PDA

View Full Version : кафеникаво течение



pisentseto
05-18-2009, 19:19
Имах преди време бяло течение и сега си го имам,но сега се появи и крав от време на време.
Правя редовно секс
Може ли да е от това ,преди нямаше кръв сега се появява понякога.
Аз преди се бях лекувала за течението и лекаря ми каза,че цял живот ще си го имам

Rofl4e
05-18-2009, 19:42
рядко попадам на тема в която не мога да отговоря.. ;)

не вярвам да не може да се лекува.. :shock: .. а относно кръвта по добре посети гениколога си.. може да се е образувала киста .. ;) или да си лепнала някоя болест..

Fritz
05-18-2009, 19:43
говна са това

pisentseto
05-18-2009, 19:44
рядко попадам на тема в която не мога да отговоря.. ;)

не вярвам да не може да се лекува.. :shock: .. а относно кръвта по добре посети гениколога си.. може да се е образувала киста .. ;) или да си лепнала някоя болест..

оф мн се притеснявам да отида,защото преди като ходих с майка си не бях се е''' , а сега да а пък тя незнае и незнам как да й го кажа.
Пък как ли ще го приема

laila_94
05-18-2009, 19:44
Бях чела някъде ,че ако цвета на "бялото течение" се промени,веднага трябва да се посети гинеколог .. Не е нормално и едва ли е от секса :-o :-o :smt018

laila_94
05-18-2009, 19:45
със сигурност е лечимо .. :s

Rofl4e
05-18-2009, 19:48
рядко попадам на тема в която не мога да отговоря.. ;)

не вярвам да не може да се лекува.. :shock: .. а относно кръвта по добре посети гениколога си.. може да се е образувала киста .. ;) или да си лепнала някоя болест..

оф мн се притеснявам да отида,защото преди като ходих с майка си не бях се е''' , а сега да а пък тя незнае и незнам как да й го кажа.
Пък как ли ще го приема

а защо е нужно майка ти да разбира?!?! Отиди по добре за да не се усложни положението :-)

egois74e
05-18-2009, 19:55
иди с по голяма сестраа или брат [недей да те е срамм няма значение] ако имаш нЗ .. но както каза rofl4e може и киста да е защото имам приятелка с такива проблеми и каза че е много неприятно не ми е споделяла за нещо за бялото течение... иди на гинеколог здравето е по-важно :-)

smiLe49
05-18-2009, 22:39
Бях чела някъде ,че ако цвета на "бялото течение" се промени,веднага трябва да се посети гинеколог .. Не е нормално и едва ли е от секса :-o :-o :smt018

Тва е така.Ако има някаква промяна в цвета начи нещо не е наред.Не искам да те плаща,може да не е нещо толкова сериозно,но по-добре отиди на лекар. :)

hottie
05-19-2009, 13:17
Отиди на лекар, вероятно е възпаление. След като имаш от толкова време бяло течение защо не си отишла?

nikkiiii
05-19-2009, 13:22
гинеколог .. :?

natedog
05-19-2009, 13:54
Ми при моята приятелка беше станало така, дойде и цикъла и като свърши цикъла, свърши и течението (което от бяло беше станало червено) същата работа. Без хапове мина ако искаш изчакай да ти мине цикъла и ако след тва продължи задължително лекар :)

miss_kiss181
05-19-2009, 13:57
ami otidi na lekar za6toto ako bqloto te4enie si promeni cveta moje da e vuzpalenie ili ne6to takova
no te savetvam da ne o\hodi6 samo pri 1 lekar a da se konsultira6 pone s 2-ma za6toto tova 4e bqloto ti te4enie ne se lekuva ne6to ne mis e vruzva :? :shock:

posssesssed
05-19-2009, 18:29
Или си объркала дупката от която е течението (най-вероятно със задната) или си прочистваш ръждясалите поради липса на секс тръби ...

Lady_AMG
05-19-2009, 22:02
Аз преди време имах такова течение и се оказа, че имам силно възпаление на единия яйчник. Не казвам, че е това и при теб (мен ме болеше този яйчник), но каквото и да НЕ Е НОРМАЛНО! Иди на гинеколог, стига се излага с това "ама мама ще разбере", като си решила да правиш секс ще си понасяш последствията. Има една приказка, че човек не бива да прави нещо, което не би си признал. Майка ти няма да те убие, обаче ако е някаква сериозна болест може да се стигне и до стерилност.
ПС: Деца, щом сте решили да правите секс, ходете редовно на гинеколог, защото тези работи не са шега. Никой във форум не може да ти каже какво ти е.
Отивай и стига се лигави!!!

portokalka1994
08-26-2009, 16:01
Заради такива като тебе и момчетата прихващат болести и после като се разделите а на него видимо нищо му няма и дори не знае,че трябва да ходи на лекар и после някое друго момиче ще прихване ТВОЕТО ТЕЧЕНИЕ :-x :-x :-x


ЛЕКУВАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА :? :-x

Ravage
08-26-2009, 16:04
Здравен проблем => ЛЕКАР ! Възможно е да имаш сериозен проблем, но си губиш времето с теми по форуми. Не сме лекари, не знаем какво може да ти има

DIVINE_TIME
08-26-2009, 19:57
Ами откога така.. ? Ако е примерно от 1 2 дни.. може да си е нормална фаза от цикъла ти.. При някои жени, кафеникаво течение се получава при овулация.. пък и нормално е понякога да има зацапвания...
Ако не е някво гъсто, с неприятен мирис, не предизвиква сърбеж или болка и не е от много време.. не мисля, че е притеснително. :)

doippp
08-26-2009, 20:01
абе как може да сте толкова гнусни с бяло течение и нищо да не правите и на всичкото отгоре да правите секс, не знам какво е това момче което би те лизало ако знае че имаш течение, аз даже не бих спал с теб

