PDA

View Full Version : След бала ?!?



sadsad
05-21-2009, 11:53
Отговаряйте каквото мислите, дори да не се е случило още. :) Ето ми го въпросчето. Да речем сте с приятеля си/приятелката си от доста време и имате сериозна връзка. Като дойде време за абитуренските балове и така нататък, нали ще се започнат заминавания в други градове. Ще скъсате ли с половинката си, или ще продължите да сте заедно поемайки риска от това да се виждате по-рядко и такива неща ?!?

Lady_AMG
05-21-2009, 11:55
Разбира се, че бих поела риска. Щом обичаш някого не мисля, че би се отказал от него, каквато и да е причината.

BlueFace
05-21-2009, 11:59
Ако я обичам наистина и искам сериозна връзка естественно ,че няма да я скъсам :?

Hilary_
05-21-2009, 12:00
... миии ние скъсахме точно преди бала му! :wink: Така, че ... няма кво повече да кажа ... :D :D

soul1199
05-21-2009, 12:26
ще продължа да бъда с него :)

mArMaLaDkA
05-21-2009, 12:41
Не мога да си представя на такава възраст, когато започват лудите ми години, да обичам човека до себе си толкова силно, че да се подложа на такова мъчение- да се чудя сега с друга ли е, 'ма не е ли, не си е работа просто. Ако ще съм с един човек, нека съм с него. Аз съм обсебваща личност, а и имам и богато въображение, така че със сигурност не бих понесла приятеля ми да не е около мен, дори да учи във Велико Търново, а аз да съм си в Русе. Обичам постоянно да чувам любимите си същества, да ги гушкам, мачкам, да ги обсипвам с любов и такива разделяния пагубно ми влияят. Плюс това на 18, току-що завършила училище, започнала да търси себе си... Бързо ще си харесам някого, после ще го оставя, после пък друг ще си харесам... Не мисля, че бих била толкова зряла на такива години, че да си позволя връзка от разстояние. Каквото и да говорите: доверие, това-онова, точно пък това е все едно да играеш дарц със затворени очи. Поне за мен.

TheBeliever
05-21-2009, 19:25
Не мога да отговоря с точност, защото не ми се е случвало, но ми предстои. И аз и той сме абитуриенти тази година и не смея да правя планове за есента. Просто защото не се знае кой къде ще е приет. Това което той казва е, че няма да се предаде лесно и няма да остави връзката ни да се разпадне заради разстоянието. Но аз съм реалист, познавам себе си и него, и знам, че и двамата само ще страдаме от такава връзка. И все пак не искам да приключвам всичко на сила. Когато му дойде времето - тогава. Замислили сме лятото да заминем двамата на море, да си изживеем оставащото ни време по най-добрия възможен начин. А след това - каквото съдбата е отредила. Но да се разделяме, само защото еди-кога-си няма да сме заедно е все едно да не тръгваме изобщо, защото все някога ще се разделим.

lLady_MooN_RaiN
05-22-2009, 06:58
След моя бал, и след лятото, което последва с приятеля ми заживяхме заедно и си живеем така вече 7-8 месеца. И когато завършвах никой не говореше за раздяла и други такива глупости. Когато той завърши (2 години по-рано) се притеснявах дали ще можем да запазим връзката си на разстояние и дали ще можем да се чакаме един друг. Но се получи. 2 години само за това си мечтаехме, как ще се съберем и успяхме да издържим. Какво по-хубаво доказателство за силата на любовта ни?

slun4ice_90
05-22-2009, 07:02
След моя бал, и след лятото, което последва с приятеля ми заживяхме заедно и си живеем така вече 7-8 месеца. И когато завършвах никой не говореше за раздяла и други такива глупости. Когато той завърши (2 години по-рано) се притеснявах дали ще можем да запазим връзката си на разстояние и дали ще можем да се чакаме един друг. Но се получи. 2 години само за това си мечтаехме, как ще се съберем и успяхме да издържим. Какво по-хубаво доказателство за силата на любовта ни? Ето, т'ва е любов! :grin: Поздравления и бъдете, все така влюбени и щастливи! :-) :---) :smt003

XTREMEFREERIDE
05-22-2009, 07:03
Оставам с него.

lipsvashh_mi
05-22-2009, 07:24
ако наистина се обичате няма смисъл да късате...не знаете какво ви предстои и какво ви е подготвил живота-може както четох по-горе в темата дори да заживеете заедно и след време да създадете семейство..друг е въпроса,ако има колебания относно чувствата от едната или от другата страна..тогава по-добре всеки да поеме по своя път и да е щастлив ,отколкото да се терзае дали не му изневеряват и дали ощще го обичат както е било по-рано :)

FreeSpirit
05-22-2009, 12:44
Миналата година минах през това...
Не говорехме за момента на раздялата(т.е да живеем в различни градове) до посления момент.
След като почна даскалото си продължихме заедно, но станаха едни глупости и Декември месец се наложи да се разделим.
Любовта ни не е била достатъчно силна да преодолее разстоянието. т.е. няма за какво да съжеляваме.

В крайна сметка, всичко зависи от желанието на двойката :)

moneycomeme
05-22-2009, 15:16
:) Винагии,но няма да се държа с него така сякаш го задължавам,ако го обичам за мен ще е важно ТОЙ да е щастлив ;]]]

FiRe_LaDy
05-22-2009, 15:41
Може би ще ми е гадно,но не бих го зарязала.Сега с приятеля ми ще сме разделени за лятото и ще ми е много кофти,но няма как.Налага се. :smt102

got2Bthe1
05-22-2009, 16:15
Разбира се, че бих поела риска. Щом обичаш някого не мисля, че би се отказал от него, каквато и да е причината.

MP
05-22-2009, 16:40
Като толкова много се обичате,защо кандидатствате в различни градове?Нали уж любовта била най-важна?

BaiToq
05-22-2009, 20:58
Зависи.

BlueFace
05-22-2009, 21:09
Кандидатстват в различни градове ,защото са достатъчно умни,за да преценят в кой град могат да получат най-качествено убочение.Защото на тези години не мисля че има много връзки които успявт да се превърнат в нещо повече от просто връзка.Създаването на сериозна връзка ще им предстои след завършване на образованието и реализацията.... Поне така мисля аз :)

MP
05-22-2009, 22:22
Именно.Или ще избират любовта,или обучението и реализацията.Няма как и двете.Знам,че винаги има изключения,но те са нищожно малко.

sh3_1s_7h3_0n3
05-22-2009, 22:33
Зависи от хората.

Аз се бях разделила с приятеля си, защото му нямах доверие повече. (: Беше направил достатъчно неща, за да го загуби... и впоследствие така се развиха нещата.

Но това не е общовалидно. При някои се получава, при други не. Въпрос на желание, на любов, на късмет дори... кой знае. Но докато не се усложнят нещата от самосебе си, е глупаво да си блъскаш главата с такива въпроси. ;)

sextazy_baby
05-23-2009, 07:34
Естествено че бих бпоела риска,защото много го обичам това момче и каквото и да реши винаги ще го подкрепям и ще съм до него

sasha_90
05-23-2009, 11:43
Ако става въпрос за последната ми любов и връзка-бих поела риска.Освен това щях да съм 101% сигурна,че нямаше да си изневерим един на друг,но щяхме да си липсваме много.