PDA

View Full Version : Не ги разбирам



bubblebabe
05-20-2009, 06:50
Не мога да разбера, някой от приятелките си.
Имат си гадже, точно от два дни и вече го обичат?
Та, каква обич е това?
На мен ли ми е друга представата за обич или те... просто не знаят какво изпитват.
Седмица са с някого, обичат го толкова много, разделят се, реват като луди, а след ден/два "обичат" някой друг. :lol: :shock:
Как става тази работа, не мога да ги разбера и това е. И те мен не могат. Колко пъти им казвах, че не е хубаво да се казват толкова силни думи, на които дори значението не знаят.
Отстрани е смешно, но е и странно.

П.С:Просто споделям.

Nellynka
05-20-2009, 07:06
За жалост думмите "обичам те" започват да губят своята стойност , тъй като се ползват за щяло и нещяло... :? Това което наблюдаваш ти е напълно нормално за това поколение ,не са само твоите приятелки така , навсякъде е едно и също... :( На повечето момичета а и на момчета разбиранията са такива , че щом ходиш с някой ... го обичаш :? (казвам повечето , защото има изключения) :)

Punisherrr
05-20-2009, 07:15
На повечето момичета а и на момчета разбиранията са такива , че щом ходиш с някой ... го обичаш :?

Абсолютно. С лопата да я ринеш таз заблудена сган... :?

bubblebabe
05-20-2009, 07:17
А не осъзнават, че са смешни. 8-)

Punisherrr
05-20-2009, 07:19
А не осъзнават, че са смешни. 8-)

е заети са да Съ УбИчКъТ...

fc
05-20-2009, 07:19
Аз го разбирам така, че номера за тях е да са се влюбили да са им разбили сърцата и да са го преодолели и да има да се хвалят :)

bubblebabe
05-20-2009, 07:22
А не осъзнават, че са смешни. 8-)

е заети са да Съ УбИчКъТ...
и да им пише на скайпа "Милуу убичкъЪм те, ЗавинЪгИ ЗаЕдНоОо" :razz:

Nellynka
05-20-2009, 07:31
:D

хаха ,то не е смешно , в скайп питам една приятелка "откога ходите" , "ми от снощи" пък на скайпа и пише "ОбИчКаМ Си Те МиЛиЧко" :-o :D :D

индивиди колко искаш ... и мам*а му , никой не се осъзнава ..

@fc има нещо вярно и в твоето твърдение , прав си

bloodylips
05-20-2009, 07:38
това според мен не са само думи и когато кажеш на някой че го обичаш найстина трябва да го почустваш а тия неща не стават за 2 или 3 дни

Bellatrix
05-20-2009, 07:50
Аз го разбирам така, че номера за тях е да са се влюбили да са им разбили сърцата и да са го преодолели и да има да се хвалят :)
Ъф коурс :D Иначе как ще живеят, ако в очите на другите не са драматични и самотни като героите от сапунките? ! :? :D

ПП. Не, сериозно, не вярвайте, когато някой ви каже, че ви обича, докато не е направил нещо сериозно, за да го докаже!!!

slun4ice_90
05-20-2009, 07:52
Има два варианта според мен или са влюбчиви много,или си играят игрички,което според мен е мега тъпо... :? :-o Аз съм от първия тип хора,за съжаление...Някои хора си мислят,че съм фалшива и лъжа... 8) Техен проблем,когато съм влюбена изразявам всичко,което ми е на сърце.Силно мога да обичам,когато виждам,че и от другата страна е така,оставам вярна.Според мен,всичко си зависи от хората. :wink:

lipsvashh_mi
05-20-2009, 07:56
хъх,просто има хора,които без да знаят значението на думите-обичам те,ги използват..да смешно е,да не го чувстват наистина,да после реват за глупости и то за човек,който практически еневъзможда да са обикнали-но се опитай да им налееш сиво в-во в главата с фуния и ще видиш как изтича през левото ухо..и те така :lol: различни хора-различни идеали :)

bubblebabe
05-20-2009, 08:05
Има два варианта според мен или са влюбчиви много,или си играят игрички,което според мен е мега тъпо... :? :-o Аз съм от първия тип хора,за съжаление...Някои хора си мислят,че съм фалшива и лъжа... 8) Техен проблем,когато съм влюбена изразявам всичко,което ми е на сърце.Силно мога да обичам,когато виждам,че и от другата страна е така,оставам вярна.Според мен,всичко си зависи от хората. :wink:
Ама, виж има разлика между това да си влюбен и да обичаш, май.
Какво ли разбирам аз 8-)

