PDA

View Full Version : помогнете ми с ваше мнение и насачване !



nikpic
05-22-2009, 17:17
Здравейте !
става дума за 1 момиче !

харесвам го и имам чуството ,че донякаде и то ме харесва ( от писането ни в скупе )
говорим си дълго по скаипа като и тя сякаш ме харесва но не сам сигорен
*какво да кажа , какво да направя, много ме кефи а сам в заблодена ситоация


АКО НЯКОИ МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ ЩЕ ЧАКАМ ЗА ОТГОВОРА ВИ ! БЛАГОДАРЯ !

Axe_vs_Sword
05-22-2009, 17:21
Извинявам се за оф-топика, ама за къде бързаш?

ANEw
05-22-2009, 17:21
Ами като за начало, защо не я поканиш да излезете някъде, и оттам да се опознаете по-добре и така...(: Успех!

nikpic
05-22-2009, 17:22
бързам да я напиша по бързо и да получа по бързо отговори ;)

kloely
05-22-2009, 17:22
Ми гледай сега. От тва което си написал не може със сигурност да се каже. Имам предвид че ти я познаваш добре (или поне така предполагам щом сте фр от 4 год.). Ако е от притеснителния тип момичета, по-добре да загатнеш с нещо че я харесваш и да видиш как ще реагира. Не бива да правиш нещо особено прибързано, обаче ако е от тези момичета дето думата "срам" не са я чували тогава по-добре давай направо попитай я или и признай чувствата си. Според мене така ще е най-добре, но трябва да внимаваш да не развалиш приятелството ви...

nikpic
05-22-2009, 17:24
ANEW - мерси за отговора ти но ние се познаваме много добре но не разбирам , не сам срамежлив но ако я поканя на среща е много учевидно трява сичко постепенно но как да стане ???

nikpic
05-22-2009, 17:26
не тя не е никак срамежлива но малко или много директен подход чак и на мен ми е страмно не ми се вярва да от каже но се притеснявам


БЛАГОДАРЯ ЗА МНОГО БЪРЗИТЕ ОТГОВОРИ МНОГО ЯК САЙТ ;)

ANEw
05-22-2009, 17:27
Ами първо покажи че имаш симпатии към нея, и че искаш нещо да се получи, отидете някъде на саме, не вярвам, че се познавате толкова добре колкото казваш, все ще има нещо, което не знаеш за нея. (: Поразпирай я поговорете си и времето ще покаже. :>

nikpic
05-22-2009, 17:30
отговора не е лош но да изляза на среща с нея преди това трябва да знам дали изобщо има симпатия към мен ако е така я каня ест. но преди това как да стигна до тема на разговор за гаджета и такива нямам представа

ANEw
05-22-2009, 17:34
Ами като я поканиш, и след като излезете, поразпитай я за приятелите и, дали е имала гаджета, няма нищо срамно в това, все пак ти я харесваш, така че, трябва да знаеш какво да правиш и как да постъпиш. И оттам нататък, просто поддържай разговора като говорите за любов и някакви романтични неща...:>

nikpic
05-22-2009, 17:37
може и да се получи няма си приятел но сигоро си е има но ще пробва БЛАГОДАРЯ давайте още мнения :)

ANEw
05-22-2009, 17:39
И когато излезете не забравяй да бъдеш себе си. :> Не се прави на такъв какъвто не си :> Опитай се да разкажеш някоя интересна история примерно, да проявиш чувство за хумор, защото повечето момичета харесват това в момчетата.

BlueFace
05-22-2009, 17:39
От какво се страхуваш?Кажи и какво чувстваш.Така само се измъчваш ти и проточваш нещата.Заведи я някъде говорете си и и намекни ,че и харесваш.Забрави го този срам.Заради него може да изпуснеш шанса си... ;]

П.П. Случайно да си от Бургас?

nikpic
05-22-2009, 17:43
и това е добра идея но как ще го възприеме ???ако не ме харесва или нещо друга , > само от това се страивам иначе е много яка

bibo
05-22-2009, 17:45
Здравейте ! ( може да имам някои грешки тей като бързам ! )

става дума за 1 момиче ! познавах го от няколко години може би 4 год.
но сме били в различни класове а сега и в очилища.

не живеем далеко 1 от друг но не се срещаме много само по скаипа

и го харесвам и имам чуството ,че донякаде и то ме харесва ( от писането ни в скупе )
говорим си дълго по скаипа като и тя сякаш ме харесва но не сам сигорен
*какво да кажа , какво да направя, много ме кефи а сам в заблодена ситоация


АКО НЯКОИ МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ ЩЕ ЧАКАМ ЗА ОТГОВОРА ВИ ! БЛАГОДАРЯ !

