PDA

View Full Version : Жените са толкова мнителни...



bibo
05-22-2009, 14:45
Миналата седмица бях в Бургас,за да уговорим с шефа работата за морето след 20-тина дена...Пренощувах 2-3 дена там при едни мои приятели - да се видим,да си поговорим,да изпием по някоя бира...Когато се завърнах приятелката ми звънна веднага и поиска да се видим у тях..Беше ми ясно какво ще следва вечерта...Проблемът е,че преди да си тръгна от бургас бяхме в един ресторант,в който ядохме някакви "рибни специалитети" , които приятелите ми препоръчаха и на които моя организъм явно не беше привикнал :-D ... Та като се върнах в Пловдив се почуствах много зле - гадене,повръщане и т.н. (всичките неприятни работи със стомаха)...Въобще не можех да стана от леглото , камо ли да изляза от нас..Зъннах на приятелката ми и и казах,че няма да мога,защото ми е лошо на нея и стана видимо неприятно,измрънка нещо и ми затвори..Оттогава се държи,или се опитва да се държи много гадно и постоянно ми намеква неща за Бургас по ония тънък начин...Може би е притеснена,защото бившето ми гадже беше от Бургас,но аз не поддържам връзка с нея от година и повече..Въобще не съм я виждал.Тя си е вкарала филм,че съм правил секс там,ако не с нея,то с някоя друга..Не знам защо жените не можете да повярвате,че има мъже,които като са с едно момиче са само с нея и не гледат постоянно къде "да топнат" .. Досега никога не съм и давал повод да се съмнява в мен.Сега отнякъде и е влезнала някаква муха - от приятелки ли,не знам..Супер много ме дразни и ме изкарва от равновесие вече.. :(

moneycomeme
05-22-2009, 14:52
ммм не ти вярва-кофти наистина много жалко.В една връзка най-важното е вярата между влюбените иначе се губи смисълът.....бтв ми стана интересно какви риби си ял?

BlueFace
05-22-2009, 15:05
Жени ....Де да можехме да ги разберем... :(

got2Bthe1
05-22-2009, 16:31
Жени ....Де да можехме да ги разберем... :(

MP
05-22-2009, 16:37
Много са наивни и вярват на врели некипели.

Aniiiii
05-22-2009, 17:07
Може би прави така, защото те обича и не иска да те изгуби :P :)