PDA

View Full Version : искам да се посъветвам с вас....



siiska
05-22-2009, 18:02
преди мн време си търсих гадже намерих едно мн яко момче в сайт за запознаства. Писах му но той не проявяваше никакъв интерес към мен аз му казах открито \"мн те харесвам\" писах му целувки през 2 мин. и му писах винаги когато седнех на компа. а той не проявявае НИКАКЪВ интерес дори накрая спря да ми отговаря и не си бяхме писали с месеци... но скоро той ми прописа в сайта и аз естествено не чаках дори секунда за да му пиша в скайп. писахме си няколко дена когато той поиска телефона ми... беше очевидно че имаше интерес към мен. Аз естествено бях на 7-то небе от щастие. :) поиска да се видим ... излязохме заедно.. дори ме целуна когато си тръгваше. Повторихме тази среща. и тогава свърши красивата история.... прибрах се и му писах в сайта а той не ми писа... писах му в скайп .. той каза само \"сега не съм на компа\" стана ми пределно ясно че не иска да му пиша.... защото БЕшЕ на компа! отговаряше на другите момичета в сайта а на мене казваше че бил твърде зает да си пише понеже брат му имал абитуренска и му помагал....

не сме си писали от няколко дена не смея да му звънна защото все пак от опит знам вече че той не обича нахалните …. \"като си лесна не си интересна\"
но той е всичко което съм искал някога … той е прекрасен.. той е мил добър супер е когато съм с него когато ме целуне настръхвам и после имам чуството че цял ден мириша на неговия парфюм :( моля ви кажете някой знае ли причина да не ми пише какво съм направила ... бих направила сичко да е мой ….

mersi predvaritelno :-)

Hilary_
05-22-2009, 18:10
Ауууу колко сладко... и кдо бооолка познато... :? Ами не знае какво иска!!! Явно все още си мисли, че всичко, което лети се яде... и явно и той не знае какво дапрви... имаш 2 варианта... чакаш го с нетърпение и надежда до селдващия път, в който ще се сети и вариант 2 ... пишеш му открито и ясно кво ще правите!!! :? Успех .. дано при теб да има такъв! :?

ANEw
05-22-2009, 18:13
Кажи му какво изпитваш към него, и ако той не ти отговори по същия начин, просто не се занимавай повече с него, няма да има смисъл, можеш да се запознаеш с много други момчета :>

Faces
05-22-2009, 18:47
Зарежи го знам че едва ли искаш да прочетеш това ама тоя си играе с тебе станало му е ясно че си му като пластелин в ръцете и ще те криви както си иска образно казано.Запази гордоста си и продължавай с вдигната глава щот колкото и изтъркано да звучи тоя не те заслужава както и едва ли заслужава което и да е момиче :x

teenems
05-22-2009, 18:55
аве тоя бахти му и боклука . зарежи го , за къв се мисли ай да духа супата 8-)

haritov
05-22-2009, 21:08
зарежи го или ще духаш супата и то яко

ВСЕКИ СЕ ВЛЮБВА НО ЗА ЖАЛОСТ ПОНЯКОГА В НЕПОДХОДЯЩИЯ

DevilWish
05-22-2009, 21:21
зарежи го или ще духаш супата и то яко

ВСЕКИ СЕ ВЛЮБВА НО ЗА ЖАЛОСТ ПОНЯКОГА В НЕПОДХОДЯЩИЯ
Щях да го кажа по-друг начин ,но в крайна сметка, си се изразил доста правилно ;)
Според мен е поредното разлигавено 'плейбойче' и когато види ,че може да те има вече не си интересна.Голяма грешка си направила, че си му пращала постоянно целувки.Остави го той да те търси, той да ти повърви след задника ;) А ако не го прави, начи толкова му и пука.
Извинявай ,но това е истината.Не ми се ще да ти кажа, може пък да има чувства, защото е по-добре да не се заблуждаваш.Остави го малко да покаже, че има чувства и че си заслужава да получи твоите чувства в замяна.
Успех!

smileforyou12
05-22-2009, 23:50
ами знае че го харесваш и е решил да те омагьоса още малко и да те зареже ако мога така да се изкажа :?

mArMaLaDkA
05-23-2009, 01:51
Мислех да не го дочитам, като стигнах частта с 745 целувки, но реших да се излъжа, поне днес. Защо си тръгнала да му се обясняваш като ученичка, щом се познавате отскоро и то от сайт за запознанства? Ще го кажа възможно най-мило, за да не обидя някой форумен герой: регистрираните в сайтовете за запознанства са заблудени и в повечето случаи са пълни боклуци. Целувчици, цветенца, ъпченца, мъпченца, супер фалшива история, чак ми се повдига. Такива "сладури" са свикнали да им се превземат разни девойки по снимките и да им лазят в краката. Трябвало е по-полека да го раздаваш и да имаш едно наум, въпреки че те разбирам. Идеал ти е бил, но разбери че, идеалите са само в мечтите. Реалността е друга и ако идеала ти е някой зеленоок красавец с добро сърце, то в реалността може да е зеленоок красавец с мозък, колкото орех и вместо да чувства със сърцето си, през друго място да му минават чувствата. Истината е, че повечето регистрирани момчетии, са прости келеши, търсещи само нещо да "боднат". Не се лъжи от тези глупави сайтове. Там всичко е измамно. Снимки, коментари, прехласвания, да не знаеш, да плачеш ли, или да се смееш. Не пришпорвай нещата, не предприемай такива отчаяни действия като регистрации в такива сайтове, само и само, за да си намериш момчето за теб. От личен опит ти говоря, че нищо не е такова, каквото изглежда и такива бози като тея сайтове са най-пропадналото място(особено ако става дума за Импулс), там е изключено да намериш някой приятен човек за чат, какво остава за връзка. Излез, разходи се, РАДВАЙ СЕ на живота, на приятелите си, на семейството, на всичко заобикалящо те. Нещата ще станат спонтанно, но явно на по-късен етап.

Find0
05-23-2009, 04:57
мн е лошо 4е така е дал надежди а в следващия момент " няма никой " бади настоятелна но до толкова 4е да не изглежда6 лесна както каза ти самата пожелавам ти успех с мом4ето :(

soul1199
05-23-2009, 07:04
Кажи му какво изпитваш към него, и ако той не ти отговори по същия начин, просто не се занимавай повече с него, няма да има смисъл, можеш да се запознаеш с много други момчета :>

Giva
05-23-2009, 07:16
Според мене той много добре знае че тя е хлътнала до уши по него.
Съвета ми е да го оставиш-едно момче ако иска да е с теб ще те потърси.

BlindedAngel
05-23-2009, 08:24
Нещо няма кой знае какъв интерес към тебе 8-)

hisy
05-23-2009, 12:25
аве тоя бахти му и боклука . зарежи го , за къв се мисли ай да духа супата 8-) +1 :D