PDA

View Full Version : Спешно: Искам тениска на Superman ; (



smiirnoff
05-18-2009, 16:56
.. aми ако някой знае къде из София да намеря тениска на Superman ( но да не е мъжка ) , аз имам но тя е много голяма и е мъжка , поръчах я от един сайт .. а съм обиколила половин София , питах приятели , но нищо ... :( :( .. Мерси предварително :-)

а ето и тениската : http://m1.kefche.com/pix/t/2988w7wxs.jpg

Hilary_
05-18-2009, 16:58
в "Не тъмно" съм ги виждала... ако не по магазините за щампи... 8)

Sintya
05-18-2009, 17:00
Има много онлайн сайтове, където можеш да си направиш такава тениска и да ти я доставят направо в дома.

smiirnoff
05-18-2009, 17:06
ами по - горе написах , че имам тениска от онлайн магазин , но просто във всеки сайт е различно , там където тениската се прави като оригинала има или само мъжки или нещо друго не му е наред :( .. пробвах в много ссайтове , но обикновено щампата е различна или цветът е блед и т.н .. а магазини за щампи търсих , но не намерих // ако можеш да ми кажеш къде точно има такъв магазин // .. казаха ми че в подлеза на НДК има .. аз го обиколих , но сляпа ли съм или какво не го намерих .. :( :( .. а в " На Тъмно " съм ходила много пъти , но и там не съм виждала или просто не съм наред с очите ;д .. утре може да се метна до там да видя ... и дано да намеря :)

Jesus
05-18-2009, 17:18
на попа има 1 магазин яко или мнооооо яко абе яко го имаше в заглавието, там при бирарията при попа или нещо такова абе от попа посока канала точно на 5 метра след спирката на трвамайте дето идват от горе, май те омотах :С

Sintya
05-18-2009, 18:37
ами по - горе написах , че имам тениска от онлайн магазин , но просто във всеки сайт е различно , там където тениската се прави като оригинала има или само мъжки или нещо друго не му е наред :( .. пробвах в много ссайтове , но обикновено щампата е различна или цветът е блед и т.н .. а магазини за щампи търсих , но не намерих // ако можеш да ми кажеш къде точно има такъв магазин // .. казаха ми че в подлеза на НДК има .. аз го обиколих , но сляпа ли съм или какво не го намерих .. :( :( .. а в " На Тъмно " съм ходила много пъти , но и там не съм виждала или просто не съм наред с очите ;д .. утре може да се метна до там да видя ... и дано да намеря :)
Зад 18 соу в уличката, има магазин за щампи, виж там. :)

anonymous497065
05-18-2009, 19:07
Я виж тук http://teniski.data.bg/browse/viewstamp/975/?pid=137&ooc=0 , че нещо се омотах и стана розова.

Boot
05-18-2009, 19:44
СУпер лесно нещо.
Регистрираш се във този сайт - www.portokal.bg
след това пишеш в гуугъл - superman, superman logo, s shield
с което си намираш подходяща картинка. Сейваш я на компа, качваш я в портокал.бг, избираш си модел, цвят и размер тениска и поръчваш :)

tonie__
05-18-2009, 19:49
Boot - аз толкова щампи си бях харесала по сайтовете - портокал,седем етц. - но самите модели на повечето тениски са много кофти и ако си поръча от сайт пак няма да е същото :?

*към автора-не разбрах само защо е Спешно? :-o

Boot
05-18-2009, 20:01
Аз лично много харесвам един от моделите в портокал.бг, но за съжаление е само в няколко цвята, които са гадни, а липсват класическите черно и бяло, каквото ми трябва на мен :/

Но все пак девойката може да си хареса :)

tonie__
05-18-2009, 20:07
женските нещо не ми харесват,но пък мъжките модели са хубави..чудя се дали да не си поръчам най-малкия мъжки,ама аз квато съм слабичка ще ми бъде като пижама сигурно 8-)

smiirnoff
05-19-2009, 06:23
мерси на всички :) .. днес ще пообиколя из София и дано намеря 8) ..

а tonie_ не си поръчвай мъжка , аз си поръчах такава , най - малкия възможен размер , но ми седеше като пижама , както каза ти ;дд //

регнах се във всеки един възможен сайт , но модела никога не ми излизаше така както трябва / или цвета и някъв гаден , или щампата е много малка / .. иначе и в портокал пробвах , ама там само се изнервих защото никога не нацелвах размера на щампата / там има макс размери еди колко си .. и т.н /

P.S Мерси пак на всички :-)

Joc
05-19-2009, 06:28
женските нещо не ми харесват,но пък мъжките модели са хубави..чудя се дали да не си поръчам най-малкия мъжки,ама аз квато съм слабичка ще ми бъде като пижама сигурно 8-)
аз на една приятелка и бях поръчал некфа, забравих вече, ама беше най големия мъжки размер :D тя си ходеше из тях само по тениска :-D

LittlePrincess
05-19-2009, 07:04
Аз един път видях в един магазин, ама беше доооста отдавна и си нямам и на представа къде е било това. Иначе една приятелка има такава тениска. Но и нейната не знам откъде е ..