PDA

View Full Version : Бръснене на крака (към момичетата)



HouseMusicBoy
05-22-2009, 16:35
Момичета , аз съм момче и не си бръсна краката та мисълта ми е има ли за вас някакво значение и като цяло за или против бръсненето на краката при момчетата 8) 8) 8) :) :)

jghgh
05-22-2009, 16:37
Момичета , аз съм момче и не си бръсна краката та мисълта ми е има ли за вас някакво значение и като цяло за или против бръсненето на краката при момчетата 8) 8) 8) :) :)
против, по-добре да е с косми

на мен ми изглежда женствено мъж с бръснати крака :)

HouseMusicBoy
05-22-2009, 16:41
нали , и аз така мисля но момчетата в моя град тея фешанчета мисля че ме разбираш ме мислят за старомоден и било нехигиенично :-D :-D :-D и затова искахд а разбера какво мислят момичетата за това моля и др мнения :):):):)

mArMaLaDkA
05-22-2009, 16:41
Против съм мъже да се обезкосмяват по ръцете, краката и гърдите.

monincetyyy
05-22-2009, 16:41
Честно казано зависи. Аз лично предпочитам мъж който си маха космите навсякъде, но за краката не е болка за умиране :)

JenataNaShefa
05-22-2009, 16:46
Аз не съм нито против, нито за. Според мен е въпрос на личен избор, който всеки сам прави.
Така както ти се чувстваш по-добре, така бъди :)

jghgh
05-22-2009, 16:47
нали , и аз така мисля но момчетата в моя град тея фешанчета мисля че ме разбираш ме мислят за старомоден и било нехигиенично :-D :-D :-D и затова искахд а разбера какво мислят момичетата за това моля и др мнения :):):):)
и кво му е по-хигиеничното, ако се къпеш редовно няма проблем да си с косми
мен твърдо не ме кефят момченца с гладки крака, а съм момиче оО

има и други нормални като мен, спокойно
трябва да съм луда да харесвам някой с гладки крака
да не говорим че е по-гнусно даже като почнат да растат и са някакви малки и наболи и противни

а мъж с обръснати гърди е още по-смешна картинка, особено като почнат да набождат :-D

ако си твърде космат /нещо, в което се съмнявам/ можеш леко да ги взимаш с ножичка, но да ги бръснеш, wtf? :-o

виж, ако притесненията (комплекси бих казала :Р) не ти дават мира, обръсни се, но не е нужно да се обезличаваш и да робуваш на мненеито на безмозъчната тълпа, за да си и ти "вървежен"
да го духат метросексуалните гейчета и момичетата, които не желаят мъже до себе си, ами някви по-нежни от тях
откъдето и да го погледнеш е смешно

бъди себе си
на доста момичета не са им проблем космите по краката


д'еа 21 век, всичко се изпедерастява ;D

3oPuTy
05-22-2009, 16:58
На мен ми е все тая дали гаджето ми ще е с или без косми :)
Не мисля,че бръсненето при момчетата е гейско ... :? Е естествено ако е някой хърбав с зле изразен прасец ще е наистина педалско,но ако е някой с готини крака - няма лошо :) Също така има момчета с татоси по краката (най-вече отстрани на прасеца) - при тях пък е много грозно и смешно ако са с косми :?
Абеее като цяло ми е все тая :-)

missreal
05-22-2009, 17:12
аз също съм против за краката ...все пак сте мъже, нали ......виждала съм момчета, които след бръсненето са решили да си ги пуснат или просто от мързел са ги оставили и е мн грозна гледка хаха :lol:

HouseMusicBoy
05-22-2009, 17:31
jghgh ;-) ;-) ;-) ;-) напълно съм съгласен с теб . Що се отнася до комплека нее не ми е комплекс ако беше досега да съм се окастрил не са ми много космите но се виждат и за нежните обръснати момченца било смешмо ми ок смешно да е :)

ANEw
05-22-2009, 17:37
Сега зависи ако тренираш някакъв спорт, ходиш на фитнес ала-бала ще е хубаво да си обезкосмен, но иначе съм против, струва ми се малко женствено :?

