PDA

View Full Version : Към момичетата! Относно метросексуалните момчета



Thunder01
05-21-2009, 14:09
Таа въпроса ми е такъв : Харесвате ли метросексуални момчета ? И какво е предимството според вас гаджето ви да е метросексуален

hackers
05-21-2009, 14:19
против съм уникално тъпо изглеждат ай пък се чудим момче или момиче е и съм твърдо против тоя разврат! :booooomb:

Macallan
05-21-2009, 14:27
мамицата им много ме дразнят :o

Fritz
05-21-2009, 14:53
Тва некъв нов тип пeдераcт ли е?

Thunder01
05-21-2009, 14:53
Нещо такова

mArMaLaDkA
05-21-2009, 15:14
Тва некъв нов тип пeдераcт ли е?
Хах, абсолютно. За мен метросексуален= фешън. Какъв мъж е това, като си обезкосмява краката, ръцете и гърдите, веждите са супер смешно оскубани и хич не подхождат на мъж, пък да не говорим, че повечето т.нар. "метросексуални" нямат и брада, а някакъв мъх. В лице не ми приличат на мъже, а на лапетии. Ако трябва да избирам мъж за себе си, то това би бил някой със силни ръце, космати, с набола брада, да излъчва сигурност и защита, а не някакъв пикльо с каскетче и ръце като вейки, обезкосмени тип "гол охлюв" и да се налага вместо той мен, аз него да пазя по нощите. 8-)

Macallan
05-21-2009, 15:27
Тва некъв нов тип пeдераcт ли е?
да ... като ги вида такива нафуцани да се разкарват и да се направят на "големи" направо ми се присира

Thunder01
05-21-2009, 15:33
Тва некъв нов тип пeдераcт ли е?
Хах, абсолютно. За мен метросексуален= фешън. Какъв мъж е това, като си обезкосмява краката, ръцете и гърдите, веждите са супер смешно оскубани и хич не подхождат на мъж, пък да не говорим, че повечето т.нар. "метросексуални" нямат и брада, а някакъв мъх. В лице не ми приличат на мъже, а на лапетии. Ако трябва да избирам мъж за себе си, то това би бил някой със силни ръце, космати, с набола брада, да излъчва сигурност и защита, а не някакъв пикльо с каскетче и ръце като вейки, обезкосмени тип "гол охлюв" и да се налага вместо той мен, аз него да пазя по нощите. 8-)

Това последното определено ме нарадва . Но лошото е че почти всички прото - мутреси ( момичета правежи и тн. ) го мислят за яко , еми като го мислят за яко да станат лесбийки ве ?!

mArMaLaDkA
05-21-2009, 15:44
^ Те такива кифли са толкова изкуствени, че просто няма смисъл да се коментира. Всеки с вкуса си. Просто стоиш далеч от такива глезли и си намираш нормално момиче.

Е Д И Т *

Забравих да напиша предимствата да си имаш един такъв мамин сладък у дома: хубавото е, че и да ми свърши пудрата- той винаги има! Загубя ли си гланца- той винаги има! Изгоря ли си розовата блузка с ютията- да, той има и даже сме с един размер разлика! Свършат ли ми тампоните през нощта няма да ходя до денонощната аптека, защото да!- той има!

Macallan
05-21-2009, 17:01
лондър педи !

Thunder01
05-21-2009, 17:12
Скоро ходих да гледам един театър , казваше се Бърдак , с участието на Асен Блатежки , Неве , Маца и други . Накрая завърши с едни думи който ще ми останат в главата . "Защо мъжете станахме такива ?! Защо в стремежа си да бъдем мъже за жени , ставаме жени ?! Защо светът е такъв че всеки мъж трябва да е жена ?! Кой ни направи такива големи п*тки в този свят ?! Направиха ни същите п*тки каквито ставаме и ние , всяка жена която иска "мъжът" и да бъде жена е такава . Силният пол се превръща в слаб , а слабият , мачка силния , мачка , мачка и пак мачка докато не остане само слаб пол !!!" . Ако тя гостува някъде жестоко ви препоръчвам да я гледате , много е добра и е много смислена !

mArMaLaDkA
05-21-2009, 17:14
Подкрепи със снимков мат'рял, че си толкова хубава, колкото твърдиш, иначе не вярвам! Смятам, че профилът е фейк и човекът за него и женствен чекиджия, мечтаещ за един хубав метросексуален отзад!

Thunder01
05-21-2009, 17:16
лондър педи !

ццц ае прост като не ти харесват кфо прайш в темата :o
щото хубавите момичета ги харесваме тях..не такива като теб! ако си ядосан си за тва си е е твай проблем!

Слушай ко !!! Предполагам ти си поредната шматка която не знае какво иска . Аз мога да ти кажа че няма защо да се ядосваш на някой за това че си шматка (: ако имаш нещо да ми кажеш можеш и на лично , можеш и тук (: Ако обичаш някой ще ти пука ли дали има по малко косми от теб или не ?!

Shia
05-21-2009, 17:25
Ако полага грижи за лицето си-да премахне пъпките си,ако е сериозно акне и най-много да си бръсне подмишниците.
Да използва парфюм,да премахва начупените си нокти
не искам,като ме гали да ми разранява кожата.


Иначе е лошо да се полагат чак толкова грижи.

Bellatrix
05-21-2009, 17:26
Оф, тия са ужасни. Ако исках момиче щях да стана лесбийка. Голяма изгъ.зица е тоя стил :x

Thunder01
05-21-2009, 17:38
Подкрепи със снимков мат'рял, че си толкова хубава, колкото твърдиш, иначе не вярвам! Смятам, че профилът е фейк и човекът за него и женствен чекиджия, мечтаещ за един хубав метросексуален отзад!

мислиш ли че съм длъжна да ти пращам снимки и да ти доказвам дали съм истинка :lol: харесвай си космати тва си е твой проблем аз имам др вкус!

Еми да а твой си е проблема че харесваш по - големи п*тки от теб (:

Thunder01
05-21-2009, 17:41
лондър педи !

ццц ае прост като не ти харесват кфо прайш в темата :o
щото хубавите момичета ги харесваме тях..не такива като теб! ако си ядосан си за тва си е е твай проблем!

