PDA

View Full Version : За опериралите се от фимоза



misimisi
05-20-2009, 12:35
Искам да поразпитам хората,който са се оперирали от фимоза,какво точно преставлява процедурата.Чета във форума,че болката била фрапираща,едвам се издържа,имало е много болко успокояващи и незнам си какво ли не още...Аз съм на 16 години.Когато не съм в ерекция си забелвам главичката(почти цялата),но когато съм в ерекция до половината някъде...Не ми е правило абсолютно никакъв проблем това,но знам,че не е нормално.Но има хора който казват че операцията е била за минути,дори неможе да се нарече така...Затова уточнете се ако обичате.Преди време почти не ми се забелваше докато не съм в ерекция,но започнах да опитвам и има резултат.Дали ще оправя без доктор или трябва да отида.Истината е че съм много срамежлив...Не искам да занимавам наще...Колко пари струва операцията(ако може да се нарече така)и кажете малко повече за нея...

misimisi
05-20-2009, 13:45
няма да е лошо да ми отговорите ...

clever
05-20-2009, 15:24
щом знаеш ;че не е нормално най-добре се консултирай с лекар естествено ;)

storex
05-21-2009, 13:02
Ако си здравно осигурен, операцията би трябвало да ти е безплатна :) А и не се настройвай негативно предварително, че толкова ще те боли. Аз ще ти кажа, че не ме болеше толкова много, пък и то е само за няколко дни. А и предполагам знаеш, че болката след като отмине не се "помни", т.е. като се сетиш, че те е боляло преди време, няма да я усетиш в този момент. Аз така се успокоявам като ходя на зъбар :)

MrUndaztood
05-22-2009, 20:31
То това дори не е операция, а манипулация, но ккато и да е.

Божеее, къде го чети това за блката? :shock: :razz:


Аз бях "опериран" от фимоза преди 5 години.Пълна упойка за 10 минути.Единственото неприятно нещо е събуждането след упойката и драйфаването!


Ходенето с конци ... дори не го усещах,въпреки че ме беше страх де (нормално,конци по пишката...).Паднаха за около 4-5 дни,не ги усетих кога,може и по-рано.