PDA

View Full Version : Искам съвет.. моля ви!



FaTaLn0t0_LaDy
05-19-2009, 18:26
Такаа .. снощи разбрах че един съученик ме харесва и то доста, да не кажа че е влюбен в мене... и на мене ми е симпатичен, а и в даскало сме си много близки.. навсякъде сме заедно.. мисълта ми е че си общуваме.. той е сигурен във това което има към мен, и утре на училище ще говорим за да се изясним.. дали да си останем добри приятели или нещо повече... сериозно незнам какво да правя..
Разкъсана съм.. една част от мен го иска, защото той наистина е много свестен, забавен, умен и знам че в днешно време трудно се намира такова момче... но другата част от мен просто не може да проумее как ще се целуна с него и най-важния въпрос... а ако не се получи?кво прайм след тва.... :? толкова ми е объркано.. моля ви за съвет .. как да постъпя .. вие изпада ли ли сте в подобни ситуации? :-o :S

w0lf
05-19-2009, 18:29
Ако му кажеш да си останете приятели - ще му разбиеш илюзии, мечти ВСИЧКО! Повярвай, няма да сте същите приятели повече...Щом е свестен и ти е симпатичен - защо не опитате? Не би ли било прекрасно да се влюбите супер здраво и да се хвалиш след 50 години, ехее златна сватба направихме :lol:

ThePowerOfLove
05-19-2009, 18:38
Така или иначе нещата няма да са същите. Ако и ти го харесваш действай ;)

FaTaLn0t0_LaDy
05-19-2009, 18:40
w0lf прав си, че ако го отрежа няма да сме си същите ... но и за другото си прав.. ох ужасс 8-) толкова съм се затормозила с всичко това.. че чак машинално мисля само за утре :-o

ghetto_superstar
05-19-2009, 18:45
Рискувай...ако излезне нещо няма да съжеляваш.Ако не излезне к'во...една кокошка по малко :D Приятели валяло :-D

LoveIsAddiction
05-19-2009, 18:49
deistvai.. izpadala sum v sushtata situaciq , chydih se kato teb Imahme mn hubavo priqtelstvo i ne iskah da go riskuvam. Otrqzah go hem po delikatniq nachin.. za mesec dva uj si bqhme priqteli pak.. posle se otdalechihme nesuznatelno ot edin put.. v momenta daje ne si govorime. na zdravei- zdrasti sme.. mn gadno.. a uj iskah da si zapazime priqtelstvoto.. Prosto deistvai che, nqma vechno priqtelstvo mejdu momiche i momche.. Vsichko e vupros na interesi. Ili toi te haresva ili ti nego :)) a zagubi li se interesa, se otdalechavate

Hilary_
05-19-2009, 18:56
Ако му кажеш да си останете приятели - ще му разбиеш илюзии, мечти ВСИЧКО! Повярвай, няма да сте същите приятели повече...Щом е свестен и ти е симпатичен - защо не опитате? Не би ли било прекрасно да се влюбите супер здраво и да се хвалиш след 50 години, ехее златна сватба направихме :lol:
+1 ...

donkihot
05-19-2009, 19:00
с теб сме! май няма човек,който да не е съгласен с това да действаш :D очакваме подробности...

w0lf
05-19-2009, 19:10
^^ Ето сега и моята история - харесах аз едно момиче, това беше преди 2 години някъде; бях малък тъп пубертет на 14...който знаеше само да играе на компютри и нямаше и идея какво е любов. Таа от ден на ден почнах много да и се кефя обаче олигофрен без опит - провалих сичко с някакви осакатени свалячески начини. Та заеби сичко, най-накрая мацката, която вече "обичах", а сега когато пораснах достатъчно ЗНАМ че обичам и съм сигурен в това, ме отряза като поредния тапак (това са мой думи) и си беше права. А досега сме си приятели и на нея не и пречи това че я обичам, и 2мата го знаем. Разбира се мен ми е малко гадно но пък тя се държи супер с мен и не ми е толкова проблем. Сега ще си кажете къде е връзката с твоя проблем - можете да си останете приятели но шанса е малък.
П.П.: Съжалявам че ви затормозих с лигавщините си, просто давах пример :lol:

