PDA

View Full Version : Шарени кичури



FallOutGirl
05-19-2009, 00:09
Въпросът: Откъде мога да си купя шарени кичури и каква им е цената.. От София съм :)

Hilary_
05-19-2009, 07:02
Знам че си от София Вики... :D :D Амм иначе по въпроса ти ... ми трябва да обиколиш малко по магазините...аз не съм срещала...ама ако съм са били супер смешни... :? Амм що не опиташ с боя..?! :-o

co0L_gIrL
05-19-2009, 12:23
Със боя не си струва.
Ако става въпрос за тези нестандартни цветове- син, розов, лилав, зелен..
трият се много бързо и не си заслужава да си съсипваш косата.
А иначе- аз не съм от София, така че не мога да помогна..

twilightHeart
05-22-2009, 12:27
Защо не си купиш цветни спрейове за коса? Те се трият лесно, ако е нужно, а и са по 3-4 лв. :)

3oPuTy
05-22-2009, 12:56
В магазините "Всичко по левче" има ...
Преди 2 седмици комшииката ми накупува един кашон подобни кичури заради няк'во представление в детската градина на лапето й ...
Амаааааа честно казано кичурите бяха кофти :? Най-добре си вземи няколко кичура коса и си ги боядисай,както искаш,а после ще ги закачиш с щипки ;)


П.П.Моля те,кажи ми,че не мислиш да излизаш по улицата с цветни кичури :shock: :lol:

Rofl4e
05-22-2009, 14:09
В магазините "Всичко по левче" има ...
Преди 2 седмици комшииката ми накупува един кашон подобни кичури заради няк'во представление в детската градина на лапето й ...
Амаааааа честно казано кичурите бяха кофти :? Най-добре си вземи няколко кичура коса и си ги боядисай,както искаш,а после ще ги закачиш с щипки ;)


П.П.Моля те,кажи ми,че не мислиш да излизаш по улицата с цветни кичури :shock: :lol:

кичурите коса не могат да се боядисват.. (дори и от естествения косъм).. една фр има такива кичури коса.. и като се боядиса вече не си ги използва и като съм говорила с нея защо не си я боядише и изкуствената коса и да си я позлва тя казва че не можло!

neocide
05-22-2009, 20:21

clever
05-22-2009, 20:38
ехеее това с цветните кичури е много сладко 8)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
05-22-2009, 20:54
Ами в зависимост от това до колко пари ще можеш да дадеш и колко кичура искаш да си вградиш и какъв цвят мога да ти предложа няколко варианта.

-Да отидеш в \"Дима стил\" и да си поръчаш цвят които ти искаш като ти казваш дали искаш да са на щипка,шити или със силикон...( но тук ще ти излезне скъпичко и ако е просто каприз няма смисъл)

-В Mall-a има 1 салон в които вграждат цветни кичури и мисля че не само цветни със силикон...

-Можеш да обикаляш из по-големите фризьорски салони и да потърсиш...някои салони предлагат коси и кичури за вграждане...

3oPuTy
05-24-2009, 17:15
В магазините "Всичко по левче" има ...
Преди 2 седмици комшииката ми накупува един кашон подобни кичури заради няк'во представление в детската градина на лапето й ...
Амаааааа честно казано кичурите бяха кофти :? Най-добре си вземи няколко кичура коса и си ги боядисай,както искаш,а после ще ги закачиш с щипки ;)


П.П.Моля те,кажи ми,че не мислиш да излизаш по улицата с цветни кичури :shock: :lol:

кичурите коса не могат да се боядисват.. (дори и от естествения косъм).. една фр има такива кичури коса.. и като се боядиса вече не си ги използва и като съм говорила с нея защо не си я боядише и изкуствената коса и да си я позлва тя казва че не можло!
Е явно приятелката ти си е купила някоя гадна коса :?
Имам съученичка,която вече 2 пъти си боядиса косите (тя има две естествени и една изкуствена) ... И трите ги беше боядисала първо русо (почти бяло),а преди седмица ги боядиса в катранено черно и са си все така хубави,както когато си ги купи!!!

happyfacex
05-24-2009, 20:55
Купи си спрей за кичури мах. 6 лв в горе-долу всеки 3-ти магазин продават :razz:

kukla1985
06-01-2009, 15:51
провери в илиенции.. там може а има .. попринцип там има всичко :P 8-)