Слушай ко !!! Предполагам ти си поредната шматка която не знае какво иска . Аз мога да ти кажа че няма защо да се ядосваш на някой за това че си шматка (: ако имаш нещо да ми кажеш можеш и на лично , можеш и тук (: Ако обичаш някой ще ти пука ли дали има по малко косми от теб или не ?!

не съм казала че харесвам неокосмени! хубава прическа и от модерните сега дрехи е достатъчно. Ако тва е педалско-ок! ти си ходи старомоден :?

Хах Old School RuLZ

Macallan
05-21-2009, 18:29
:? не им завиждам ... не това трябва да бъде представата за един мъж. Както по горе казаха те трябва да защитават приятелките си, а не те тях...естествено всеки трябва да се поддържа и да изглежда добре ... но не да изпада в такива подробности

Thunder01
05-21-2009, 18:55
Всеки е такъв каквъвто е , ако не бъдеш себе си кой ще бъдеш ?! измислен идол ?!

LooLeZ1
05-21-2009, 20:24
кво е метеросексуален 8-) 8-) 8-)

JuBaCcA
05-21-2009, 21:07
Tова ли е хубаво бе дами ?? Супер сексапил и мъжественост !!!
Понеже съм дал ПРОТИВ,ето и аргументите/педерасите ми !
http://i39.tinypic.com/25thnoi.jpg
http://i39.tinypic.com/2j4dcg8.jpg
http://i39.tinypic.com/28ixml1.jpg
http://i41.tinypic.com/vwxu1k.jpg
http://i44.tinypic.com/jkx47n.jpg
http://i42.tinypic.com/2nkhyd3.jpg

Е?Имам и още,но нека пръдлите дет смятат тея педали за хора да си кажат мнението.

HichNeMiPuka
05-21-2009, 21:11
офф има някаква нова мода,
която се корени във криворазбрания смисъл на термина "метросексуален"
това са фешънчетата или по-точно
16-годишни момченца приличащи на застаряващи траверси

грозно е,
защото погрешно интерпретират модните тенденции

nefchi_bs
05-22-2009, 03:28
На мен не ми пречат..Живуркам си и без тях :D

Bombshell
05-22-2009, 03:32
Тва некъв нов тип пeдераcт ли е?
Хах, абсолютно. За мен метросексуален= фешън. Какъв мъж е това, като си обезкосмява краката, ръцете и гърдите, веждите са супер смешно оскубани и хич не подхождат на мъж, пък да не говорим, че повечето т.нар. "метросексуални" нямат и брада, а някакъв мъх. В лице не ми приличат на мъже, а на лапетии. Ако трябва да избирам мъж за себе си, то това би бил някой със силни ръце, космати, с набола брада, да излъчва сигурност и защита, а не някакъв пикльо с каскетче и ръце като вейки, обезкосмени тип "гол охлюв" и да се налага вместо той мен, аз него да пазя по нощите. 8-)
Респект!

BlindedAngel
05-22-2009, 05:39
^ Те такива кифли са толкова изкуствени, че просто няма смисъл да се коментира. Всеки с вкуса си. Просто стоиш далеч от такива глезли и си намираш нормално момиче.

Е Д И Т *

Забравих да напиша предимствата да си имаш един такъв мамин сладък у дома: хубавото е, че и да ми свърши пудрата- той винаги има! Загубя ли си гланца- той винаги има! Изгоря ли си розовата блузка с ютията- да, той има и даже сме с един размер разлика! Свършат ли ми тампоните през нощта няма да ходя до денонощната аптека, защото да!- той има!
Смятай - че ти си като шперплат в рокля щом се разминавате само по един размер...Ква жена си ти бе квазимодо...

Extremescream
05-22-2009, 10:42
лондър педи !

ццц ае прост като не ти харесват кфо прайш в темата :o
щото хубавите момичета ги харесваме тях..не такива като теб! ако си ядосан си за тва си е е твай проблем!

Ми кой те знае и ти каква си кифла,та ги харесваш.Готина прическа,модните дрешки от Армани (от базара),очилата за по 10 кинта,грозни кецки и якенценценца...Уоу,лъха на сексапил.
Това са комплексирани МОМЧЕНЦА,които не могат да блеснат с акъл,нито със знание,нито с каквото и да било други и се гримосват по 100 часа за да заприличат на нещо. :?

DarkAngelOfHope
05-22-2009, 11:19
аааа за Tokio Hotel-ите ли питате :D мани ги тия ... мъже :razz: к'ви мъже бе хахахахаххахахха :lol: метросексуални, бабин'та им ... живи педали. Сигуно единственото дето ги кара да излизат с момичета е щот да могат да научат повече неща за епилация, обезкосмяване, гримиране, маникюри, педикюри и подобни ... после като научат всички женски "тайни" минават на другия бряг :razz:

Extremescream
05-22-2009, 11:19
Ми приятелят ми не е задръстен,и да-ходи на театър,все пак е студент в НАТФИЗ.А и ми е приятно човека,с които съм да има нещо повече от хубава муцуна. :?

Thunder01
05-22-2009, 12:45
Хубавото е че и доста момичета и момчета мислят по правилния начин ( против ) , наистина вече трябва да се намерят малко по - нормални момчета , а не логлиовци . А пък за театъра , какво лошо има ако е смислени с добри артисти ?!

mArMaLaDkA
05-22-2009, 14:30
^ Те такива кифли са толкова изкуствени, че просто няма смисъл да се коментира. Всеки с вкуса си. Просто стоиш далеч от такива глезли и си намираш нормално момиче.

Е Д И Т *

Забравих да напиша предимствата да си имаш един такъв мамин сладък у дома: хубавото е, че и да ми свърши пудрата- той винаги има! Загубя ли си гланца- той винаги има! Изгоря ли си розовата блузка с ютията- да, той има и даже сме с един размер разлика! Свършат ли ми тампоните през нощта няма да ходя до денонощната аптека, защото да!- той има!
Смятай - че ти си като шперплат в рокля щом се разминавате само по един размер...Ква жена си ти бе квазимодо...

:lol: Беше образно казано, но както и да е. Джафкай си там и се мисли за интересен.

