PDA

View Full Version : Bullet For My Valentine In Bulgaria :O ! OmFg !!!!!!!!



monityY
05-20-2009, 16:31
Хора как ще коментирате това ? :shock: :shock: :shock: ->>>

http://eventful.com/sofia/events/bullet-my-valentine-/E0-001-020894360-7?utm_source=email&utm_medium=email&utm_campaign=weekly-bulletin-1

monityY
05-20-2009, 16:37
Тия "педерасти" са много известна метъл група да ти кажа :)

Disrespect
05-20-2009, 16:42
хахаахахахах

интересува ме толкова колкото Мадона

monityY
05-20-2009, 16:46
хахаахахахах

интересува ме толкова колкото Мадона

Ама като не те интересува не пиши в шибаната тема бе...Тва инфо се отнася за хората,които слушат въпросната група ;)

Disrespect
05-20-2009, 16:51
хахаахахахах

интересува ме толкова колкото Мадона

Ама като не те интересува не пиши в шибаната тема бе...Тва инфо се отнася за хората,които слушат въпросната група ;)

да го духаш, ше си правя квото искам

арееее, пишлеме заблудено... ше ми се ежи.. келеме!

monityY
05-20-2009, 17:01
хахаахахахах

интересува ме толкова колкото Мадона

Ама като не те интересува не пиши в шибаната тема бе...Тва инфо се отнася за хората,които слушат въпросната група ;)

да го духаш, ше си правя квото искам

арееее, пишлеме заблудено... ше ми се ежи.. келеме!

Я хой се заври в некоя кофа бе..Съвсем нормално ти обяснявам че като не те интересува е тъпо да пишеш в темата и нз кой се ежи и се праи на велик..Не се занимавам с простаци..Ае фак офф!

Nefarian
05-20-2009, 17:03
Поредната изцепка .. ужас!

MartyParty
05-20-2009, 18:22
Стига хейт.И вие май отдавна сте забравили откъде сте тръгнали.Нека се кефят.
:( Не е нужно с лошо.

TellMeYourName
05-20-2009, 18:24
хахаахахахах

интересува ме толкова колкото Мадона
даже Мадона повече 8-) щото Global ще е там 8-)

PIF
05-20-2009, 18:56
Тия "педерасти" са много известна метъл група да ти кажа :)
http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/05/orly.jpg

vampirekiss
05-20-2009, 18:56
Супер луди са тези и къртят от всякъде.Че на ковцерта няма да ида това ясно,но иначи ги бива момчетата.

monityY
05-20-2009, 19:20
Тия "педерасти" са много известна метъл група да ти кажа :)
http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/05/orly.jpg

Aми да какъв е проблема? Незнаеш ли че са метъл група? Точното понятие на музиката която правят е метълкор..Провери в гугъл хах.. А ако случайно искаш друго да ми кажеш с това уголемено МЕТЪЛ..ами да така се пише..Защото думата "метал" е вид желязо.. хах и такъв стил музика няма ;)

Disrespect
05-20-2009, 19:31
лелее, колко разбираме от тоя метъл... :grin:

AFT
05-20-2009, 19:31
LP и Evanescence са метъл също, кво се заяждате само бе, комплексари.

BlackaTBW
05-20-2009, 19:52
Не искам да се заяждам, но метълкора и метъла не са едно и също нещо.
Всъщност метълкора и Bullet for my Valentine са много далече едно от друго.

TellMeYourName
05-20-2009, 19:54
Всъщност метълкора и Bullet for my Valentine са много далече едно от друго.много!!!!

HardcoreSyndrome
05-20-2009, 20:04
Всъщност метълкора и Bullet for my Valentine са много далече едно от друго.много!!!!
Комплексирани хейтъри! 8-) :lol: :lol: :lol:
100% и членовете на групата не знаят какво свирят! 8-)

PIF
05-20-2009, 20:29
комплексарщината блика от мене... :lol:


ще си замълча пред разбирачката 8-)

просвети ме, моляяя :(

HardcoreSyndrome
05-20-2009, 20:32
комплексарщината блика от мене... :lol:


ще си замълча пред разбирачката 8-)

просвети ме, моляяя :(
Всички сме комплексирани и прости, спокойно :D 8-)

psychopath
05-20-2009, 21:00
Тия "педерасти" са много известна метъл група да ти кажа :)
http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/05/orly.jpg

Aми да какъв е проблема? Незнаеш ли че са метъл група? Точното понятие на музиката която правят е метълкор..Провери в гугъл хах.. А ако случайно искаш друго да ми кажеш с това уголемено МЕТЪЛ..ами да така се пише..Защото думата "метал" е вид желязо.. хах и такъв стил музика няма ;)хахахаха
ти на колко 13 години си? 8-)

по темата: няма лошо, който им се кефи да ходи...я не щем!

DieselBlood
05-20-2009, 21:04
На тия им харесвам точно 1 една песен.

voLtage
05-21-2009, 04:44
На тия им харесвам точно 1 една песен.

те имат само 1 хубава песен ...


ДОКАРАЙТЕ НЕКОЯ ПО СВЯСТНА ГРУПА Е !

AutumnTears
05-21-2009, 05:29
"метал е вид желязо"
не е ли обратното? :lol:

monityY
05-21-2009, 07:07
Тия "педерасти" са много известна метъл група да ти кажа :)
http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/05/orly.jpg

Aми да какъв е проблема? Незнаеш ли че са метъл група? Точното понятие на музиката която правят е метълкор..Провери в гугъл хах.. А ако случайно искаш друго да ми кажеш с това уголемено МЕТЪЛ..ами да така се пише..Защото думата "метал" е вид желязо.. хах и такъв стил музика няма ;)хахахаха
ти на колко 13 години си? 8-)

по темата: няма лошо, който им се кефи да ходи...я не щем!

