PDA

View Full Version : Тийнейджърско радиопредаване - няколко въпроса



Lucho
05-20-2009, 13:52
Тъй като това е един посещаван форум от много хора, имам няколко въпроса към хората на възраст 13 - 18

1. Какво би ви било интересно да чуете в едно тийнейджърско радиопредаване ?

2. Кой ден и час от седмицата точно вие ще отделите 2 часа да слушате тийнейдърско радиопредаване ?

3. Какви водещи на предаването желаете ? Всяка седмица - еднакви, или въртящ график всяка седмица различни ? Двама или един ? Момиче или момче/и двете/само момичета/само момчета ?

4. Каква информация желаете да получавате от това радиопредаване ? Повече любопитна, интимна, забавна, хумористична, информационна (седмичен хороскоп и др.)

Предварително благодаря на тези които ще отговорят, за да се види какво мислят младите хора за тийнейджърско радиопредаване, и как би могло то да се промени към по-добро :)

stefity
05-20-2009, 14:10
Тъй като това е един посещаван форум от много хора, имам няколко въпроса към хората на възраст 13 - 18

1. Какво би ви било интересно да чуете в едно тийнейджърско радиопредаване ? <--- Би ми било интересно да чуя нещо по-различно от обикновенното. Не само въртящи се едни и същи песнички и т.н. :) Да чувам съвети, които ще ми бъдат от полза, специално време отделено за да ни се съобщават интересни училищни събития, забави, конкурси, организации (съответно в различните по-големи и централни градове). Също така не може да се пропуснат и любовните проблеми, които терзаят всеки един тийн. :) Общо взето, все неща, които биха ни били от полза. :)

2. Кой ден и час от седмицата точно вие ще отделите 2 часа да слушате тийнейдърско радиопредаване ? <--- По всяко време стига радиото да е стойностно и да ми допада. ;)

3. Какви водещи на предаването желаете ? Всяка седмица - еднакви, или въртящ график всяка седмица различни ? Двама или един ? Момиче или момче/и двете/само момичета/само момчета ? <--- Според мен е най-добре да има двама водещи - Момиче и момче. :) Защото ако са повече, настава едно объркване, а и е по-хубаво ако що годе си запомним определените гласове, които ще ни говорят тези 2 часа. 8-)

4. Каква информация желаете да получавате от това радиопредаване ? Повече любопитна, интимна, забавна, хумористична, информационна (седмичен хороскоп и др.) <--- От всичко по-малко. :) За да могат да се вмъкнат както интересни и забавни неща, така и нещо по-сериозно, което ще ни е от полза. :)

Предварително благодаря на тези които ще отговорят, за да се види какво мислят младите хора за тийнейджърско радиопредаване, и как би могло то да се промени към по-добро :) Надявам се, че съм помогнала. :) Идеята ми се струва не лоша, стига да се изпипа добре работата. :)

Jumbie483
05-20-2009, 15:09
1. Какво би ви било интересно да чуете в едно тийнейджърско радиопредаване ? - Да се обсъждам теми, които вълнуват всички тийнейджъри. Този форум е повече от добър пример.

2. Кой ден и час от седмицата точно вие ще отделите 2 часа да слушате тийнейдърско радиопредаване ? - понеделник може би.. някъде след обяд или вечерта

3. Какви водещи на предаването желаете ? Всяка седмица - еднакви, или въртящ график всяка седмица различни ? Двама или един ? Момиче или момче/и двете/само момичета/само момчета ? - момче и момиче определено.. и да не се сменят често..

4. Каква информация желаете да получавате от това радиопредаване ? Повече любопитна, интимна, забавна, хумористична, информационна (седмичен хороскоп и др.) - любопитна, интимна, забавна, хумористична и разни такива.. като темата с 13 годишния дилър.. но в никакъв случай не искам да чувам за хороскопи..

Scrat
05-20-2009, 15:12
Сетих се за едно предаване СПОКО. От много време май не върви обаче... Ако направите нещо подобно ще има интерес =).

CheriHool
05-20-2009, 15:18
Сетих се за едно предаване СПОКО. От много време май не върви обаче... Ако направите нещо подобно ще има интерес =).
предаването.беше.зле
гледах.го.само.заради.Любо( ай.така.се.кааше.водещия).


Lucho,ако.има.разни.философщи и,теории,за,световете,жите ски.философии,
абе.с.две.думи.философии.да. има,ще.го.следя.всеки.ден,да же.же.си.жъткам.със.слушалк те.в.ухо.с.тва.радио.
:)

Хороскопа.го.избягвам.тъй.к ато.всичко.е.лъжа.

