PDA

View Full Version : пак за глупавия мензис - кафяво течение



beti4ka28
05-19-2009, 18:42
Значи пак е за тъпия мензис 8-) аз съм на 13 години до сега не ми е идвало някъде от около една година имам жълто течение или там както се нарича и сега то стана кафяво . Това показател че скоро ще ми дойде ли е или е нещо друго зех да се притеснявам вече два дена е така кафяво и слабо преди да ми дойде така кафяво първия ден ме боля стомаха доло ниско слагам си превръзки защото иначе ми е неконфортно кажете на някого друг случвало ли се е ! Нормално ли е или... нз притеснявам се! :neutral: :neutral: :neutral:

gevitooo
05-19-2009, 19:01
Здравей.На мен ми се случи веднъж да ми дойде кафяво и оскъдно, но тогава даже подрани и все пак си беше мензис сигурно и при теб е менструация. Чела съм някъде (май беше из този форум) че кафявата менсруална кръв просто е престояла (май нещо подобно беше :)). Искам да кажа, че щом не ти е идвало от една година е нормално да е така, сигурно скоро ще си потече нормално или пък следващия път не се знае. А преди да ти пропусне една година от колко време имаше менструация, ако е било по малко от година е напълно нормално. Ако се притесняваш поговори с майка си или иди на гинеколог. :) :) :) :) :) :)

ubuntureload
05-19-2009, 20:02
А преди да ти пропусне една година от колко време имаше менструация, ако е било по малко от година е напълно нормално. Ако се притесняваш поговори с майка си или иди на гинеколог. :) :) :) :) :) :)
НЕ четеш внимателно... от една година има някво жълто течение .... ;)
Ми мацо скокни до чичо доктор да си поиграе с котаранката ти .... :-)

mumiikataa
05-20-2009, 14:22
Абе това жълто течение нещо не ми вдъхва доверие... Говори с майка ти и бягай на гинеколог.

desyty
05-20-2009, 16:31
Кафявото течение е нормално при началото и края на месечния цикъл.Но не разбрах ти преди това имала ли си цикъл!?Ако питаш мен най-добре отиди на лекар,защото аз наскоро имах големи проблеми с менструацията...В интерес на истината всеки организъм се отличава от друг така,че най добре отиди на лекар...по-добре не се лекувай сама(не казвам че е някаква болест)просто за да не стане по-зле...
Айде успех ще се оправиш всеки минава през това... :-)

beti4ka28
05-20-2009, 17:48
не не до сега не ми е идвало никога
а четох някъде че преди да ти дойде за пръви път имало някакво кафяво течение
между другото днес вече е третия ден и то вече не е кафяво :) :) :) така че нз може би скоро ще ми дойде и така ...не мисля че е друго :) :) :)

evalongoriq
05-20-2009, 18:41
а моя цикъл три месеца идваше все кафяв тоест всички дни беше такъм но после се оправи и беше нормален.според вас това нормално ли е

evalongoriq
05-20-2009, 18:42
аз имам цикъл от 9 месеца

desyty
05-25-2009, 22:30
а моя цикъл три месеца идваше все кафяв тоест всички дни беше такъм но после се оправи и беше нормален.според вас това нормално ли е
Да просто още не ти е развит така да се каже... :)

eleonika93
05-26-2009, 12:32
здравейте значи от вчера започна да ми тече кафяво и то е доста слабо трябва да ми дойде на 6-ти до преди ден два бях настинала на 12-ти имах полов контакт.днес започна да ме притеснява нещо друго значи както при менструацията по някой път има едни такива и аз незнам как да го нарека не е само кръв а и някакво слузесто такова като сопол(извинявам се че звучи доста противно) та нормално ли е да има и такива неща и те също са кафяви и бият на черно? Question Question Question

clever
05-26-2009, 17:50
здравейте значи от вчера започна да ми тече кафяво и то е доста слабо трябва да ми дойде на 6-ти до преди ден два бях настинала на 12-ти имах полов контакт.днес започна да ме притеснява нещо друго значи както при менструацията по някой път има едни такива и аз незнам как да го нарека не е само кръв а и някакво слузесто такова като сопол(извинявам се че звучи доста противно) та нормално ли е да има и такива неща и те също са кафяви и бият на черно? Question Question Questionнормално е според мен
нещо като съсиреци би трябвало да са както ги описваш
спокойно :)

evalongoriq
05-26-2009, 21:00
а моя цикъл три месеца идваше все кафяв тоест всички дни беше такъм но после се оправи и беше нормален.според вас това нормално ли е
Да просто още не ти е развит така да се каже... :)
много ме успокой :)

desyty
05-26-2009, 22:16
а моя цикъл три месеца идваше все кафяв тоест всички дни беше такъм но после се оправи и беше нормален.според вас това нормално ли е
Да просто още не ти е развит така да се каже... :)
много ме успокой :)
Нп всеки си има такива моменти... :)

xToxiic
06-09-2009, 05:43
Та така... не намерих друга тема за моя въпрос и ще го пусна тук!


Значи аз също имам кафяво течение, но то е след цикъла.. и така цикъла ми продължава до 9 дни ако броим и кафявото течение... много се притеснявам.. и искам само да попитам дали това може да е някаква инфекция или болест,..? :(

xToxiic
06-09-2009, 05:45
имам менструация от 6 месеца... и винаги ми идва навреме.. :D :-)

clever
06-09-2009, 13:43
ми незнам ..
отиди на преглед за всеки случай )
макар че ми се струва нормално ))

kotetokateto
06-21-2009, 08:41
Та така... не намерих друга тема за моя въпрос и ще го пусна тук!


Значи аз също имам кафяво течение, но то е след цикъла.. и така цикъла ми продължава до 9 дни ако броим и кафявото течение... много се притеснявам.. и искам само да попитам дали това може да е някаква инфекция или болест,..? :(


^ Нищо ти няма според мен. Това "кафяво течение" е знак че цикъла ти спира. А колкото до продължителността- при всяка жена е различно :-D

nepoznatata25
08-05-2009, 12:09
ами виж може би ти е дошло , но когато кръвта по превръзката засъхне става кафява може да е това :)

beliqsmok
08-05-2009, 12:19
Цвета и количеството на мензиса зависи от много неща .. чувал съм че от диетите също така става .. кафяво или липсва въобще :?

nepoznatata25
08-06-2009, 19:01
Кафявото течение е нормално при началото и края на месечния цикъл.

и аз така знам , но ако е непрекъснато така по-добре се консултирай с генеколог!

ThisIsMe
08-06-2009, 22:08
men predi da mi doide za 1-vi pat,mi idva6e v prodaljenie na meseci samo kafqvo,dokato se normalizira i posle ve4e se opravi i vze da idva normalno..spored men nqma nujda da se pritesnqva6,

stelit0
09-06-2009, 23:25
здравейте и на мен както на авторката никога не ми е идвало но днес имах околко 1 чаена лъжичка такова кафяво течение.Мислите ли че това е първия ми цикал просто още е с такъв цвят и не се е нормализирал. :neutral: :neutral: :neutral: :-o

GotTheLife
09-07-2009, 21:53
някой път е черно 8-)

jujit0
09-07-2009, 23:00
тва твойто "жълто" течение всъщност се нарича бяло течение (понякога може да е прозрачно,бяло,а дори и жълтеникаво) аз го имах сиг от 10 годишна,дойде ми на 12 някъде иии и досега освен шибания цикъл си имам и бялото,което е съвсем нормално :P