VilleBaby
05-22-2009, 15:01
бляк...
тънки вежди , оскубани повече от на някоя фолкдива...
да си обезкосмяват краката тва не ми пречи...
но мазните причесчици...прилепналите , чисто женски панталонки + розова блузка тип мистър Барби :shock:
тва момче ли е или травестит...
кое момиче ще иска гадже с което да се конкурират :lol: ( сигурно фешънчетата привличат повече мъжко внимание от момичетата)


Бегайте с тея смешки...нямам думи :lol:

monincetyyy
05-22-2009, 17:03
Офф Тея момченца имат някфо криворазбрано мнение за добър външен вид. Да е с ръчичка колкото моята, да е с краченца колкото моите, да си оправвя косата повече време от мен.. тфа е прекалено. Не искам да бъда с пу*ка до себе си, и както някои каза по нагоре да го пазя вместо тои мен. Разликата между тия малки пиклиовци и е едно високо, едро, с големи ръце и стегнато коремче момче, е от тук до луната... не останаха мъже еиии... отврат... :( :( :(

Vichko0o
05-22-2009, 17:27
"Въй, въй, въй, чета и не вярвам на ушите си бе!!!!". Преди няколко дни стоиме си ние в уни-то и с колегите обсъждахме еднин човек (да човек казвам защото 15 минути спорихме момче ли е момиче ли е). В крайна сметка дойдоха разни негови приятелчета и свахнахме, че е момче. WTF ????? Приблизително 20 годишен за брада не е и чувал какво е. нито 1 косъм по тялото (беше с няква розова кретенска прилепнала ризка и панталонки тип чарлстон)имаше фон дю-тен гланц за устни(макар, че гланца не е няква критерия все пак служи за предпазване от напукани устни) напудрен О.О с очила дето му закриваха 80% от лицето и с прическа тип "на коня опашката" и това чудовище ви харесва ? И кво като излезе от банята след като се е изкъпал и "омг ти па кой си бе :smt119 :smt119 :smt119 :smt119 :smt119 :smt119 ???????? За момичетата фиешънки пък е "ооомг крокодил. Ама нали бях миличко. Аааа и говори!!!!"
Както винаги БлиндедЕйнджъл пак не схванал - мармаладка имаше в предвид, че момчето е 50 кила и носи женски дрешки дебил !
Ненормалника, кой ти каза па на тебе дебил такъв, че като някой стой вкъщи и зубри и не е стъпвал в дискотека задължително загубеняк бе ? Кво като влезеш в дискотека и вече си някакъв Господ ли ? Ти и в дискотека да си ходил и в кръчма и в квото загубеняк си бил в момента си и винаги ще бъдеш. Е ти като те гледам как пишеш и колко си "акълест" сигурно си "некъв" "турбо гъзар,а?". А някой беше казал, че готините момичета ходят с фиешъни, ела виж приятелката ми и после пак ще си говориме. Не не съм фиешън !!!! Те дори и травеститите не са толкова нагримирани и натуфрени колко "метросексуалните".
Със здраве !

ANEw
05-22-2009, 17:30
Боже накъде отива тоя свят...Те половината момчета по-женствени от момичетата ше станат...

vampirekiss
05-22-2009, 17:53
^ Те такива кифли са толкова изкуствени, че просто няма смисъл да се коментира. Всеки с вкуса си. Просто стоиш далеч от такива глезли и си намираш нормално момиче.

Е Д И Т *

Забравих да напиша предимствата да си имаш един такъв мамин сладък у дома: хубавото е, че и да ми свърши пудрата- той винаги има! Загубя ли си гланца- той винаги има! Изгоря ли си розовата блузка с ютията- да, той има и даже сме с един размер разлика! Свършат ли ми тампоните през нощта няма да ходя до денонощната аптека, защото да!- той има!

Това ме уби просто. :razz: :razz:

По темата-супер противни са ми такива.

Punisherrr
05-22-2009, 18:39
лондър педи !

ццц ае прост като не ти харесват кфо прайш в темата :o
щото хубавите момичета ги харесваме тях..не такива като теб! ако си ядосан си за тва си е е твай проблем!

Ми кой те знае и ти каква си кифла,та ги харесваш.Готина прическа,модните дрешки от Армани (от базара),очилата за по 10 кинта,грозни кецки и якенценценца...Уоу,лъха на сексапил.
Това са комплексирани МОМЧЕНЦА,които не могат да блеснат с акъл,нито със знание,нито с каквото и да било други и се гримосват по 100 часа за да заприличат на нещо. :?

Ахахахах не преставай ръсиш простотии моля ти се, забавляваш ме адски :D
Интересно ми е ти какви момчета харесваш? Оо да такива които са с акъл колкото седят по цял ден у тях и учат,които не са влизали в дискотека или в кръчма,които ходят на театър,с една дума пълни загубеняци...

тихо,че и ти ставаш за представител на обектите на темата... :-D

И стига дава за пример театъра като нещо,правещо те загубеняк... страшно се излагаш :?


Че защо да не харесваме момчета с нещо в главите си бе?

но виж.. на теб няма как да ти се обясни.. ти не разбираш тънката граница между нещата. ;) Все пак ще се опитам да ти го кажа много просто - Ученето и забавлението(за което не смятам само дискотеки, барове и секс) не си пречат ни най-малко...стига да знаеш как да ги съчетаваш ;)
Но тъй като ти си безкрайно далеч от проумяването му... :) живей си смешния ВИП лайф :lol: и толкоз. Аз не те спирам,че да ми се дразниш на всяко мнение ;) То си е мое.

HichNeMiPuka
05-22-2009, 19:49
Ми приятелят ми не е задръстен,и да-ходи на театър,все пак е студент в НАТФИЗ.А и ми е приятно човека,с които съм да има нещо повече от хубава муцуна. :?


за каква хубава муцуна говориш????
имаш ли представа за какво става въпрос...
не дали е красив или грозен,
а за мъже (силно казано), чиято цел е да са по-женствени от самите нас

Extremescream
05-22-2009, 20:05
Ми приятелят ми не е задръстен,и да-ходи на театър,все пак е студент в НАТФИЗ.А и ми е приятно човека,с които съм да има нещо повече от хубава муцуна. :?


