PDA

View Full Version : Sims 3 [проблем]



elikoleva
05-20-2009, 12:00
Инсталирах Симс 3 u като отворя играта ми изписва you are running low on available disk space and may encounter problems with your game under these conditions.Are you sure you want to launch the game?
Натиснах да и ми излезе Unableto start game
DEvise 0 cannot run this title
Your video card must be set to application-controlled antiailasing.Please check your video card settings..
Плс някой да помогнееее :):))

kuklichka_bg
05-20-2009, 14:43
Май компа ти не става за играна незнам 8-)

m3talmania
05-21-2009, 15:26
Ако картата ти е нвидиа отваряш панела на нвидиа и там (Manage 3D Settings) пред Antiailasing - Setting цъкаш и даваш да ти е Aplication-conrolled :)
Ужасно го обясних, ама ти пък ще питаш пак. 8-)

brokeninside13
05-22-2009, 13:54
Е симс 3 май още не е излязъл?! другия месец ше излиза.... :-o

rosenhristev
05-22-2009, 14:39
Е симс 3 май още не е излязъл?! другия месец ше излиза.... :-o
има го в замунда в топ 10 би трябвало да е все още...

Outlaw87
05-22-2009, 17:44
Поосвободи си място от харда(овете) като все пак внимавай какво търкаш.

amusement
05-23-2009, 10:01
аз не мога да я инсталирам, поредишната успях но тази не, няма и да се пробвам

brokeninside13
05-23-2009, 18:24
Ъъъ егаси ... в фейсбука им пише че др месец некъде излиза! Супер са ше го дръпна и ще пиша да видим дали има проблем, щото ако има проблем на моя комп начи е преебан самия симс... са ше виим :)

Spider4eto
05-23-2009, 18:45
Явно компютърът ти няма нужните параметри. На ме ми тръгва без проблем. Някой неща са яки, но като цяло двойката повече ме кефи. Тук има мн малоумни неща. Само симовете са яки :)

tedytyy
05-23-2009, 21:48
Ето и минималните изисквания,за да може играта да функционира нормално:

Operating System: Windows XP SP2 or Vista

CPU: Intel Pentium 4 or AMD Athlon equivalent

System RAM: 1 GB

Video Card: 128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0

Free Disk Space: 7.1 GB

MakeMeLaugh
05-23-2009, 22:34
ьхАХьхАьхАьхАХьхАьхАьхАХь

Леле колко глупости изказахте :))))) Нищо лично, никой не е роден научен ;)

Това означава, че в съответния дял, където си инсталирала играта (Например D:/ или F:/ и т.н.) ти е останало много малко свободно място.
Изтрий нещо ненужно и всичко ще се оправи. В момента компа ти е възможно да е по-муден заради това, че нямаш място дори :)

CucAgMuH
05-24-2009, 06:11
ьхАХьхАьхАьхАХьхАьхАьхАХь

Леле колко глупости изказахте :))))) Нищо лично, никой не е роден научен ;)

Това означава, че в съответния дял, където си инсталирала играта (Например D:/ или F:/ и т.н.) ти е останало много малко свободно място.
Изтрий нещо ненужно и всичко ще се оправи. В момента компа ти е възможно да е по-муден заради това, че нямаш място дори :)

Колко странни игри почнали да правят хората...

"Unable to start game
Dеvice 0 cannot run this title
Your video card must be set to application-controlled antialiasing.
Please check your video card settings.. "

...oзначава "You don`t have enough free space on the hard drive. Please make sure you have at least XX GB free"

A пък аз щях да се подведа и да си помисля че означава да си оправиш настройките за anti-aliasing както е показано ето тук (http://www.flightsim.com/review/alien/NVidia%20Control1_s.jpg) :-o

ПП. Добре поне че не съм сам - m3talmania също се бърка... 8-)

MakeMeLaugh
05-24-2009, 12:12
Опс.. прочетох само първата грешка, втората за видеото съм я пропуснал.
Извинявам се :)

BuFkaTa
05-25-2009, 12:28
Здравейте имам ужасен проблем.Пиша тук за да не пълня с тъпи теми.Когато пусна играта Симс 3 ми иска някви регистрационни кодове,а когато се опитам да преместя крака ми изписва:''Не можете да копирате TS3;Файловете на този компакт диск са само за четене.Не можете да копирате или местите файлове в този компактдиск''Моляя помогнете :smt024

kuklichka_bg
05-25-2009, 13:43
Здравейте имам ужасен проблем.Пиша тук за да не пълня с тъпи теми.Когато пусна играта Симс 3 ми иска някви регистрационни кодове,а когато се опитам да преместя крака ми изписва:''Не можете да копирате TS3;Файловете на този компакт диск са само за четене.Не можете да копирате или местите файлове в този компактдиск''Моляя помогнете :smt024

