......



emityyyyyyyyyyyyy
05-18-2009, 15:19
Здравейте , аз съм момиче на 11 години . Сигурно вече от 2 години имам много пъпки. Но сега са 2 пъти повече . Целия ми нос е в черни точки има и по големи , по брадата имамм мнооооооооого пъпки на челото също и по лявата буза малко . :oops: А ако сложа коректор те стават някак си дебели . Ако може да не ми казвате да отида на козметик ,защото съм доста малка ( не зн дали това е от значение де ) но моля ви не ми казвайте за козметика . Ако може да ми препоръчате някаква бабешка рецепта или някакъв наистина деистваш продукт . Ползвала съм доста продукти но нищо не ми помага . Моля ви кажете някой наистина действащ продукт който със сигорност помага pls pls pls pls :smt120

Hilary_
05-18-2009, 15:22
Абе що не погледна преди да пуснеш тема бе моето дете... :? :?
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=248333 ... ето хората ти казват даже че действа...нема брате по - лесно е да пуснеш нова... :? :o Ако не ти харесва тоя... отиваш в аптеката и питаш... :x :? Толко ли е трудно бе... ?!?! :?
P.S. Не е за тук темата!!!! :x

hamacs563
05-18-2009, 15:33
Виж незнам колко е ефикасен този кларина но щом толкова хора са писали че са доволни сигорно е ефикасен но аз личо си изчистих лицето с серията на орифлейм за проблемна кожа :)

Hilary_
05-18-2009, 15:35
Виж незнам колко е ефикасен този кларина но щом толкова хора са писали че са доволни сигорно е ефикасен но аз личо си изчистих лицето с серията на орифлейм за проблемна кожа :)
И тва става... :D :D И за тях съм чувала много добри неща... 8)

plmn
05-18-2009, 15:37
отиваш да ти почистят лицето.
пъпките излизат заради комедоните, черните точки по лицето ти.
ако кожата ти е мазна, намери си подходящ крем, който да ти действа добре.
да, малка си, но това не означава, че не трябва да се поддържаш, дори минимално. правиш го защото е наложително, не поради други причини.

Macallan
05-18-2009, 15:47
не си малка за козметик...

hardstylerr
05-19-2009, 11:17
Отиди на кожен лекар.. аз бях така отидох и всичко се оправи .. а и намали шоколада : ))

ToniStoraro
05-19-2009, 11:22
Сега, не знам дали за пъпки помага толкова, но почиства лицето и контролира появата на нови - има едни почистващи тампони на Garnier. Отзад поне пише, цитирам, Създадена за да почиства кожата в дълбочина, гамата Pure помага в борбата срещу упоритите несъвършенства. Също така намали шоколада, макар че според някакво американско проучване бяха установили, че яденето на влияе чак толкова, то влияе. Само не допускай идиотската грешка, които някои допускат, именно стискането на пъпки.

bqlosladko
05-19-2009, 11:26
не се притеснявай мажи ги с розава вода много е ефикасно и определено помага :grin: :grin: :grin: :grin: :) :) :) :) :) :-) :-) :-)

ToniStoraro
05-19-2009, 11:29
също погледни тая тема
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=248333&postdays=0&postorder=asc&start=15

nikkiiii
05-19-2009, 15:41
аз ли така си мисля или темата не е за раздела секс .. :?

alexandarchy
05-19-2009, 15:44
аз ли така си мисля или темата не е за раздела секс .. :?
+1

qn1to0o1
05-19-2009, 19:53
Емии като за начало не ги чопли, а за черните точки използвай Clean and Clear на мен ми помогна и не се притеснявай всеки има аз също имам и е нормално те първа влизаш в пубертета :)

dembi
05-19-2009, 19:54
Отиди на кожен лекар.. аз бях така отидох и всичко се оправи .. а и намали шоколада : ))

абсолюто поддържам

иди на дерматолог=специалист.... тука ала бала, на един му действа едно, на друг друго. Не вземай решения така лесно от форумите. Отиваш пеи специалист, ако се наложи, правят ти изследвания и ти казват какво... що.... щото може да е от много неща - комедони, гъбични инфекции, може да се наложи антибиотици, ама не е тук мястото да търсиш решение.

успех

IronLady
05-19-2009, 19:58
какво общо имат пъпките ти със секса ........

BlueFace
05-19-2009, 20:02
Може би с тия пъпки е прекалено грозна и никой няма да иска да прай секс с нея..И за тва пита как да ги премахне ... :D:D

JuBaCcA
05-20-2009, 14:09
Стой си у вас и до 1-2 месеца ще станеш една голяма ПЪПКА