за каква хубава муцуна говориш????
имаш ли представа за какво става въпрос...
не дали е красив или грозен,
а за мъже (силно казано), чиято цел е да са по-женствени от самите нас

А ти чела ли си по какъв повод написах това,че да коментираш?

HichNeMiPuka
05-22-2009, 20:06
не
ахахахаха

HichNeMiPuka
05-22-2009, 20:09
моя грешка
имаш право
съжалявам

neocide
05-22-2009, 20:15

Lady_AMG
05-22-2009, 21:17
Аз нямам нищо против тези момчета, обаче имам една позната с такъв приятел и ми е много странно, че веждите им са едни и същи :lol:
Някак си ми е странно, особено ако се гримират и ходят по маникюристи и такива работи, иначе за останалото не е чак толкова зле.
ПС: Нищо лично, признавам правото на избор на всеки човек, подкрепям и хомосексуалните, просто аз такова момче не бих си хванала, държа на мъжествеността.

bathory
05-22-2009, 22:33
:shock: Не знаех че на фешаните им викат меросексуални или там каквото беше :D Егати смотаните са тея дева маму не с всеки ден момчетата избуначват тотално :( Вчера гледам един от даскало с обеца на веждата и със същите вежди като една съученичка много е зле отстрани :razz:

Cathylicious
05-22-2009, 22:38
Аз съм за,но в умерени количества!Бих казала,че понякога даже ме привличат повече от типа момчета,които харесвам .. Нямам нищо против момчетата,колкото по-поддържано,толкова по-добре .. Пък и разни хора,разни идеали,колкото и да се говори,че е педалско и т.н. на доста голяма част от момичетата им харесва ..

soul1199
05-23-2009, 07:24
Не е от значение 8) 8) 8)

ToniStoraro
05-23-2009, 11:38
В БГ метросексуален = гей. И по - точно гейовете, които ги е срам да си признаят, се наричат метросексуални.

neocide
05-23-2009, 11:45

Lady_AMG
05-23-2009, 11:58
Момчета, защо трябва да засягате пак кой колко пари има, това е толкова грозно, толкова повърхностно, направо ми се гади като някой почне с тези комплексарски истории кой как се облича

neocide
05-23-2009, 12:20

neocide
05-23-2009, 12:50

voLtage
05-23-2009, 12:54
Ненормалника- това, че ти имаш малко изкривено мнение относно нещата си е само твой проблем. Жалко ми става, че като гледам сегашните поколения 90% от момчетата не са стъпвали в зала и предпочитат да видят по кафенцата и да пушат цигари. А относно това, че приличат на пyтки( с извинение ) е много жалко. Глупаво е един мъж да има по гладки ръце, крака и лице от приятелката му...

neocide
05-23-2009, 13:03

voLtage
05-23-2009, 13:10
Ненормалника- това, че ти имаш малко изкривено мнение относно нещата си е само твой проблем. Жалко ми става, че като гледам сегашните поколения 90% от момчетата не са стъпвали в зала и предпочитат да видят по кафенцата и да пушат цигари. А относно това, че приличат на пyтки( с извинение ) е много жалко. Глупаво е един мъж да има по гладки ръце, крака и лице от приятелката му...

Това си е твое мнение.Аз пък казвам че вашето мнение /на повечето съфорумници/ е изкривено! И кво прайм сега? Кой крив кой прав? Какво ще значи "не са стъпвали в зала" каква зала имаш предвид? Какво му е лошото да ходиш на кафенца и да пушиш цигари?!
Не е глупаво мъж да си поддържа тялото и да не е космат като варварин.Това съвсем не означава че трябва да е п***а или пък да има по гладки ръце и т.н от приятелка си!
Под не са стъпвали в зала разбирам това да спортуват нещо или ПОНЕ да ходят на фитнес може би... После мрънкали защо сме слаби ала бала ... Не е глупаво да се поддържа ама те прекаляват. Това оформяне на вежди, бръснене на ръце ( какво толкова им пречат космите по ръцете незнам ) ... с една дума УЖАС !

neocide
05-23-2009, 13:29

Punisherrr
05-23-2009, 16:35
А на теб какво ти е основанието да се държиш така с всеки с различно от твоето мнение?

Neocide го каза най-точно ''усещаш ли се как само леко те закачам, а ти направо биеш с юмруци по клавиатурата от яд?'' ;) Точно ти си този,който много се вълнува и си умира да затапва непознати по форумите.
Палиш се много...което показва,че не можеш да се примириш явно... нали ти е мнооо гот...ходиш си по елитните дискотечки,пиеш си пиячката и си чукаш прости пу*ки... Е,кво тогава искаш да ни докажеш на нас? ;) Да не би да ни убедиш случайно,че си прав :lol: ?

JuBaCcA
05-23-2009, 17:59
бе да мрат педалите ве :Д

Punisherrr
05-23-2009, 19:11
Държиш ли на всяка манджа да си мерудия? Тая ме нападна без никакво основание,без дори да съм и казал нещо.Е остава и да не и отговоря.Да си мълча като п***а ли?

ХАХА... ела пак ми кажи,че ти не се заяждаш без основание и не си мерудията на всяко мое,а и не само мое, изказване!
Няма значение.. ;) приказвай си.

TheBlackStranger
05-23-2009, 19:43
По принцип има разлика между прости путки и проститутки. Поне като отговаряш на някой, чети какво е написал.