ToniStoraro
05-22-2009, 18:15
аз лично се епилирам, не знам, по - хигиенично е и ми е по - удобно, пък и изглежда по - добре. От чисто естетическа гледна точка като ида на морето и отдолу се виждат избуяли черни космарлаци някак си изглежда лошо.

mArMaLaDkA
05-22-2009, 18:20
Имам въпрос и моля предишната потребителка да не го приема за заяждане. А защо, когато едно момче ходи на фитнес трябва да си маха космите? Защото мисля, че имаш предвид включително и гърдите. Та защо? Да няма космите да му скриват мускулите или какво?

HouseMusicBoy,
не им обръщай внимание на тия охлюви. Смешно е да имат по-гладки крака от на жена. И на мен ми е смешно, когато ги видя с женски очила и нацупени устни, ама не се опитвам да си налагам мнението сред обществото им.

HouseMusicBoy
05-22-2009, 18:25
mArMaLaDkA и преди съм забелязвал изказванията ти и мога само да кажа едно БРАВО дано повече момичета мислят трзво като тебе ;; ToniStoraro незнам защо мислиш че изглеждаш лошо за това че си момче ли ?!?! и кажи ми преди 10 год мъжете като са ходили на плаж не са ли имали приятелки ?!?! Лошо ли са изглеждали :-o :-o :-o

ANEw
05-22-2009, 18:27
Ами...този, който държи на тялото си трябва да е обезкосмен (говоря за тези, които ходят на фитнес или тренират нещо), особено пък ако е заформил някой мускул, а пък по-голямата част от жените със сигурност харесват обезкосмените мъже...

shushula
05-22-2009, 18:34
ако си момче е по-добре да си с косми. иначе ще си много женствен.(поне според мен)

HouseMusicBoy
05-22-2009, 18:40
Ами...този, който държи на тялото си трябва да е обезкосмен (говоря за тези, които ходят на фитнес или тренират нещо), особено пък ако е заформил някой мускул, а пък по-голямата част от жените със сигурност харесват обезкосмените мъже...
не съм съгласен с тебе , но нека попитаме момичетата , МОМИЧЕТА така ли е ???

zay4e
05-22-2009, 18:44
аз преди мн харесвах момчета които си обезкосмяват краката,но това беше преди 2 години някъде.Сега ми е все едно,кой както си иска

teenems
05-22-2009, 18:47
попринцип ми е все тая . ни ми пука ,ама малко ми е неприятно като видя някво момче с гъсти косми като на вълк . малко смешно ли незнам . един от моя клас си ги епилира даже :D ,а на друг са му като на вълк 8-) . незнам повече ми харесва обезкосмени ..

ANEw
05-22-2009, 18:48
Говоря за тези, които тренират О.о :?

HouseMusicBoy
05-22-2009, 18:49
Говоря за тези, които тренират О.о :? ок :) грешката е моя sorry :-)

BlueFace
05-22-2009, 18:50
Аз исках да попитам (мисля че това ще помогне и на автора) Много ли боли да си махаш космите на оаня работа с епилатор,защтото до сега не съм пробвал с епилатор мисля че прекалено много ще боли...

HouseMusicBoy
05-22-2009, 18:52
Аз исках да попитам (мисля че това ще помогне и на автора) Много ли боли да си махаш космите на оаня работа с епилатор,защтото до сега не съм пробвал с епилатор мисля че прекалено много ще боли... абе пич темата е за крака ама така и така си написал абеее пич взимаш бикчето и за 5 мин си готов с епилатор ... се пак тжа е деликатно място :):) 8) 8) ноо моля ви вече по темата

jghgh
05-22-2009, 18:53
Аз исках да попитам (мисля че това ще помогне и на автора) Много ли боли да си махаш космите на оаня работа с епилатор,защтото до сега не съм пробвал с епилатор мисля че прекалено много ще боли...
да, ПРЕКАЛЕНО много ще боли. наистина не пробвай.

