PDA

View Full Version : Подарък за една добра приятелка...



TitiTwilight
05-20-2009, 19:00
Хора, имам нужда от помощ... Имам много добра приятелка, която живее доста далеч от мен и даже все още не сме имали възможността да се видим на живо... Чувствам я много близка и наистина искам да и пратя (по пощата) нещо хубавичко.

1. Не трябва да е голямо и тежко.
2. Не трябва да е много скъпо.

Имам доста време, но моля да ми помогнете, не знам дали ще измисля нещо.

П.С : Тя харесва Хандбал, Здрач, Хари Потър.

Мерси предварително!!!

YakUZa777
05-20-2009, 20:35
Ами ако искаш да е романтично прати и сърцето си... Вземи средно голям нож с остър връх и си го забии между ребратаи запо4ни да го изрязваш внимателно без да го нараниш :D

Biskfitka
05-20-2009, 20:56
Щом не искаш голямо и тежко-гривнички,обици и такива подобни...плюшени играчки (детско е ама е сладко пък...) 8-) и т.н...
Ауе фр-ка ти е,пък нз кво да и подариш... :o

afterforever
05-20-2009, 21:00
Ами ако искаш да е романтично прати и сърцето си... Вземи средно голям нож с остър връх и си го забии между ребратаи запо4ни да го изрязваш внимателно без да го нараниш :D

дано нямаш съвест, че утре като чуеш новините...

LiveFlower
05-20-2009, 21:11
Ами ако искаш да е романтично прати и сърцето си... Вземи средно голям нож с остър връх и си го забии между ребратаи запо4ни да го изрязваш внимателно без да го нараниш :Dа ве да ви имам и акълищата.Знам,че го прайш,за да си забавна и интересна,ама ебахти и подсъзнанието.

И после,както каза афтърфоревър,ми съобщават по новините убийства между малолетни ... тцттц ...

sunset_light
05-22-2009, 08:11
Подари й топка. :grin:
Синджирче или просто висулка ,която ще се закачи на него.
Подари й грамота за приятелка.
Подари й нещо на Здрач.
Шапка или тениска.
Тениска можеш за някъде 20 кинта.

Lifash
05-22-2009, 12:14
Можеш от две ваши снимки да направиш колаж,който да разпечаташ,и да й напишеш пожелание отзад на снимката (:

Infinity
05-22-2009, 12:45
Ами щом като я чувстваш близка,а не се познавате значи сте си писали доста...било по скайп по поща или каквото и да е,може да направиш на книга вашите разговори или имейли...Но книгата да е не каквато и да е,а повъзможност да е без редове със леко жълтеникави страници...абе нали се сещате да изглежда стара..и отгоре може да има златисто,за да като се затвори и погледне отгоре да блести...по-добър подарък...просто не мога да се сетя :grin:
За цена представа си нямам колко може да излезе,но щом като има време можеш да започнеш да спестяваш още от сега. :) :)

TitiTwilight
05-22-2009, 19:00
Ами щом като я чувстваш близка,а не се познавате значи сте си писали доста...било по скайп по поща или каквото и да е,може да направиш на книга вашите разговори или имейли...Но книгата да е не каквато и да е,а повъзможност да е без редове със леко жълтеникави страници...абе нали се сещате да изглежда стара..и отгоре може да има златисто,за да като се затвори и погледне отгоре да блести...по-добър подарък...просто не мога да се сетя :grin:
За цена представа си нямам колко може да излезе,но щом като има време можеш да започнеш да спестяваш още от сега. :) :)


Мерси за идеята страшна е! Наистина помогнахте всичките! :smt055

TheNewReligion
05-22-2009, 19:01
Книга е идеалният подарък, стига да може да чете.

sexa_na_kompleksa
05-23-2009, 11:04
Ами щом като я чувстваш близка,а не се познавате значи сте си писали доста...било по скайп по поща или каквото и да е,може да направиш на книга вашите разговори или имейли...Но книгата да е не каквато и да е,а повъзможност да е без редове със леко жълтеникави страници...абе нали се сещате да изглежда стара..и отгоре може да има златисто,за да като се затвори и погледне отгоре да блести...по-добър подарък...просто не мога да се сетя :grin:
За цена представа си нямам колко може да излезе,но щом като има време можеш да започнеш да спестяваш още от сега. :) :)

Това е от някой филм, ама не мога да се сетя кой. xD
Иначе идеята е добра. : )

Infinity
05-23-2009, 14:05
^Да,позна идеята е от 8 просто правила....когато на Св.Валентин Кери получи такъв подарък от гаджето си. :D

sexa_na_kompleksa
05-23-2009, 15:19
^Да,позна идеята е от 8 просто правила....когато на Св.Валентин Кери получи такъв подарък от гаджето си. :D

А, да, вярно. xD Знаех си, че съм го гледала някъде. xD
Ефектно е, ако авторката успее да направи едно такова, момичето със сигурност ще се зарадва. : )

egois74e
05-24-2009, 21:48
адската идейка за книгата..подкрепям \:D/ =D>

LetTheMusicTalks
05-24-2009, 22:00
Твоя снимка?