PDA

View Full Version : телефон или MP3



Katrina
05-22-2009, 17:59
Здравейте,
бих искала да ви попитам кой е по добрия вариант - да си взема mp3/4 на philips 4GB или телефон с карта памет пак за същите пари (100 - 120лв). Колебая се защото незнам колко време ще издържа батерията на телефона,да не се развали от постоянното зареждане и да не трябва да купувам нова. А и за тези пари едва ли ще има хубав телефон - незнам :oops:
и ако може да ми препоръчате телефон или пък друга mp3-ka

благодаря

Outlaw87
05-22-2009, 18:28
Въпрос на стил на живот. аз примерно без музика не мога така да се каже. задължително едно mp3 с хубава батерия. оттам нататък телефон може да е само с минимални функции пък вече ако има пари може да се вземе и нещо по-хубаво.

Genetix
05-22-2009, 20:21
Ако си имаш телефон си вземи MP3/4 ако нямаш по добрия вариант е Телефон.

Katrina
05-23-2009, 05:27
имам телефон. Няма кой знае какви екстри,но ми върши работа. Искам да си взема нещо, за да мога да слушам музика, но се притеснявам телефона да не се развали от постоянното слушане и така да се прецакам.

Genetix
05-23-2009, 07:27
Не няма да се развали, но обикновено телефона ти трябва за цял ден ако някои ти се обади или ти искаш да се обадиш. А като го използваш за музика батерията ще ти пада за 2-3 часа. Виш какво се получава хем телефон нямаш хем и музика нямаш. Вземи си МП3/4 на което батерията (съдейки по моето) ще ти пада за повече от 8 часа така и телефона ще ти бъде полезен, и музика ще имаш.

OstraPisalka
05-23-2009, 07:33
вземи си сониериксон от серията уокмен.тези апарати са пословични с издръжливата си батерия и многото екстри 8)

Katrina
05-23-2009, 12:14
OstraPisalka тези телефони - уокмен не са ли скъпи?

Да,Genetix, струва ми се че това което казваш е вярно. Сега май съм по- настроена за mp3/4. Благодаря