PDA

View Full Version : Хаус Музика



HouseMusicBoy
05-22-2009, 20:59
Ами темата е ясна :) слушате ли хаус и какво мислите за този вид музика :):) :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= щото мене ме зарежда на макс вече втора или трета година :):)

XceSS
05-22-2009, 22:04
Ами слушам хаус, ходя на партита, ама аз по принцип, слушам всичко, така че :)

teenems
05-23-2009, 20:50
да ,слушам и много ми харесва :-({|=

impassive7
05-23-2009, 21:56
Определено е добра музика хауса, макар че повече залагам на чалгата. Абе уникат съм аз - хаус и чалга. :D :D :D

milan4eto
06-03-2009, 15:02
Обожавам я тази музика :grin: :grin:

padnaloblak
06-03-2009, 15:36
зависи от автора има добър и не толкова добър хаус .. но пък като цяло ми харесва

smileforyou12
06-03-2009, 16:34
да слушам :)

XTREMEFREERIDE
06-03-2009, 20:02
Не ми харесва изобщо.

POLLINA
06-03-2009, 20:07
най -яката музика !

SummerParty
06-04-2009, 15:13
Хаусс .. :smt007 :smt060

SpAcE_LaDy
06-04-2009, 20:14
а дали наистина това, което слушате е "хауссс" или ви пускат техно, транс и кой знае още какво, но не правите особена разлика и слагате всичко под общ знамеател? :)

HIM_fenka
06-05-2009, 21:41
Мразя хаус. И всички хаус ффеШъНчиТъЪъ.

w0sh
06-05-2009, 21:49
който не чертае не е хаусър

smileforyou12
06-05-2009, 23:32
а дали наистина това, което слушате е "хауссс" или ви пускат техно, транс и кой знае още какво, но не правите особена разлика и слагате всичко под общ знамеател? :)
правя разлика от хаус и техно... минимала го различавам и някои други под стилове 8-)

b0Nb0n
06-06-2009, 03:42
блякс не не го слушам само някъде 10 трацка съм чул до сега които да ми харесат

MaRtYty
06-06-2009, 06:03
еми не съм особен почитател обаче има и хубави тракчета .. според мен музиката трябва да те кара не само да затанцуваш, а да запееш с глас и да си направиш кефа на ПЕСЕНТА не само на некакви "звукове" :)

kosder
06-06-2009, 06:06
trance>house

r0ssk0
06-06-2009, 06:16
Не ми е любимия стил, но не отричам, че когато пия на такава музика, тя ми дава добро настроение, ама не мисля че е заради музиката :D Иначе съм по-голям фен на Hardcore Techno работите и техните развъдки като doomcore и т.н. shits :D
Много е важно обаче да отбележа как според мен как хауса и техното и всичките там жанрчета с времето все повече и повече се отдалечават от понятието "музика" та и тоя въпрос е малко спорен :)

MaRtYty
06-06-2009, 06:30
с времето все повече и повече се отдалечават от понятието "музика"


хаус = мелодийки :smt010

HouseMusicBoy
06-15-2009, 12:59
който не чертае не е хаусър xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax а който не е с дълга коса не е метъл ли или който не спи в кръ4мата не е 4алгар ли омг да ви имам разсъжденията :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :D :D :D :D :D :D
:-D :-D :-D

HouseMusicBoy
06-15-2009, 13:02
еми не съм особен почитател обаче има и хубави тракчета .. според мен музиката трябва да те кара не само да затанцуваш, а да запееш с глас и да си направиш кефа на ПЕСЕНТА не само на некакви "звукове" :) не мисля че си права :) за vocal house чувала ли си

Hysteric_Bitch
06-15-2009, 14:22
Собиески 2009 някъде?


И ако може някой да ми обясни какво пък е това Собиески, какви са тези ремиксове и тнт, предполагам нищо българко.

PaulaSandr3z
06-17-2009, 06:18
Абе Хаусъри чалгари вече всичките сме под един знаменател нали разбирате ... хаха

не че нещо лошо има в това ама като ще казваш "ХаусЛовер", примерно ,наистина си бъди точен и си дръж на стила. Не- пускат ти два комерса и вече "ааааа обичам хауса", а иначе в долните мази въртиш гюбеците !!!

skuck
06-17-2009, 10:05
:razz: :razz: :razz:

тва хауса е ебаси музиката начи!Циклажно е до няма и къде, не ми харесва!Пък стила на обличане на тея... си ебало мамата...!

