PDA

View Full Version : Разноообразяване на секса



x3eme
05-22-2009, 11:24
Във една сексуална връзка винаги единия от двамата си мечтае за нещо различно.Нещо ново,нещо което до сега не сте опитвали,а желание има.
Жалкото е,че от съобразяване със партньора нови неща така и не се опитват.Става дума за доста двойки,а не за всички.
Вие разнообразявате ли сексуалните си игри,по какъв начин и приятно ли е и за двама ви?
Секса не трябва да е моногамен.

DarkAngelOfHope
05-22-2009, 11:39
Ами разнообразяваме го ... няма как със сегашната ми приятелка имаме сексулна връзка повече от 3 години и половина ... но ти споменаваш че секса не трябва да е моногамен ... ако имаш предвид смяна на партньори, не сме правили такова нещо и нямаме намерение :) иначе разнообразяваме секса с разни гелове, бебешко олио, вибратор, удебелител, връзваме се, различни пози ... :)
Да харесва ни и на двама ни иначе нямаше да ги правим тия неща :)

x3eme
05-22-2009, 11:40
Не,аз под моногамен,имах предвид точно нещата които каза ти.Май не съм се изказал добре,извинявам се.

DarkAngelOfHope
05-22-2009, 11:47
ок приенма се извинението :-D

иначе сега може да пробваме и тоя Play O на Durex и някой вибро пръстен да речем ... ама пръстена няма да е на Durex а нещо по сериозно :-P

x3eme
05-22-2009, 11:48
Със предишна приятелка съм пробвал вибро пръстени.Не е кой знае какво,но на вас може и да се хареса.Все пак всички харесваме различни неща.

DarkAngelOfHope
05-22-2009, 12:00
еее аз не очаквам чудеса просто малко разнообразие ... а в комбинация с удебелителя може да се получи ... :)

LovelyGirl
05-22-2009, 12:07
Разнообразяваме с всякакви неща :)
Връзване на очи, ръце(белезници), игри на роли(най-обичам чичо Доктор :D ).
Позите нормално е да си се сменят.
И 2мата нямаме нищо против да си пробваме нови неща, стига да са в рамките на разумното де 8-)
Когато някой от нас иска да пробва нещо, просто си го казва :)

П.С. без 3ки и т.н.

x3eme
05-22-2009, 13:01
Заключвай като е за ключ.

3oPuTy
05-22-2009, 13:08
Има такава тема... ебаси злето :x :x :x
Темата е за ключ!
Тиии нещо май модераторската взе да я раздаваш,а?!
Това е поне петата тема,в която те засичам и само едно и също повтаряш :? Хммм сори пич,но явно речника ти е беден щом използваш единствено копи-пейст ... :?


По темата:По принцип винаги съм била по-моногамната половинка във връзката ми с предишните ми партньори,нооо никога не съм отказвала на някое желание на партньора ми :) А как сме разнообразявали?!Миии с различни места (най-нестандартното беше върху двоен дюшек в един басейн :D ),различни пози (естествено) и на няколко пъти сме включвали белезници и превръзка за очи :)
Хах добре,че бившия ми не се притесняваше да говори с мен за фантазийте си :-D

takitogirl
05-22-2009, 13:09
Еми да няма как - трябва разнообразие.Еми ние ходим/хме 1год. и 7 мес. и сме опитали сигурно всичко.Много интересни неща сме вкарвали, но най - много ми харесва до сега да пушим наргиле преди секс.После да дойде да му правя с.ирка и да ми дава да си дръпна наргиле и веднага да ми го пъхне в устата.Много ме замайва това нещо.После да ми вкара наргилето отдолу и вече като стигнем връхната точка да мине отдолу с бързи тласъци.

Всичко сме опитвали, но това сме го прабвали няколко пъти и винаги има много голям ефект върху мен :oops:

3oPuTy
05-22-2009, 13:17
^ Нали знаеш,че простака се радва и на най-малкото (в случая най-малкото е това,че си научил за какво служат командите Копи и Пейст) - СПАМЕРРР :-x Скоро поне няма да те има ;)

LovEsIckk
05-22-2009, 13:44
Еми да няма как - трябва разнообразие.Еми ние ходим/хме 1год. и 7 мес. и сме опитали сигурно всичко.Много интересни неща сме вкарвали, но най - много ми харесва до сега да пушим наргиле преди секс.После да дойде да му правя с.ирка и да ми дава да си дръпна наргиле и веднага да ми го пъхне в устата.Много ме замайва това нещо.После да ми вкара наргилето отдолу и вече като стигнем връхната точка да мине отдолу с бързи тласъци.

Всичко сме опитвали, но това сме го прабвали няколко пъти и винаги има много голям ефект върху мен :oops:
Ихааааааа

MarkKnight
05-22-2009, 13:47
Еми да няма как - трябва разнообразие.Еми ние ходим/хме 1год. и 7 мес. и сме опитали сигурно всичко.Много интересни неща сме вкарвали, но най - много ми харесва до сега да пушим наргиле преди секс.После да дойде да му правя с.ирка и да ми дава да си дръпна наргиле и веднага да ми го пъхне в устата.Много ме замайва това нещо.После да ми вкара наргилето отдолу и вече като стигнем връхната точка да мине отдолу с бързи тласъци.

Всичко сме опитвали, но това сме го прабвали няколко пъти и винаги има много голям ефект върху мен :oops: :shock: Леко другия път да не стане гаф с въглена че с тия тласъци :lol:

NeZaPoznat
05-22-2009, 13:49
Еми да няма как - трябва разнообразие.Еми ние ходим/хме 1год. и 7 мес. и сме опитали сигурно всичко.Много интересни неща сме вкарвали, но най - много ми харесва до сега да пушим наргиле преди секс.После да дойде да му правя с.ирка и да ми дава да си дръпна наргиле и веднага да ми го пъхне в устата.Много ме замайва това нещо.После да ми вкара наргилето отдолу и вече като стигнем връхната точка да мине отдолу с бързи тласъци.

Всичко сме опитвали, но това сме го прабвали няколко пъти и винаги има много голям ефект върху мен :oops:

Внимавай ако сбърка случайно дупката да не пр*днеш в наргилето :razz: :razz: или другото :razz: :razz:

dembi
05-22-2009, 14:00
и двамата дискутирате точно по темата

големи сте злета

като имате нещо - пишете си на лични, кво ни занимавате с малоумните си дразги

иначе ПО ТЕМАТА: това с разнообразяването е яко и ние ги правим често и има ефект

HichNeMiPuka
05-22-2009, 20:04
възбудих се заради вас
:shock:
ахахах

Bellatrix
05-22-2009, 21:11
Разнообразяваме ест. :) От година сме заедно и още не сме си писнали, ама все пак е интересно. Сега сме на лов за пози. :P В Космополитан има "Кама сутра" отделна книжка и сега се борим да няма поза, която да не сме пробвали. :D

NeZaPoznat
05-25-2009, 10:49
Разнообразяваме ест. :) От година сме заедно и още не сме си писнали, ама все пак е интересно. Сега сме на лов за пози. :P В Космополитан има "Кама сутра" отделна книжка и сега се борим да няма поза, която да не сме пробвали. :D

http://podaraci.info/podarak/sex-kalendar.jpg


Айде !! :D

amatorium
05-27-2009, 13:07
S vsqko neshto, za koeto se setq.

x3eme
05-27-2009, 17:31
До тук само LovelyGirl каза нещо смислено.....

Hilary_
05-27-2009, 17:35
Еми да няма как - трябва разнообразие.Еми ние ходим/хме 1год. и 7 мес. и сме опитали сигурно всичко.Много интересни неща сме вкарвали, но най - много ми харесва до сега да пушим наргиле преди секс.После да дойде да му правя с.ирка и да ми дава да си дръпна наргиле и веднага да ми го пъхне в устата.Много ме замайва това нещо.После да ми вкара наргилето отдолу и вече като стигнем връхната точка да мине отдолу с бързи тласъци.

Всичко сме опитвали, но това сме го прабвали няколко пъти и винаги има много голям ефект върху мен :oops:

Внимавай ако сбърка случайно дупката да не пр*днеш в наргилето :razz: :razz: или другото :razz: :razz:
... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: С всеки изминал ден се очудвам на твоятя оригиналност ... :D :D :razz: :razz:
По темата: Ще ви кажа като почна... :D :D 8)

amatorium
05-27-2009, 20:54
Vednuj i vurzah ochite i si slojih maska na vurkolak i pochnah da q galq grubo i posle i gi razvurzah i q stresnah :) posle edno chukane padna ...

hamacs563
05-27-2009, 21:25
До тук само LovelyGirl каза нещо смислено..... А ти пък голям професор си се избъдил бе :D :D :D :D :D

amatorium
06-17-2009, 12:12
Minalata sedmitsa i puhnah v dupeto 3/4-ti laim v dupeto i pusnah tunka strika tequilla ot butilkata i edno mnogo qko piene i lizane se poluchi.

banbina
06-17-2009, 13:10
харесва ми разнообразието,връзването, смяната на пози,местата-колкото по-скандално ще е да ни хванат,толкова повече ми харесва... :oops: :oops:
а колкото до играчките-пове4ето ми допадат,но вибратора все още не ми е много на сърце :) :)