PDA

View Full Version : роклиии



victoriqq
05-22-2009, 10:01
какви рокли ще предложите.. не бални, а за след 7ми клас.. ^^ .. :-) :D

lipstik
05-22-2009, 10:08
Свежи и младежки.Не и някакви елегантни.Нещо по-закачливо все пак 7 клас.

t1n4e7o
05-22-2009, 10:12
дънки и потник... :grin: много взеха да се гъзарят последно време дечицата :-D Рокля за след 7ми клас.. хах :D Според мен е по- добре нещо по- скромно.. Например такъв потник http://www.caramella-fashion.com/images/objects/object_898.JPG с някакво хуваво черно или бяло панталонче или светли дънки.. А роклята трябва да е много обикновена. Все пак не отивам на светско събитие или бал :)

NeZaPoznat
05-22-2009, 10:17
Свежи и младежки.Не и някакви елегантни.Нещо по-закачливо все пак 7 клас.

Ето ти по-закачливо за 7-ми клас :D

http://z.about.com/d/kidsfashion/1/0/y/I/dearsanta2.jpg

PIF
05-22-2009, 10:24
дънки и потник... :grin: много взеха да се гъзарят последно време дечицата :-D Рокля за след 7ми клас.. хах :D Според мен е по- добре нещо по- скромно.. :)
има разлика от рокля до рокля, аз като завършвахме бях с лятна рокля с качулка, не виждам къде е проблема!?


пробвай нещо подобно, а и сега и такива свежи модели :)
на цветя, раета, каре...

LovEsIckk
05-22-2009, 10:36
В момента по магазините е пълно с точно такъв тип роклички,поразходи се малко..
Нещо по-разчупено и и цветно ти трябва според мен.. :)

Goddess
05-22-2009, 10:37
Нещо по - шаренко, по - топли цветове, да не е нещо женствено.

j_adore2
05-22-2009, 10:41
Нещо по небрежно,като за лятото пък и да подхожда на 13-14 годишно момиче.Не е нужно да е нещо елегантно :P

opaaaaaaaaaaaa
05-22-2009, 11:02
какви рокли ще предложите.. не бални, а за след 7ми клас.. ^^ .. :-) :D
:lol: :lol: :lol:
представям си някоя седмокласничка с подобна рокля
http://images18.snimka.bg/003359936.jpg

аве запазете детското в себе си (седми клас сте все пак) за кво са ви някакви кичозни тоалети
има време ще станете 12 клас тогава вече ви е бала (ставате зрели хора- пълнолетни) не е задължително да сте официални сега :P

cLaDyRcHe
05-22-2009, 11:08
какви рокли ще предложите.. не бални, а за след 7ми клас.. ^^ .. :-) :D
:lol: :lol: :lol:
представям си някоя седмокласничка с подобна рокля
http://images18.snimka.bg/003359936.jpg

аве запазете детското в себе си (седми клас сте все пак) за кво са ви някакви кичозни тоалети
има време ще станете 12 клас тогава вече ви е бала (ставате зрели хора- пълнолетни) не е задължително да сте официални сега :P

YouCantStopMe
05-22-2009, 11:33
Лично аз имам много по-сериозно проблеми,от това с каквъв тоалет ще съм на изпращането.Също съм 7клас и мисля за изпитите си.
Отделно,че повечето се готвят повече за една тъпа вечер,отколкото за това,за което сме се борели цяла година-да влезем в хубави училища.
НО.. както и да е.
Задължително ли е да си с рокля?
Какво ще кажеш за панталон,или поличка..
нещо по хубавко.. като за момичеНЦЕ,а не да се тупнеш там като абитуриентка.
Пък и няма много полза да ти показваме рокли,защото в твоя град може и да няма подобен модел.Най-добре се разходи по магазините.Мери.Все ще си харесаш нещо.

darkdreams
05-22-2009, 11:43
Лично аз имам много по-сериозно проблеми,от това с каквъв тоалет ще съм на изпращането.Съшо съм 7клас и мисля за изпитите си.
Отделно,че повечето се готвят повече за една тъпа вечет,отколкото за това,за което сме се борели цяла година-да влезем в хубави училища.
НО.. както и да е.
Задължително ли е да си с рокля?
Какво ще кажеш за панталон,или поличка..
нещо по хубавко.. като за момичеНЦЕ,а не да се тупнеш там като абитуриентка.
Пък и няма много полза да ти показваме рокли,защото в твоя град може и да няма подобен модел.Най-добре се разходи по магазините.Мери.Все ще си харесаш нещо.