MaRtYty
06-17-2009, 14:19
:razz: :razz: :razz:

тва хауса е ебаси музиката начи!Циклажно е до няма и къде, не ми харесва!Пък стила на обличане на тея... си ебало мамата...!

\:D/ :lol:

got2Bthe1
06-17-2009, 16:14
Определено е добра музика хауса, макар че повече залагам на чалгата. Абе уникат съм аз - хаус и чалга. :D :D :D

И аз съм така брат споко не си сам :D

got2Bthe1
06-17-2009, 16:17
:razz: :razz: :razz:

тва хауса е ебаси музиката начи!Циклажно е до няма и къде, не ми харесва!Пък стила на обличане на тея... си ебало мамата...!

е не е казано че тряа ставаш фиешън щом слушаш хаус....пак и цикленето е в габата.... заеби ти ...

guinessgirl
06-17-2009, 17:48
:lol:

fcmarica
06-18-2009, 07:11
nai-ludiq stil muzika :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

b0Nb0n
06-18-2009, 07:14
циклажа ви е в мозъците не чуват музика тръгнали да слушат
:lol:

Punisherrr
06-18-2009, 12:49
Слушам такава музика,но някви съвсем зациклящи не обичам... нещо с по-разнообразни мелодиики и повече пеене 8-) хах
:р А иначе дреме ми на онова дет го нямам,че и мазньовците се пишат хАуЗъРчеТъ 8-)

MaRtYty
06-18-2009, 14:19
Слушам такава музика,но някви съвсем зациклящи не обичам... нещо с по-разнообразни мелодиики и повече пеене 8-) хах
:р А иначе дреме ми на онова дет го нямам,че и мазньовците се пишат хАуЗъРчеТъ 8-)

от теб винаги чета някакви хубави мнения, като това .. :)
I'm absolutely agree with you .. :)

IdiOtKa
06-19-2009, 07:13
а дали наистина това, което слушате е "хауссс" или ви пускат техно, транс и кой знае още какво, но не правите особена разлика и слагате всичко под общ знамеател? :)
напълно съгласна съм с теб ...то и дръм да им пуснеш ще си мислят, че е хаус ....
и биле уникални слушали и хаус, и чалга ...чалга слушат щото им харесва, а хаус щото е модерно ...ако утре е модерен метала ще слушате метал и чалга .... тъп филм ама кво да правиш ...

skuck
06-19-2009, 08:22
аре малко офтопик

преди два дена се спрях тука при кварталните стари приятели, да се видим.От дума на дума стана въпрос за Циганите и тяхния манталитет и т.н. всички от мойте стари "приятели" бяха единодушни, че циганите са "зло", че не тряя да имат толкова права и т.н. хахх но веднага след тази дискусия която проведохме един от тях ме разби с следната реплика "Уф... аре, Миро, пусни оня мазнич кючек на телефона си!" хахахах

HouseMusicBoy
06-19-2009, 17:14
циклажа ви е в мозъците не чуват музика тръгнали да слушат
:lol: ee na4i imalo i nqkoi koito da rasudi s glavata si :):) br pi4

HouseMusicBoy
06-19-2009, 17:18
а дали наистина това, което слушате е "хауссс" или ви пускат техно, транс и кой знае още какво, но не правите особена разлика и слагате всичко под общ знамеател? :) ми аз лично ще говоря за себе си .. ДА твърдо мога да кажа че ги различаван знам че Армин пуска транс знам и за комерца на Давид Гета знам и за минимала на Ривас .. и български Dj знам , но няма да отричам че има и хора който го слушат шото е модерно и си земат 1 розова тениска и едни големи очила и хоп хаус маняци ... кофти е ама си е така аз за тва я пуснах тая тема да вида има ли хора които като мен слушат от няколко години или всички слушат от 3-4 месеца и вече са хаус маняци ... :) :)

guinessgirl
06-19-2009, 20:04
^повечето в България са такива ( повечето,подчертавам)

