PDA

View Full Version : имаше нещо преди, сега какво значи това?



kompresor
05-19-2009, 17:33
здравейте искам да ви попитам за съвет, има едно момиче от класа ми, което харесвам от край време, преди година станахме гаджета, тя се прави на много консервативна и прилична, обичах я и успях да достигна до истинската и същност, правихме секс, но завистливи приятели ни разделиха, можеби и ние сме имали грешка не мога да реша, мина се време и забелязвам как очите и отново ме гледат, вчера ми честити рождения ден първа, пита ме това онова, искам женско мнение за да разбера какво да направя, защото много я харесвам но не знам как да постъпя, дали това което усещам е желание за секс, защото преди когато го правихме с нея тя оставаше доволна, а и все пак аз съм щангист и долу горе се считам за атлетичен, моля помагайте , да опитам ли да се натисна с нея ?

hamacs563
05-19-2009, 17:47
Да се натиснеш :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: определено не :? почни да я заговаряш по често и от дума на дума я попитай изпитва ли нещо към теб :o и и кажи че я харесваш още но не споменавай за секс :-D Успех :-)

evalongoriq
05-19-2009, 17:50
ти изглежда искаш само секс с нея да правиш а ?сближи се с нея...всичко с времето си

MarkKnight
05-19-2009, 18:04
ти изглежда искаш само секс с нея да правиш а ?сближи се с нея...всичко с времето си +1 Бъди търпелив

dembi
05-19-2009, 19:07
амиииииииии

стига глупости


иди при нея и буквално ѝ кажи в лицето: "Искам да те чукам, ей..."

жените се кефят много на това, макар и да се правят, че не им харесва (щото ще излезе, че са "леки")

бъди смел и безотговорен

qn1to0o1
05-19-2009, 19:30
Емии според мен трябва да и признаеш чуствата си и определено трябва да бъдеш търпелив :)

JenataNaShefa
05-19-2009, 19:44
ти изглежда искаш само секс с нея да правиш а ?сближи се с нея...всичко с времето си

Е как ще е само за секс, не прочете ли че момчето каза че я е обичал :?

Отиваш, казваш й какво мислиш, че искаш да сте заедно и каквото стане... Или и тя ще иска или не !

puhinka93
05-19-2009, 19:49
Според мен не прибързвай, почвай да я заговаряш.. излизайте малко (ако тя иска разбира се) и от дума на дума се опитай да разбереш какво изпитва тя към теб и дали все още споделя чувствата ти.. Бъди търпелив!

BlueFace
05-19-2009, 20:12
амиииииииии

стига глупости


иди при нея и буквално ѝ кажи в лицето: "Искам да те чукам, ей..."

жените се кефят много на това, макар и да се правят, че не им харесва (щото ще излезе, че са "леки")

бъди смел и безотговорен

+1 :D

bloodylips
05-19-2009, 20:35
според мен трябва да поговорите какво точно ви е накарало да се разделите да бъдете откровенни един към друг и в последствие на разговора ще си решите :)