PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата, а може и момичета да пишат :)



martin92
05-22-2009, 16:23
Искам да ви попитам как се обезкосмявате по гърдите, под мишниците и отдолу, защото вече започнаха да ми излизат косми по гърдите. До скоро нямах, ама пубертета си казва думата. Пък и вече искам да правя секс с гаджето си и не искам да се чувствам некомфортно. Мислех си с епилатор. Какво е вашето мнение? За колко време горе-долу не излизат ако е с епилатор?

Thunder01
05-22-2009, 16:31
Според мен гърдите не ги пипай (; , никое момиче няма да те хареса само защото нямаш ( имаш ) косми по гърдите , пък и може да те помислят за гей . А за космите отдолу виж тази тема http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=248406 .

missreal
05-22-2009, 17:24
първо аз съм момиче - кво толкова като имаш по гърдите няма от кво да се притесняваш... но все пак зависи мнението на гаджето ти какво е :) аз използвам епилатор за краката и държи доста, като почнат да растат са мн по-меки, тънки и мн по-малко :) хубавото на епилатора е, че като тръгнат да растат не са груби и черни .... но има и лоши страни - понякога стават подкожни косъмчета :(

LovEsIckk
05-22-2009, 17:27
Мен ми писна от теми за обезкосмяване..
Ебахти малоумните въпроси,честно.Не знам какъв трябва да си за да не си чувал за кола маска ,епилатор и т.н. или да не се разтърсиш малко.Всяка втора тема е за това

Extremescream
05-22-2009, 17:44
A защо темата е в този раздел? :-o

neznaesh
05-22-2009, 18:13
Моето мнение ще бъде май малко ненужно в този случай, но все пак да се изкажа :D Предпочитам момчета без косми по гърдите или много малко. Но всички са различни, тъй че ако твоята приятелка няма нищо против, не виждам защо да се чувстваш неудобно.

BoBa4eWeR
05-22-2009, 19:13
bratle brysni si uq s brasna4kata i sa neboi... az li4no sym si brysnal gyrdite s ma6inkata da se vidq kak izglejdam..ama spored men e se taq

fjfjfj
05-22-2009, 19:19
амии може да пробваш и с крем-депилатоар....

MartyParty
05-22-2009, 19:41
С епилатора само първите пъти боли,после свикваш.Няма да се плашиш.А, най-добре я питай как и харесва.

ubuntureload
05-22-2009, 19:50
БАте не се филмирай тва е само няква заблуда ... Е то и аз на твойте години от до целия сеправех като охлюв и баща ми като ме видя за пръв път целия епилиран (понеже в нас си се разхождам гол) щеше да припада - реши че съм се изпедерастил... Ама са ме боли kypо ходя си с пуловерчето ... не че е голямо ама не е като да няма .... И междодругото много мацки се кефят на тва нещо и са лятото може би пак ще ги епилирам ако намеря 1 час време .... 8-) :D Но ако все пак решиш да ги махаш отиваш на кола маска и след тва с епилатор ... поне аз нямах проблеми когато се епилирах свиква се а сега подмишниците въобще нищо не усещам когато ги епилирам ;)

dembi
05-22-2009, 20:18
бааааа, с епилатора по гърдите и корема ако си гора, ще видиш доста зор, с кола маска сам също е кофти

най-добре е на козметик - тама болкоуспокояващи, после порите затварят, ала бала

но най-сиг питай гаджето, да не се окаже, че харесва мъжкари, па ти си путьо

umri
05-22-2009, 20:31
Патката я сечи с бръснача. Аз лично само нея бръсна. Гъза корема гърдите и краката ги подстригвам с машинка за подстригване. Леко боцкат, ама няма начин.

HichNeMiPuka
05-22-2009, 20:44
ще се опитам да не обидя някого, но
съм на мнение, че
само затъпелите фръцли си падат по голи охлюви

аз лично нямам никакъв проблем с мъжкото окосмяване
естествено достъпът до някой райони е желателен, но
не виждам причината да окастриш всичко,
освен ест да се водиш по акъла на "Мис Фешън Айкон"
или по акъла на когото и да е др.

Все пак
личен избор

Rofl4e
05-22-2009, 21:45
по добре с кола маска или епилатор..

в никакъв случай бръснач 8)

OstraPisalka
05-23-2009, 07:20
Мисля че няма нужда да си обезкосмяваш гърдите все пак си мъж и ако като се търнеш в гаджето си не те усети като мъж никаде а като бебе гладък ммм не знам дали ще се очарова.А за интимната област епилаторът би ти свършил работа но има и други методики може и със самобръсначка, спокойно космите няма да се втвърдят и за 2 седмици поне няма да имаш проблем там 8)

SpOrTs_GiRl
05-23-2009, 20:57
ще се опитам да не обидя някого, но
съм на мнение, че
само затъпелите фръцли си падат по голи охлюви

аз лично нямам никакъв проблем с мъжкото окосмяване
естествено достъпът до някой райони е желателен, но
не виждам причината да окастриш всичко,
освен ест да се водиш по акъла на "Мис Фешън Айкон"
или по акъла на когото и да е др.