Buhtaaa
06-20-2009, 05:42
а дали наистина това, което слушате е "хауссс" или ви пускат техно, транс и кой знае още какво, но не правите особена разлика и слагате всичко под общ знамеател? :)
Ей тоя коментар още като го прочетох ми стана ясен човечеца... прочел две статии за различията ,различията между DJ и вече се сопкаме на другите ми всеки си избира дали да познава стила който слуша или не ...
вече както казах може би по горе или в друга подобна тема да ми казваш че си ловер и т.н. го отричам

ми аз лично ще говоря за себе си .. ДА твърдо мога да кажа че ги различаван знам че Армин пуска транс знам и за комерца на Давид Гета знам и за минимала на Ривас .. и български Dj знам , но няма да отричам че има и хора който го слушат шото е модерно и си земат 1 розова тениска и едни големи очила и хоп хаус маняци ... кофти е ама си е така аз за тва я пуснах тая тема да вида има ли хора които като мен слушат от няколко години или всички слушат от 3-4 месеца и вече са хаус маняци ... :) :)

е тва е най общото разпознаване което е необходимо за една минимална осоножа и е хубаво че го имат някои хора ;)

Много ми е странно тея дето казаха в по горни постове че не сушат Хаус какво слушат? но конкретен стил а не прехвърляне ами всичко без тттт

Buhtaaa
06-20-2009, 05:43
аре малко офтопик

преди два дена се спрях тука при кварталните стари приятели, да се видим.От дума на дума стана въпрос за Циганите и тяхния манталитет и т.н. всички от мойте стари "приятели" бяха единодушни, че циганите са "зло", че не тряя да имат толкова права и т.н. хахх но веднага след тази дискусия която проведохме един от тях ме разби с следната реплика "Уф... аре, Миро, пусни оня мазнич кючек на телефона си!" хахахах

За чалгите си им друг раздел ;)

HouseMusicBoy
06-20-2009, 08:12
а дали наистина това, което слушате е "хауссс" или ви пускат техно, транс и кой знае още какво, но не правите особена разлика и слагате всичко под общ знамеател? :)
Ей тоя коментар още като го прочетох ми стана ясен човечеца... прочел две статии за различията ,различията между DJ и вече се сопкаме на другите ми всеки си избира дали да познава стила който слуша или не ...
вече както казах може би по горе или в друга подобна тема да ми казваш че си ловер и т.н. го отричам

ми аз лично ще говоря за себе си .. ДА твърдо мога да кажа че ги различаван знам че Армин пуска транс знам и за комерца на Давид Гета знам и за минимала на Ривас .. и български Dj знам , но няма да отричам че има и хора който го слушат шото е модерно и си земат 1 розова тениска и едни големи очила и хоп хаус маняци ... кофти е ама си е така аз за тва я пуснах тая тема да вида има ли хора които като мен слушат от няколко години или всички слушат от 3-4 месеца и вече са хаус маняци ... :) :)

е тва е най общото разпознаване което е необходимо за една минимална осоножа и е хубаво че го имат някои хора ;)

Много ми е странно тея дето казаха в по горни постове че не сушат Хаус какво слушат? но конкретен стил а не прехвърляне ами всичко без тттт значи първо мерси :) и второ аз знам и другите стилове не само тези който изброих знам за минимал , прогресив , диип , фънки .garajje . тек хаус , вокал ноо едва ли всички хаусърчета ще разберат и дума от тва което говоря . Щото за тях хауса е пак каам да си фешан и да си мислиш че David Guetta или David Vendetta са боговете на хауса а като им кажеш Double D или Lion да те гледат кат паднали от марс ...

HouseMusicBoy
06-20-2009, 08:16
а дали наистина това, което слушате е "хауссс" или ви пускат техно, транс и кой знае още какво, но не правите особена разлика и слагате всичко под общ знамеател? :)
напълно съгласна съм с теб ...то и дръм да им пуснеш ще си мислят, че е хаус ....
и биле уникални слушали и хаус, и чалга ...чалга слушат щото им харесва, а хаус щото е модерно ...ако утре е модерен метала ще слушате метал и чалга .... тъп филм ама кво да правиш ... напълно си права ... имам една приятелка която ми казва че много била се запалила по хаус .. праща ми няква песен и вика това ми е любимия хаус .. като пускам кво да вида няква песен на Inna - Оn and on мисля че беше ... и това моля ти се ми било хаус ...

