PDA

View Full Version : Момчета?



H8_mE
05-21-2009, 14:20
Какви качества най-вече бихте искали да притежава момичето до вас?

Scouser
05-21-2009, 14:41
Сигурен съм, че всяко момче има различни предпочитания, но ще споделя моите. :) Аз бих искал момичето до мен да е скромно, да държи истински на мен, да изглежда приятно разбира се и най-вече 2-та с нея да се разбираме, и да си прекарваме добре, но за сега в моето малко градче не мога да намеря такова момиче.. :?

AlaBalaa
05-21-2009, 14:49
Сигурен съм, че всяко момче има различни предпочитания, но ще споделя моите. :) Аз бих искал момичето до мен да е скромно, да държи истински на мен, да изглежда приятно разбира се и най-вече 2-та с нея да се разбираме, и да си прекарваме добре, но за сега в моето малко градче не мога да намеря такова момиче.. :?
и аз имам такива предпочитания намерих момичето ама то не отговаря на чутствата ми :-o

Ilikeliljon
05-21-2009, 14:52
Ами няма нещо, което да мога да кажа със сигурност. Но искам да е женствена (защото доста момичета не са и не говоря за външния вид, а за поведение и усещания), а останалото ще дойде от само себе си. Дали ще държи или не, дали ще ме обича или не, дали ще я харесвам или не (то аз ако не я харесвам няма да бъда с нея), дали ще се облича с капа или с пума или адидас или с блузка за 5 лв от някой пазар няма значение, ако ми е доказала, че е човек, на който може да се държи и усеща моите нужди, тогава нищо няма кой знае какво значение. :) :)

BlueFace
05-21-2009, 15:19
Еми какво искам....Искам да е красива, скромна ,умна и да ме обича ...А да и определено да е не пушачка...Няма много такива момичета в днешно време ( в България - страната на вечната деградация :[ ) Ама все не мога да го намеря тва момиче дето търся ... :?

MrBlinD
05-21-2009, 15:22
Ами красиво,нежно,обичливо , да държи на мене и другите неща са без значение...а и както Блю е написал не искам да пуши :)

yahhooo
05-21-2009, 15:22
Сакам да е умна, красива, скромна, да не е няква истеричка, и др....

got2Bthe1
05-21-2009, 15:53
красива умна и забавна и най-вече да ме обича.... :grin:

Python5
05-21-2009, 16:13
Да може да решава нелинейни парабулични уравнения ... това е минималното изизкване. Умение за статистическо анализиране на хипотеза, със извадна < 30 и използване на критични стойности на t е бонус.