Най-напред се научи да пишеш и после мисли за момичета :D :D :D :D

Hilary_
05-22-2009, 17:45
Покани я на среща... 8) Най - простото, което можеш да направиш... :D

ANEw
05-22-2009, 17:47
Ами като не те харесва, поне вече ще знаеш, че тя не е за теб. Какво толкова има много други хубави момичета. :wink:

BlueFace
05-22-2009, 17:57
Еми като не те хареса ще си останете приятели и ще търсиш следващата.Недей да живееш със страха ,а действай ;) В тоя живот трябва да се действа ако седиш нищо няма да се случи от само себе си :]

nikpic
05-22-2009, 19:00
се пробвам и ще кажа резултата дадо да стане тези дни а до тогава дайвайте предложения :)

haritov
05-22-2009, 19:10
аз си намерих гадже така по скайп като си пишете споделяте ли някакви тайни има ли ти доверие пробвал ли си да и кажеш че уж някаква те харесва да видиш как реагира ????????????
и колко време на ден си пишете и колко често и най вече тя ли ти пише пъРва отговори си на тези въпроси и сам си направи извода

АКО ТЕ ХАРЕСВА И ИСПИТВА НЕЩО КЪМ ТЕБ НЯМА ДА ИМА ЗНАЧЕНИЕ КАК ЩЕ И ГО КАЖЕШ ЧЕ ТИ Я ХАРЕСВАШ ЗАПОМНИ ГО МОЖЕШ ОЩЕ СЕГА ДА Я ИЗВИКАШ ЗА МАЛКО УЖ ДА И ДАДЕШ НЕЩО И ДА СИ ИСПЕЕШ ПЕСЕНТА КЪМ НЕЯ

nikpic
05-22-2009, 19:38
ами сигорно ми има доверие :) , мъча се да отклоня темата на там но се надявам , някаде от 20.00 до 24.00 винаги даже и повече , попринцип аз я запитвам нещо и тя отговаря ,


прав си ;)

nikpic
05-22-2009, 20:41
всички на това не :booooomb:

DevilWish
05-22-2009, 20:46
Просто я покани ;) няма от какво да се притесняваш ;) Нищо не губиш все пак.И както някой друг каза, бъди себе си.Питай я всичко, което още не знаеш за нея, разкажи и как ти е минал деня /или предишния/ ,питай я нея как е минал и тн . . то малко по-малко си идват теми за разговор.
И аз се познавам с моят приятел от интернет :) Така че..
късмет ;)

smileforyou12
05-22-2009, 23:47
:shock: тцтцт пиши нормално бе 8-)

nikpic
05-23-2009, 11:01
Просто я покани ;) няма от какво да се притесняваш ;) Нищо не губиш все пак.И както някой друг каза, бъди себе си.Питай я всичко, което още не знаеш за нея, разкажи и как ти е минал деня /или предишния/ ,питай я нея как е минал и тн . . то малко по-малко си идват теми за разговор.
И аз се познавам с моят приятел от интернет :) Така че..
късмет ;)

и това е много добра идея :)

ToniStoraro
05-23-2009, 11:20
Здравейте ! ( може да имам НЯКОИ грешки тЪй като бързам ! )

Става дума за едно момИче ! ПознаваМ го от няколко години, може би 4 год.
Но сме били в различни класове, а сега и в Училища.

Не живеем ДАЛЕКО ЕДИН от друг, но не се срещаме много, само по скаЙпа.

И ГО харесвам и имам чуството , че донякаде и ТО ме харесва ( от писането ни в скайп)
Говорим си дълго по скаЙпа ?като и тя сякаш ме харесва?, но не сЪм сигУрен.
*какво да кажа , какво да направя, много ме кефи, а сам в заблУдена ситУация?

АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ, ЩЕ ЧАКАМ ЗА ОТГОВОРА ВИ ! БЛАГОДАРЯ !



Добавяйки един куп запетайки, оправяйки един куп грешки ми става ясно, че явно багажът ти не е много голям. Съвет - научи се да пишеш. И се надявай и момичето да има пак толкова акъл като теб, че да си паснете.

sasha_90
05-23-2009, 11:28
Като за начало се научи да пишеш.Момичетата няма да избягат!

bobi0194
05-30-2009, 18:44
Здравейте !
става дума за 1 момиче !

харесвам го и имам чуството ,че донякаде и то ме харесва ( от писането ни в скупе )
говорим си дълго по скаипа като и тя сякаш ме харесва но не сам сигорен
*какво да кажа , какво да направя, много ме кефи а сам в заблодена ситоация


АКО НЯКОИ МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ ЩЕ ЧАКАМ ЗА ОТГОВОРА ВИ ! БЛАГОДАРЯ !
едва ли някой може да ти каже, ама поне се научи да пишеш :-x

a1a2b3v
05-30-2009, 18:53
Е откъде да знаем дали те харесва?? :?
Ако е само писане по скайп.. надали :-D
Честно казано аз си пиша сняколко момчета..., но това не значи, че ги харесвам.Пиша им, защото ми е приятно :) И защото винаги като им кажа нещо знам, че ще пазят тайна или че няма да ми се изсмеят :)

Все пак я попитай :) това е най-доброто решение :)

xplay
05-30-2009, 18:54
Щом не си на 100% сигурен, значи не те харесва. Абе ние от къде да знаем? :) Късмет ...

BaiToq
05-30-2009, 19:53
Здравейте !
става дума за 1 момиче !

харесвам го и имам чуството ,че донякаде и то ме харесва ( от писането ни в скупе )
говорим си дълго по скаипа като и тя сякаш ме харесва но не сам сигорен
*какво да кажа , какво да направя, много ме кефи а сам в заблодена ситоация


АКО НЯКОИ МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ ЩЕ ЧАКАМ ЗА ОТГОВОРА ВИ ! БЛАГОДАРЯ !
Не мога да ти кажа.
Питай в ТВ Скат.
И залягай над БЕЛ.

NecroSadisticSadomiziers
05-30-2009, 19:56
Покани я в някое по-затънтен край на града, в някоя тъмна уличка я наритай, нарежи, разпори я (мога да ти услужа с нож), изгори трупа