PDA

View Full Version : Неговото семейство ...



alehole
05-19-2009, 08:16
Здравейте!С гаджето ми сме от половин година заедно,харесваме се,обичаме се .. Но мразя семейството му :( Имали ли сте такъв проблем ? Те са ужасни хора от много време се опитвам да ги харесам по някакъв начин,защото все пак така да се каже ще сме едно семейство!Та те са отвратителни,в тях е кочина,всеки път миризливо,мръсно,нямат пари(еми ок нямам против и аз го харесвам моя човек и така да си е той няма общо с това дали са богати или бедни не зависи от него пък и днешно време чесни пари се изкарват мноооого трудно),но всеки път там е гадна кочина и :-x :-x се побърквам.Като отидеме в тях ми спада настроението,дори секс не ми се прави.....Пък и като отидеме там веднага почват да се карат родителите му или той с тях или с брат му :-x :-x АБЕ идвало ми е да стана да ги заколям .. с нетърпение чакам да станеме пълнолетни и да се разкара от там защото ........... :shock: :shock:

gLoRiToO
05-19-2009, 08:50
Еми аз такъв проблем с родителите на моя приятел нямам,наистина той се кара с баща си то време на време,но като отида в тях хората са някви супер мили с мен и в къщата им всичко е ок,подредено,изчистено и не сме имали проблеми от това естество.Най-важното е да подкрепяш приятеля си и да бъдеш до него,пък като почнете да работите си намирате квартира и няма да имате проблеми 8)

Infinity
05-19-2009, 17:24
Еми,вместо да хабиш толкова нерви-вземи и изчисти...помогни малко,няма лошо. :-|

3oPuTy
05-19-2009, 17:32
1.НИКОГА не ми се е случвало подобно нещо :? В повечето случаи гаджетата ми даже се ядосват,защото много се разбирам с родителите им ... Даже с майките им редовно си ходехме я по магазините,я на фризьор,я на кафе ... Абеее като най-добри приятелки така да се каже :)
2.И двамата сте НЕПЪЛНОЛЕТНИ,но вече мислите за СЕМЕЙСТВО и да живеете заедно?!УаУ :razz: :razz: :razz:
3.Щом не ти харесва,в каква кочина живее,защо не помогнеш малко и не почистиш :-o Не е казано целия апартамент ама поне неговата стая (например).

alehole
05-19-2009, 17:39
Той няма своя собствена стая повярвайте положението е трагично!!!!
И ако искам да помогна той не ми позволява казва че не съм длъжна да чистя незнам си какво аз искам да му помогна нещо той не..пък и представете си какво унижение би било да почиствам на родителите и брат му гнусните огризки от храна или да им събирам чорапите и гащите по пода ???

3oPuTy
05-19-2009, 18:25
Не виждам,защо желанието ти да почистиш трябва да е унижение?!
Най-много приятелят ти да се чувства унижен,че се стига до там ти да чистиш,нооо едва ли ще се случи ... Ако му беше кофти въобще нямаше да те води в тях ... :?
А ти щом не харесваш родителите му просто не ходи в тях :-|

XTREMEFREERIDE
05-19-2009, 18:52
Добре, а защо не говориш с гаджето си за това?! Представи си майка му с 3ма мъже в тясно жилище, как се оправя горката?! :x

ghetto_superstar
05-19-2009, 19:06
Никога,ама никога не позволявай на дъртата да ти се качва на главата!Така се започва,да те накара да чистиш,да вършиш домакинската работа и покрай нея и мажо ти ще земе да те впряга като добиче.Най-добре си живейте с момчето отделно,дори да е по-скромно жилище,но да знаеш,че там е твое царство и ти командваш! :)

alehole
05-19-2009, 19:06
3oPuTy .. Унижение и за мене но в случая имах предвид за него!!!
А иначе .. какво да говоря с него за това,той знае как стоят нещата,а и майка му наистина не е много приятна за разговори и винаги крещи затова като общувам с нея казвам да добре и някои мили думи неискам да се заяждам нито да създавам допълнителни дразги!

alehole
05-19-2009, 19:16
И просто го написах за да споделя защото в момента няма с кой а всичко това да му го изръся на него..доста гадно ще стане! Пък и като ходиме там всеки път едно и също:виканици,караници,мир шe много лошо,мръсно е....да не говорим че непрекъснато трябва да давам пари за разни неща..не че искам да натяквам само за парите но разберете че и вие бихте се дразнели поне малко ако гаджето ви неможе да поеме дори най-малкия разход....аз му звъня,аз плащам сметките,аз купувам храна,плащам в кафета,заведения,купувам Противозачатъчните(които са за общо удуволствие).

Извинявайте за глупостите ама ми олекна като го казах сичко това :)
Иначе момчето ми е страхотно и всеки път като се ядосам си го повтарям и също си казвам че няма никога да срещна подобен човек като него!Обичам го! :-)

puhinka93
05-19-2009, 20:14
1.НИКОГА не ми се е случвало подобно нещо :? В повечето случаи гаджетата ми даже се ядосват,защото много се разбирам с родителите им ... Даже с майките им редовно си ходехме я по магазините,я на фризьор,я на кафе ... Абеее като най-добри приятелки така да се каже :)
2.И двамата сте НЕПЪЛНОЛЕТНИ,но вече мислите за СЕМЕЙСТВО и да живеете заедно?!УаУ :razz: :razz: :razz:
3.Щом не ти харесва,в каква кочина живее,защо не помогнеш малко и не почистиш :-o Не е казано целия апартамент ама поне неговата стая (например).

напълно съм съгласна :D

Rofl4e
05-19-2009, 20:52
а защо не работи? на колко сте

Jumbie483
05-20-2009, 11:06
Аз до сега никога не съм имала такива проблеми 8-)

sexa_na_kompleksa
05-20-2009, 13:11
Той трябва да се притеснява за чистота в дома му, а не ти. Ако му е толкова неприятно, че е мръсно, нека сам си изчисти.
А и като не ти харесва да ходиш там, недей.

Wrathchild
05-20-2009, 13:33
Чакай сега, все пак, да приемем, че може да имате семейство, историята познава такива случай, не мисля, че е нужно такова заяждане. Може пък 2 месеца да им остават до пълнолетие.
Както и да е. Какво те кара да мислиш, че след като станете на по 18, всичко се нарежда с магическа пръчка? Работите ли, какво правите по въпроса с изнасянето?

sladur4etyYy
05-20-2009, 16:23
да, бе, как пък не тръгнеш да им чистиш на тия мъльовци :lol: като не ти е приятно, не ходи у тях или ако някой път се наложи, гледай да се измъкнеш колкото се може по- бързо. друг начин не виждам.