Все пак
личен избор
Подрепям .... Аз ги харесвам естествени, обезкосмените за мен са като .. хм .. гейове?!

Личен избор.

sexyyyy93
05-23-2009, 21:05
Аз лично харесвам обезкосмени,но не и като охльови! :) И все пак питай приятелката си!А ако иска най-добре на козметик за кола маска!Успех! :)

AlokiNn
05-23-2009, 21:10
На чисто си ми е най-добре дори да ви седи гейско..

martin92
05-24-2009, 12:40
Аз преди като бях по-малък и пробвах веднъж с епилатора на майка ми съвсем малко по крака, но излязоха за около 2 дни и се запитах защо толкова бързо? Може би защото за пръв път ги махам или не съм го направил както трябва?! Та по този повод питах за епилатора колко време държат космите.

Na7a6a
05-24-2009, 12:53
Абе мен ако питаш няма нужда навсякаде да ги махаш. Подмишниците е хубаво, за да ти е по-леко в жегите, ако искаш може и интимните чсти, но не повече..като видя някой мъж с обязкосмени крака..де да знам на гей ми прилича. Твоя воля 8)

experiment_m
05-24-2009, 13:18
Най-мъжествен е йети. И да искат не можете да го стигнете. :D
Самобръсначката е много добро, евтино и ефективно средство.
Обаче ако ще си бръснеш и краката не забравяй преди това да си купиш и розава блузка.

LetTheMusicTalks
05-24-2009, 15:55
Най-мъжествен е йети. И да искат не можете да го стигнете. :D
Самобръсначката е много добро, евтино и ефективно средство.
Обаче ако ще си бръснеш и краката не забравяй преди това да си купиш и розава блузка.
:razz: :razz: :razz: Лилава

AlokiNn
05-24-2009, 16:15
Ем не сте добре тука ..

SpOrTs_GiRl
05-24-2009, 16:29
Ем не сте добре тука ..
И кое не ни е добрето?! Всеки има право на мнение. Ние не сме критикували твоето. ;)

AlokiNn
05-24-2009, 16:32
Ми не не виждам какво лошо има в това примерно за розова или лилава тениска

KrisSoul
05-24-2009, 17:27
аз лично ми е по комфортно да съм обръснат , но само по интимните части

stratega
05-24-2009, 17:29
ходих на епилация ... амса яко

не взимат много

ама беше отдавна и не ми излизат

SpOrTs_GiRl
05-24-2009, 17:41
Ми не не виждам какво лошо има в това примерно за розова или лилава тениска
А аз какво казах току-що?! В поста ти нямаше смисъл.. Всеки има право на собствено мнение.. Какво като ти харесват? Носи си ги, кой те критикува?

AlokiNn
05-24-2009, 17:44
Най-мъжествен е йети. И да искат не можете да го стигнете. :D
Самобръсначката е много добро, евтино и ефективно средство.
Обаче ако ще си бръснеш и краката не забравяй преди това да си купиш и розава блузка.
:razz: :razz: :razz: Лилаваето тези .. само дето не си бръсна краката

martin92
05-24-2009, 18:41
Най-мъжествен е йети. И да искат не можете да го стигнете. :D
Самобръсначката е много добро, евтино и ефективно средство.
Обаче ако ще си бръснеш и краката не забравяй преди това да си купиш и розава блузка.

Всъщност аз вече имам розова тениска :-P , в което няма нищо лошо. И моля ви не спорете, глупаво е. Всеки си има мнение и вкус и другия не може да му ги оспорва!

Boyd
05-24-2009, 19:13
първо аз съм момиче - кво толкова като имаш по гърдите няма от кво да се притесняваш... но все пак зависи мнението на гаджето ти какво е :) аз използвам епилатор за краката и държи доста, като почнат да растат са мн по-меки, тънки и мн по-малко :) хубавото на епилатора е, че като тръгнат да растат не са груби и черни .... но има и лоши страни - понякога стават подкожни косъмчета :(

Нали ако гаджето ми има против моите косми, независимо къде са, ще я разкарам веднага!

Гърдите не си ги пипай или ходи на кола маска (боли, но е по-ефикасно). При мъжете космите са много по-дебели и здрави от женските. Бръсни се и т'ва е..

sh3_1s_7h3_0n3
05-24-2009, 21:51
Щом космите ти създават такъв дискомфорт - махни ги. Независимо какво ти казваме ние или който и да е друг. В крайна сметка трябва да се чувстваш добре в кожата си и щом това те притеснява... отърви се от тях. :)
Имам един приятел, който си маха космите по гърдите с епилатор...
под мишниците и 'отдолу' си тегли една самобръсначка. :) Може да отидеш и на кола маска за подмишници. Въпрос на избор.
Има много начини за премахване на нежеланото окосмяване. ;)