Vichko0o
05-24-2009, 01:13
Ба*ти ограниченото ко*еле си Ненормалника ! Неграмотен, въшлясал, безполов, дебил ! 1-во, че си УЖАСНО НЕГРАМОТЕН. 2-ро коя е точно елитната дискотека в т'ва село Ямбол бе ? Аааа извинявай г.Ямбол !!! 3-то к'во се правиш на много внушителен ? Що ли ми се струва, че ти си точно от хроата, които зад клавиатурата са големите - пиячи, еба*и, гъзари, богаташи и т.н, а на живо лапаш пи*ки за да не ти завират главата в тоалетната ? К'во се заяждаш с тоя и с оня бе ? К'во налагаш твое мнение ? Боли ме гъза за това какво си ? Като ти видях снимките и ми идваше да повърна бе ! Ти си типичното метросексуално животн, или един вид "вижте колко ми е мека китката"!!! Ела ми ги говори тея неща в очите бе ? Ше насереш като кокошка гащите си! Тебе фейс контрола като те види и с шутове те гони бе. Елитни дискотеки, кръчни, проститу*ки.... Божеееее, Боже, Боже !!!! Тебе проститу*ките ти отказват бе, майка ти се е отказала от тебе, жената горката... А тва, че ще уринираш много на гроба на момичета, аз лично ти пожелавам "дано ти косят кога нея я носат"!!!! А това, че на нея и се е случило нещо кофти и ти решаваш да го изтъкнеш е МНОГО жалко !!! Ако не го беше написал това ме кефеше как пишеш, но след този жалък, плосък, недорасъл начин да затапиш някой просто е малоумно ;) Евно ти липсва нещо и ми се струва, че е бая сиво вещество.
Дано това което пожелаваш на всички ТЪПКАНО ДА ТИ СЕ ВРЪЩА МАМИЦАТА ТИ !!!!! Безсърдечен, безмозъчен, изрод наподобяващ уличен пумяр! Ела в София да те барна аз да ти счупя ръчичките мама ти селска! Ела да те видя колко си гъзар селски бек насран, невиждал чиста вода до сега! И аз съм расист и такива като тебе трябва на сапун да се правят !
""""""NeNoRMaLNiKa
МнениеПуснато на: Съб Май 23, 2009 4:20 pm Заглавие:
neocide написа:
Цитат:
Untermensch (German for under man, sub-man, sub-human; plural: Untermenschen) is a term from Nazi racial ideology used to describe "inferior people"


Цитат:
Спирохетите (Spirochaetes) са тип характерни бактерии, които имат дълги, спирално навити клетки. Те се отличават с присъствието на камшичета по дължина между клетъчната мембрана и клетъчната стена, наречени „аксиални влакънца“. Те произвеждат усукващо движение, което позволява на спирохетите да се придвижват. Повечето спирохети живеят свободно и са анаеробни, но има много изключения.
Спирохетите се делят на три семейства, всички в един разред. Важни членове на този тип са:

* Leptospira — вид, който причинява лептоспироза,
* Borrelia burgdorferi, който причинява Лаймска болест и
* Бледа спирохета (Treponema pallidum), която причинява сифилис.


селски език... мхм... не ти е лесно и на теб Sad
ДЕ-ВО-ЛЮ-И-РАЙ. останалите ти лайна няма да ги чета, защото си пействаш стария пост и пренареждаш думите... като някъв бот.


Добре че има GOOGLE да може такива шматки като тебе да научават някоя по така сложна дума и да може да се фукат после че са образовани.То ти се съмнявам че имаш основно образование,но иначе си много начетена...
Ти си хиляди светлинни по-назаде от мен в еволюцията,така че аз ако съм бактерия ти незнам какво трябва да си...
Аре затваряй си ануса и нито дума повече!""""
За разлика от заблуденото ти "омг какъв е тоя селски език????" момичето може да ползва Гугъл и е намерила нещо което ти НИКОГА няма да можеш да намериш дори да ти го покажат. Само като ти гледам жалката мутра с тоя крив нов, това пъпчасало личице, този невероятно "оригинален" аватар, и това секси якенце, те правят точно мамино детенце и "мечта за всеки гей". Давай, чакам да видя жалкия ти пост, който ще измислиш. Ако не можеш сам (аз ще ти го подам :D ) питай приятелчета или в крайна сметка помоли някой да ти помогне да го намериш в Гугъл. Ае махай ми се от глава неадеквано подобие на изрод!

didinkataaa
05-24-2009, 07:12
az sum napulno za!!! ... da haresvat mi... 8) :P :P :)

Extremescream
05-24-2009, 09:15
Еми и ти си същия.И не се изказа много цивилизовано вичко,ама имаше някаква истина.С здравето на човек не бива да има ебавка,че ако на теб ти се случи ще искаш всички да се отнасят добре с теб.Та както и да е-метросексуалните са неосъзнати гейове.Имаше един много добър епизод на South Park по този въпрос.Комплексари,дето само се водят по модата,понеже не могат да блеснат с нищо друго.И естествено има и тъпи крави,дето им се връзват,че са 'големите пичове и ебачи'. :?

HichNeMiPuka
05-24-2009, 09:24
стига вече, де
:?
дръжте се цивилизовано

Vichko0o
05-24-2009, 11:25
АХАХАХАХААХАХАХААХААХАХАХ АХА !!!!!!!!!!! Майкоооооо страх ме е пази ме !!! Живея в Симеоново на ул. Венец 19! Телефона ми ще ти го напиша на лично да звънни да ме чуеш майка ти селска проста. Сега не ми се занимава да се снимам щот излизам. Да правилно прочете аз задръстения излизам !!! Шоп ще ми вика селянин насран. И къде ме удари където най-много ме боляло? Ела в София пък ще разберем кой ще си трие регистрацииките и ще си прави нови. "Вече един софиянски съфорумник пострада" уау !!! Ако знаеш колко ямболски селтаци съм размазал идея си нямаш. Само тва ли можа да измислиш бе ? А отностно поста ми за невралгията пожелавам ти да го изпиташ ма така както аз го изпитах ще усетиш за какво иде реч ;) А отностно за приятелите ти от София ела заповядай ще видим какви са ти толкова приятелчетата :) Избираш си последователност "ще ви биеме и ще ви е*еме или обратното" и се изпълнява ! Деба селския бек махай ми се от главата такива по цял ден ги слушам да се правят на сила ма до ся само 1 цъфна пред нас да ми реве колко се извинявал ... Ще се извинявам само на гроба ти за това, че си умрял от безмозъчност, а не от мойте ръце ! А междодругото като питаш що не съм ти писал на лична ами тука. Ти що не пишеш на лична на всички, а ги храниш тука във форума бе ? Къв си ти бе, та да ми казваш къде да пиша и къде не ? Поредния задръстен пубер дет не знае е*е ли му се пика ли му се. Светът е малък както казваш, един ден наистина ще се срещнем тогава аз много ще ти се зарадвам :) Надявам се да е скоро време !!!! А и как точно щеше да ме намериш в София не ми е ясно но съм сигурен, че щеше ти си Господ все пак ! И макар и да съм ти дал адреса точен, ако все още не вярваш вземи един указател или ползвай сайта на "БТК" ако изобщо знаеш как и провери за Виктор Тодоров Георгиев къде жиея ;) Невероятно но адресите ще съвпаднат. Очаквам те с нетърпение селяндуре !!!!

