PDA

View Full Version : Как се ползва пенисът ?



Shia
05-18-2009, 17:32
Във всяка тема чета


Не е важно колко ти е голям,а как го ползваш



и то ред през ред,ред през ред



Искам да попитам момичетата каква е тая техника за ползване,че виждам едно и също изречение

аз виждам съвсем просто нещата(или дотолкова,колкото да не пиша романи в темата!!!)

-Дига го
-задържа го

и крайна сметка в която и да е поза
по какъвто и да е ъгъл всичко се свежда до едно вкарване и изкарване на пениса в/извън вагината.

Как се определя тоя,който не може да го ползва
-да омеква много бързо
и да не знае местоположението на думките?




Не,че нещо,ама няма какво да правя

Дис из нот съм сириоус шит..... 8-) 8-) 8-) 8-)

Jesus
05-18-2009, 17:37
При положение че имаш огромни гърди съмнявам се да му падне докато е с теб :)

Shia
05-18-2009, 17:38
Личната ми персона не е намесена в смисъла на темата.
Попринцип питам,защо се ползва това изречение адски често



Искам анализ за причината да го ползват и аргументи.




8-) 8-) 8-)

xplay
05-18-2009, 17:39
Номера е да го ползваш по предназначение! :D

Jesus
05-18-2009, 17:39
Номера е да го ползваш по предназначение! :D
да уринираш :shock:

Shia
05-18-2009, 17:40
И как само да уринираш ,нали има и производствена функия.



По предназначение-само у вагино бз да бъркаш дупките,ама на кого ли му пука всъщност.

Jesus
05-18-2009, 17:44
според теб кое е по жизнено необходимо да правиш секс всеки ден или да уринираш всеки ден ?

Shia
05-18-2009, 17:46
Да правя секс
докато уринирам

Iniciator
05-18-2009, 17:59
Ха и ся никой няма да може да ти отговори по простата причина, че тва просто е оправдание, че им е малък..сори, 4е го казвам, ама размера Е важен и ИМА значение.

Shia
05-18-2009, 18:02
Момичетата го ползват доста по често от момчетата.
Може би влияяе,като един вид успокоение за малките размери.


Много често вече почват да се ползват едни общи изрази от доста хора(не всички,да не почнете,ама не и аз)
и предполагам,че не влагат особен смисъл ,като го казват

nefchi_bs
05-18-2009, 18:07
Пенисът се ползва със любов :lol: :lol:

Jesus
05-18-2009, 18:20
Пенисът се ползва със любов :lol: :lol:
епа нали си е мой, може и 5 и 10 и 10.5 см да ми е нали си е мой си го обичам :)

TheBeliever
05-18-2009, 18:30
Под "Зависи как се ползва" се има предвид не буквалното ползване, а цялостното поведение на момчето в леглото. Ако за теб добрия секс се определя само от вкарване-изкарване, значи си за съжаление.

А иначе и аз мисля, че размерът ИМА значение. Всички други приказки са просто оправдания.

Shia
05-18-2009, 18:37
:D Личността ми не присъства в темата,както казах вече.

Отговора ти беше задоволителен.Наистина поведението обира точки.

sweeTcezza
05-18-2009, 18:41
Момичето дето е създало темата, се нуждае от един, много здрав СЕКС! 8-)

Т'ва е моят отговор!~ 8) :P

jghgh
05-18-2009, 18:46
:D Личността ми не присъства в темата,както казах вече.

Отговора ти беше задоволителен.Наистина поведението обира точки.
Човек с 19см ако ми се държи като сдухльо, еби му и размера. Искам мъж в леглото си, не няк'ва путка.

Sportul
05-18-2009, 18:57
аз чупя орехи с него ,слагам ореха на пъпа и като го засиля от долно положение прожиниращия ефект е мн силен и чупи орехи ,бадеми , лешници :P :-P :razz:

plmn
05-18-2009, 19:13
пенисът се използва така

1. уриниране - вадиш, пикаеш, изтърсваш, прибираш.
2. секс - надървяш, вкарваш, изкарваш (повтаря се), свършваш, спада.

p.s. размера има значение /дебелина, дължина/

Ilikeliljon
05-18-2009, 19:17
Ха и ся никой няма да може да ти отговори по простата причина, че тва просто е оправдание, че им е малък..сори, 4е го казвам, ама размера Е важен и ИМА значение.