Добре де,хайде щом сте толкова отворени обясни ми моля те,че очевидно съм много глупава съжалявам за което наистина много.. та кажи ми каква музика свирят bullet for my valentine ти и тези които твърдят че не са метълкор... Моля ви се? Явно нещо съм адски заблудена,съжалявам но това е което аз знам по въпроса и което чета на всякъде :) и да де.. грешка желязото е вид метал.. все тая :)

Аре няма смисъл да се заяждаме тъпо е.. Направих темата за да информирам феновете на групичката за концерта..който даже не е обявен официялно и не се знае дали ще има такъв де..Не я направих за да се заяждаме щото ми е писнало от такива тъпотии вече..Та светнете ме по въпроса..Моля!

monityY
05-21-2009, 07:14
Аааа и само да добавя още нещо :

Bullet For My Valentine
Информация
От Bridgend, Южен Уелс, Великобритания
Стил Метълкор
Години на активност 2003 — до наши дни
Музикален издател Columbia Records
Уебсайт официален сайт
Актуален състав
Матю Тък
Майкъл Паджет
Джейсън Джеймс
Майкъл Томас
Bullet for My Valentine (понякога за по-кратко наричани Bullet или BFMV) са четиричленна метълкор група от Bridgend, Южен Уелс. Групата е сформирана през 1998 под името Jeff Killed John (Джеф уби Джон), като първоначално свирели кавъри на Metallica, Limp Bizkit и Nirvana


Наистина съжалявам,но пак казвам от инфото което имам,това което пише и тук.. Аз съм разбрала това което казах..Поправете ме щом греша :)

Disrespect
05-21-2009, 07:43
zomfdg хахахаахахахахахахаха

jghgh
05-21-2009, 07:54
Оф, аре престанете и вие бе.
Държите се супер тъпо и показвате достойнство под нулата.


Като не харесвате BFMV не е нужно да се ебавате, и то не един, не двама, хиляда човека.. ако щете ме напсувайте - тва наистина са баси комплексите и простотията - от нямане кво да се прави - яко хейт. Ама супер грозна картинка е. Отслабнете и си живейте живота.
Умните хора подминават апатично подобни теми, щом не им изнася, и се радват на живота, не си плюят жлъчката на всички възможни места по всички параграфи.
Ми не всички са музикални енциклопедии, не ви ли писна да съдите (и осъждате?).Момичето просто се кефи на музиката, нужно ли е да знае дали са постметълкор с емовокали и еди-какви-си влияния в музиката?


Хайде ся хейт и по мен, щото все пак се намесих в темата да плюя по вас, не по авторката /второто щеше да ми е много лесно.. и щях да съм от якото и иронично куул стадо от яки тру пичове и пички!/

Хубав ден ви желая и повече усмивки..

astralized
05-21-2009, 08:49
Тия "педерасти" са много известна метъл група да ти кажа :)
http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/05/orly.jpg

Aми да какъв е проблема? Незнаеш ли че са метъл група? Точното понятие на музиката която правят е метълкор..Провери в гугъл хах.. А ако случайно искаш друго да ми кажеш с това уголемено МЕТЪЛ..ами да така се пише..Защото думата "метал" е вид желязо.. хах и такъв стил музика няма ;)

маце слушай малко Chimaira или Killswitch Engage и пак си помисли.

Тоя концерт без мене, тъкмо ше пропусна най-сетне някой концерт, защото НЕ ИСКАМ да отида ^^ слаба утеха за криейтър, елувейти и сабатон ;д

kalinapet
05-21-2009, 09:19
Няма да е лошо, ако дойдат. Аз както винаги няма да отида, щото все у Софията всичко става, ама честито на феновете. :) Да се кефите на макс.

Nefarian
05-21-2009, 11:36
Следващият, който сравни БФМВ с метълкор ще изяде плесница

BlackaTBW
05-21-2009, 12:06
jghgh има хора, които се заяждат, има и такива, които просто я поправят. Лошо е да научи, че това не е метълкор ли, какво? "Разбирачи" сме явно, щом знаем разликата, позор за нас. Ама някои хора, трябва да прочетат нещо повече от уикипедия, защото там обикновено не са верни стиловете.

Хайде по темата - дори и да има концерт няма да ида. И все още се съмнявам, дали ще има такова нещо.

monityY
05-21-2009, 16:15
Добре де хора кажете ми кво свирят де..Наистина искам да знам,щом не е тва което мисля окей..Не съм казала че мн разбирам от музика /хах и дума да не става/ казах просто това,което знам..Хайде някой да ми даде точно инфо ква музика свирят ако може :) и ай стига сте се заяждали де

Nefarian
05-21-2009, 16:36
къмършъл

Valhala
05-21-2009, 18:32
опалянкаа :D а дано да има концерт,защото имат хубави песнички и най-малко ще е интересно да ги видиме какво могат на живо :)

DJEB
05-21-2009, 19:06
ей пишман ше стане човек дето е пуснал тема 8-)
по темата : като има жица нека идват , лошо няма :)

psychopath
05-21-2009, 19:32
Тия "педерасти" са много известна метъл група да ти кажа :)
http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/05/orly.jpg

Aми да какъв е проблема? Незнаеш ли че са метъл група? Точното понятие на музиката която правят е метълкор..Провери в гугъл хах.. А ако случайно искаш друго да ми кажеш с това уголемено МЕТЪЛ..ами да така се пише..Защото думата "метал" е вид желязо.. хах и такъв стил музика няма ;)хахахаха
ти на колко 13 години си? 8-)

по темата: няма лошо, който им се кефи да ходи...я не щем!

Добре де,хайде щом сте толкова отворени обясни ми моля те,че очевидно съм много глупава съжалявам за което наистина много.. та кажи ми каква музика свирят bullet for my valentine ти и тези които твърдят че не са метълкор... Моля ви се? Явно нещо съм адски заблудена,съжалявам но това е което аз знам по въпроса и което чета на всякъде :) и да де.. грешка желязото е вид метал.. все тая :)

Аре няма смисъл да се заяждаме тъпо е.. Направих темата за да информирам феновете на групичката за концерта..който даже не е обявен официялно и не се знае дали ще има такъв де..Не я направих за да се заяждаме щото ми е писнало от такива тъпотии вече..Та светнете ме по въпроса..Моля!мен не ме интересува какъв стил свирят...нито пък се заяждам...
просто ми стана забавно 8-)

psychopath
05-21-2009, 19:35
Тия "педерасти" са много известна метъл група да ти кажа :)
http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/05/orly.jpg

Aми да какъв е проблема? Незнаеш ли че са метъл група? Точното понятие на музиката която правят е метълкор..Провери в гугъл хах.. А ако случайно искаш друго да ми кажеш с това уголемено МЕТЪЛ..ами да така се пише..Защото думата "метал" е вид желязо.. хах и такъв стил музика няма ;)

маце слушай малко Chimaira или Killswitch Engage и пак си помисли.