HouseMusicBoy
05-22-2009, 18:56
jghgh пак сме на 1 мнение :wink: 8) 8)

GerYy
05-22-2009, 18:57
Момичета , аз съм момче и не си бръсна краката та мисълта ми е има ли за вас някакво значение и като цяло за или против бръсненето на краката при момчетата 8) 8) 8) :) :)
против, по-добре да е с косми

на мен ми изглежда женствено мъж с бръснати крака :)

ЗА!!! :)

BlueFace
05-22-2009, 18:57
Аз исках да попитам (мисля че това ще помогне и на автора) Много ли боли да си махаш космите на оаня работа с епилатор,защтото до сега не съм пробвал с епилатор мисля че прекалено много ще боли... абе пич темата е за крака ама така и така си написал абеее пич взимаш бикчето и за 5 мин си готов с епилатор ... се пак тжа е деликатно място :):) 8) 8) ноо моля ви вече по темата

Ам да сори...Имаше една тема където едно момче питаше за бръсненето и ги обърках темите :D

mArMaLaDkA
05-22-2009, 18:59
Добре бе, защо трябва да е обезкосмен? Какво значи "да се поддържа"? Какви са тея ограничения? "Ходиш ли на фитнес- обезкосмяваш всичко". Космите не са хигиенични и трябва да се махат в слабините и подмишниците, защото задържат миризми, най-просто казано. Не виждам на ръцете, краката и гърдите обаче какво биха пречили.


особено пък ако е заформил някой мускул

Пак питам- космите ще му скрият мускулите ли? Ако ще и най-рунтавия на света, мускулите му пак ще изпъкнат, ако има такива.


а пък по-голямата част от жените със сигурност харесват обезкосмените мъже...
По-голяма част от жените харесват и онези пичове, които яко зобат химия във фитнеса и им се хвалят с мускулестите тела, но после знаем какво става, когато спрат да пият по шепа хапчета за закуска, обяд и вечеря, нали? Казвам го, защото момичетата харесващи обезкосмени, харесват и онея напомпаничките, с малко по-оскубаните вежди, които носят и сини, зелени лещи и т.н

HouseMusicBoy
05-22-2009, 19:02
Добре бе, защо трябва да е обезкосмен? Какво значи "да се поддържа"? Какви са тея ограничения? "Ходиш ли на фитнес- обезкосмяваш всичко". Космите не са хигиенични и трябва да се махат в слабините и подмишниците, защото задържат миризми, най-просто казано. Не виждам на ръцете, краката и гърдите обаче какво биха пречили.


особено пък ако е заформил някой мускул

Пак питам- космите ще му скрият мускулите ли? Ако ще и най-рунтавия на света, мускулите му пак ще изпъкнат, ако има такива.


а пък по-голямата част от жените със сигурност харесват обезкосмените мъже...
По-голяма част от жените харесват и онези пичове, които яко зобат химия във фитнеса и им се хвалят с мускулестите тела, но после знаем какво става, когато спрат да пият по шепа хапчета за закуска, обяд и вечеря, нали? Казвам го, защото момичетата харесващи обезкосмени, харесват и онея напомпаничките, с малко по-оскубаните вежди, които носят и сини, зелени лещи и т.н =D> =D> =D>

ANEw
05-22-2009, 19:02
ПАК ЩЕ КАЖА ЧЕ ГОВОРЯ САМО ЗА ТЕЗИ, КОИТО ТРЕНИРАТ, И ТАКА ИМ Е ПО-КОМФОРТНО ... w/r изказах си мнението, не искам да се заяджам с никой...

BoBa4eWeR
05-22-2009, 19:09
az sa brysna s nadjaka

HouseMusicBoy
05-22-2009, 19:10
az sa brysna s nadjaka уааау колко си остроумен/остроумна :shock: :shock: :shock: :shock: :x

HouseMusicBoy
05-22-2009, 20:00
айде де други мнения няма ли :):)

bathory
05-22-2009, 22:15
Оф наистина всички се изпедалчиха маму стара.. момчетата от класа ми без едно всички се бръснат :razz: и от тези които го правят днес М. вика ''Их много са ми гладички крачката'' - като същевременно ги докосва, а И. му отговаря ''Завиждам ти.. моите боцкат'' - и той си ги докосва :shock: Ако някой си помисли, че се ебавам лъже се точно така си говорят почти всеки ден - с какво си ги правят и т.н. А до темата не ги пипай въобще. Много е женствено :( :D

desyty
05-22-2009, 23:53
Зависи колко е космато момчето,ама попринцип съм против.... :)

BePoHuKa
05-23-2009, 00:06
Аз не съм нито против, нито за. Според мен е въпрос на личен избор, който всеки сам прави.
Така както ти се чувстваш по-добре, така бъди :) +1 oбаче предпочитам да ги махат на гърдите примерно ... както и под мишниците :D смисал не да е съсвем перфектно,но да не е и гора някаква.. 8-) краката обаче ми е се тая :) и аз имам приятели ,които си бръснат краката и не ми изглеждаше никак "гейско". Всеки с вкуса си все пак :-)

OstraPisalka
05-23-2009, 11:03
да се обезкосмя по гърдите и краката ли :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: да не съм гей беее хаха ако мъжете земем да се обезкосмим навсякъде то жените ни дали биха разли4или с кой си лягат :D :D :D

DeViLgIlrL16
05-23-2009, 11:27
лично за мен тва е пълна простотия да се бръснат където и да е било по тялото освен брадата разбирасе... :D ама и с малко брада са си sexy ... :D на сам претенциозна ама за тялото... НЕ мясат ми на гейове...
косматите мъже са сладки ... (ама в норма де... ) :D

П.П: Верно ако земете да се бръснете нема ви различим.. :D

sh3_1s_7h3_0n3
05-23-2009, 11:34
Твърдо против. :?

laila_94
05-23-2009, 13:03
Значи,аз лично обичам обезкосмени мъже,но не гладко обръснати ,ами малко по-безгрижно такова да има пак косъмчета.. :D :-D ако някой разбра нещо ..

brusa
05-23-2009, 13:13
abe ne si brasni krakata be badi maj ostavigi fe6an4etata da si govorat ko to iskat te ako znaqt kolko sa sme6ni otstrani nemoe gi ponasam takiva

MarkKnight
05-23-2009, 13:17
Момче съм и съм против типа "гол охлюв" :D чара на мъжа е в космите,но естествено всичко зависи от начина на окосмяването,мойте са руси и не мисля че са проблем ...

Jumbie483
05-23-2009, 14:06
Против

DeViLgIlrL16
05-23-2009, 15:08
Момче съм и съм против типа "гол охлюв" :D чара на мъжа е в космите,но естествено всичко зависи от начина на окосмяването,мойте са руси и не мисля че са проблем ...


чара наистина е там прав си. не мисля, че каквото и да е окосмяването треа да се бръснеш и т.н... е се пак си е мое мнение и не секи си пада по космати мъже като мен... :D

piklichka
05-23-2009, 15:18
чула жаба че се кове кон.. и тя дигнала крак :) :-D .. според мен не слушай какво ти говорят тези момченца.. все пак всеки си преценява :-o

qn1to0o1
05-23-2009, 15:30
Аз не съм нито против, нито за. Според мен е въпрос на личен избор, който всеки сам прави.
Така както ти се чувстваш по-добре, така бъди :) +1 :)

diva4e92
05-29-2009, 11:36
Честно казано зависи. Аз лично предпочитам мъж който си маха космите навсякъде, но за краката не е болка за умиране :)
+1 8)

sisityy
05-29-2009, 14:48
Аз не съм нито против, нито за. Според мен е въпрос на личен избор, който всеки сам прави.
Така както ти се чувстваш по-добре, така бъди :) +1

LovelyGirl
05-29-2009, 14:55
Против съм.
Не ми харесва момче/мъж с боцкащи крака :?

vampirekiss
05-29-2009, 15:09
Друго нещо си е момчето да има космати пръстци и големи обрали бицепси.Не се обезкосмявай.На мене лично бръснати не ми харесват.