Dundy
05-24-2009, 12:04
Добре мислех си да не пиша,но изкипях.Тоз ненормалник има бахти и грозната физиономия.Аз ако бях на негово място не бих дръзнала да пусна тая отвратителна физиономия в интернет,защото повярвайте ми ще донесе сърдечни и стомашни проблеми на много хора.Да оставим ужасяващата ,мазна и гейска външност.Държи се като най-скапаното същество и съм 100 процента убедена,че няма приятели,защото ако наистина е такъв и навън то тогава не мисля,че някой въобще би го доближил.Иии да прост е и тъп.Явно не е чувал за училище(само за кафенца и дискотеки,но само е ЧУВАЛ ,защото никой не би поискал да ходи с него където и да е).И в заключение-това мазно гейче,което само е сънувало за секс и ще продължи да сънува докато не умре,няма право да говори на другите какви селяни са и колко са прости,защото той е ямболския боклук.
и за да не е спам-аз НЕ харесвам метеросексуални.Поддържан -да,но не и тези мазници с кофти прически и проскубани телца
и се извънявам ,че така се намесих ,но не се въздържах

DarkAngelOfHope
05-24-2009, 12:14
пхахаххахахаххаха .... е не .... :razz: хахахахахха тука последните постове са за раздел веселие и забава (примерно) биячите се почнаха ... чак аз зех да се притснявам някои да не ме намери да ме набие :D хахаххахах

MakeMeLaugh
05-24-2009, 12:51
Ебати келешите. Стига сте си чупили клавиатурите бе
(Не)нормалника е бил проучван на живо преди време и не струва.. какво му се връзвате не мога да разбера :)

mArMaLaDkA
05-24-2009, 13:06
Единия казва нещо, другия отвръща и така неусетно се направиха 6 страници тема. :D

sweeTcezza
05-24-2009, 13:43
Защо просто не гледате себе си. Живеем в демократична държава и всеки има право да си ходи както си поиска. Тук дето живея аз, на никой не му пука как си облечен и така... а вие някви комплекси тука, тоя с браснати крака, тоя с оскубани вежди и т.н.. погледнете себе си, после коментирайте другите. Аз съм свободен човек и, ако искам ще си ходя космат и т.н .. Отговорете ми на въпроса, защо има МЪЖКИ розови тениски и ги произвеждат, след като никой не ги харесва.. ходете се гръмнете! :-o 8)

machoka
05-24-2009, 13:51
Изчетох цялата тема и съм отегчен... дължите ми 10 минути от живота, може да ми ги изплатите и в литрова равностойност в бира..

а сега:
NeNoRMaLNiKa искам това да е последната тема, в която се изявяваш като бесен селянин получовек. Ако прочета още една гнусна обида от твоя страна, летиш от форума по най-бързия и ефективен начин, който можеш да си представиш.

machoka
05-24-2009, 14:24
Много добре съм видял кой - какво е казал.
Ако ти изнася - дръж се като бял човек и си пиши без проблем. Ако не, на мен ми е най-лесно.

Смятам, че се разбрахме. ПОвече време за такива детски глупости не искам да си губя.

Vichko0o
05-24-2009, 15:02
Аз защо ли си мисля, че Ненормалника се опитва да ни храни подари простата причина, че той(или гаджето му) е метеросексуален и за това така се държи и се опитва да си защити територията ? А щом MakeMeLaugh го казва това съм изключително склонен да повярвам, че ненормалника не струва ;) Отностно това което си написал в мойта тема, че си загижен за мен, че си благороден е долно, лъжливо и плоско дори и за отрепка като теб! Но с това доказваш все повече и повече колко метеросексуалността е навлязла под кожата ти. Бъди себе си момче щом ти харесва да носиш женски дрешки, големи очила, и да се гримираш/правиш прическа по 1 час прави го спокойно ! Ти си си, ти и никой не може да го промени. Харесвай се какъвто си, ще ти бъде много по-лесно от колкото да се опитваш да се правиш на мъж :) Успех момче очаквам обаждане от теб или среща!

AlokiNn
05-24-2009, 15:55
О щом започнаха и постове да ми се трият значи работата е ясна...
Пишете си квото искате.Явно мене могат да ме обиждат и прочие и когато река да се защитя и ми се трият постове.Браво садфейса е приложен!!!
пука ли ти ? форума за да се карате ли е ? ти си никой тук както всички нормални потребители каквото става мълчиш ако не искаш не влизаш никой не те задължава ..

machoka
05-24-2009, 16:07
^^ според мен си крайно заблуден, но понеже аз не съм метросексуален, не мисля да се принизявам до това стъпало за да влизам в конкретен спор по темата )

а пък ти си вярвай, ако това те прави щастлив какво по-хубаво.

HichNeMiPuka
05-24-2009, 16:07
- метросексуалният мъж е сексуално разкрепостен


тоест дава дупето???

съжалявам, коефициентът ми на интелигентност не е достатъчен, че да проумея такова твърдение
:shock:

HichNeMiPuka
05-24-2009, 16:22
не отричам, че липсват, но да ти кажа честно под "сексуално разкрепостен" разбирам гей и съм повече от убедена, че не съм единствена. като се замислиш ще схванеш логиката ми

xcomplicatedx
05-24-2009, 16:22
..........

