PDA

View Full Version : Защо ?!



malkata_princeska13
05-19-2009, 18:49
Не знам седя и си се чудя ,, Преди време имах доста дълга връзка и много гадно се разделихме с въпросното момче ,, Около 1 и 8 месеца бяхме заедно ..
Мина доста време и преди в по ранния етап от раздялата ни , когато го питах дали ще се видим той все ми казваше 'ми не знам ' и до там ..
Сега след като мина толкова време и като заговоря пак за нещо среща и той пак така 'не знам ' :shock:
Не разбирам , защо не иска да се видим ?
Когато си пишем постоянно прегръдки ми праща , в импулс когато влизам и му прата сълзичка примерно и той ми праща сълзичка и сърчице , обаче отказва да се видим! Трябва тук да кажа , че връзката ни беше много силна и много ме обичаше , ако аз го обичах отй 3 пъти повече и така .. Гадна раздяла имахме никой не го искаше ама стана !
И мене ме чопка , защо не иска да ме види ?
Вие как смятате ? :(

Hilary_
05-19-2009, 18:51
Питай го ... ние не знаем защо неще... :?

malkata_princeska13
05-19-2009, 18:54
Ми всеки ми казва , че има 2 варианта :
1 - или още ме обича и затова избягва да се видим за да не се нараним,,,
2 - или му е все едно и затова не иска да му мрънкам на главата ,,

sladur4etyYy
05-19-2009, 18:54
да, в тоя случай няма друг начин, освен да го питаш.

Hilary_
05-19-2009, 18:55
Ми всеки ми казва , че има 2 варианта :
1 - или още ме обича и затова избягва да се видим за да не се нараним,,,
2 - или му е все едно и затова не иска да му мрънкам на главата ,,
И пак ще се повторя... питай го кое от всичките предположения е...

donkihot
05-19-2009, 19:03
направи среща ти..без той да знае. Предполагам знаеш къде и кога ходи...отиди примерно някъде където знаеш,че ще го видиш и го извикай да си поговорите..сама ще разбереш кой от двата варианта е...АКО не смее да те погледне в очите-първия...а ако те гледа с пренебрежение-втория...успех!

malkata_princeska13
05-19-2009, 19:10
^ Не мога ! От различни градове сме , ходих често но не го видях никъде ! От 5 месеца почти сме разделени няма как да знам къде ходи !
Питах вас така както ви разказах малко за нас дали е възможно още да има чувства и затова да не иска да ме види ,, :(

skuck
05-19-2009, 19:25
мамооо ти знаеш ли кво му е на него е.... ако излезете той в следващите няколко дена ще е в отчайващо състояние!

beiho
05-19-2009, 19:28
Най-вероятно се страхува, че искрата може да пламне отново и да не може да те остави.Сърцето му го вика към теб, но той не иска да сте заедно!

cinderella_gugutka
05-19-2009, 19:41
думите на бившия при съответния въпрос бяха "ми защото просто не ми се занимава ве4е ".върви ги разбери тия мом4ета :?

unknown1
05-19-2009, 20:15
А защо се разделихте?На колко сте?Иначе по темата примерно може да помолиш някой общ познат или негов приятел,да го подпита защо така не иска да се виждате и всичко останало, което те интересува..Успех:)

got2Bthe1
05-19-2009, 21:00
колкото и да ми се иска не съм ясновидец...питай го!

soul1199
05-20-2009, 04:00
Най-вероятно се страхува, че искрата може да пламне отново и да не може да те остави.Сърцето му го вика към теб, но той не иска да сте заедно!

mechtaq_za_teb
05-20-2009, 04:20
Година и 8 месеца не са никак малко време... иначе първото, което щеше да ми дойде на ум беше, че просто няма чувства... Но всъщност след такава любов чувствата не умират толкова бързо и най-вероятно го е страх. Най-сигурният начин е да говориш с него. Не знам как... но това е начинът според мен, защото ние няма как да знаем какво му се върти в главата. :(
Успех! :wink:

miss_asi
05-20-2009, 05:10
Може и да го е страх от тебе :-D Сега сериозно,наистина трябва да го попиташ,но аз си мисля,че между вас всичко вече е свършило,не знам защото,просот така си мисля. :?

Lapin
05-20-2009, 05:17
Според мен няма чувства вече ... и аз имах 3 години вразка и се разделихме вече 4 месеца не сме заедно, но все пак искам да я видя незнам дали имам чувства към нея, но щом твоя неще да те види ... Не иска просто да се занимава с теб. Това е според мен. Успех

Nellynka
05-20-2009, 07:45
Ми отиди и го питай направо , ще си каже :)

Take_That
05-20-2009, 19:55
Говори сериозно с него, нека ти обясни :)

valdesbg
05-21-2009, 05:13
А трябва ли да иска? Все пак си му бивша. Не е длъжен да иска да се виждате.

miss_asi
05-21-2009, 05:17
А трябва ли да иска? Все пак си му бивша. Не е длъжен да иска да се виждате.

Окей,не е длъжен да й дава и обяснения ли като й е бивш?!? :-o

valdesbg
05-21-2009, 05:26
Изразих се неправилно, не е длъжен да иска да излиза с авторката, както и с всеки друг човек на земята. виждането става по взаимно съгласие - ще го направи ако поиска. Относно обясненията - разтегливо понятие е и темата е обширна. Но в общи линии, конкретната причина поради която не иска да се виждат не е наложително да е известна на авторката. А доколкото разбирам от темата тя не е попитала момчето защо.

miss_asi
05-21-2009, 05:29
Изразих се неправилно, не е длъжен да иска да излиза с авторката, както и с всеки друг човек на земята. виждането става по взаимно съгласие - ще го направи ако поиска. Относно обясненията - разтегливо понятие е и темата е обширна. Но в общи линии, конкретната причина поради която не иска да се виждат не е наложително да е известна на авторката. А доколкото разбирам от темата тя не е попитала момчето защо.

Съгласявам се вече!

jghgh
05-21-2009, 07:15
Остави го да си живее живота и ти живей своя.

1во е много тъпо да се връщаш в миналото и да почваш стара връзка нанво. После при следващата раздяла боли в пъти повече, изоставате си в развитието, дъвчите едни и същи неща повторно.. щом е трябвало да скъсате, значи така е било най-добре.

2ро, казаха ти, че сигурно му е гадно и ако се види с теб после състоянието му ще е ужасно. Остави го д си преодолее депресията! Преодолей и ти твоята. Имай малко пощада бе, човек. Тоя човек не иска да се виждате, понеже си щади нервите и чувствата - ако се видите после и двамата ще ви боли, общо взето ще се получи жалка и сополива картинка, току-виж почнете да се чувствате като удавници за сламка, пак тръгнете, => после пак късате иииии... да.
И пак отначало. 8-)

Нека му мине. Може и да се обичате, но понякога любовта не е всичко.
Обикновено е лошо да тръгваш повторно с някого. Още повече, че тъй като гледам, твоят човек не го иска. С чувства или не, не го иска. Има разум момчето, сметнал си е кое му е по-добре, и кое не.
Примири се и го остави. То ако е казано, ще се видите след години и вероятно ще сте много добри приятели, особено ако сте имали ценна връзка и сте били много близки. Но сега не го напъвай. Живей си живота и остави и той да си живее своя...