Тоя концерт без мене, тъкмо ше пропусна най-сетне някой концерт, защото НЕ ИСКАМ да отида ^^ слаба утеха за криейтър, елувейти и сабатон ;дsabaton>all 8-)

blader
05-22-2009, 12:18
дайте да покажем познания по английски и музикална култура които не познават граници... :smt041 ...
явно някои хора нямат къде другаде да се изфукат с познанията си относно рок музиката и са решили че най-подходящото място да го направят е в тема в която се съобщава неофициялно за идването на някоя си група в България...евала...
ами какво да ви кажа...освен че няма никакъв смисъл в това то няма и връзка с темата...
тъпото е че всички според мен трябва да са наясно какви са последиците от един хаплив коментар поставящ под въпрос стила или сексуалната ориентация на членовете на дадена група...също така и степента на 'твърдост' на саунд-а на същата група...
но не...ние не можем да се въздържим...просто трябва да покажем че знаем какво е metalcore...или някоя друга простотия...
целта на темата е да осведоми хорат че bullet for my valentine евентуално ще идват в България...от там нататък никой няма за цел да обсъжда нищо друго свързано с тази или която и да е друга група или стил които за нещастие биват намесени в тая иначе толкова непретенциозна темичка...
лек ви ден...

ScionOfStorm
05-22-2009, 13:56
О БОЖЕ!

доказване , че булет не са метъл с Каймира и Килсуич

АХАХАХХАХАХАХА
АХАХХАХАХАХ
АХАХХАХАХАХАХА

че те метъл ли са бе? само Каймира имат новите груув забежки от време на време, иначе са метълкор в целия му блясък, какъвто са и Булет, честно казано. а метълкорът не е метъл, затова и авторката да не ми го твърди това.

иначе може да отида, ако наистина се състои.

Nefarian
05-22-2009, 15:19
О БОЖЕ!

доказване , че булет не са метъл с Каймира и Килсуич

АХАХАХХАХАХАХА
АХАХХАХАХАХ
АХАХХАХАХАХАХА

че те метъл ли са бе? само Каймира имат новите груув забежки от време на време, иначе са метълкор в целия му блясък, какъвто са и Булет, честно казано. а метълкорът не е метъл, затова и авторката да не ми го твърди това.

иначе може да отида, ако наистина се състои.

Не бих казал, че даже Killswitch и Chimaira са чист метълкор ;)

Downingtn
05-22-2009, 16:28
Еее супер... един хубав концерт тази година :) .. дано да стане работата и ако стане ще се видим там ако някой ходи :D :D

monityY
05-22-2009, 16:38
Еее супер... един хубав концерт тази година :) .. дано да стане работата и ако стане ще се видим там ако някой ходи :D :D


Аз ще ходя :) Ммм..страшно много се надявам да дойдат... 8)

MartyParty
05-22-2009, 18:11
Не става въпрос какъв стил свирят или дали на някой друг ,освен на авторката, му харесва групата.Защото тя очевидно им е фен(искате или не) и се вълнува за концерта им.Това е всичко-едно напълно нормално тийнейджърско вълнение,което всеки един от нас е изпитвал.
Защо трябва всеки път да се спори и да се вдига пушилка?Лошото е само,че днес смазвате емоций и ентусиазъм по форумите с голямо удоволствие,а след време всичките тези думи ще останат само ехо.Българите ще са си същите смачкани боклуци,които се приспособяват към чуждия начин на живот,независимо дали им харесва,или не.

BlackaTBW
05-22-2009, 20:01
Окей, авторката се радва, в това няма нищо лошо и си е абсолютно нормално както и за всички други фенове. Някой да е казал, че е забранено това нейно действие или по някакъв начин грешно?
Все едно сте в тоя форум от вчера и не знаете, че когато няма какво толкова да се каже по дадената тема си намираме тема за разговор, в случая е какво свирят Bullet. Все пак това, че вокала може да се дере и го прави не ги прави директно метълкор. Няма нищо лошо, човека се дере от време на време, но това не е метълкор.
Всъщност да спорим какъв стил са е тъпо, защото стиловете са толкова размити и неточни понятия, че всеки си ги определя по собствен слух.

sexy_for_you
05-22-2009, 21:17
Защо е необходимо една обикновена тема за определена група хора да се превръща в публичен спор?Не искам да изглеждам като миролюбивата,която сама внася още раздори.Ще си позволя да изкоментирам,че всички си харесват определи групи,правещи определна музика,описваща се по различни начини.Метъл-а не е метълкор,определено,иначе нямаша изобщо да има обособен стил метълкор хD Относно Bullets харесвах ги преди година някъде,в началото,когато започнах да слушам по-твърда музика.Вече не ги слушам,защото се насочих по-скоро към рока и хард-рока.Не виждам смисъл да се коментира въобще стила на определена банда-просто има хейтъри и фенове,както на всяко нещо.Не може всички да сме позитивни или пък скептично настроени.Дано все пак на някои е помогнала информацията за концерта и приятно изкарване :]]

Downingtn
05-25-2009, 14:56
Всички тези спорове са излишни, както и всички тези наименования на подстиловете, но според мен групата си е точно метълкор... повече клони към метълът и същевременно с хардкор крясъци .. и се получава метълкор.. :) но от толкова много подстилове човек се бърка :D

Downingtn
05-25-2009, 17:41
Ами какви са бе.. може би дет метъл :D

Downingtn
05-25-2009, 18:21
Офф бе тоя пък, Bullet са за много хора много добра група, това че теб не те кефят.. ми през *** ми е ... нито ми пречиш ама не се чуди само с кой да се заяждаш, защото Bullet са смесица между метъл и малко хардкор, и разни други там стилове... ако не го чуваш значи трябва да си някъв муз.инвалид... :?

