PDA

View Full Version : Кдкво мислите?



PCDfenka
05-19-2009, 10:17
Според вас нормално ли е момиче на 12 да си слага очна линия и фондютен както и малко черен молив ?
8-)

3oPuTy
05-19-2009, 10:21
ФДТ на 12 години?!Че к'во толкова имаш да прекриваш на 12?!Или искаш да го слагаш само за газарията?!
Що се отнася до очната линия - много ме съмнява да ти стои добре :?
А за молива - е там вече си е нормално ;)

П.П.Вместо да мислиш с к'ва козметика да се нацапаш вземи първо научи правилното им наименование!!!НЯМА продукт наречен "фондютен" ... Има ФОН ДЬО ТЕН!!! :?

Ravy
05-19-2009, 10:23
Няма нищо по красиво от естественото, защо му е на 12 годишно момиче да се мацоти. Иначе може да без да се прекалява. А и не препоръчвам фон дьо тен, запушва порите и се образуват пъпки.

3oPuTy
05-19-2009, 10:28
Според вас нормално ли е момиче на 12 да си слага очна линия и фондютен както и малко черен молив ?
8-)

normalno e az si slagam ot 11godi6na
(na 15 sam) :-)
Нормално е ако лицето ти е цялото покрито с акне,но ако си с хубава кожа определено НЕ Е нормално :?

П.П.Замисли се след 10-тина години на к'во ще прилича кожата ти :?
П.П.2 Писането на български е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО във форума!!!

smiLe49
05-19-2009, 10:28
Съгласна съм с предишните мнения.Няма смисъл просто.А и на мен лично ми е мн смешно като видя някое лапенце още да се прай на какичка.Грозно е отстрани и просто не отива.Аз,че съм на 15 си слагам само молив,спирала и гланц.Мн рядко грим.Пък ти на 12...Най-мн молив и ти стига. :)

hisy
05-19-2009, 10:29
Няма нищо по красиво от естественото, защо му е на 12 годишно момиче да се мацоти. Иначе може да без да се прекалява. А и не препоръчвам фон дьо тен, запушва порите и се образуват пъпки. +1

Dark16
05-19-2009, 10:29
на 12 мисля, че е нормално да си слагаш само молив..

LittleWoman
05-19-2009, 10:33
Ще цитирам мама: "Живей си детските години.Цял живот ще бъдеш мацка,но дете ще си един път в живота си." И е права. :)

3oPuTy
05-19-2009, 10:38
Според вас нормално ли е момиче на 12 да си слага очна линия и фондютен както и малко черен молив ?
8-)

normalno e az si slagam ot 11godi6na
(na 15 sam) :-)
Нормално е ако лицето ти е цялото покрито с акне,но ако си с хубава кожа определено НЕ Е нормално :?

П.П.Замисли се след 10-тина години на к'во ще прилича кожата ти :?
П.П.2 Писането на български е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО във форума!!!

Stiga s taq zavist be ne vi li pisna :? 6te si hoda s kolkoto grim iskam
i 6te si pi6a na kuvto ezik iskam
Завист?!Сори миличка,но не завиждам на глупави пубертети ;)
Ходи си нагримоцана и като к*рва ако искаш - щом се харесваш няма проблем ;) Аз пък си се харесвам естествена,а не изкуствена - късмет! :-)
Що се отнася до писането ти - казвам го за твое добро,защото по всяко време може да се появи някой модератор и ще започне да ти трие мненията едно по едно ;)

3oPuTy
05-19-2009, 11:19
Според вас нормално ли е момиче на 12 да си слага очна линия и фондютен както и малко черен молив ?
8-)

normalno e az si slagam ot 11godi6na
(na 15 sam) :-)
Нормално е ако лицето ти е цялото покрито с акне,но ако си с хубава кожа определено НЕ Е нормално :?

П.П.Замисли се след 10-тина години на к'во ще прилича кожата ти :?
П.П.2 Писането на български е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО във форума!!!

Stiga s taq zavist be ne vi li pisna :? 6te si hoda s kolkoto grim iskam
i 6te si pi6a na kuvto ezik iskam
Завист?!Сори миличка,но не завиждам на глупави пубертети ;)
Ходи си нагримоцана и като к*рва ако искаш - щом се харесваш няма проблем ;) Аз пък си се харесвам естествена,а не изкуствена - късмет! :-)
Що се отнася до писането ти - казвам го за твое добро,защото по всяко време може да се появи някой модератор и ще започне да ти трие мненията едно по едно ;)

az da sam k***a mi ti kfa si..iz celiq forum se prai6 na mn vajna i vsi4ko znae6 mi i zapovedi razdava6 :razz: vseki prai kvoto si iska nai malko teb 6te slu6amm..ae iz4ezvai
Хах май се засегна от истината ;) А и никъде не съм казала,че си курва - чети редовете,а не между тях ;)
Айде спирам със спама ... Ако искаш да продължим с нападките драскай ЛС - с удоволствие ще продължа на лична ;)

NeZaPoznat
05-19-2009, 11:21
не

Lifash
05-19-2009, 11:24
Страашно сте интересни с "6si praa kfoto si iskaam" :D
Ти си ходи както искаш,само могат да ти се смеят... : )
Иначе...ами не,не можеш да пишеш на какъвто език си поискаш,има правила за тая работа...или си от тия,според които правилата са,за да се нарушават :D Както и да е...
Иначе към авторката...Всъщност е нормално вече,кое 12 годишно момиченце не се клепа :D Като мислиш,че си по-хубава (?!?!) ок,цапай се...Фон дьо тена не мисля че имаш за какво още да го ползваш,а и,нищо лично,ама си представям как си го слагаш,тип..маска xD Аз съм на 17,слагам молив и спирала отвреме на време и още не съм умряла без всички други гримове...

Loshotia
05-19-2009, 12:02
То е нормално момиченцата да се стремят към това. Аз като се сетя на 2 годинки бях и се бях омазала с червилото на мама.

Скоро гледах едни снимки от екскурзия в 5 клас- гримирали сме се :lol:

Смешно е.

PCDfenka
05-19-2009, 12:20
ами то и майка ми така вика че естественото е най хубаво 8) а инача ще си слагам само малко молив спирала и гланц но не съм сигурна все ще майка ми нещо не и харесва само гланц ми дава :x :?

sladkish_14
05-19-2009, 12:41
Не е нормално ! Обаче то и вие вече не сте нормални !
Не знам в какво са ви държали 9 месеца , не в отроба , а в отрова ! 8-)

Очната линич съвсем не е за малки пикли :? ...