PDA

View Full Version : Бански, плуване, въпрос?



RubiGlum
05-18-2009, 19:15
Ще почвам плуване и си взех бански(цял, черен), но ме притеснява че гърдите ми ще изглеждат дори още по малки и щръкнали отколкото са :? какво ще ме посъветвате? Дали може да се сложи бюстие или някакъв малък сутиен?

Whyniser
05-18-2009, 19:59
Няма от какво да се притесняваш.Може със този бански да си караш. :)

stealthyGirl
05-19-2009, 09:35
но ме притеснява че гърдите ми ще изглеждат дори още по малки и щръкнали отколкото са :? Ами пробвай де - облечи го и ще видиш. 8-) Ако пък толкова ти стърчат и смяташ, че някой сам теб ще гледа и ще ти прави забележки отиди отново по магазините и си избери например с чашки. Но да знаеш няма лошо циците да стърчат. :-D Ааа, и не си слагай бюстие... супер тъпо.

MiLeNcHeToO
05-19-2009, 10:43
Може би само на теб така ти се струва. Въобще не се притеснявай, нама кой да те разглежда толкова, все пак не отиваш на среща, а да плуваш. А пък и хората по басейните въобще не са перфектни, едва ли на някой ще му направи впечатление, важното е да ти е удобно. Не си слагай нищо, нама смисъл, а и ще се забелязва и може да изглеждаш смешно. Айде успех и да не ти пука. :wink:

RubiGlum
05-19-2009, 19:23
mersi :-)

MP
05-20-2009, 13:54
Не отиваш да те гледат. (не,че няма да те гледат де,но все пак 8-) ) А и няма нищо лошо да стърчат.Поне както аз си го представям.

absd
05-20-2009, 17:59
Спокойно и моят бански ми стяга около гърдите , но е хубаво да си с цял ,защото когато например се изтрелваш не може да ти се развърже или нещо подобно.По-добре не си слагай бюстие или сутиен ще изглежда още по-зле.