Downingtn
05-25-2009, 18:42
Абе пич изобщо не слушам емо-гейовете... тва че на юзър-барът пише емокор е щото не можах да намеря друг за Blessthefall, и не съм кой знае какъв фен на хардкор-ът... http://vbox7.com/play:df643d9e ... e това слушам аз...

monityY
05-25-2009, 18:44
Аз съм музикален инвалид, но не смятам, че девствените писъци на педалската група имат нещо общо с хардкор крясъците...

даже не знам какво трябва да означава самият израз хардкор крясъци, но ми се струва, че е нещо, което би употребил само един хомосексуален фен на модерната и заливаща ни отвсякъде емокор помия, която разни изнежени типчета се опитват да наричат хардкор...


Защото, драгА, хардкора е нещо повече и доста различно от това, което ти така смело наричаш "хардкор крясъци"... :)

Като си музикален инвалид (а то по всичко си личи,че си) кво се праиш на много умна/умен... Това само да те светна не е педалска група и няма нищо общо с емо музиката или емо културата като цяло...Ае фак оф като не те кефи недей да пишеш в темата..ПИСНА МИ ОТ ТАКИВА неразбрани хора...

monityY
05-25-2009, 18:47
Абе пич изобщо не слушам емо-гейовете... тва че на юзър-барът пише емокор е щото не можах да намеря друг за Blessthefall, и не съм кой знае какъв фен на хардкор-ът... http://vbox7.com/play:df643d9e ... e това слушам аз...

ааа мацко тва клипче мноо радва ве :shock: евалата! знаеш кво да слушаш 8)

Downingtn
05-25-2009, 18:48
Абе пич изобщо не слушам емо-гейовете... тва че на юзър-барът пише емокор е щото не можах да намеря друг за Blessthefall, и не съм кой знае какъв фен на хардкор-ът... http://vbox7.com/play:df643d9e ... e това слушам аз...

ааа мацко тва клипче мноо радва ве :shock: евалата! знаеш кво да слушаш 8)

несъм мацка :x

monityY
05-25-2009, 18:50
Абе пич изобщо не слушам емо-гейовете... тва че на юзър-барът пише емокор е щото не можах да намеря друг за Blessthefall, и не съм кой знае какъв фен на хардкор-ът... http://vbox7.com/play:df643d9e ... e това слушам аз...

ааа мацко тва клипче мноо радва ве :shock: евалата! знаеш кво да слушаш 8)

несъм мацка :x
ооооуу сори сори,много сори :-D извинявай.. Пич :P

Downingtn
05-25-2009, 19:05
хаха.. това е хардкор-пънк.. даже човека в първия клип го каза :D:D пък и то се чува :D

TellMeYourName
05-25-2009, 19:09
](*,)

Downingtn
05-25-2009, 19:19
Оффф човек, ти не чуваш ли първо какво се пее и свири, и второ какво каза човека.Истинския хардкор си е крещене, например Vendetta,Last Hope.. и така нататък.. а не някъв хардкор пънк...

RichKidsOnLSD
05-25-2009, 19:20
Оффф човек, ти не чуваш ли първо какво се пее и свири, и второ какво каза човека.Истинския хардкор си е крещене, например Vendetta,Last Hope.. и така нататък.. а не някъв хардкор пънк...

ще повърна от смях...

Downingtn
05-25-2009, 19:24
Офф добре пичове.. млъквам защото може и да греша.. все пак да не влизам в излишни спорове... ама все пак мисля че не сте прави :D :D

RichKidsOnLSD
05-25-2009, 19:26
Спорове? Аз си мислех, че вицове ни разказваш...

Downingtn
05-25-2009, 19:30
Ами аз ти казах че не съм някъв хардкор фен... всичко тръгна от това за bullet... ама айде все пак сте по-големи би трябвало повече да знаете и за това млъквам :) ... btw сега чух Ласт Хоуп и май нещо съм се объркал :D:D:D само шум вдигам :D

BlackaTBW
05-25-2009, 20:36
Единственото, което ме дразни в момента е, че не само не знаете, но не се и интересувате, а информацията ще ви удави.
Човека се опитва да ви го обясни, ако не сте разбрали до сега..

billytalent
05-25-2009, 20:45
Дано наистина има концерт :shock:

Downingtn
05-26-2009, 11:28
Единственото, което ме дразни в момента е, че не само не знаете, но не се и интересувате, а информацията ще ви удави.
Човека се опитва да ви го обясни, ако не сте разбрали до сега..

Това за кой се отнася :-o :D

BlackaTBW
05-26-2009, 11:41
За теб. Обясни ти се какво е хардкор и ти пак - нее, това не е хардкор, еди какво си е хардкор, а еди що си метълкор, щото еди кой си казал. Не се прави така.

Nefarian
05-26-2009, 12:07
Абе пич изобщо не слушам емо-гейовете... тва че на юзър-барът пише емокор е щото не можах да намеря друг за Blessthefall, и не съм кой знае какъв фен на хардкор-ът... http://vbox7.com/play:df643d9e ... e това слушам аз...

Дейба всички взеха да слушат August :X

mustaineforpresident
06-04-2009, 08:41
пф

Mooo6no
06-04-2009, 08:54
Не са лоша група, даже хич. Ако бях от София щях да отида на бая концерти, но след няколко месеца може и да поема (временно; за няколко години) в посока София.... :)

XTREMEFREERIDE
06-04-2009, 13:08
Oh My Fuckin' God!!! :grin: :grin: :grin: Супер!!! Някой ако може да ми каже нещо за билетите?!

r0ssk0
06-06-2009, 06:47
Никога не вярвайте на Eventful ..
http://www.last.fm/music/Bullet+For+My+Valentine/+events
най-отдолу са дадени участията им до 15 август включително и на 15 август те са си в USA ии не виждам как ще отскочат до тука за един ден.. тоест някоя от двете информации не е вярна и все ми се чини че е тая на Eventful.com :?