cinderella_gugutka
05-19-2009, 19:25
опитай-може и да се полу4и (бих написала и още но ме мързи сега :D )

got2Bthe1
05-19-2009, 21:03
Ако му кажеш да си останете приятели - ще му разбиеш илюзии, мечти ВСИЧКО! Повярвай, няма да сте същите приятели повече...Щом е свестен и ти е симпатичен - защо не опитате? Не би ли било прекрасно да се влюбите супер здраво и да се хвалиш след 50 години, ехее златна сватба направихме :lol:
+1 ...
пробвай кой знае какво ще получиш...

BlueFace
05-19-2009, 21:25
Така или иначе нещата няма да са същите. Ако и ти го харесваш действай ;)

Това е решението ;] Изживей си животът пък ако не се получат нещата здраве да е ;) В тоя кратък живот трябва да използваш всяка възможност за щастие :)

bishop
05-19-2009, 22:06
^^ Ето сега и моята история - харесах аз едно момиче, това беше преди 2 години някъде; бях малък тъп пубертет на 14...който знаеше само да играе на компютри и нямаше и идея какво е любов. Таа от ден на ден почнах много да и се кефя обаче олигофрен без опит - провалих сичко с някакви осакатени свалячески начини. Та заеби сичко, най-накрая мацката, която вече "обичах", а сега когато пораснах достатъчно ЗНАМ че обичам и съм сигурен в това, ме отряза като поредния тапак (това са мой думи) и си беше права. А досега сме си приятели и на нея не и пречи това че я обичам, и 2мата го знаем. Разбира се мен ми е малко гадно но пък тя се държи супер с мен и не ми е толкова проблем. Сега ще си кажете къде е връзката с твоя проблем - можете да си останете приятели но шанса е малък.
П.П.: Съжалявам че ви затормозих с лигавщините си, просто давах пример :lol:


оффтопик:
абе, аз теб познавам ли те? мн ми прилича на историята на един приятел, макар че тя не се държи мн супер с него.


по темата: (1 часа през нощта е и вероятно вече спиш и няма да прочетеш това, но все пак) спред мен мисля че трябва да опитате, иначе отношенията ви ще са същите както ако сте тръгнали и сте се разделили, демек това е неизбежно. по добре преди това да се порадвате един на друг.

w0lf
05-19-2009, 22:08
^^ Ето сега и моята история - харесах аз едно момиче, това беше преди 2 години някъде; бях малък тъп пубертет на 14...който знаеше само да играе на компютри и нямаше и идея какво е любов. Таа от ден на ден почнах много да и се кефя обаче олигофрен без опит - провалих сичко с някакви осакатени свалячески начини. Та заеби сичко, най-накрая мацката, която вече "обичах", а сега когато пораснах достатъчно ЗНАМ че обичам и съм сигурен в това, ме отряза като поредния тапак (това са мой думи) и си беше права. А досега сме си приятели и на нея не и пречи това че я обичам, и 2мата го знаем. Разбира се мен ми е малко гадно но пък тя се държи супер с мен и не ми е толкова проблем. Сега ще си кажете къде е връзката с твоя проблем - можете да си останете приятели но шанса е малък.
П.П.: Съжалявам че ви затормозих с лигавщините си, просто давах пример :lol:


оффтопик:
абе, аз теб познавам ли те? мн ми прилича на историята на един приятел, макар че тя не се държи мн супер с него.