Ако.искаш.нещо.което.да.се.р адва.на.многоброен.слушате ски.интрес,комерсиалните.и деи
едва.ли.ти.отбягват. 8-)

Scrat
05-20-2009, 15:25
Сетих се за едно предаване СПОКО. От много време май не върви обаче... Ако направите нещо подобно ще има интерес =).
предаването.беше.зле
гледах.го.само.заради.Любо( ай.така.се.кааше.водещия).


Lucho,ако.има.разни.философщи и,теории,за,световете,жите ски.философии,
абе.с.две.думи.философии.да. има,ще.го.следя.всеки.ден,да же.же.си.жъткам.със.слушалк те.в.ухо.с.тва.радио.
:)

Хороскопа.го.избягвам.тъй.к ато.всичко.е.лъжа.

Ако.искаш.нещо.което.да.се.р адва.на.многоброен.слушате ски.интрес,комерсиалните.и деи
едва.ли.ти.отбягват. 8-)

Ми аз го бях гледал 3-4 пъти, но имаше добри попадения. А кво разбираш под философии - все пак ще е за тийнейджъри :Д?

Lucho
05-20-2009, 15:32
Добре. Получиха се доста интересни предложения. Ще се мисли по въпроса, иначе има основна идея предаването да е веднъж седмично и да се канят гости - всмисъл тийнейджъри които си говорят на различни теми, водещите имат въпроси и питат, заформя се дискусия и т.н. и т.н.... :)

stefity
05-20-2009, 15:35
Добре. Получиха се доста интересни предложения. Ще се мисли по въпроса, иначе има основна идея предаването да е веднъж седмично и да се канят гости - всмисъл тийнейджъри които си говорят на различни теми, водещите имат въпроси и питат, заформя се дискусия и т.н. и т.н.... :)

Хмм... това ми заприлича малко на "Искрено и Лично" ама... 8-) Смисъл... примерно вместо да има гости тийнове, защо пък не те да са водещи и понякога да има гости, които са по-възрастни и може да се получи нещо шантаво... 8-) 8-) 8-) Ама и аз как го обясних само не е истина... 8-) А и не е ли много малко веднъж на седмицата :/

DjBaloon
05-20-2009, 16:42
тройка на разсъмване трудно би била надмината 8-)

Lucho
05-20-2009, 16:45
тройка на разсъмване трудно би била надмината 8-)
Никой не се цели в тях 8)

stefity
05-20-2009, 17:26
тройка на разсъмване трудно би била надмината 8-)

Те пък тия да са ми толкова тъпи вече не знам... в началото беше интересно, да... Ама те се осират ?с извинение/ тия хора. :?

Scrat
05-20-2009, 17:44
тройка на разсъмване трудно би била надмината 8-)

Кофтито при тях е, че не са "тройка на свечеряване". Много рано ми идват =D.

LiveFlower
05-20-2009, 17:46
Тъй като това е един посещаван форум от много хора, имам няколко въпроса към хората на възраст 13 - 18

1. Какво би ви било интересно да чуете в едно тийнейджърско радиопредаване ?

2. Кой ден и час от седмицата точно вие ще отделите 2 часа да слушате тийнейдърско радиопредаване ?

3. Какви водещи на предаването желаете ? Всяка седмица - еднакви, или въртящ график всяка седмица различни ? Двама или един ? Момиче или момче/и двете/само момичета/само момчета ?

4. Каква информация желаете да получавате от това радиопредаване ? Повече любопитна, интимна, забавна, хумористична, информационна (седмичен хороскоп и др.)

Предварително благодаря на тези които ще отговорят, за да се види какво мислят младите хора за тийнейджърско радиопредаване, и как би могло то да се промени към по-добро :)

1.Нещо свързано със субкултурите,т'ва би ми било най-интересно.Оставете любовните истории и драми на по заден план,банални са,досадни са.Днес всичко живо го интересува въпроса със субкултурите,това е актуално днес.

2.Всеки ден е удобно,може би към 13-14 часа.

3.Момче и момиче.Постоянни водещи.Когато са еднакви водещите с времето работата става по-лека.Водещите изграждат характера на предаването,тва е най-важното.Така и слушателя свиква и знае какво може да чуе,щото примерно днеска е един,утре ще е някой нонкьо,вдруги ден не се знае.

4.Информационна,ама не хороскопи и подобни пумии бе!И минутки за хумор,разбира се.