Cryptica
06-12-2009, 21:11
Няма да е зле да дойдат. Не съм им чак такъв фен, но бих отишла да ги гледам, понеже ме е яд че още не съм била на нито един рок концерт (изпуснах всичките в Каварна миналата година, %/://№$#$&" :-x )

lubata619
06-13-2009, 08:38
Taя година реших да отида на сички конецерти на моите групи....Ще отида и на SLIPKNOT,SIX FEET UNDER и др.

PIF
06-13-2009, 09:28
http://img1.coolspacetricks.com/images/commentgraphics/emo/80214.jpg

streamers
06-15-2009, 19:10
Ами ако мислиш, че не сме прави, въпреки че някои от нас явно от години слушат и се интересуват от нещо, което ти явно не си чувал никога през живота си, то тогава имаш пълното право да отидеш и да попиташ някой, който е запознат и знае какво е хардкор... :)

По манталитета ти личи, че от години се занимаваш само с музика, за да може в един тийнейджърски форум да спориш за разликата между метълкора и музиката на Булет, по - добре да беше прочел някоя друга книжка ;)

А до феновете на групата - Булет няма да идват в България въобще не е включена в турнето им.

allthatIveg0t
06-28-2009, 23:44
Taя година реших да отида на сички конецерти на моите групи....Ще отида и на SLIPKNOT,SIX FEET UNDER и др.

SlipKnoT?!?!?! :shock: КЪДЕ ?! КОГА?! :shock:

DeadSilence
06-29-2009, 08:30
в eventfull.com тр да гласуваш за групата за да дойдат! Ако има мн гласове в последствие може и да има концерт! Мисля че най = точна информация имаа в офицялния майспейс или на сайта им!

http://www.bulletformyvalentine1.com/tour.php
http://www.myspace.com/bulletformyvalentine

HardcoreSyndrome
06-29-2009, 09:59
Всички станаха разбирачи, заеби :lol: .

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-30-2009, 03:43
имат няколко слушабъл песнички , но не бих отишал да ги гледам

Tempest
06-30-2009, 05:25
пф... да бяха Disturbed, ама тия оруфляци не ми тряат тука :D

mimsity133
07-02-2009, 09:58
ами ще е голям кеф ако дойдат :grin: обожавам ги ... ама ще се искефя повече ако Еvanescence дойдат :grin:

Tiin
07-02-2009, 12:52
OMG naistina li 6e idvat

GD95
07-02-2009, 17:41
Въпреки,че харесвам пънк и рок бих отишла на концерта им (ако има такъв).Имат яки песни! :smt002

Tiin
07-02-2009, 18:39
Teenegers lubimata mi pesen

OCINKO
07-18-2009, 11:42
хахаахахахах

интересува ме толкова колкото Мадона

Ама като не те интересува не пиши в шибаната тема бе...Тва инфо се отнася за хората,които слушат въпросната група ;)

да го духаш, ше си правя квото искам

арееее, пишлеме заблудено... ше ми се ежи.. келеме!
да не повярва човек до каде стигнахме :D

North
07-19-2009, 08:10
След всички хейтърски и компетентни мения не остана място за най-важната информация.Въпросният концерт няма да се проведе.И аз го бях видяла това,но после порових малко и видях,че някакъв техен представител е отрекъл да е вярно.А и последната дата от турнето им видях,че е 15 август..нейде из Тексас xD

Priceless
07-19-2009, 08:12
Абе Боооооже какви хора имало тука 8-) Бива ли толкова хейт на едно място бе хора? Даже в темата за Планета Дерби няма такива изцепки 8-)

DeagleDoubleD
09-15-2009, 19:36
имат няколко слушабъл песнички , но не бих отишал да ги гледам

ест за момичета само чалгия ама карай поне тва е музика и тия правят мн повече фенове отколкото тас нищожна чалгарска музика, която даже не е и 100% Българска....
Повечето песни са крадени........

Extremescream
09-15-2009, 20:14
Аз не виждам защо се почва веднага с 'тия педали'.Да не сте спали с тях,та да знаете.Ми момичето си ги харесва и се интересува дали има хора,които биха отишли на концерта (ако имаше такъв).И какъв е проблема?(За спора съм съгласна,и на мен не ми стана много ясно какво точно са БФМВ,защото в wikipeida пише едно,вие казвате друго и тн).Дали има лош вкус не може да кажете-на нея (и на мен) и харесва тази група,а на вас не.Все едно да кажеш на човек,че няма вкус,понеже не харесва спагети,а ти обожаваш.(Тъпо сравнение,но се разбра какво имам предвид).
Голям хейт,голямо нещо..И за какво?Да напсувате групата ли?Браво,големи сте мъже като го направите.....Само какво постигнахте с това?

Mar7i
09-16-2009, 18:37
Да дойдат ще се радваме :grin:

Stan4o123
09-16-2009, 21:10
Аз не виждам защо се почва веднага с 'тия педали'.Да не сте спали с тях,та да знаете.Ми момичето си ги харесва и се интересува дали има хора,които биха отишли на концерта (ако имаше такъв).И какъв е проблема?(За спора съм съгласна,и на мен не ми стана много ясно какво точно са БФМВ,защото в wikipeida пише едно,вие казвате друго и тн).Дали има лош вкус не може да кажете-на нея (и на мен) и харесва тази група,а на вас не.Все едно да кажеш на човек,че няма вкус,понеже не харесва спагети,а ти обожаваш.(Тъпо сравнение,но се разбра какво имам предвид).
Голям хейт,голямо нещо..И за какво?Да напсувате групата ли?Браво,големи сте мъже като го направите.....Само какво постигнахте с това?

+1 bullet for my valentine rock!!!

MapTa
09-16-2009, 21:27
старо лъжливо постченце

xHARDCANDYx
09-17-2009, 19:03
Хм... :?

