PDA

View Full Version : Каква е вашата ежедневна лична хигиена?



Iniciator
05-18-2009, 17:23
Здравейте.Споделете каква е вашата ежедневна лична хигиена :Р
Какво правите всеки ден, за да сте чисти :Д

Jesus
05-18-2009, 17:31
гледам да не се цапам и се къпя, веднъж годишно :oops:

Dundy
05-18-2009, 17:32
къпя се 2 пъти,ако ходя на тренировка.Ако не ходя-1.Иначе се мажа със всякакви почистващи гелове и 1 крем за суха кожа.И има други неща ,но тях ги правя някакси без да ги мисля много

Hilary_
05-18-2009, 17:35
гледам да не се цапам и се къпя, веднъж годишно :oops:
...и азз и азз... :oops: :lol: :lol: :lol:

GossipGirl89
05-18-2009, 17:35
Задължително се къпя поне 1 път на ден...
Правя си разни маски на лицето, на косата... :P
Мажа си тялото с кремчета...

Jesus
05-18-2009, 17:51
гледам да не се цапам и се къпя, веднъж годишно :oops:
...и азз и азз... :oops: :lol: :lol: :lol:
аиде ще издам тайната че когато се изцапаме се лижем, все пак пестим пари от ток и вода :)

clever
05-18-2009, 18:08
гледам да не се цапам и се къпя, веднъж годишно :oops:всички правят така много ясно :-P просто някои не си го признават ;)

по темата-къпя се веднъж или 2 пъти дневно ..

t1n4e7o
05-18-2009, 18:12
Сутрин като стана си взимам душ, но не всеки ден си мия косата (поне през ден). После си почиствам лицето и същата процедура правя вечер :)

tedytyy
05-18-2009, 19:16
То още малко ще поискаш да знаеш колко пъти ходя до кенефа... То бива бива ама :? :? :?

EarthShaker
05-18-2009, 19:36
къпя се

Boot
05-18-2009, 19:38
Поне веднъж дневно душ. Косата си мия на 2-3 дни (като преди миене седя час-два със бадемово масло).
В банята използвам пяна за измиване на лице, душ гел, интимен сапун и скраб за стъпала. Имам си и пемза :)

Лицето след баня го почиствам с тоник или розова вода, после кремче.
Тялото - лосион или олио за тяло. Гърдите си мажа с кокосово масло, много добре ми действа на кожата там.

Петички с крем за краченца, дезодорант на подмишниците и съм готова.

На зъбите си отделям бая време - мия ги с паста, после ги минавам и с конец за зъби и накрая завършвам с вода за уста. Това два (рядко три) пъти дневно.


Косата - шампоан + маска/балсам + серум.

И от време на време маска за лице - ДОМАШНА.

Мисля че това е като цяло, но може и да съм пропуснала нещо:))

brokeninside13
05-18-2009, 19:42
Веднъж на година се къпя. Смятам че това е достатъчно! Нали така?

clever
05-18-2009, 19:59
Веднъж на година се къпя. Смятам че това е достатъчно! Нали така?разбира се ;)
е един да каже истината:)
:-D

Boot
05-18-2009, 20:03
Веднъж на година се къпя. Смятам че това е достатъчно! Нали така?разбира се ;)
е един да каже истината:)
:-D
Може ли да ви споделя, че имате ужасно тъпо чувство за хумор :(

akinom
05-18-2009, 20:16
Всяка сутрин си взимам душ.Мия си косата през ден.
След всяка физическа активност също се къпя.
Сутрин си почиствам кожата с Clean Deeper - Nivea visage и Pure Zone- LOreal cosmetic. След това си мия зъбите около 3 мин. с ''аквафреш'', четката ми е обикновена. Използвам шампоан Wash & Go и съм много доволна. Няколко пъти месечно си правя пилинг на лицето и 1 път седмично си правя процедури за косата.

allergic
05-18-2009, 20:23
Веднъж на година се къпя. Смятам че това е достатъчно! Нали така?

Оф,много сте оригинални.
Има си специална "кофа" за вас..

SoFarSoG00d
05-19-2009, 08:21
Къпя се всеки ден,лятото по-два пъти на ден-задължително.
Използвам почистващи гелове,ексфолианти и маски за лице.

GbSy
05-19-2009, 08:32
Веднъж дневно си взимам душ (без косата), понякога и два пъти, зависи.
Косата я мия през 2-3 дни, като се омазни.
Ползвам душ-гел на Ейвън, няк'ъв жълт е; немски лосион за тяло, одорекс, спрей за ходила, шампоан и балсам на Керанов, маска на Глис.. т'ва е май.

zai4ety13
05-19-2009, 09:43
Веднъж дневно си вземам душ(без косата), а през лятото два пъти.
Косата си я мия през 2-3 дена. Използвам някакъв шампоан и балсам 2в1 за обем,но не се сещам точно на коя марка беше.
Сутрин и вечер си почиствам лицето с nivea visage young stay clear и с ексфолианта на clean & clear. И да не забравя да допълня - крем здраве :-) Използвам го винаги когато кожата ми се раздразни от нещо.

Hilary_
05-19-2009, 11:51
гледам да не се цапам и се къпя, веднъж годишно :oops:
...и азз и азз... :oops: :lol: :lol: :lol:
аиде ще издам тайната че когато се изцапаме се лижем, все пак пестим пари от ток и вода :)
Ето вижте как знае ... :D :D :D не трябваше да издаваш нашата малка тайна.... :lol: :lol:

Ronabell
05-19-2009, 12:20
Ставам, къпя се (включително и косата), мия си лицето и зъбите. Ходя където ходя и пак се прибирам вечерта. :-D Отново се къпя (косата пак), мия си зъбите преди лягане и задължително ръцете след всяко хранене и пипане на мръсотии. Хигиената на първо място! :)

donkihot
05-19-2009, 12:49
супер шибано ми е ся кат съм първа смяна...с триста зора ставам...измивам си лицето....зъбки..после кремчета и така...за сутринта...след даскало душче..пак кремчета....вечер се къпа цялостно слагам си кремчета тоници...и тем подобни щуротий и си лягаммм

clever
05-19-2009, 12:52
гледам да не се цапам и се къпя, веднъж годишно :oops:
...и азз и азз... :oops: :lol: :lol: :lol:
аиде ще издам тайната че когато се изцапаме се лижем, все пак пестим пари от ток и вода :)
Ето вижте как знае ... :D :D :D не трябваше да издаваш нашата малка тайна.... :lol: :lol: :lol:

Dark_Angel_F
05-19-2009, 13:52
Връзвам си косата и си взимам душ . Ако е горещо понеже се потя доста си взиамм душ по 2-3 пъти ... Също така си мия лицето.