PDA

View Full Version : ebay.com



w33d
05-18-2009, 23:19
Чудех се къде да постна,но понеже темата ми е свързана с покупка-Тука.Та понеже нямам карта и регистрация в ebay.com и никой от семейството ми няма карти и банкови сметки,ако някой има и си пазарува от ebay или amazon,ще ми направи ли една малка ослуга?Аз да му дам 300лв. на ръка (цената на нещата + доставката) а той да ми ги поръча?Опитах се да се регистрирам някакви грешки ми даваше нещо не се разбрахме с този сайт...Айде ако някой иска да ми пише на ЛС...

baywatch
05-19-2009, 00:42
Понеже аз често пазарувам от еBay, ще ти кажа, че трудно някой ще се навие да закупи стока за 300 лв. най-малкото заради риска от загуба по пътя, митнически разправии, или некоректен търговец.

Ако искаш ползвай фирмите посредници, които ти купуват стоката и със собствен транспорт я докарват до България. Те обаче искат възнаграждение до 20 % от цялата стойност на покупката. Потърси такива фирми посредници за покупки от eBay в ГУУГЪЛ.

От Амазон и да искаш не може да пазаруваш, защото все още има ограничение за доставка до България. Единствено може да поръчаш книги, някои музикални CD-та и DVD дискове (които сигурно няма да ти тръгнат заради регионалната защита.) Софруер и PC игри също не можеш да поръчаш, камо ли нещо по-голямо.

Beyondpower
05-19-2009, 09:14
Аз съм поръчвал и от двата сайта, от ебай блеидове,маратонки а от амазон тениска,раница и протектори.

Нямах проблем освен с протекторите трябваше да дам още 20 лева за мито щото бяха объркали.

Ама в момента и аз немога да пазарувам в ебай понеже пайпала ми е блокнат поради едни причини.

LizZz
05-19-2009, 11:25
http://www.edepot-bg.com/forums/

w33d
05-19-2009, 14:05
Лелееее човеееееек мерсиии многоооо!!!Супер!!! :smt038

LizZz
05-19-2009, 17:49
:)

baywatch
05-20-2009, 00:21
Kaкто казах от Amazon почти не може да пазаруваме нищо освен книги, музика и DVD дискове, които не могат да се гледат заради регионалната защита. Това важи за най-големия АМАЗОН - американския.
Иначе има и английски и немски, които обаче са много по-малки и ограничени откъм стоки и разнообразие.

Ето какво ти изписва като решиш да си поръчаш тениска и раница от американския : :D

We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button below.

Разходи се и до този магазин в София:

http://www.blogstab.com/amazon-com-ebay-bulgaria