ExtrAc7
09-18-2009, 09:33
Тия "педерасти" са много известна метъл група да ти кажа :)
http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/05/orly.jpg

:D:D:D тия колко пари ще ми дадат за наказанието да ги гледам ?! баси геишите :shock: :shock:

North
09-18-2009, 09:54
Само върли тежки разбирачи,ей!..

teenems
09-18-2009, 12:22
е кво толкова се заяждате !?
момичето просто каза за концерта им ..

Extremescream
09-18-2009, 20:05
е кво толкова се заяждате !?
момичето просто каза за концерта им ..
Защото попвечето само това знаят-да се зъбят за всичко.

EritYy
09-18-2009, 20:10
това е много яка група- мен лично много ме кефи,не че съм някаква металистка (нищо лично) просто слушам яка музика, независимо от кой стил, а тази група наистина е яка :)

ElinoOor
09-18-2009, 20:19
Абе не се ли водят алтернативен.. метъл ..? :-o :-o

North
09-18-2009, 22:25
Абе не се ли водят алтернативен.. метъл ..? :-o :-o

Кфото и да се води,щом старшите ексепрти кажат,че не е метъл,и че групата са педехрасти,няма повече обсъждане. xD

bathory
09-18-2009, 22:36
Хаха вЕрно ли бе!? :razz:

vikipf
09-19-2009, 08:53
Дошли са и ще дойдат, ама друг път. Както и Alesana дойдоха. Или Fall OUt Boy. Такива групи в България ще дойдат след 20-30 години... и повече.

Rhype
09-19-2009, 13:21
Хахахахахаха ,и кво?
Една от най-комерсиалните банди.Като станеш истинска метълистка се обади и да видим на кои банди ще се кефиш ;)

ElinoOor
09-19-2009, 18:14
Абе не се ли водят алтернативен.. метъл ..? :-o :-o

Кфото и да се води,щом старшите ексепрти кажат,че не е метъл,и че групата са педехрасти,няма повече обсъждане. xD

Че аз изобщо не оспорвам това.. съгласна съм,но те си вярват,че е метъл щото така пише в нетЯ. :-|

DeadSilence
09-19-2009, 18:36
Абе не се ли водят алтернативен.. метъл ..? :-o :-o

Кфото и да се води,щом старшите ексепрти кажат,че не е метъл,и че групата са педехрасти,няма повече обсъждане. xD

Че аз изобщо не оспорвам това.. съгласна съм,но те си вярват,че е метъл щото така пише в нетЯ. :-|

Ама вие се оказахте големи метъли :razz: ! Все едно да ми кажат че Iron Maiden e пънк група! ТЦТЦ!

Stan4o123
09-19-2009, 19:06
Абе не се ли водят алтернативен.. метъл ..? :-o :-o

Кфото и да се води,щом старшите ексепрти кажат,че не е метъл,и че групата са педехрасти,няма повече обсъждане. xD

Че аз изобщо не оспорвам това.. съгласна съм,но те си вярват,че е метъл щото така пише в нетЯ. :-|

Ама вие се оказахте големи метъли :razz: ! Все едно да ми кажат че Iron Maiden e пънк група! ТЦТЦ!
Iron Maiden са далеч по-смръдлива група от БФМВ,и да това е metalcore,не heavy metal,така че като казвате метъл,моля казвайте,кое имате предвид... и dope не са hvy metal,обаче алтернатив метъла пак е метъл нали?!Ако искате ги наречете пънк или алтернатив рок,но аз мисля,че правят добра ЕМО музика,така че моля моля не коментирайте ... не са по-малко популярни от тъпите ви heavy metal банди...

Bianca
09-19-2009, 19:14
Дошли са и ще дойдат, ама друг път. Както и Alesana дойдоха. Или Fall OUt Boy. Такива групи в България ще дойдат след 20-30 години... и повече.
Ти шегуваш ли се? :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:
След 20-30 години няма да има и помен от тях, всички ще гният доволно, залезли преди повече от няколко десетилетия. :)

vikipf
09-19-2009, 19:58
Дошли са и ще дойдат, ама друг път. Както и Alesana дойдоха. Или Fall OUt Boy. Такива групи в България ще дойдат след 20-30 години... и повече.
Ти шегуваш ли се? :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:
След 20-30 години няма да има и помен от тях, всички ще гният доволно, залезли преди повече от няколко десетилетия. :)
Може ли да се посмея повече и от твоите 1,2, ... 6 човечета?
"20-30 години... и повече" е олицетворение на сарказма. Или за да не търсят да се заяждат някакви "умници", трябваше да напиша "никога"?
А за съществуването на тези групи след години, не може да се каже нищо сигурно, защото все пак и за Scorpions, Foreigner, Whitesnake и други, скиптиците са казвали, че ще бъдат забравени след по-малко от няколко години. А какво е станало? Поколения, родени 10-15 години след първите изяви на тези групи, все още ги слушат.

Много ме мързеше да напиша това мнение.

Bianca
09-19-2009, 20:02
Дошли са и ще дойдат, ама друг път. Както и Alesana дойдоха. Или Fall OUt Boy. Такива групи в България ще дойдат след 20-30 години... и повече.
Ти шегуваш ли се? :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:
След 20-30 години няма да има и помен от тях, всички ще гният доволно, залезли преди повече от няколко десетилетия. :)
Може ли да се посмея повече и от твоите 1,2, ... 6 човечета?
"20-30 години... и повече" е олицетворение на сарказма. Или за да не търсят да се заяждат някакви "умници", трябваше да напиша "никога"?
А за съществуването на тези групи след години, не може да се каже нищо сигурно, защото все пак и за Scorpions, Foreigner, Whitesnake и други, скиптиците са казвали, че ще бъдат забравени след по-малко от няколко години. А какво е станало? Поколения, родени 10-15 години след първите изяви на тези групи, все още ги слушат.

