PDA

View Full Version : Къна-Боя=Въпросче?



cskasladyrana
05-21-2009, 21:36
Здр. на всички ;)

Такам.....имам един проблем....на 27 Декември миналата година се къносах с черна индийска къна....дотук добре ,но сега искам да се боядисам в по-светъл цвят и проблема е ,че не мога да преценя дали къната е паднала изцяло или е само изсветляла .Та искам да попитам дали може да стане рижава ако сега я боядисам светло кафява и къната не е изцяло паднала ? :-o :-o :-o :( :( :o Дано някой ме разбра,защото не ме бива много в обясненията :D :-D

Благодаря предварително :P

mArMaLaDkA
05-21-2009, 21:57
Доколко е индийска, не можеш да си сигурна. А това, което аз знам иначе е, че къносаш ли се веднъж, после боята не хваща, докато не опада напълно къната. За да разбереш дали е паднала си огледай корените, краищата на косата. Ако някъде видиш по-тъмно от друга част, значи още не се е премахнала.

j_adore2
05-21-2009, 22:02
Една приятелка се къноса преди 3 или 4 години червена .. скоро се боядисва с боя кафява и в момента е като есенно листо .. къната още не беше паднала .. тя казва имам чувството че ми се е набива в корените .. Много е коварна :?

cskasladyrana
05-21-2009, 22:08
Отегчавам сее :smt022 :smt022 :smt022 Още съвети? :o :-o

twilightHeart
05-22-2009, 11:33
Охх аз преди година си направих кичури черни, с къна ии до 14 февруари когато се подстригах ми седеше още. Много дълго време и трябва, за да се махне проклетата къна :D :(

sweet_bubka
05-22-2009, 11:40
Здравей :-) И аз имам същия проблем около 6 месеца чакам къната ми да падне за да си изсветля косата,но още дълго ще чакам...Бях чела в един сайт,че содата помага за по-бързото падане на къната.Трябва на мокра коса да сложиш сода и да я разтъркаш чакаш 5-15 мин и се измиваш.В интерес на истината 1-вия път,когато пробвах се получи и бях много радостна :grin: ,но втория не стана нищо :( Незнам,защо така ако искаш опитай.

cskasladyrana
05-22-2009, 12:06
да това със содата съм го правила ,но аз само я натърках и изплакнах 0.о ноо да ти кажа чесно не помогна мн. мн. ....иначе сега прочетох още един начин с минерално олио 0.о таа сега съм пратила майка ми да ми го купи и ще пробвам , ще пиша дали има ефект :o