slun4ice_90
05-20-2009, 08:17
Има два варианта според мен или са влюбчиви много,или си играят игрички,което според мен е мега тъпо... :? :-o Аз съм от първия тип хора,за съжаление...Някои хора си мислят,че съм фалшива и лъжа... 8) Техен проблем,когато съм влюбена изразявам всичко,което ми е на сърце.Силно мога да обичам,когато виждам,че и от другата страна е така,оставам вярна.Според мен,всичко си зависи от хората. :wink:
Ама, виж има разлика между това да си влюбен и да обичаш, май.
Какво ли разбирам аз 8-) Това е твоята гледна точка. :-P Може би аз вече нищо,не разбирам... :-o

bubblebabe
05-20-2009, 08:24
Има два варианта според мен или са влюбчиви много,или си играят игрички,което според мен е мега тъпо... :? :-o Аз съм от първия тип хора,за съжаление...Някои хора си мислят,че съм фалшива и лъжа... 8) Техен проблем,когато съм влюбена изразявам всичко,което ми е на сърце.Силно мога да обичам,когато виждам,че и от другата страна е така,оставам вярна.Според мен,всичко си зависи от хората. :wink:
Ама, виж има разлика между това да си влюбен и да обичаш, май.
Какво ли разбирам аз 8-) [color=darkblue] Това е твоята гледна точка. :-P Може би аз вече нищо,не разбирам... :-o
Склонна съм да мисля, че аз не разбирам, нито съм го изпитвала това чувство, нито нищо. Малка съм. 8-)

slun4ice_90
05-20-2009, 08:32
Има два варианта според мен или са влюбчиви много,или си играят игрички,което според мен е мега тъпо... :? :-o Аз съм от първия тип хора,за съжаление...Някои хора си мислят,че съм фалшива и лъжа... 8) Техен проблем,когато съм влюбена изразявам всичко,което ми е на сърце.Силно мога да обичам,когато виждам,че и от другата страна е така,оставам вярна.Според мен,всичко си зависи от хората. :wink:
Ама, виж има разлика между това да си влюбен и да обичаш, май.
Какво ли разбирам аз 8-) [color=darkblue] Това е твоята гледна точка. :-P Може би аз вече нищо,не разбирам... :-o
Склонна съм да мисля, че аз не разбирам, нито съм го изпитвала това чувство, нито нищо. Малка съм. 8-) Запомни едно нещо от мен,ако искаш...Никога човек не е прекалено малък,или прекалено голям,за да се влюби!Дразня се,когато разни хора поставят в "рамка" години и т.н.Любовта,няма ограничения,тя просто идва и си отива.. :-o Нека, не я подценяваме ! :wink: А,на теб ти желая да се влюбиш. :)

Hilary_
05-20-2009, 11:35
Важното е ти ква си...а за тях... мога доста хубави епитети да кажа... :? Има и изключения ама повечето се вписват в "лигавщините" ... :?

BlueFace
05-20-2009, 12:30
Наистина повечето случаи са някакви превземки които си мислят ,че обичат и си го набиват в главата без дори да го изпитват.И когато всичко свърши реват ,защото уж много са били обичали...
Но не изключвам възможността да се влюбиш наистина за много кратко време...Какво пречи?Ако се опознаеш добре с човека и прекарваш достатъчно време с него и една седмица стига...Но това сигурно е голяма рядкост....

NeZaPoznat
05-20-2009, 12:49
Не мога да разбера, някой от приятелките си.
Имат си гадже, точно от два дни и вече го обичат?
Та, каква обич е това?
На мен ли ми е друга представата за обич или те... просто не знаят какво изпитват.
Седмица са с някого, обичат го толкова много, разделят се, реват като луди, а след ден/два "обичат" някой друг. :lol: :shock:
Как става тази работа, не мога да ги разбера и това е. И те мен не могат. Колко пъти им казвах, че не е хубаво да се казват толкова силни думи, на които дори значението не знаят.
Отстрани е смешно, но е и странно.

П.С:Просто споделям.

Приятелките ти бъркат 'сърбеж' с 'любов'. Ще им мине като пораснат :D

Hilary_
05-20-2009, 14:32
Не мога да разбера, някой от приятелките си.
Имат си гадже, точно от два дни и вече го обичат?
Та, каква обич е това?
На мен ли ми е друга представата за обич или те... просто не знаят какво изпитват.
Седмица са с някого, обичат го толкова много, разделят се, реват като луди, а след ден/два "обичат" някой друг. :lol: :shock:
Как става тази работа, не мога да ги разбера и това е. И те мен не могат. Колко пъти им казвах, че не е хубаво да се казват толкова силни думи, на които дори значението не знаят.
Отстрани е смешно, но е и странно.

П.С:Просто споделям.