Много ме мързеше да напиша това мнение.
СкИптиците ли?
Посмей още веднъж да сложиш в един пост БФМВ и Скорпиънс, Уайтнейк и Форинър!!!
Знам, че е сарказъм. Просто този сарказъм не е уместен да се ползва при обстоятелства, в които се споменава гейска група като БФМВ. След една година ще са залезли бледите им звездици, и повярвай ми, НЯМА да бъдат помнени след 10-15 години. Запиши си го.
Май те мързи и да мислиш.

vikipf
09-19-2009, 20:24
Да не би да ме заплашваш?
Мързи ме да мисля за кое?
Запиши си и погледни, че не съм използвала "класиците" с "гейските" групи на едно място. Ти го направи.
Правописната ми грешка ли прави поста ми беЗМислен? Или аз да коментирам твоя Уайтнейк?

Не съм фен на BFMV, но съм чувала за тях още щом излезе вторият им албум - 2005-та. Ако не правя грешка в пресмятането това са 4 години, в които тези "гейове" имат фенове на всякаква възраст и от всевъзможни националности.

"мързеше ме да напиша този коментар." ........ защото знаех, че ще се намери някой, който да спори (защото в този форум само опозиции се намират), воден от единственото желание да си изкара агресията натрупана през деня. А на мен лично, не ми се занимава да пиша глупости.

Bianca
09-19-2009, 20:32
Извинявай за грешката, за която си личи, че съм пропуснала в бързане.
Повярвай ми, личи си кога нещо е сбъркано при бързане и кога не баш. ;)
Че той и Азис има многобройни фенове, Глория, Емилия, Преслава – и те.

vikipf
09-19-2009, 21:03
Да не говорим за моя правопис, защото наистина не би могла да знаеш, какво е нивото ми на грамотност.

"Не съм фен на BFMV, но съм чувала за тях още щом излезе вторият им албум - 2005-та. Ако не правя грешка в пресмятането това са 4 години, в които тези "гейове" имат фенове на всякаква възраст и от всевъзможни националности."
Не четеш. ; )

DeadSilence
09-20-2009, 06:55
Абе не се ли водят алтернативен.. метъл ..? :-o :-o

Кфото и да се води,щом старшите ексепрти кажат,че не е метъл,и че групата са педехрасти,няма повече обсъждане. xD

Че аз изобщо не оспорвам това.. съгласна съм,но те си вярват,че е метъл щото така пише в нетЯ. :-|

Ама вие се оказахте големи метъли :razz: ! Все едно да ми кажат че Iron Maiden e пънк група! ТЦТЦ!
Iron Maiden са далеч по-смръдлива група от БФМВ,и да това е metalcore,не heavy metal,така че като казвате метъл,моля казвайте,кое имате предвид... и dope не са hvy metal,обаче алтернатив метъла пак е метъл нали?!Ако искате ги наречете пънк или алтернатив рок,но аз мисля,че правят добра ЕМО музика,така че моля моля не коментирайте ... не са по-малко популярни от тъпите ви heavy metal банди...


Точно под това имах предвид, че не са точно метъл и затова дадох примера с Iron Maiden! :lol:

ElinoOor
09-20-2009, 06:59
Добре,ве разбиращата кой те би през ръцете да се намесваш?

Ти си се радвай на метъла,ходи си на концертите и викай насам нататък с натурално сокче в ръка щото си 'ибахти яката метълкаа'.. някой да те спира?
За едни метъл, за други - боза. Теб като ти харесва - кво? Сърмичка ли искаш..? Слушайте квото искате и се радвайте на живота.

DeadSilence
09-20-2009, 07:06
Добре,ве разбиращата кой те би през ръцете да се намесваш?

Ти си се радвай на метъла,ходи си на концертите и викай насам нататък с натурално сокче в ръка щото си 'ибахти яката метълкаа'.. някой да те спира?
За едни метъл, за други - боза. Теб като ти харесва - кво? Сърмичка ли искаш..? Слушайте квото искате и се радвайте на живота.

Не разбирам, какво толкова съм казала че да ме нападаш така! Щот ни най малко НЕ съм се обидила! :razz: :razz: !! Ще си ходя с сокче в ръка на разбиващите концерти, ще си се кефяя нааа максс - нещо против да имаш! Не ми се и вярва щот явно не слушаш метъл! Пък и ако слушаше щеше да знаеш кви са Bullet по стил, въпреки да не ги харесваш! Чаткаш ли ся? Айде довечера иди да гледаш сънчо и лека нощ! :P

ElinoOor
09-20-2009, 07:21
Ама ти си мисли квото искаш и си вади доводи каква музика слушам от няколко поста. :lol:
Аз точно тва ти казах - ходи си на концертите и не се занимавай. Ти май реши,че искам да ти се карам що слушаш бълет,а не менсън примерно? 8-)
Спокойно,бе деца.. никой на никой не се кара.

ElinoOor
09-20-2009, 07:33
:lol: :lol:
Ама изобщо не ме разбрахте какво исках да кажа.. както и да е. 8-)

DeadSilence
09-20-2009, 07:37
:razz: :razz:

vikipf
09-20-2009, 07:43
За своите 15-16 години така и не разбрахте,че хората имат различни музикални предпочитания. Това, което за вас - "разбирачите", е смешно, за някои хора е любимата музика. Не можете да съдите по своя вкус всичко около вас. Всъщност можете, нали трябва да сте опозиция на всички, за да избиват комплекси.

За мен "смешна" група е тази, която няма авторски песни, а краде най-безогледно чужди, за да се прочуе. Доколкото знам БФМВ не са крали нищо, за да са смешни. Или казваш, че изкуството, което не разбираш, е смешно?

Не ми отговаряй, помисли си.

Stan4o123
09-20-2009, 08:19
Обожавам хората, които никога не са разбрани... дали се дължи на техният впечатляващ интелект и нестандартна мисъл или просто на неспособността им да изразят писмено или вербално стандартните си идеи (обикновено това е случая)... нека сами си помислят.

За моите 15-16 години, които се падат периода от време, когато слушам музика съзнателно и с цел съм открил, че имам правото да изразя лично мнение, което обикновено не е много ласкаво за посредствените групи, които са лансирани от големите компании и дължат успеха си на маркетингови стратегии насочени към подрастващите.. :)

ами аз не знам да има група,сама да се е прочула,без реклами,финансиране,така че не мога да кажа,че като една група е комерсиална,тя автоматично не струва и няма да я слушам... музиката е това,което really matters,и стига да правят хубава музика,рекламата помага да има по-голяма аудитория от слушатели.

