PDA

View Full Version : Как да скрия пъпките за една вечер?



TOM_BOMBANDIL
05-18-2009, 20:22
Здравейте. Абитуриент съм и искам да съм в пълния си блясък за бала на 24 май. За нещастие имам няколко пъпки (акне) по лицето. Не са много, но все пак помрачават цялостната картинка като се пъхна в костюм. Има ли начин да ги прикрия от 16.00ч до 06.00ч примерно. Основното ми изискване е да не си личи, че съм се мазал с нещо; второстепенно е да мога да си наплисквам лицето от време на време (но може би е нереалистично). Благодаря предварително.

P.S. Ако има начин - може ли подробно указание.

Jamalska
05-18-2009, 20:48
Акне аут,тия няколко дена ше стигнат

iveto18
05-19-2009, 06:33
искаш да ги скриеш...със фон дьо тен или пудра,друг начин мисля че няма да намериш.

UnaBletoLoVeU
05-19-2009, 06:49
Има един спрей, който покрива лицето плътно и тенът става перфектен. Въобще не си личи, че имаш нещо на лицето си, не оставя петна по дрехите, дори издържа на вода, тоест не да се плискаш, ами да се гмуркаш можеш и пак ще ти остане. Не знам обаче колко струва, обаче ако си намериш разбран вълшебник да ти го забърка, можеш да не платиш толкова много. :D

Разбирам, че ти е неприятно за акнето, ама това да можеш да го плискаш беше.. ;р Както ти казаха, вземи си Акне аут, Скинорен или Зинерит. И трите са добри, въпреки че на всеки му действа различно всичко, според мен Зинерит е най-добре. И си мажи пъпките на 2-3 часа, а не както пише. Купи си и тоник, за да си освежиш лицето и така. Дано се махнат до бала :)

Hilary_
05-19-2009, 06:57
Ми с някъв грим там...пудра ли фон дьо тен ли... крем ли някъв... незнам аз принципно нямам... :? Успех! 8)

t1n4e7o
05-19-2009, 07:08
Със коректор и отгоре пудра.

NeZaPoznat
05-19-2009, 07:25
С подходящ костюм. Такъв например:
http://ogita.files.wordpress.com/2009/03/g40.jpg

Гарантирам, че ще си най-атрактивния на бала и никой няма да забележи пъпките ти. :grin:

xAddicteDx
05-19-2009, 07:39
С подходящ костюм. Такъв например:
http://ogita.files.wordpress.com/2009/03/g40.jpg

Гарантирам, че ще си най-атрактивния на бала и никой няма да забележи пъпките ти. :grin:
8-)
Ами те по-нагоре ти казаха - купи си някакъв лосион.Един съвет-само не ги чопли, защото по-лошо ще стане :) Успех, дано се махнат :)

laila_94
05-19-2009, 07:53
Намажи пъпките с коректор(от Avon има коректор ,който даже почистваа лицето) ,след което ще сложиш малко пудра(Манхатън .. ) :) надявам се да ти помогне

SoFarSoG00d
05-19-2009, 08:53
Фон Дьо Тен,вземи си някакъв по-качествен с голяма покривност,защото ,ако пъпките са много няма да може да бъдат скрити на 100%,може да си вземеш такъв,който съдържа и бронзант,така пъпките ще се прикрият по-добре.

clever
05-19-2009, 08:54
С подходящ костюм. Такъв например:
http://ogita.files.wordpress.com/2009/03/g40.jpg

Гарантирам, че ще си най-атрактивния на бала и никой няма да забележи пъпките ти. :grin: :razz: :razz: :razz:

puhi14
05-19-2009, 09:22
дай снимка :)

kapinka
05-19-2009, 09:29
Има един спрей, който покрива лицето плътно и тенът става перфектен. Въобще не си личи, че имаш нещо на лицето си, не оставя петна по дрехите, дори издържа на вода, тоест не да се плискаш, ами да се гмуркаш можеш и пак ще ти остане. Не знам обаче колко струва, обаче ако си намериш разбран вълшебник да ти го забърка, можеш да не платиш толкова много. :D


Какво представлява този спрей ???? И колко пари г/д е ?

great_mari
05-19-2009, 10:21
Има един спрей, който покрива лицето плътно и тенът става перфектен. Въобще не си личи, че имаш нещо на лицето си, не оставя петна по дрехите, дори издържа на вода, тоест не да се плискаш, ами да се гмуркаш можеш и пак ще ти остане. Не знам обаче колко струва, обаче ако си намериш разбран вълшебник да ти го забърка, можеш да не платиш толкова много. :D


Какво представлява този спрей ???? И колко пари г/д е ?
не че нещо,но това май беше ебавка :lol: :lol: :lol:
П.П нали рекламираха по едно време по тв за някакъв коректор който премахва пъпките за 1 нощ ако не се лъжа беше на нивеа,разпитай в аптеките може да ти кажат нещо ефикасно :)

hisy
05-19-2009, 10:34
Както казаха по-горе използвай кремчето Акне Аут... имаше и едно кремче на Нивеа но не помня точно как се казваше :?

NeZaPoznat
05-19-2009, 10:43
Само да ти кажа - ако слушаш момичетата и се наклепаш с някакви спрейове, ФДТ и др простотии може да си намериш и кавалер на бала. :-D Да не кажеш после - ама не знаех :D

pussycat_dolls15
05-19-2009, 12:51
искаш да ги скриеш...със фон дьо тен или пудра,друг начин мисля че няма да намериш.

clever
05-19-2009, 12:54
облечи се като БатМан и няма да ти се виждат пъпките :razz:

kapinka
05-19-2009, 13:08
[quote=UnaBletoLoVeU]Има един спрей, който покрива лицето плътно и тенът става перфектен. Въобще не си личи, че имаш нещо на лицето си, не оставя петна по дрехите, дори издържа на вода, тоест не да се плискаш, ами да се гмуркаш можеш и пак ще ти остане. Не знам обаче колко струва, обаче ако си намериш разбран вълшебник да ти го забърка, можеш да не платиш толкова много. :D


Какво представлява този спрей ???? И колко пари г/д е ?
не че нещо,но това май беше ебавка :lol: :lol: :lol:



ТЦ......Тамън се израдвах,,,;Д