Приятелките ти бъркат 'сърбеж' с 'любов'. Ще им мине като пораснат :D
както винаги оригинален... :lol: :lol: :lol: :D

w0lf
05-20-2009, 15:21
Дам има грамадна разлика м/у влюбен и обичащ. Преди 2 години се влюбих в 1 момиче, вече мога да кажа че го обичам :lol: де да беше споделено.... ;)

sweet_nothings
05-20-2009, 15:43
Убичкат се хората бе , оставете ги на спокойствие :D :D :D :D

bubblebabe
05-20-2009, 17:54
[/quote] Запомни едно нещо от мен,ако искаш...Никога човек не е прекалено малък,или прекалено голям,за да се влюби!Дразня се,когато разни хора поставят в "рамка" години и т.н.Любовта,няма ограничения,тя просто идва и си отива.. :-o Нека, не я подценяваме ! :wink: А,на теб ти желая да се влюбиш. :)[/quote]

Може би е така. Не може би, а е така, но просто не ми се иска, защото съм останала с впечатление, че от любовта боли, страхувам се.
А до влюбването, май се влюбвам, но не мога да кажа нищо, нито знам как ще разбера, че се влюбвам. Объркано е.

w0lf
05-20-2009, 18:04
О ще разбереш, щом руски реотани като мен разбраха какво остава за теб :lol: Влюбването и това да обичаш е супер яко стига да не се получи несподелена любов което е факинг шит 8-)

bubblebabe
05-20-2009, 18:40
О ще разбереш, щом руски реотани като мен разбраха какво остава за теб :lol: Влюбването и това да обичаш е супер яко стига да не се получи несподелена любов което е факинг шит 8-)
Едва ли ще разбера, винаги ще си мисля "Не, не е възможно"...

AFT
05-20-2009, 18:48
Някои хора вечно са във филма. ^^ Игнорирай ги.

w0lf
05-20-2009, 18:52
О ще разбереш, щом руски реотани като мен разбраха какво остава за теб :lol: Влюбването и това да обичаш е супер яко стига да не се получи несподелена любов което е факинг шит 8-)
Едва ли ще разбера, винаги ще си мисля "Не, не е възможно"...
фейл... :? Ще си намериш майстора :lol:

bubblebabe
05-20-2009, 18:53
О ще разбереш, щом руски реотани като мен разбраха какво остава за теб :lol: Влюбването и това да обичаш е супер яко стига да не се получи несподелена любов което е факинг шит 8-)
Едва ли ще разбера, винаги ще си мисля "Не, не е възможно"...
фейл... :? Ще си намериш майстора :lol:
има време 8-)

Take_That
05-20-2009, 19:23
Някои от твоите приятелки не знаят значението на думата "Обичам те!" .....

slun4ice_90
05-21-2009, 13:49
Запомни едно нещо от мен,ако искаш...Никога човек не е прекалено малък,или прекалено голям,за да се влюби!Дразня се,когато разни хора поставят в "рамка" години и т.н.Любовта,няма ограничения,тя просто идва и си отива.. :-o Нека, не я подценяваме ! :wink: А,на теб ти желая да се влюбиш. :)[/quote]

Може би е така. Не може би, а е така, но просто не ми се иска, защото съм останала с впечатление, че от любовта боли, страхувам се.
А до влюбването, май се влюбвам, но не мога да кажа нищо, нито знам как ще разбера, че се влюбвам. Объркано е.


[/quote] Не се страхувай от щастието.Човек разбира сам, когато е влюбен,така че и ти ще го усетиш сама.Няма как с думи да ти обясня.Сърцето ти, ще ти подскаже!Винаги го слушай! :wink: :-)

ToniStoraro
05-21-2009, 13:53
секс и целуване, придружени с гушкане и лигавки приказки невинаги е любов.

deer1dance
05-21-2009, 13:58
За жалост думмите "обичам те" започват да губят своята стойност , тъй като се ползват за щяло и нещяло... :? Това което наблюдаваш ти е напълно нормално за това поколение ,не са само твоите приятелки така , навсякъде е едно и също... :( На повечето момичета а и на момчета разбиранията са такива , че щом ходиш с някой ... го обичаш :? (казвам повечето , защото има изключения) :)

+1 .. дамм ...

Става ми много смешно като видя на някой скайп написано " Uuubbbii4kkamm te , princeesooo " (написано от момче) или " Ne mugaa da jiVeQ BeZ TeB MilO ... StRa6No MnOgO te UbbbI4aaMM"(момиче)
...
Ужас ... xD

П.П - Аз още не съм казала .. "Обичам те " на някой ... xD

mechtaq_za_teb
05-21-2009, 14:28
На това му се вика лапешка работа.