FuCkInBuBbLeGuM
09-20-2009, 08:51
А вие видяхте ли датата дето уж ще е концерта? Тва е било преди повече от месец, а темата е още по - стара.. за кво спорите не ми е ясно.

Extremescream
09-20-2009, 14:20
А вие видяхте ли датата дето уж ще е концерта? Тва е било преди повече от месец, а темата е още по - стара.. за кво спорите не ми е ясно.
Mи затова,че в темата се изказаха като типични българи.По-точно български пубер.
Веднага се почва 'еее,кви са педали тия' и тем подобни.Ми това е твое мнение,обаче все пак може и по-цивилизовано да се каже-Не ми харесват.Толкова ли е трудно да не се държите като неандерталци?

FuCkInBuBbLeGuM
09-20-2009, 16:14
А вие видяхте ли датата дето уж ще е концерта? Тва е било преди повече от месец, а темата е още по - стара.. за кво спорите не ми е ясно.
Mи затова,че в темата се изказаха като типични българи.По-точно български пубер.
Веднага се почва 'еее,кви са педали тия' и тем подобни.Ми това е твое мнение,обаче все пак може и по-цивилизовано да се каже-Не ми харесват.Толкова ли е трудно да не се държите като неандерталци?

Хах нищо не съм казала просто питах къв е смисъла да се спори. На мен също ми харесват като група и чесно казано не ми пука кой ги мисли за педали и кой не. Тъй че никво впечатление да не ти прави. Винаги ще има такива изказвания ии както казваш "неандерталци".

Rhype
09-20-2009, 16:39
Обожавам хората, които никога не са разбрани... дали се дължи на техният впечатляващ интелект и нестандартна мисъл или просто на неспособността им да изразят писмено или вербално стандартните си идеи (обикновено това е случая)... нека сами си помислят.

За моите 15-16 години, които се падат периода от време, когато слушам музика съзнателно и с цел съм открил, че имам правото да изразя лично мнение, което обикновено не е много ласкаво за посредствените групи, които са лансирани от големите компании и дължат успеха си на маркетингови стратегии насочени към подрастващите.. :)

ами аз не знам да има група,сама да се е прочула,без реклами,финансиране,така че не мога да кажа,че като една група е комерсиална,тя автоматично не струва и няма да я слушам... музиката е това,което really matters,и стига да правят хубава музика,рекламата помага да има по-голяма аудитория от слушатели.

chaos con queso - е първото нещо ,което ми дойде на ум когато прочетох твоя пост : ) - първоначално стила им се водише екпериментал и в последствие стана nintendocore и без някоя огромна компания да им помага

Medusa'scream - създадена от руски студенти.Хората са били от музикално училище и са се събрали и направели няколко песни и после ги записали и качили на cd-та и ги раздавали.И така станали по-известни.

И много са ми смешни ограничените хора.Аз примерно знам от Deathcora над 150 банди в листа имам.И това ,че слушате Металика ,Пантера ,Гънс ,Токиото ,Слипнот ,Линкин и тн това не означава ,че сте метълисти.Пък ако се обличате ,като метълисти още по-малко.И са най-забавни метълистите (в кавички о.О) ,които се ограничават само с метъла!!!
Знам такива не отричайте - има ги много.

Extremescream
09-20-2009, 16:41
А вие видяхте ли датата дето уж ще е концерта? Тва е било преди повече от месец, а темата е още по - стара.. за кво спорите не ми е ясно.
Mи затова,че в темата се изказаха като типични българи.По-точно български пубер.
Веднага се почва 'еее,кви са педали тия' и тем подобни.Ми това е твое мнение,обаче все пак може и по-цивилизовано да се каже-Не ми харесват.Толкова ли е трудно да не се държите като неандерталци?

Хах нищо не съм казала просто питах къв е смисъла да се спори. На мен също ми харесват като група и чесно казано не ми пука кой ги мисли за педали и кой не. Тъй че никво впечатление да не ти прави. Винаги ще има такива изказвания ии както казваш "неандерталци".

Нямах предвид теб :) За жалост неандерталци ще има винаги,права си.

moisture
04-20-2010, 11:24
абе хора сори,че изваждам темата от миналата година ама искам да знам булет имали ли са концерт в БГ

GabbyTaylor1405
08-30-2011, 20:25
Добре бе хора за кво трябва да се заяждате ?!
Нали си имате и теми за чалгата ходете си коментираите там, а не да псувате и да им викате педерасти, щот те са супер добри... Ваш е проблема, че не слушате такава музика и не разбирате от нея :x
Темата е направена за метълягите, които ХАРЕСВАТ групата и я обсъждат... (знам, че след моя коментар веднага ще има някво заяждане, но не ми пука особено) !!!
BFMV <3<3<3

martin97
08-31-2011, 09:08
То са мина вече!

Revenger
01-12-2013, 10:33
Ей , мръсни лайнари. Мълчете , да ва еба в говедата !! На Мадона - умрялата , дето два тона не може да върже на кръст , ще отидете , ама на BFMV се смеете ! Мръсен народ ! Само една хубава песен ли имат ? Какво разбираш ти от музика , селяндур? Бандата е на върха вече години наред. Има адски много фенове и побъркват народа само като излязат на сцената! Не говорете без да знаете , лайнарии !! Там съм на челно място , ще се мре от кеф !!

Revenger
01-12-2013, 10:37
Ти шегуваш ли се? :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:
След 20-30 години няма да има и помен от тях, всички ще гният доволно, залезли преди повече от няколко десетилетия. :)
Както гният AC/DC , Europe и всички велики банди на миналите поколения ? Мечтай си. BFMV ще се помнят дълго. Гравирано е името им в сърцата на истинските фенове на тая банда и тая музика , а те никак не са малко !! ;)

DieselBlood
01-12-2013, 21:22
Нужно ли беше да вадиш тема от 2009, за да покажеш любовта си към тия.......хмм?