Sarityyy
05-29-2009, 15:41
Аз пък ги харесвам обескосмени... А понякога не... Зависи бе, зависи дали си достатъчно мъжествен, за да си позволиш да се обескосмиж без да изглеждаш като педал.
Хммм... Не мога да се разбера сама какво говоря камо ли вие да ме разберете :lol: 8-)

Punisherrr
05-29-2009, 15:47
Против съм мъже да се обезкосмяват по ръцете, краката и гърдите.

:smt023

soul1199
05-29-2009, 15:54
за мен няма зна4ение :)

sm_95
05-29-2009, 17:32
Ами...този, който държи на тялото си трябва да е обезкосмен (говоря за тези, които ходят на фитнес или тренират нещо), особено пък ако е заформил някой мускул, а пък по-голямата част от жените със сигурност харесват обезкосмените мъже...
не съм съгласен с тебе , но нека попитаме момичетата , МОМИЧЕТА така ли е ???

зависи, аз предпочитам по гръдите да няма косми.. иначе ми е се тая :)

XTREMEFREERIDE
05-29-2009, 17:46
Момичета , аз съм момче и не си бръсна краката та мисълта ми е има ли за вас някакво значение и като цяло за или против бръсненето на краката при момчетата 8) 8) 8) :) :)
против, по-добре да е с косми

на мен ми изглежда женствено мъж с бръснати крака :)

jghgh, явно доста често мислим еднакво.

curious
05-29-2009, 17:50
Абеее като цяло ми е все тая :-)
Съгласна съм. Няма голямо значение за мен.

BuKuTyY
05-29-2009, 18:07
ами ако е русо момчето няма значение... но честно казано предпочитам да е обезкосмен :)

sexita
05-29-2009, 21:37
Излишно...според мен.
Не обръщам внимание на такива неща. А и малко ще се комплексирам ако краката на гаджето ми са по-гладки от моите :D :D :D

Infinity
05-30-2009, 07:42
Еми няма да ми е особено приятно,ако е като някой гол охлюв...обаче пък,ако е ураснал като джунгла ще ми е същото..Така,че явно си зависи от самото момче,дали то има нужда :)

rosencetooo
05-30-2009, 08:45
За мен няма значение :) Но бих се комплексирала ако краката на приятеля ми са по- гладки от мойте .. :oops: :-D

fluffka1
05-30-2009, 09:14
мене лично ми е много смешно като видя момче с епилирани или избръснати крака и ръце. :lol: немога да го приема просто, :lol:

dark_wings
05-30-2009, 09:32
Против.Женствено е.

sexa_na_kompleksa
05-30-2009, 09:36
Против. ; )

InnchetO
05-30-2009, 11:30
Бе за краката ми е се тая, ама ръцете недей, че вече верно е МНОГО изпедерастено.. иначе краката.. както се чувстваш по-добре :)
Аз лично се дразня на некви "голи охлюви" :lol: така де.. добре да се обезкосми на едно място-две.. ама да си бръсне ръцете,гърдите,да си скубе веждите... :? още малко и грим да сложи (мани ебавката то и такива има.. и те не са травестити/гейове, което е по-притеснително.. даже претендират за мъжественост......).

Ако става въпрос само за краката както казах, ако ще ти е по-удобно без ги махни, ако не- недей :)

terawatt
05-30-2009, 11:41
На някои от вас не ви схванах логиката, не сте и обосновали... Какво му е изпедерастеното в това някой да си маха космите?

Hilary_
05-30-2009, 12:12
Ако са много по-добре да се махат...ако не са много няма смисъл.. 8)

anitram
05-30-2009, 12:13
Против.Женствено е.

flowerlina
05-30-2009, 13:19
Против.Женствено е.

dipsiii
05-30-2009, 20:04
Аз не съм нито против, нито за. Според мен е въпрос на личен избор, който всеки сам прави.
Така както ти се чувстваш по-добре, така бъди

и аз така мисля :)

SunSmile
05-30-2009, 20:29
ако са в умерени количества -добре, ама да е като маимуна... - кола маска!

djudjulinkaa
05-30-2009, 21:20
По принцип не ми харесват момчета без косми по краката, но не съм твърдо против.. зависи.. ако са мн големи някви ги постригвай, ако не няма смисъл да ги махаш според мен.. Сега сте по-млади на 15-16-17-18-19-20 и т.н. ..мислете за после като няма да имате време за много неща които правите сега..камоли време да се бръснете..а и ще е смешно според мен :D

LiveFlower
05-30-2009, 21:38
Момчетата с косми са си ехе над .