+1 ;-)

splendour
05-22-2009, 12:50
абе момичето просто иска рокля за лятото.да става и за града и за морето........ вии къде отидахте..............

YouCantStopMe
05-22-2009, 13:00
абе момичето просто иска рокля за лятото.да става и за града и за морето........ вии къде отидахте..............
мм..не мисля :wink:

Mi6inka
05-22-2009, 13:03
Свежи и младежки.Не и някакви елегантни.Нещо по-закачливо все пак 7 клас.

Ето ти по-закачливо за 7-ми клас :D

http://z.about.com/d/kidsfashion/1/0/y/I/dearsanta2.jpg


а така :smt023 :D :D

teenems
05-22-2009, 13:39
Лично аз имам много по-сериозно проблеми,от това с каквъв тоалет ще съм на изпращането.Също съм 7клас и мисля за изпитите си.
Отделно,че повечето се готвят повече за една тъпа вечер,отколкото за това,за което сме се борели цяла година-да влезем в хубави училища.
НО.. както и да е.
Задължително ли е да си с рокля?
Какво ще кажеш за панталон,или поличка..
нещо по хубавко.. като за момичеНЦЕ,а не да се тупнеш там като абитуриентка.
Пък и няма много полза да ти показваме рокли,защото в твоя град може и да няма подобен модел.Най-добре се разходи по магазините.Мери.Все ще си харесаш нещо.

чесно казано много хубав пост ! хич не ми пука кво ди си облека ,заже не съм се замисляла ,сега се интересувам за изпитите си :( . както и да е ,защо не облечеш нещо ,което после можеш пак да си носиш . нещо по спортно-елегантно ,не се хвърляй на нещо официално :)

victoriqq
05-24-2009, 21:53
малеее колко сте болнии :D

victoriqq
05-24-2009, 21:55
амиии 1во - братовчедка ми е праила темата.. 2 - аз съм 9ти клас.. 3 - аз на завършването на 7ми клас не хоих :D :) ареее хващайте :)

stealthyGirl
05-25-2009, 06:27
амиии 1во - братовчедка ми е праила темата.. 2 - аз съм 9ти клас.. 3 - аз на завършването на 7ми клас не хоих :D :) ареее хващайте :)К'во? ОМГ :D Тия 3-те точки за какво ни ги каза не знам... Нещо затапваш някой или искаш някой да те затапи? 8-)

На братовчедка ти - ами щом искаш рокличка подходящо ще е да си вземеш някоя лятна (ежедневна). :)
Аз пък не помня с к'во съм била облечена тогава (беше миналата година)...

YouCantStopMe
05-25-2009, 06:42
:lol:
Пхахах..ние сме болни,защото даваме съвет на братовчедка ти,дето е пуснала темата. :razz:
Нещо не ми се връзва. 8)

sladkish_14
05-25-2009, 07:12
Еее много сте лоши всички :shock:
Ако иска за изпити ще учи , ако иска рокля ще си търси това вас какво ви бърка ?!
Само така си говорите , че не било много важно , обаче на мене преди 2 години уж всички казваха 'А , аз няма да си взимам нещо елегантно или тем подобни' и като се изтресаха всички на прощалната :shock: ..
Разходи се по магазините , харесай си някоя много хубава рокличка , която можеш и след прощалната да си я носиш !
И не разбирам , защо ви я правят сега , като се прави след 8 клас ! :shock:

LittlePrincess
05-25-2009, 07:16
^ повечето после няма да са в това даскало, предполагам. Аз в 7ми клас като се разделяхме се бях облякла съвсем обикновено - панталон и потниче..

Minerva
05-28-2009, 12:01
Защо в края на 7 клас трябва да си с рокля?

gia_sena_mono
05-28-2009, 12:24
И седми клас ли вече си правят бал? :shock:

masal
05-28-2009, 13:02
Оф,ако не се опитате да се направите на големи...

LittlePrincess
05-28-2009, 13:09
И седми клас ли вече си правят бал? :shock:

Просто иска да е с рокличка.. лелееее .. какъв бал ви гони всички :D

Infinity
05-28-2009, 13:30
http://www.polyvore.com/candy/set?id=8741824 ,но ако много държи да е с някаква рокличка може нещо подобно http://www.polyvore.com/789/set?id=9036479

wigito
05-28-2009, 14:08
Рокля до коляното , без призрамки, широк колан под бюста. :)