PDA

View Full Version : Бившия ми ...



miss_asi
05-18-2009, 16:47
Значи бившия ми приятел прави всичко възможно да ми направи живота във ад ... Днеска ми казаха,че той(И.) е казал на една моя приятелка (Г.),че ще остави Л. заради Г.,а аз се изпуснах пред пред Л. за всичко това и после И. обяви,че лъжа.След което И. намеси един приятел (С.) и двама започнаха да ме наричат със всякакви нарицателни.Сега се притеснявам,че С. ще ми направи живота ад в училище и не знам какво да правя.Аз не мога да търпя да ме обиждат и в един момент и аз избухвам.Та мисълта ми е какво да правя,как да се държа,дали трябва да игнорирам С. или напротив-да отвръщам на обидите му със обиди?!?
Благодарна съм на всеки,който е прочел темата ми.

Nellynka
05-18-2009, 16:53
Ами С. го игнорирай , не виждам смисъл защо И. е намесил С. , поговори с Л. че си го разбрала и че няма за какво да я лъжеш , пък колкото до обидите и тях игнорирай , не им пада най нивото на С. и И. защото няма смисъл ... бъди над тези неща , важното е да си в добри отношение с хората на които държиш като предполагам Г. , щом ти е пирятелка , и най вероятно Л. щом си се изтървала :]

Hilary_
05-18-2009, 16:55
Нали знаеш че тва с игнорирането не става... :? :? Бий им два шамара на сички и да се кротнат... :? :?

Nellynka
05-18-2009, 16:56
Абе малко с биенето не става ако са по -силнички и глупави , но им покажи че не ти пука ... тва с шамарите е краен случай :D

Hilary_
05-18-2009, 17:00
Абе малко с биенето не става ако са по -силнички и глупави , но им покажи че не ти пука ... тва с шамарите е краен случай :D
Аааа що да си губи времето с празни приказки... :D :D Явно тия момчета покрай нея искат да и съсипят живота... :? Ми нека и тя им го върне тъпкано... :D :D

Nellynka
05-18-2009, 17:05
Аз пък бих отишла със Л. и Г. да ги нашляпам :shock: :D :D е*ати момчетата.. :? :D

miss_asi
05-18-2009, 17:06
С. е от момчетата,който много се водят по чуждия акъл ... Иначе случката щеше да е забравена и погребана още преди няколко часа,но пък И. е от тези,който само пускат мухата и бягат.

Че няма да мога напълно да игнорирам С.-това е ясно.

Hilary_
05-18-2009, 17:11
Даааа тоя С. щи прави мръсно а ти няма да можеш да го игнорираш... :? :? Искаш ли да те оставят или не...?!?!?!?!?! :? :-o

kitty9410
05-18-2009, 17:27
Л.,С.,И., ... съвсем се оплетох... :lol:

ImmortalForever
05-18-2009, 17:38
Г, М, Ф, З,
Заеби ги душко..На колко си?

TheNewReligion
05-18-2009, 17:50
Току-що опетни 10% от буквите в азбуката....

got2Bthe1
05-18-2009, 17:52
Нали знаеш че тва с игнорирането не става... :? :? Бий им два шамара на сички и да се кротнат... :? :?

Най-Добре


П.П. Много трудно разбрах смисъла на тва със сичките тия букви 8-)

miss_asi
05-18-2009, 17:53
На 16 съм.

vesito13
05-18-2009, 19:24
Беше пропуснала да кажеш коя е Л. :D
Сори , ама то с тея букви , прави впечатление ...

Ако можеш да го игнорираш го направи , аз не мога ... Уж игнорирам някой , игнорирам , игнорирам , ама всичко ми се насабира и някой път , като прелее чашата , ела да видиш какво става :-D Та ти си прецени за игнорирането , аз не бих и опитала да го игнорирам , а ще го наредя на бъро и готово ... 8-)

И опитай да си държиш устата затворена , знам че е трудно , но трябва :?

forgott3nname
05-18-2009, 19:30
Трай си . Имала съм си работа с такива хора - със злобата си искат да се подиграят с теб и да те смачкат . Игнорирай го , останалите също , започни си живота на чисто , намери си още някакви нови приятели и се забавлявай , все някога ще му мине ,а ако не ... негова си работа :booooomb:

nefchi_bs
05-18-2009, 19:31
Аз се обърках с тия букви..Ужас :shock: :-o :-o

lipsvashh_mi
05-18-2009, 19:32
Игнорирай го..Такива дебили(с извинение,понеже ти е бивш) не заслужават грам внимание да им обръщаш... :)

valdesbg
05-19-2009, 05:15
Ъх не вярвай че ще пуснеш подобна тема, но добре.

Доколкото разбирам си с развързан език - нито го обиждаш, нито го нагрубяваш. Отвръщай със затапване. Игнорирането няма да е добър ход за теб.

Яна а ако не беше бивш а най-добрия и приятел? Пак ли щеше да е дебил?

miss_asi
05-19-2009, 05:17
Ехх, винаги има 1ви път нали знаеш :D А ти като мой мъж ще не ми помагаш вее,вчера цяла вечер съм те търсила . :o

mechtaq_za_teb
05-19-2009, 05:18
Аз не бих го игнорирала, а бих го поставила на мястото му... пък ако посмее да ми каже нещо, или по-лошо- да ме удари, е тогава той ще си има проблеми. :D
Така че ако ти се прави на интересен, намери някой който на него да му се направи на по-интересен. :D

valdesbg
05-19-2009, 05:53
Ася, пиянствам по кръчмите...:)

lipsvashh_mi
05-19-2009, 06:02
Владо-бивш,най-добър приятел който и какъвто да й е-няма право да се държи така с нея..супер детинско поведение показва,което не заслужава внимание..все някога акъла ще му дойде у главата :)

valdesbg
05-19-2009, 06:13
Владо-бивш,най-добър приятел който и какъвто да й е-няма право да се държи така с нея..супер детинско поведение показва,което не заслужава внимание..все някога акъла ще му дойде у главата :)

Идеята беше че го нарече дебил защото и е бивш. Какъв и е не би трябвало да те бърка :) Както мен в случая :)

miss_asi
05-19-2009, 06:16
Владо-бивш,най-добър приятел който и какъвто да й е-няма право да се държи така с нея..супер детинско поведение показва,което не заслужава внимание..все някога акъла ще му дойде у главата :)

Идеята беше че го нарече дебил защото и е бивш. Какъв и е не би трябвало да те бърка :) Както мен в случая :)

Аз да си кажа,че настина е дебил :razz: А,Владо,по кръчми така ли?!?Извод:И по жени!!! :o :x

valdesbg
05-19-2009, 06:19
Да бе, идеята е че е дебил и затова ти е бивш. А не че е бивш и затова е дебил :) Кръчми, пиене, жени..квото дойде :)

lipsvashh_mi
05-19-2009, 06:19
^^
Никакво онтошение не взимам в случая..предполагам,че ясно се изразих-без значение какъв е се държи глупаво.Точка по въпроса.Мацката сама ще се оправи с проблема.Успех й пожелавам :)
Иначе за кръчмите и жените няяма лошо.Колкото повече,толкова повече както беше казал моя любим детски герой Мечо Пух :grin:

Aicken
05-19-2009, 08:31
Л. С. И. Й. К. Д. К. ТТ.