по темата: (1 часа през нощта е и вероятно вече спиш и няма да прочетеш това, но все пак) спред мен мисля че трябва да опитате, иначе отношенията ви ще са същите както ако сте тръгнали и сте се разделили, демек това е неизбежно. по добре преди това да се порадвате един на друг.
True.
офтопик :lol: Как се казваш, откъде си :P

Lapin
05-19-2009, 22:12
Недей мисли за натам просто трагни с него ! ;)

soul1199
05-20-2009, 03:56
Ако му кажеш да си останете приятели - ще му разбиеш илюзии, мечти ВСИЧКО! Повярвай, няма да сте същите приятели повече...Щом е свестен и ти е симпатичен - защо не опитате? Не би ли било прекрасно да се влюбите супер здраво и да се хвалиш след 50 години, ехее златна сватба направихме :lol:

mechtaq_za_teb
05-20-2009, 04:15
Аз съм на принципа да не се занимавам със съученици заради последствията след това... В такава ситуация съм изпадала в началния курс :D което не го броя. Иначе нямам подобни случки.
Но в твоята ситуация ти трябва да си решиш дали го искаш повече като гадже или само приятел.

miss_asi
05-20-2009, 05:14
Според мен каквото и да ме кажеш все някогя ще се стигне до раздяла:
1 вариант-Казваш,че искаш да сте само приятели.Ще му разбиеш мечтите и той ще ес отдръпне от тебе.
2 вариант-Тръгвате,след време късате.Разбивате всичко.Ще започнете да се отбягвате защото ще ви е неловко.

Ти си решаваш обаче!!! :) Успех! :-)

Nellynka
05-20-2009, 07:43
Според мен каквото и да ме кажеш все някогя ще се стигне до раздяла:
1 вариант-Казваш,че искаш да сте само приятели.Ще му разбиеш мечтите и той ще ес отдръпне от тебе.
2 вариант-Тръгвате,след време късате.Разбивате всичко.Ще започнете да се отбягвате защото ще ви е неловко.

+1 :) винаги става така .. :?

bloodylips
05-20-2009, 07:49
опитайте пък ще се разбере с времето :)

FaTaLn0t0_LaDy
05-20-2009, 15:54
Развитието е хубаво 8-) тръгнахме .. и честно казано съм много щастлива, защото с него съм естествена и не се притеснявам от нищо :) :) :) мерси за коментарите на всички :-) да се надяваме, че всичко ще е наред :)

w0lf
05-20-2009, 15:56
Развитието е хубаво 8-) тръгнахме .. и честно казано съм много щастлива, защото с него съм естествена и не се притеснявам от нищо :) :) :) мерси за коментарите на всички :-) да се надяваме, че всичко ще е наред :)
Евала мацка!!! Радвам се за теб и за пича :) И ето един съвет отрано - разнообразявайте връзката си и не излизайте винаги само двамата - има време за интимно излизане, има време и за забавления с приятели :) :) :) ;)

FaTaLn0t0_LaDy
05-20-2009, 16:14
w0lf мерси за съвета :) и мерси за това че се радваш за нас :)

Nellynka
05-20-2009, 16:17
Поздравления :)

Slun4evkaSixtyPress
05-20-2009, 16:38
Ами щом ти е симпатичен и искаш да си с него му кажи какво мислиш.Пишеш , че е свестен , ако наистина е свестен , след като му споделиш какво чувстваш , би трябвало да те разбере.

VaSs965
05-20-2009, 16:40
i az sym na sashtoto mnenie....DEISTVAI :) :o

Slun4evkaSixtyPress
05-20-2009, 16:42
Аййй , съжалявам , просто не съм видяла че си писала още по темата , че сте тръгнали , и съм ти отговорила на въпроса.
Амии тогава успех и дано всичко си ви е наред !!!

got2Bthe1
05-20-2009, 16:43
Поздравления :)

XTREMEFREERIDE
05-20-2009, 16:54
Това е шанс. Или го пропускаш, или рискуваш. ;)

w0lf
05-20-2009, 16:58
Коит рискува пичели, коит не рискува ни пичели. Тя рискува и спичели :lol:

FaTaLn0t0_LaDy
05-20-2009, 19:25
w0lf точно така 8-)
а за останалите :) мерси за поздравлениятаааа :-) :grin: :grin: :grin: