PDA

View Full Version : Уж приятелка



takitogirl
05-22-2009, 12:49
Здравейте.Мойта тема е малко объркана.Не ви пиша за съвет или нещо друго.Просто ми стана много тежко и искам да си излея душата.Значи ходя при една фризьорка близо година вече.Още от начало я приех за много близка, дори за приятел и започнах да си споделям много с нея.Намерих й страшно много клиенти.Всичките си приятели пращах там.На скоро ми направи впечатление как обсъжда клиентките си.И споделих с приятеля ми въпроса дали обсъжда и мен.За жалост отговора не закъсня.Днес приятеля ми каза, че са му казали, че ме е обсъждала.Една нейна клиентка е позната на сестрата на моя и както по филмите във фризьорските салони, моята фризьорка взела да се вайка точно пред тази жена за мен.Колко съм била досадна и всякакви обиди.Даже преди време й споделих, че съм правила секс с момиче.Казала на жената, че постоянно съм викала на приятеля ми и само съм го карала да ми изпълнява капризите.Направо ме е очернила тотално.Разбира се жената била потресена и като повечето клюкарки изтичала да разкаже колко скапано гадже имало брат й.И без това цялото му семейство не ме харесва...И веднага се започна обсъждането.И накрая чух как сестра му на гаджето ми му казва по телефона "Вземи и говори с нея и я озапти да не ни излага повече". Цялото му семейство почна да ме обсъжда направо..А скапания му брат само ме сравнява с жена му.Защото тя му е като слугиня и постоянно чисти в тях и му ходи по капризите и той я прави на нищо.И само му вика на моя виж твойта как се държи като момче само псува.И само ме сравнява с жена си колко добра била тя, а мене едва ли не ме накараха да се чувствам като ебаси боклука.Съжалявам, но не мога да се държа като държанка на някой.Омръзна ми да ме обсъждат и постоянно да се притеснявам като идва брат му и сестра му.Не издържах и се изпокарахме с моя.Напсувах цялото му семейство.И той както винаги излезе с това, че те нямали нищо против мен.Не издържам вече някой да ме сравнява и да се държи с мене сякаш съм нещо по - малко от него.Наистина много се скарахме , защото ми писна брат му да идеализира жена си, а моя да мълчи.Наистина ако тяхните толкова ме харесвахам, защо постоянно ме гледат под лупа, обсъждат ме и не са ме защитили като са ги чули тея неща?Утре брат ми има бал и гаджето ми каза , че съм щяла да ходя сама.Направо ми е да се застрелям некаде вече...Даже почнах да се чудя толкова ли съм черна колкото ме изкарват.И все пак роднините му са възрастни ( той е малкия брат) , а аз съм на 17 не съм като тях да съм някаква примерна.Наистина ми се живее.И тяхните думи ме карат да се чувствам ужасно.Мислите ли , че те са прави?

afterforever
05-22-2009, 12:57
Разбира се, че са прави... за себе си. За мен не са прави. Очевидно е, че семейството му или брат му и сестра му на приятеля ти са некви алтави такива. Аз, ако бях на твое място (знам, че каза, че не искаш съвети, ама все пак), бих му казал, че или ще се държи нормално с теб и няма да дава да те унижават по никакъв начин, защото в крайна сметка си имаш достойнство, а по този начи, като те обиждат и тебе, той позволява да унижават и него самия, или ще сложи край на глупостите, или ще трявба да прекратиш отношенията си с него, независимо кво чувстваш, защото това е нетърпимо. (обърках подлозите накрая, ама ме разбра, надявам се). Тва.. е.

sexa_na_kompleksa
05-23-2009, 11:23
Според мен и двете страни трябва да правите компромиси, след като нещата видимо не вървят.
Като за начало спри да ходиш при тази фризьорка и посъветвай по-близките си приятелки да направят същото. Недей да се интересуваш толкова от хорското мнение, но все пак имай предвид това на по близките ти.
Избягвай контактите със семейството на приятелят ти, щом не ги харесваш. Но когато си около тях, се дръж възпитано и не говори лошо за тях пред половинката ти. Каквито и да са, те са му семейство и ако говориш против тях, само ще си навлечеш неприятности. Аз лично не бих си позволила да ги напсувам.
На твое място бих се обадила на въпросното момче и бих се извинила. Обеди го да дойде с теб на бала.