MrBlinD
05-21-2009, 15:30
Има два варианта според мен или са влюбчиви много,или си играят игрички,което според мен е мега тъпо... :? :-o Аз съм от първия тип хора,за съжаление...Някои хора си мислят,че съм фалшива и лъжа... 8) Техен проблем,когато съм влюбена изразявам всичко,което ми е на сърце.Силно мога да обичам,когато виждам,че и от другата страна е така,оставам вярна.Според мен,всичко си зависи от хората. :wink:
Ама, виж има разлика между това да си влюбен и да обичаш, май.
Какво ли разбирам аз 8-) Това е твоята гледна точка. :-P Може би аз вече нищо,не разбирам... :-o
Склонна съм да мисля, че аз не разбирам, нито съм го изпитвала това чувство, нито нищо. Малка съм. 8-)
Ами то и аз не съм го изпитвал а съм 7 клас ...(така де не че съм много голям или пък в перфектната възраст за гаджета :D )

got2Bthe1
05-21-2009, 16:15
Не не те не го "обичат" те го "ЛоФкъЪЪъъЪъЪт" разликата е есенциална...Не се обиждай ама подозирам че приятелките ти са кифли....

bubblebabe
05-22-2009, 04:32
Не се страхувай от щастието.Човек разбира сам, когато е влюбен,така че и ти ще го усетиш сама.Няма как с думи да ти обясня.Сърцето ти, ще ти подскаже!Винаги го слушай! :wink: :-)

Не слушам сърцето си. Разума ми пречи. 8-)

miss_asi
05-22-2009, 05:27
Като цяло думите "Обичам те" са изгубили тоя смисъл.Но пък много се дразня на "loff te Mil0o0o0", "Mnogo te ubi4kam" и всяквите им разновидности.Защо тряя да се лигавят като казват на някого,че имат чувства по-силни от харесването?!?Е тва не мога да си го обясня. :?

beb4yy
05-22-2009, 07:09
Да ! Думата обичам те загуби смисъла си заради такия лапета :-x

XTREMEFREERIDE
05-22-2009, 07:12
След време ще се смеят на себе си. ;)

bebybsss
05-22-2009, 08:38
За жалост днешното поколение е с разбирането.... " Ходя с някой от 2 дена и вече го обичам... " Ха-ха-ха пълните глупости... :D Първно това чувство, когато се изпитва силно не се казва всеки ден... Някои просто го казват, за да може да се задържат повече при даден човек и вече тотално са се изчерпали.... Това просто е смешно тези думи "Обичам те"са много силни и не се казват на човек, когото познаваш едва седмица... Любовта е нещо, което се гради с месеци дори години... Аз бих ви казала едно: Когато наистина усетите, че обичате даден човек, когато го видите всичко ви се разтреперва и чувствате нещо гъделичкащо там някъде вътре и още куп подобни изживявания, е тогава трябва да казвате тези думи, а не те да служат за някъв тип фукня.... " Ааа виж ме мен имам си гадже тра ла ла"

Хорааааа осъзнайте се просто сте смешнииии.... :razz: :lol:

sadsad
05-22-2009, 14:38
Има двойки, които дори да ходят от един ден и наистина да си се обичат при положение, че се познават маса време преди това, достатъчно да се заобичат.:oops: Не съдете всеки. ;)

sasha_90
05-23-2009, 11:53
За тях "обичам те" не са силни думи.

bubblebabe
05-23-2009, 13:45
Не, тези думи не са изгубили смисъла си, защото има хора, които наистина го чувстват >> казват!

unicorn_f
05-23-2009, 19:19
За жалост думмите "обичам те" започват да губят своята стойност , тъй като се ползват за щяло и нещяло... :? Това което наблюдаваш ти е напълно нормално за това поколение ,не са само твоите приятелки така , навсякъде е едно и също... :( На повечето момичета а и на момчета разбиранията са такива , че щом ходиш с някой ... го обичаш :? (казвам повечето , защото има изключения) :)

абсолютно вярно

elsy
05-23-2009, 19:57
И на мене тия са ми много интересни...

LetTheMusicTalks
05-23-2009, 20:07
За жалост думмите "обичам те" започват да губят своята стойност , тъй като се ползват за щяло и нещяло... :? Това което наблюдаваш ти е напълно нормално за това поколение ,не са само твоите приятелки така , навсякъде е едно и също... :( На повечето момичета а и на момчета разбиранията са такива , че щом ходиш с някой ... го обичаш :? (казвам повечето , защото има изключения) :)
+1

DiDiChKa
05-23-2009, 20:19
За жалост думмите "обичам те" започват да губят своята стойност , тъй като се ползват за щяло и нещяло... :? Това което наблюдаваш ти е напълно нормално за това поколение ,не са само твоите приятелки така , навсякъде е едно и също... :( На повечето момичета а и на момчета разбиранията са такива , че щом ходиш с някой ... го обичаш :? (казвам повечето , защото има изключения) :)

+1 :)