Размера НЯМА значение, защото има нещо, което се нарича субективно усещане. Работата не е наистина само във вкарването и изкарването (като говорим за размер, хайде някой с 25 см да го вкара на някоя жена и да блъска като животно да видим какъв е ефекта като има значение 8-) 8-) ), а и в това как се движиш, под какъв ъгъл проникваш, дали докосваш по някакъв начин G точката, дали проникваш бързо или бавно, с тласък или не, дали е грубо или нежно, неслучайно си има, ако не ме лъже паметта разни типове движения и прониквания (ако не ме лъже пак паметта "дротик" и други). Така че хайде стига с тия размери, ако има чувства и взаимна любов, тогава няма значение размера. Размера има единствено значение за тези, за които е важно само и единствено физическото удоволствие (защото друго душевното им се вижда само като една химера) и само то им е останало. :-o :-o

Ilikeliljon
05-18-2009, 19:19
Ха и ся никой няма да може да ти отговори по простата причина, че тва просто е оправдание, че им е малък..сори, 4е го казвам, ама размера Е важен и ИМА значение.

Размера НЯМА значение, защото има нещо, което се нарича субективно усещане. Работата не е наистина само във вкарването и изкарването (като говорим за размер, хайде някой с 25 см да го вкара на някоя жена и да блъска като животно да видим какъв е ефекта като има значение 8-) 8-) ), а и в това как се движиш, под какъв ъгъл проникваш, дали докосваш по някакъв начин G точката, дали проникваш бързо или бавно, с тласък или не, дали е грубо или нежно, неслучайно си има, ако не ме лъже паметта разни типове движения и прониквания (ако не ме лъже пак паметта "дротик" и други). Така че хайде стига с тия размери, ако има чувства и взаимна любов, тогава няма значение размера. Размера има единствено значение за тези, за които е важно само и единствено физическото удоволствие (защото друго душевното им се вижда само като една химера) и само то им е останало. :-o :-o

IronLady
05-18-2009, 19:23
И как само да уринираш ,нали има и производствена функия.



По предназначение-само у вагино бз да бъркаш дупките,ама на кого ли му пука всъщност.


:razz: :smt046 :razz: :razz: :razz:

TheBeliever
05-18-2009, 19:28
Съгласна съм с всичко написано от Ilikeliljon, но не и с това, че размерът няма значение. Даваш пример с 25см. А я ми обясни какви движения и чупки трябва да изпълни един креватен акробат с инструмент 10см, за да стигне G точката? Не казвам, че само 20+ сантиметровите могат да задоволят една жена, напротив. Прекаленото никога не е хубаво. Но в случая става въпрос за малки пениси. Обикновено за тях се ползва израза "Зависи как се ползва".

А за емоционалната страна на секса може да изпише много. Но не му е мястото в тази тема. И все пак предполагам си чувал, че когато нещата в леглото не вървят, връзката рано или късно се разпада.

Fritz
05-18-2009, 19:44
Прочети инструкцията към него.

Ilikeliljon
05-18-2009, 19:50
Съгласна съм с всичко написано от Ilikeliljon, но не и с това, че размерът няма значение. Даваш пример с 25см. А я ми обясни какви движения и чупки трябва да изпълни един креватен акробат с инструмент 10см, за да стигне G точката? Не казвам, че само 20+ сантиметровите могат да задоволят една жена, напротив. Прекаленото никога не е хубаво. Но в случая става въпрос за малки пениси. Обикновено за тях се ползва израза "Зависи как се ползва".

А за емоционалната страна на секса може да изпише много. Но не му е мястото в тази тема. И все пак предполагам си чувал, че когато нещата в леглото не вървят, връзката рано или късно се разпада.

Виж няма толкова значение щом има раси като жълтата, които не са много надарени (точно с описаните от теб 10 см, но има и повече) то тогава природата си знае работата. Щом има толкова значи и с толкова стига. Не е задължително да се достигне всеки път или да се достига G точката, както и това, че може да се достигне в различни пози по-лесно, отколкото в други (например на задна прашка). Иначе аз мисля, че емоционалната страна на секса има място тук, защото е неделима, не можем да оценяваме има или няма значение ако гледаме само едностранно на нещата, тоест само физическата страна. След като и емоционалната оказва влияние на това има или няма значение. Да много връзки се разпадат заради това, но обикновено ако си забелязала не непременно и само защото секса не върви, а и заради много, много други работи, тоест не им вървят изобщо отношенията в никаква насока. :) :)

myNameIsImmortal
05-18-2009, 20:01
Пенисът се ползва със любов :lol: :lol:
да беее :?