Vans4y
08-26-2009, 20:05
oф мн се притеснявам да отида,защото преди като ходих с майка си не бях се е''' , а сега да а пък тя незнае и незнам как да й го кажа.
Пък как ли ще го приема
Споко,те са длъжни да пазят лекарска тайна..ти не седиш в стаята с майка си,а само с лекаря и може да говориш спокойно...поне така е при мен де.
Иначе вариянтите за проблема са наистина много

monincetyyy
08-26-2009, 20:05
абе как може да сте толкова гнусни с бяло течение и нищо да не правите и на всичкото отгоре да правите секс, не знам какво е това момче което би те лизало ако знае че имаш течение, аз даже не бих спал с теб
съгласна... лекувайте се кво толкова... после ще стане сериозно и тогаа ще си чукаш главата в стената...

DIVINE_TIME
08-26-2009, 20:25
абе как може да сте толкова гнусни с бяло течение и нищо да не правите и на всичкото отгоре да правите секс, не знам какво е това момче което би те лизало ако знае че имаш течение, аз даже не бих спал с теб
съгласна... лекувайте се кво толкова... после ще стане сериозно и тогаа ще си чукаш главата в стената...

Всяка жена има вагинален секрет, който разговорно го наричат бяло течение, you fat ass !.. Определено не мисля,че "всяко момиче е гнусно", а уверявам те, няма момиче, без някакъв секрет, без някакво течение...

monincetyyy
08-26-2009, 20:28
абе как може да сте толкова гнусни с бяло течение и нищо да не правите и на всичкото отгоре да правите секс, не знам какво е това момче което би те лизало ако знае че имаш течение, аз даже не бих спал с теб
съгласна... лекувайте се кво толкова... после ще стане сериозно и тогаа ще си чукаш главата в стената...

Всяка жена има вагинален секрет, който разговорно го наричат бяло течение, you fat ass !.. Определено не мисля,че "всяко момиче е гнусно", а уверявам те, няма момиче, без някакъв секрет, без някакво течение...
вагинален секрет да. Но тва че тя си го нарича разговорно примерно как да ме накара да разбера че не говори за бяло течение. Тия течения се получават от възпаления и те не са нормални за това говоря аз. Понякога от тях проблемите стават още по големи и една приятелка така ся е с възпалени яйчници и възпалена шийка на матката..

doippp
08-26-2009, 20:32
абе има разлика между теченията така че ако види разлика в цвета или аромата (:D) да вземе мерки.

DIVINE_TIME
08-26-2009, 20:36
абе как може да сте толкова гнусни с бяло течение и нищо да не правите и на всичкото отгоре да правите секс, не знам какво е това момче което би те лизало ако знае че имаш течение, аз даже не бих спал с теб
съгласна... лекувайте се кво толкова... после ще стане сериозно и тогаа ще си чукаш главата в стената...

Всяка жена има вагинален секрет, който разговорно го наричат бяло течение, you fat ass !.. Определено не мисля,че "всяко момиче е гнусно", а уверявам те, няма момиче, без някакъв секрет, без някакво течение...
вагинален секрет да. Но тва че тя си го нарича разговорно примерно как да ме накара да разбера че не говори за бяло течение. Тия течения се получават от възпаления и те не са нормални за това говоря аз. Понякога от тях проблемите стават още по големи и една приятелка така ся е с възпалени яйчници и възпалена шийка на матката..

Момиче погледни този младеж преди тебе как се е изказал... "вие сте гнусни, как може с бяло течение да прайте секс.." та сега ще те попитам ти правила ли секс? нима нямаш вагинален секрет?? и в ежедневието си как го наричаш.. течение или използваш научния термин :? Така е да, възможно е да знак за проблем. симптом на няква болест, но няма жена без някакво течение и това не прави жените гнусни, както се е изказал твоя събеседник по горе, с който си така съгласна..

DIVINE_TIME
08-26-2009, 20:37
абе има разлика между теченията така че ако види разлика в цвета или аромата (:D) да вземе мерки.
Тук съм съгласна, ако консистенцията е различна, определено да !

monincetyyy
08-26-2009, 20:40
Момиче погледни този младеж преди тебе как се е изказал... "вие сте гнусни, как може с бяло течение да прайте секс.." та сега ще те попитам ти правил ли секс? нима нямаш вагинален секрет?? и в ежедневието си как го наричаш.. ттечение или използваш научния термин :? Така е да, възможно е да знак за проблем. симптом на няква болест, но няма жена без някакво течение и това не прави жените гнусни, както се е изказал твоя събеседник по горе, с който си така съгласна..
добре моя грешка съгласна съм с израза "нищо да не правите" така добре ли е? за това че мн момичета имат някви притеснения обаче си мислят че ще минат ей така от въздуха и с седят без да вземат мерки..

DIVINE_TIME
08-26-2009, 21:01
Аз съм съгласна, че чоовек трябва да се поддържа, че е възможно секретите да са симптом на болест.. Но не съм съгласна с твърдението,че жените, дето имали бяло течение били гнусни.. Бяло течение и вагинален секрет за мене е едно и също.. Течение, което има всяка жена, което е нормално и физиологично.. Това прави ли всички жени гнусни и означава ли,че те не трябва да правят секс.. ?
Не е необходимо да спамим повече ми се струва.. :)

doippp
08-26-2009, 21:18
бяло течение е такова с дъх (:D) пък недеай си боже да е кафеникаво, според мен е гнусно да трънеш да правиш любовна игра и да видиш, помиришеш този толкова хубав секрет