PDA

View Full Version : Трябва ми помощ.. оригинален подарък!



05-21-2009, 18:15
Здравейте!
От скоро си имам приятел и ще има бал.. чудя се какво да му взема.. нещо по-оригинално може ли да ми предложите :)

Abigoria
05-21-2009, 18:29
Направи му нещо... Ако пуши, направи му пепелник от рапан- лакирай го, налепи синци, ала бала... Или му направи рамка... Ако се замислиш, можеш да си доста изобретателна :)

MrBlinD
05-21-2009, 18:40
1)Измисли му песен(лично аз ако имах приятелка лесно бих и измислил една :) )
2)Направи му романтична вечеря
3)Купи един туистър и играйте :D
4)Пусни някакфа хубава песен и го помоли да танцувате (ако е романтик разбира се ще хареса повечето от нещата които ти предлагам)
5)Отидете на някое романтично или приятно и за двама ви място
6)Купи му гривна , на която да пише нещо ...например (Сега си ми гадже след това абитюрент , но цял живот ще останеш моят БойФренд )
(Тъпичко е малко , но и ти можеш да си измислиш нещо)
За други немога да се сетя пък не ми се и мисли за такива неща в момента ... е дано съм помогнал :) Peace Out :grin:

05-21-2009, 18:55
Проблемът е, че всичките му познати ще бъдат там и.. :shock: един вид е супер важно как ще се държа какво ще правя и т.н.
Иначе по принцип не носи злато, пръстени или часовници и е фен на много неща примерно мотори, сладко, обича музиката и свири..

NeZaPoznat
05-22-2009, 07:24
Подари му мотор или китара или нещо подобно от захар. Има ги в магазините за торти или по-скъпите сладкарници :D