AlokiNn
05-24-2009, 16:24
- метросексуалният мъж се грижи за лицето, кожата, косата и тялото си - Да
- метросексуалният мъж винаги се облича перфектно до най-малкия детайл - Зависи
- метросексуалният мъж е модерен, той следи последните тенденции в модата Може да се каже
- метросексуалният мъж е галантен и нежен с жените, той се отнася към тях с уважение Зависи те как се отнасят с мен
- метросексуалният мъж е сексуално разкрепостен НЕ
- метросексуалният мъж е мечта за всяка жена и мразен от консервативните мъже, които го обявяват обикновено за гей НЕ Знам
- метросексуалният мъж има висока обща култура И това
- метросексуалният мъж е интелигентен, има добра работа и кариера, тези които не работят имат големи амбиции и често още в ученическа възраст надминават като успехи връстниците си с извън-училищни дейности. Може да се каже
- метросексуалният мъж не парадира с това което е, той знае своята цена и няма нужда да го доказва със скъпи телефони, коли, часовници Да
Е аз съм метросексуален ... бати якото ако е яко :Д

AlokiNn
05-24-2009, 16:32
AlokiNn - това не съм го измислил аз!

http://www.teenproblem.net/s/1376.html

Чети!Е не съм казал че ти си го измислил и не виждам нищо лошо да си такъв

AlokiNn
05-24-2009, 16:39
А то като чели онова е много вярно всеки си го разбира по свой начин а статията е най-общо ;)

sh3_1s_7h3_0n3
05-24-2009, 17:00
Не съм намерила още строга дефиниция на метеросексуален мъж.
Във всеки случай адмирирам момчета, които се поддържат. Какво ако си бръснат краката или си поддържат кожата. Айде, първото не ми е особено приятно, но това е въпрос на личен избор. Относно поддържането на тялото... това е нещо, което всеки трябва да го прави. Крем ли ще си слага на лицето, ако му е проблемна кожаата, на козметик ли ще ходи, ще си поддържа ноктите ли... да прави каквото иска. ;)
Аз ако съм си паднала по него, такива неща няма да ми пречат и да ги намирам за фрапантни... (:

Vichko0o
05-24-2009, 18:42
И все пак по темата:

Метросексуалният мъж отговаря на повечето от следните белези:

- метросексуалният мъж се грижи за лицето, кожата, косата и тялото си [Едно е да си поддържаш кожата/тялото/лицето, съвсем различно се държат сегашните метеросексуални момченца, които се туфрят с нещата на момиче !!!!]
- метросексуалният мъж винаги се облича перфектно до най-малкия детайл [дааа за момиче се облича пефектно но за момче тц ... Прилепнала розова ризка/дънките с ниска талия/очила тип "мухата цеце"/прическа като на някоя мутреса.... ]
- метросексуалният мъж е модерен, той следи последните тенденции в модата [В женската мода евентуално.
- метросексуалният мъж е галантен и нежен с жените, той се отнася към тях с уважение [Както той сам желае да се отнасят към него другите момченца.]
- метросексуалният мъж е сексуално разкрепостен [Боже опази !!! Разкрепостен в това, че се държи като девойка ли ? Щото повечето ми познати тип "метеросексуален" са гнусливи, банални и се доверяват само на 1 и също нещо (едва ли не в леглото правят само мисионерската)]
- метросексуалният мъж е мечта за всяка жена и мразен от консервативните мъже, които го обявяват обикновено за гей [Еми мечта е за всяка жена ест защото жените са готови да се предадат една друга, пък ние момчетата сме по задружни в приятелството. Момче(метеросексуално) и момиче могат да си ходят заедно на всякаквите видове козметични/пластични и каквито се сетите мероприятия и двамата заглеждат животни дет не се знаят момче ли са момиче ли са...Ест, че ще му кажа "гей" и със сигурност не съм консервативен.]
- метросексуалният мъж има висока обща култура [Както и всеки направил си труда да ползва Гугъл за нещо различно от "порно" "чалга" "голи снимки" и други такива.]
- метросексуалният мъж е интелигентен, има добра работа и кариера, тези които не работят имат големи амбиции и често още в ученическа възраст надминават като успехи връстниците си с извън-училищни дейности.[Всеки, който е слушал малко повече в училище и се е стараел да научи нещо. Всеки който е бил любознателен и е решил да си употреби свободното време в нещо полезно, а не като ненормалника да ходи по "елитни дискотеки" и да е*е прост*тутки" по цяла нощ]
- метросексуалният мъж не парадира с това което е, той знае своята цена и няма нужда да го доказва със скъпи телефони, коли, часовници [А тогава защо все се обясняват с това какви дрешки то Д&Г са си купили и всякаквите такива простотий?]

Някой да ми каже какво лошо вижда в метросексуалния мъж??!?!?!?!?!
Аз лично отговарям на повечето белези,че да не кажа на всички.
Значи все пак бях изключително прав с това защо се заяждаш с всички в тази тема :) Да беше казал, че си да беше го копирал това и да не се бяхме карали тука 100 часа. Аз съм изключително много против "вас" метеросексуалните поради простата причина, че се мислите за голямата работа (както ненормалника се опита да се докаже пред всички и да наложи мнение на всички).
Ето нещо интересно - защо в природата всеки мъжки индивид е обилно окосмен, по едър от женската (освен при някои насекоми).
Едно е да се грижиш за външния си вид, съвсем различно е да се опитваш да станеш гладък, нежен и изглеждащ като момиче !!!!!

Extremescream
05-24-2009, 19:26
Метросексуалният мъж отговаря на повечето от следните белези:

- метросексуалният мъж се грижи за лицето, кожата, косата и тялото си [Повече от жените]
- метросексуалният мъж винаги се облича перфектно до най-малкия детайл [Пак повече от жените,което е дразнещо.Не виждам нещо нормално в това боксерките ти да са в тон с чорапите ти (познавам такъв човек)]
- метросексуалният мъж е модерен, той следи последните тенденции в модата Като се има предвид колко е селска модата напоследък....
- метросексуалният мъж е галантен и нежен с жените, той се отнася към тях с уважение [И приятелят ми е такъв,ама не е метросексуален]
- метросексуалният мъж е сексуално разкрепостен [Това може много различно да се разгледа.И добре и зле....]
- метросексуалният мъж е мечта за всяка жена и мразен от консервативните мъже, които го обявяват обикновено за гей [Ми на мен не са ми мечта]
- метросексуалният мъж има висока обща култура [Това пък как го реши?За външен вид,ок,можем да кажем нещо,обаче за обща култура как пък разбра?От всички такива,дето познавам (фешъни,дето са си баш изброените от теб първи 3 неща) са тъпи та вдлъбнати и не знаят елементарни неща.Демек това не важи за всички,а за единици]
- метросексуалният мъж е интелигентен, има добра работа и кариера, тези които не работят имат големи амбиции и често още в ученическа възраст надминават като успехи връстниците си с извън-училищни дейности. [Същото като предишното ми обяснение]
- метросексуалният мъж не парадира с това което е, той знае своята цена и няма нужда да го доказва със скъпи телефони, коли, часовници.[Тогава защо винаги всичко това е на показ при тях?]

oporochena
05-24-2009, 20:55
ПРОТИВ СЪМ ИСКАМ МОМЧЕ С КОСМИ С ВСИЧКО(estestweno kydeto е необходимо да е чист) НО КАТО ЦЯЛО КАТО МЕ ХВАНЕ ДА ЗНАМ ЧЕ МЕ ДЪРЖИ МЪЪЖЖЖЖ А НЕ ДА СЕ ЧУДЯ ДАЛИ КРАКАТА МУ СА ПО-ГЛАДКИ ОТ МОИТЕ.....АРЕ да бегат такива....

