PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ, ПОМОЩ



renigildo
05-21-2009, 21:39
Значи положението е следното. Трябва да видя едно момче, просто не мога да живея без него, но то се намира в Триград. Миналото лято бях при него и ходихме заедно, една нощ той се промъкна в стаята ми и се гушкахме цяла вечер :oops: както и да е, родителите ми влезнаха сутринта по-рано и ни заариха. Няма начин да ме пуснат в Триград отново. Единствения начин е да замина с групата по танци след седмица за Сандански и с него ще се видим там. Но за да стане това трябва да сваля 4-5 килограма. Знам че са много и дори и да не успея да ги сваля бързо важното е да е за постоянно, госпожата на групата ще ме вземе, но само ако до 1месец сваля тези килограми. Такаче моляви ако някой може да ми каже как да ги сваля, добри диети и някакви упражнения да ми предложите. Супер ще съм ви благодарна :) мерси предварително!

renigildo
05-21-2009, 21:42
А и да добавя аз съм висока 1,67 и тежа 53 килограма :(

mArMaLaDkA
05-21-2009, 21:55
Абе за къде ще отслабваш повече, моля ти се, недей така.

cskasladyrana
05-21-2009, 22:15
Килограмите са ти префектни .....а госпожата ти по танци е мега зле :shock: 8)

renigildo
05-21-2009, 22:23
много благодаря, ама ако не ги сваля няма да го видя повече :( незнам какво да правя

cskasladyrana
05-21-2009, 22:36
ами това което мога да ти кажа е да пиеш много вода .... да ядеш здравословно (салати,бяло месо,риба ии т.н) и упражнения... аз например не обичам да ходя на фитнес и всички да ме зяпат ,за това си слвалих филмчета с упражнения които си ги правя в нас :-D надявам се че ти помогнах и успех, дано наистина го видиш :-) :-)

renigildo
05-21-2009, 23:19
благодаря много за помоща, определено ще спазвам всичко което ми каза. :-) :-) благодаря отново

cskasladyrana
05-22-2009, 00:39
Няма проблем :) Радвам се че помогнах :-) :oops:

Never
05-22-2009, 15:21
a zashto ako ne svalish kilogramite nqma da go vidish ? ?! iii .. az da kaja che za 1 mesec mojesh da svalish ne 5 a 15 kila .. ;D tichai vsqka vecher ne pii gazirano,nikakvi chipsove - poveche plodove i technosti .. ako spazvash tezi neshta rezultata e 100% :]

Hilary_
05-22-2009, 17:36
... лелеееее отачайвам се... :shock: :shock: И за кво ше отслабваш?! :? Аз не прочетох някъде момчето да има нещу против ако не си свалила 5-6 килограма... :?

Bianca
05-22-2009, 17:39
... лелеееее отачайвам се... :shock: :shock: И за кво ше отслабваш?! :? Аз не прочетох някъде момчето да има нещу против ако не си свалила 5-6 килограма... :?
Тъпа ли си? Не прочете ли, че учителката ѝ няма да я вземе, ако не ги свали тези килограми.
А учителката ти наистина е тъпа. Но ако наистина искаш да отслабнеш малко, спри сладкото и чипсовете. Една седмица без сладко и простотии = 4 килограма.