PDA

View Full Version : Имате ли идея за работа...



excellence
05-21-2009, 18:10
Здравейте
в момента се намирам в .. леко трудно положение. Нашите имат известен финансов проблем. И ми е много мъчно да ги гледам все се карат. Искам да ви попитам имате ли идея на каква работа мога да се хвана лятото .. естествено, сещам се за морето - сервитьорка , камериерка. Също по интернет където се печели известна сума. Не е кой знае колко много, но все е нещо. Също и от стипендията парите си ги пестя. Мисля събота и неделя да работя до края на учебната година. Парите, които предполагам ще мога да изкарам, ще ги пестя за университет, за да си помогна колкото мога-джобни примерно, или поне да си платя ТОЕФЛ-а и други сметки около уреждането на университета.

11 клас съм, 18г.
Сещате ли се за нещо.. :(

miminia
05-21-2009, 18:13
Супер много неща има и защо
а чакаш чак лятото ... не можеш ли да ги съчетаваш нещата?!
лесно,желание да има...
за сервитьорка .. яко е само ,ако е хуабво кафе
и не се налага ти да си чистиш .. и да не е под 30-40 лв. на ден 8-)

excellence
05-21-2009, 18:16
Ами аз за сега мисля събота и неделя да почна
иначе по-сериозно лятото, защото сега още не са ни оформили и си гледам да завърша подобаващо. :)
а иначе за какви други неща се сещаш?

miminia
05-21-2009, 18:20
Ми ти си знаеш ..
иначе за идеи ... ето аз примерно от днеска съм фотомодел с участия
в клипове,,филмове,реклами ... разни такива :lol: добри пари се зимат
или пък .. промоутър като можеш или да арздаваш на улицата
а има и такива по райони или пък да се заниамваш с промоции на
разни неща в супермаркетите ... можеш .. де да знам пусни си обява
като какво можеш а работиш ,ако нещо си работила до сега
и ше почнат да ти се обадят
Ама тряя се внимава ,че така на мене ми звъняха за компаньонка ии
за масаж - секс 8-) :lol: :lol:

excellence
05-21-2009, 18:32
пф, за промоутър хич не се бях сетила
но ето, отваря ми се късмета - скоро ще отварят един мол и ще пообиколя да разуча
някой друг с идеи :) ?

MakeMeLaugh
05-21-2009, 19:59
jobs.bg
jobtiger.bg

Аз от там си намирам работите ;)
Има опция за всякакво раб. време и прочие :)

MakeMeLaugh
05-21-2009, 21:48
Хахах да бе да..
Те големите компании верно, че пускат в градските вестници обяви.

Тъпизми за теб ама от там сме намирали работа за Вивател, М-тел, Хенди, Кока-Кола, Германос, Мултирама - това са места където аз и мои приятели работим/тили. Не е като да си сервитьор/ка нали и да вземаш мощно 400 лв твърдо ;д

b0Nb0n
05-21-2009, 21:57
а недей така някои са на процент
:lol:

Loshotia
05-22-2009, 07:17
Промоутърите в супермаркетите взимат между 10 и 20 лв на ден, и то непълен работен ден. Мисля, че за ученик това е най- добрият вариант. Разбирате се с шефа кога ти е удобно и висиш там.

ralito19
05-26-2009, 13:49
И на мен ми се работи нешто на морето я барманка я танциьорка ма няма с кои да се ходи те приятелките ми са толко мързеливи горките а сама хич не ми се ходи :(

Scrat
05-27-2009, 15:30
И на мен ми се работи нешто на морето я барманка я танциьорка ма няма с кои да се ходи те приятелките ми са толко мързеливи горките а сама хич не ми се ходи :(

Е за танцьорка все ще си намериш компания :Д.

vivteen
05-27-2009, 17:38
http://www.jobs.bg/f505363 Какво мислите за тази обява?Някой работил ли е там?Колко плащат или е поредната уловка :?