PDA

View Full Version : СМС



girl4eety
05-19-2009, 07:40
Здравейте!
Имали фенове на филма Смс??
Ако някой който е много запален по този филм и го харесва, нека пише тук или на ЛС за да си початим за филма...
Хайде чакам ВИ!!
Нека докажем че феновете на филма сме многоооооооооооооооо

GossipGirl89
05-19-2009, 08:46
Има една песен от филма - пускат я в определени откъси и се пее нещо "you make me hold again" нещо от сорта... Някой да знае коя е, че от сумати време я издирвам ? :(

girl4eety
05-19-2009, 09:15
Има една песен от филма - пускат я в определени откъси и се пее нещо "you make me hold again" нещо от сорта... Някой да знае коя е, че от сумати време я издирвам ? :(
Абе ти мойе6 ли да 4ете6 какав ми е вапроса нуйно ли е да задава6 тфоя без да ме пита6 и то в моита тема а???????????????????????????????????????????????? ?
аз я знам коя е и дайе я имам ама нема да ти я прата ако ми се бе6е извинила 4е ползва6 моита тема или не6то такоа 6тях да ти кайа

GossipGirl89
05-19-2009, 11:02
Здравейте!
Ако някой който е много запален по този филм и го харесва, нека пише тук

;)

Сметнах за добре вместо да пускам нова тема (а има поне 100 такива в търсачката) да попитам тук... В крайна сметка нали става дума за песен от въпросния сериал, къв е проблема? Ама като си толкова обидена - ИЗВИНЯВАЙ МИЛО ДРУГАРЧЕ, ЧЕ ПИСАХ В ТЕМАТА ТИ БЕЗ ДА ТЕ ПИТАМ :lol: 8-)

ПП МОЛЯ ТЕ, пиши нормално, защото се изкьоравих докато ти прочета поста...

nikkiiii
05-19-2009, 14:02
Има една песен от филма - пускат я в определени откъси и се пее нещо "you make me hold again" нещо от сорта... Някой да знае коя е, че от сумати време я издирвам ? :(
Абе ти мойе6 ли да 4ете6 какав ми е вапроса нуйно ли е да задава6 тфоя без да ме пита6 и то в моита тема а???????????????????????????????????????????????? ?
аз я знам коя е и дайе я имам ама нема да ти я прата ако ми се бе6е извинила 4е ползва6 моита тема или не6то такоа 6тях да ти кайаеийй ама тва било твойта темаа .. тц тц тц

blackvelvet
05-19-2009, 14:13
Ей тва е да ти навлезнат в личната територия хахаха :grin: Пазете се хахах

viksit0y
05-20-2009, 18:39
Лол..аз съм супер фенка на sms .. луда съм по тоя сериал.
За песничката като я дадат и чувам също "just wait a little while, you give me back my smile" .. нещо такова :)

GossipGirl89
05-20-2009, 19:12
http://4storing.com/free/s7cin/cacccb54d2c3b7f6cdc0df9e5943034a.html

Ето я песничката :grin:

Значи там където я намерих пише, че е само 26 секунди, защото е направена специално за сериала, за да я пускат в определени моменти :)