ни съм сиг дали е това което си мисля ама

X3AA-2CWR-6KLY-P6KY-2RLD
2DTT-WDQ9-597S-Q598-URLD
A4UC-P5X2-R7AZ-RR7B-3RLD
CD Key - NV77-VVS2-WYQV-AWY7-YRLD

BuFkaTa
05-25-2009, 13:54
Ми не става,но ти благодаря че опита ;-) ;-) ;-)

reni7o0o
05-31-2009, 18:39
А аз като си пусна играта ми изписва:

Disc Authorizition Failure
We are unable to verify that your disc is a valid copy of The Sims 3. Please contact customer service.


Какво ще рече това, какво трябва да направя? Сорка ам не знам английски :oops: Никога не съм го учила :oops:
Та ако някой може да помогне 8-)

AnD1i
05-31-2009, 19:20
малелей не стига да мрънкат че немогат да си опраят the sims 2 а сега и 3 :neutral:

monikamz
06-26-2009, 10:45
А аз като си пусна играта ми изписва:

Disc Authorizition Failure
We are unable to verify that your disc is a valid copy of The Sims 3. Please contact customer service.


Какво ще рече това, какво трябва да направя? Сорка ам не знам английски :oops: Никога не съм го учила :oops:
Та ако някой може да помогне 8-)

и на мен ми изписва същото 8-[ :cry:

WooDy
06-26-2009, 10:59
Малко простаство на C и на другия диск !

m3talmania
06-26-2009, 11:14
А аз като си пусна играта ми изписва:

Disc Authorizition Failure
We are unable to verify that your disc is a valid copy of The Sims 3. Please contact customer service.


Какво ще рече това, какво трябва да направя? Сорка ам не знам английски :oops: Никога не съм го учила :oops:
Та ако някой може да помогне 8-)

и на мен ми изписва същото 8-[ :cry:
Пише, че диска ти не е оригинален. Сложила ли си крак? :-o
П.П. Пишете си само в тоя тема за проблемите в симсовете и така ще е най-добре.

Swe3eTy059
05-09-2010, 12:19
Имам един проблем, който се появи наскоро.Имам симс 3 и симс 3 допълнението (world adventures) но са изтеглени от интернет а не са със оригинален диск.Така де , играх си я без проблем, но един ден реших д побърникам настройките ( да удължа живота на симовете) и после като се опитах да сейфам играта ми изписа, че се е появил някакъв проблем по време на сейфането ( накакъв ерор 16) и не мога да сейфам ... :-x Върнах настройките както бяха, но пак нищо не става :cry: Моля да ми помогнете!!! Всякакви проблеми съм имала със тази игра ама този не мога да го реша!!!! Благодаря още от сега :mrgreen:
----------------------------------------------------------
Disc Authorizition Failure
We are unable to verify that your disc is a valid copy of The Sims 3. Please contact customer service.

(1) Пробвайте да изтриете всички допълнителни "екстри" (хакове, дрехи, прически изтеглени от нета).
(2) Ако не стане по (1) начин ънинсталнете ЕА Мениджъра ако сте го инсталирали по време на инсталацията на самата игра.
(3) Ако и така не стане направете (1) и преинсталирайте Симс 3 (а ако имате и допълнението - него не го пипайте). При мен така се оправи :smt020 Ако имате други въпроси - питайте!!! :smt020

claire95
11-01-2010, 05:01
хора, моля някой , ако може да помогне знам че темата е стара ама....... начи преди време си инсталирах Sims 3 успешно , но след време я изтрих и сега на скоро се оритах отново да я инсталирам но ми иэписва Do you want to completely remove the selected application and all of its features? моля някой да помогне нямам си и на идея какво съм прецакала :? :? :?

adyy119
07-11-2012, 14:23
Имам симс 3 и не мога да играя в повече от едно семейство в град...Например направила съм си 1 семейство. И в същия град слагам още едно семейство в друга къща. След това не знам как да влезна в него...мога само в първото ми семейство!!! Може ли да ми кажете как да влизам и в другите ми семейства в този град или просто не мога да имам повече от едно семейство!