PDA

View Full Version : Гавра с България???!!!???



got2Bthe1
05-18-2009, 17:40
Доообре ето на какво попаднах във vbox-а.Клипчето е старо но все пак искам да вида какво мислите... http://www.vbox7.com/play:babaab54 . В коментарите на едно друго такова клипче имаше българи обясняващи как германците са прави и ние обикновенте българи никога няма да стигнем до тяхното ниво...Приятно гледане...

П.П. Не съм сигурен каде точно трябва да е този клип но тъй като е свързан с телевизията го сложих тук.Надявам се да не съм объркал.

Diam0nD
05-18-2009, 17:56
това го знам ... яко е де ^^ ако някой сложи немски субтитри и го качим в немски сайтове ще е бая яко ^^

got2Bthe1
05-18-2009, 19:43
добре че 30 човека я видяха темата и 1 написа коментар...

AFT
05-18-2009, 19:54
^ Кво е тва спряло клипче бе? Всеки го знае, писнало ни е да го коментираме. Ех, сякаш вчера са ти пуснали нета, дееба (дори и да е така, пак нямаш извинение => ползвай търсачката).

got2Bthe1
05-18-2009, 20:04
и да търсяяяяя....какво???

kris4ann
05-20-2009, 14:09
Това е егати и подигравката чак на теб ти става така, че да вземеш да направиш едно клипче за Германия и да го пуснеш из немските форуми да видят после те... :-x :-x :-x

Dennitsa
05-20-2009, 14:28
Когато Германия още дори не е била планирана,България отдавна вече е имала своя култура,традиции и писменост. ;)

8992LIGHTER
05-20-2009, 14:32
сякаш знаят всичко за страната ни за да я коментират така смело :-x

PIF
05-20-2009, 17:18
сефте...

sexy_for_you
05-22-2009, 20:34
Гавра е много меко казано.Цялата ВЕЛИКА история на България е хрърлена на боклука.Срамота.Позор за германската нация.Българският отговор е прекалено мил,но все пак добре е,че има такъв.България е една ВЕЛИКА стратна,която заслужава уважение,а не публично порогаване.Всичко добро,което съм мислила за Германия се срина за секунди.Вековна история....и хули.Дори безпочвени.Огорчи ме не това,че някакво си шоу пуска клипче против България,а това,че всеобщото мнение е такова,че хората са ограничени във вижданията си и завистта е голяма.Моментният упадък не заличава спомените и величието.Поклон пред Майка България!Ние ще продължаваме да я обичаме,а нека чужденците да поучат малко история..може и точно българска,тъй като тяхната е прекалено нищожна :]

got2Bthe1
05-24-2009, 13:19
Днес отново се замислих над идеята да се преведе клипа на немски и да се качва из немски сайтове.Въпреки че уча немски немога да го преведа но за сметка на това мога да го преведа на англииски - би трябвало да е разбираемо.Ако някой може да направи субтитри да ми пише ЛС и ще го преведа.