Thunder01
05-25-2009, 13:27
Намерете ми метросексуален , който да е по - умен от мен ( аз съм пълен идиот ) и които може да зариби повече момичета от мен ( и там съм инвалид ) и ще го черпя бира , аа пардон ликиорче , нали е изискан и възпитан :D

Vichko0o
05-25-2009, 16:19
http://nenormalnikaaa.aha.bg/photo.php?show=5
И искаш да ми кажеш, че ще дойдеш ТИ да ме биеш ? АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
Ето ви един пример за метеросексуален симпатяга!!! И това ЖИВОТНО искате да е до вас ? Ако ви нападне сексуален маняк през нощта, ще го сбърка с момиче бе ! Абе ненормалника като си махнеш тоя синджир дето е за кучето като духне по силен вятър мести ли те :-D ? Това да харесваш такъв тип момчета, даже момченца да сме по точни, трябва доста да изпаднеш !!!!!
Абе ненормалника гледам нещо с момчета на снимките езичета си подавате, прегръщате се, ох вече 5 минути се смея с глас на този "сладур" заплиш да ме бие и мислещ се за много. Абе момче на борчетата игличките имат повече мускули от тебе бе ! Той е точно типа момчета, които НЕ мога да понасям !!! Не знам вие момичетата как ги търпите такива дето чантичката ви да му дадете ще му направи синина, но харесвайте си ги. Както казваше една приятелка "за всеки влак си има пътници" :)

lifelesscorpse
05-25-2009, 17:40
Такива...индивиди не понасям много много.Не са ми приятни "момчета",които са по-поддържани от гаджетата си...противно е,а и не се разбира кой е мъжа в семейството... :lol:

elita
05-25-2009, 20:36
КИРИЛИЦАТА е задължителна!

.: machoka :.

sweeTcezza
05-25-2009, 20:58
- метросексуалният мъж се грижи за лицето, кожата, косата и тялото си - Да
- метросексуалният мъж винаги се облича перфектно до най-малкия детайл - Зависи
- метросексуалният мъж е модерен, той следи последните тенденции в модата Може да се каже
- метросексуалният мъж е галантен и нежен с жените, той се отнася към тях с уважение Зависи те как се отнасят с мен
- метросексуалният мъж е сексуално разкрепостен НЕ
- метросексуалният мъж е мечта за всяка жена и мразен от консервативните мъже, които го обявяват обикновено за гей НЕ Знам
- метросексуалният мъж има висока обща култура И това
- метросексуалният мъж е интелигентен, има добра работа и кариера, тези които не работят имат големи амбиции и често още в ученическа възраст надминават като успехи връстниците си с извън-училищни дейности. Може да се каже
- метросексуалният мъж не парадира с това което е, той знае своята цена и няма нужда да го доказва със скъпи телефони, коли, часовници Да
Е аз съм метросексуален ... бати якото ако е яко :Д

- метросексуалният мъж е мечта за всяка жена и мразен от консервативните мъже, които го обявяват обикновено за гей

Тук в Англия, няма такова нещо. Тук повечето шефове на компании и т.н са някви супер добре облечени, поддържат се и т.н.. Просто в България все още важи думата консервативен. :) Примерно аз, нося розова тениска, очила и т.н, но не си скубя веждите, правя прическа, лакирам и т.н .. просто ми харесва розовата тениска и очилата .. Но, някой хора бяха супер ОГРАНИЧЕНИ в този форум и ме нарекоха фешЪн... Радвам се, че ме мислите за такъв.. предпочитам такъв от колкото някъв мазен металист, с омазнена коса, брадясал до колената, обличащ се като пълен клошар молещ за жълти стотинки, лакиращ си в черно ръцете, слагащ си молив и т.н.. пълни селтаци, които мислят как цял ден да висят на НДК да пият като изтарвани алкохолици и т.н.. нищо против тях нямам, дори никога не съм ги нападал, защото уважавам тяхната "модна култура".. но след като 2-3 металчета ме нападнаха, просто трябваше да ви кажа истината. Ако греша поправете ме! :) :)

esfigmen
06-02-2009, 20:38
Честно казано не съм прочел целия форум а и не знам как точно се определя метросексуален, но съм Против.

Видях едни снимки на метросексуални "пичове", и се радвам че не съм я докарал до тях.

Не е лошо човек да се грижи са външноста си, но всяко нещо има граници.....! Да не би да си слагат и червило ??? :D

heroine
06-02-2009, 21:16
:-&

DimovB
06-02-2009, 22:25
метросексуалността не е сексуална ориентация. инфомирайте се малко преди да спамите, ботове.

NaskoKaulitz
06-02-2009, 22:28
Комплексари комплексарииииииии :razz: :razz: :razz: ако хората не се поддържат, още щяхме да сме със средновековен манталитет и никакво развитие :booooomb:

MarkKnight
06-02-2009, 22:29
Комплексари комплексарииииииии :razz: :razz: :razz: ако хората не се поддържат, още щяхме да сме със средновековен манталитет и никакво развитие :booooomb: Ти няма ли да си лягаш ?

NaskoKaulitz
06-02-2009, 22:30
Комплексари комплексарииииииии :razz: :razz: :razz: ако хората не се поддържат, още щяхме да сме със средновековен манталитет и никакво развитие :booooomb: Ти няма ли да си лягаш ?След малко :-P