Ползва се да се отварят добре затворени консерви, които са трудност за обикновенните отварачки..
Затова го надървяш, навеждаш и ръчкаш в капака на консервата 8-)

TheBeliever
05-18-2009, 20:03
Мисля, че смесваш нещата. Става въпрос чисто и просто за секс. Ясно е, че когато има чувства сексът е по-хубав.
Но говорим за това дали и до колко размерът има значение за задоволяването на сексуалните потребности на една жена. Досега все сравняваме малък пенис с големи умения и голям пенис с никакви такива. Но я се замисли над сравнението малък срещу голям пенис (не огромен) с еднакви техники, движения и поведение. По-големият ще достави повече удоволствие. както и обратния вариант. Следователно значение имат както уменията, така и размерът. Затова не подкрепям твърдението, че големината на члена няма значение, но естествено не е всичко.

Ilikeliljon
05-18-2009, 20:06
Мисля, че смесваш нещата. Става въпрос чисто и просто за секс. Ясно е, че когато има чувства сексът е по-хубав.
Но говорим за това дали и до колко размерът има значение за задоволяването на сексуалните потребности на една жена. Досега все сравняваме малък пенис с големи умения и голям пенис с никакви такива. Но я се замисли над сравнението малък срещу голям пенис (не огромен) с еднакви техники, движения и поведение. По-големият ще достави повече удоволствие. както и обратния вариант. Следователно значение имат както уменията, така и размерът. Затова не подкрепям твърдението, че големината на члена няма значение, но естествено не е всичко.

Ммм да при такава формулировка така стоят нещата. Въпроса е, че аз изхождам от позицията, че секса не е само физическо удоволствие, а е неделим от емоционалното. За мен няма просто секс, ей така дай да спим с някой за едното удоволствие. За мен истинския секс включва емоционално и физическо удоволствие. Нищо по-малко. :-o :-o

TheBeliever
05-18-2009, 20:19
Ммм да при такава формулировка така стоят нещата. Въпроса е, че аз изхождам от позицията, че секса не е само физическо удоволствие, а е неделим от емоционалното. За мен няма просто секс, ей така дай да спим с някой за едното удоволствие. За мен истинския секс включва емоционално и физическо удоволствие. Нищо по-малко. :-o :-o

Тук си прав. Но ако сексът не доставя физическо удоволствие на партниорите (или на единия от тях) няма да е истински секс. Ще е по-малко.

mIsSsVanity
05-18-2009, 21:09
РАЗМЕРЪТ ИМА ЗНАЧЕНИЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ilikeliljon
05-18-2009, 21:24
Ммм да при такава формулировка така стоят нещата. Въпроса е, че аз изхождам от позицията, че секса не е само физическо удоволствие, а е неделим от емоционалното. За мен няма просто секс, ей така дай да спим с някой за едното удоволствие. За мен истинския секс включва емоционално и физическо удоволствие. Нищо по-малко. :-o :-o

Тук си прав. Но ако сексът не доставя физическо удоволствие на партниорите (или на единия от тях) няма да е истински секс. Ще е по-малко.

Ами как да кажа, секса не може да не доставя физическо удоволствие, всъщност това е нещо, което е невъзможно (освен ако този човек не те отблъсква супер много, но пък и няма да правиш с него нищо тогава), въпроса е в това какво физическо удоволствие, а не дали получава. Но как да кажа те физическото и душевното удоволствие вървят ръка за ръка (да не кажа, че ако се преживява много интензивно душевно удоволствие, то физическото неминуемо увеличава своята сила, но обратната зависимост не е възможна просто въпрос на човешка душевност :) :) )

rusova
05-18-2009, 21:33
Да правя секс
докато уринирам

:-D :-D :-D :-D :-D evala tui mu se vika izkazvaneee .. cqlo party6te digna imalo hora tukaaa

golf_5_r32
05-18-2009, 23:47
Номера е да го ползваш по предназначение! :D
да уринираш :shock:

и... други работи :D :D :D