ПП. Космите по гърдите са мн секси 8-)

clever
05-30-2009, 21:41
Момичета , аз съм момче и не си бръсна краката та мисълта ми е има ли за вас някакво значение и като цяло за или против бръсненето на краката при момчетата 8) 8) 8) :) :)
против, по-добре да е с косми

на мен ми изглежда женствено мъж с бръснати крака :)и аз така бих разсъждавала ;)

PanaH
05-31-2009, 07:34
Не ме бъркаа 8)

TeenSpirit
05-31-2009, 08:39
100% ЗА!
Никак, ама никак не ми харесат момчета с космати крака, гърди, корем или подмишници.
Незнам к'ва е тая логика - "Щом няма косми, значи е женствен"
пхаха !

WondeR TeddY
05-31-2009, 10:21
Принципно си е въпрос на личен избор...мен повече ми харесват момчетата без косми, но естествено не си избирам гаджетата според това дали са с косми или не :D все тая ...само да не е някоя мноого гъста гора по него 8-)

XXX_f
05-31-2009, 11:32
Аз съм против, няма да се чудя аз кой крака са по - гладки, моите или на приятеля ми....тъпо е. Пък и после като пораснат към половин сантиметър изглеждат отвратително...

mrrrr
05-31-2009, 19:20
аз мисля чее за един мъж с повечко косми е добре да се обезкосми но съм само за обезкосмяването по краката единствено през лятото! :grin:

disney93
06-01-2009, 16:24
предпочитам мъже с бръснати крака

angel4e777o
06-02-2009, 14:08
вси4ко друго без краката

m3talmania
06-02-2009, 17:45
Интересно пък какво ще стане, ако мъжа се бръсне само през лятото? Ще пораснат дълги, дебели и гъсти, сърбящи... прекрасна гледка, ако случайно ги погледне някой! 8-)
Досега мъжете все са били с косми и нико нищо не им е казвал, що решиха, че трябва да се обезкосмяват.. :smt017

monityY
06-02-2009, 19:15
Против!

SoFarSoG00d
06-03-2009, 06:40
Еми виж това си е твое решение,ама все пак,зависи от много неща,ама по-добре с епилация,защото от бръснача ще стане по-зле.
Абе момчета нямате ли си друга работа?!

pLqmi92
06-03-2009, 11:45
Аз не съм нито против, нито за. Според мен е въпрос на личен избор, който всеки сам прави.
Така както ти се чувстваш по-добре, така бъди :)
+1..Пък и не на всяко момче му отива да е без косми и обратното 8-)

bloodfrozen
06-03-2009, 14:09
Не ме бърка особено. Стига да не е по-гладък от мен. 8-)

shmurkam
06-03-2009, 14:13
Аз пък харесвам мъжките крака да не са нито космясали, нито гладки като на момиче. Смисъл, има едно такова положение, когато не си си бръснал краката няколко дни и косъмчетата са леко наболи. Тогава ме кефят. Нз що. :lol:

blondeVIP
06-03-2009, 19:05
Охх чета 6 страници мнения и всички са почти еднакви или да или не...таа стана ми смешно, че се сетих за един приятел, който каза, ми аз много си обичам космите..зимата ми пазят топло..лятото сянка..и все пак на следващият ден дойде бръзнат и така си ходи лятото.. xD ...някой го беше написал тва мнение , с което съм напълно съгласна..ако е достатъчно мъжествен, че да не му стои гейско само хубаво ми е отношението, но и все пка аз съм повече ЗА обескосмените момчета... :-D