WhyNot
06-20-2009, 08:47
Ами темата е ясна :) слушате ли хаус и какво мислите за този вид музика :):) :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= щото мене ме зарежда на макс вече втора или трета година :):) слушам най вече прогресив минимала ми е леко дебилски :? дано скоро разбие гадната чалга по популярност и у нас 8-) 8-) 8-)

balon4eee
06-20-2009, 09:12
НЕ но МИНИМАЛА го признавам и го слушам .

WhyNot
06-20-2009, 09:39
За мен хауса е една от поредните позьорщини.
Не намирам никакъв смисъл в транса/хауса/техното.
Бийт който се повтаря през 1-5 минути без никакво послание към слушателите (текст)
НЕ Е ЗА МЕН! до колкото съм запознат подобна музика се прави от края на 60_те години на миналия век и определено не е позьорщина за хората които наистина разбират това което слушат също така в хаус музиката има уникални вокалисти и определено не е вярно че човек неможе да открие послание или нещо подобно.НЕ НА чАЛГАТА!СПАСЕТЕ ДЕЦАТА СИ! :lol: :lol: :lol:

w0sh
06-20-2009, 10:12
който не чертае не е хаусър xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax а който не е с дълга коса не е метъл ли или който не спи в кръ4мата не е 4алгар ли омг да ви имам разсъжденията :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :D :D :D :D :D :D
:-D :-D :-D


калитко...искам да кажа че музика се усеща друго яче на след 1-2 посещения до кенефа с лична карта.

HouseMusicBoy
06-20-2009, 11:44
който не чертае не е хаусър xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax а който не е с дълга коса не е метъл ли или който не спи в кръ4мата не е 4алгар ли омг да ви имам разсъжденията :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :D :D :D :D :D :D
:-D :-D :-D


калитко...искам да кажа че музика се усеща друго яче на след 1-2 посещения до кенефа с лична карта. абе човек тебе ако музиката те кефи само когат си надрусан начи по добре не я слушай то кат си друсан са кефиш на квот да е стига да е силно .... така че тва е голяма глупост кат друсаш да си хаусър

HouseMusicBoy
06-20-2009, 11:46
За мен хауса е една от поредните позьорщини.
Не намирам никакъв смисъл в транса/хауса/техното.
Бийт който се повтаря през 1-5 минути без никакво послание към слушателите (текст)
НЕ Е ЗА МЕН! до колкото съм запознат подобна музика се прави от края на 60_те години на миналия век и определено не е позьорщина за хората които наистина разбират това което слушат също така в хаус музиката има уникални вокалисти и определено не е вярно че човек неможе да открие послание или нещо подобно.НЕ НА чАЛГАТА!СПАСЕТЕ ДЕЦАТА СИ! :lol: :lol: :lol:
Леко сравнение:
http://images.google.bg/images?hl=bg&um=1&sa=1&q=house+music&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5+%D 0%BD%D0%B0+%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0 %B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F&aq=f&oq=
http://images.google.bg/images?hl=bg&um=1&sa=1&q=rap+music&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5+%D 0%BD%D0%B0+%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0 %B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F&aq=f&oq=
При house/techno/trance всичко се прави с електроника. Ако тя я няма музика = йок.
Какви вокалисти бре? Гледал съм някакви транс или хоаус хитчета с някакъв вокалист който пее "АаааааааАаААаааааааа" д3ба таланта му.
Питаш се защо са онези два линка отгоре? Какво виждаш с хаус тагове колко хора има, виж и при рапа да речем колко хора има.. не ми казвай, че предпочиташ photoshopнатите глупости пред композиторите...
Вашата "музика" без "PhotoShop", щори пред очилата и т.н. не може да съществува.
оф кви глупости дрънкам :D:D:D:D:D ти говориш за фешанчетата бе аз ти говоря за истинските фенове тцтцтц зле си няма се разпраам

w0sh
06-20-2009, 22:45
който не чертае не е хаусър xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax а който не е с дълга коса не е метъл ли или който не спи в кръ4мата не е 4алгар ли омг да ви имам разсъжденията :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :D :D :D :D :D :D
:-D :-D :-D


калитко...искам да кажа че музика се усеща друго яче на след 1-2 посещения до кенефа с лична карта. абе човек тебе ако музиката те кефи само когат си надрусан начи по добре не я слушай то кат си друсан са кефиш на квот да е стига да е силно .... така че тва е голяма глупост кат друсаш да си хаусър

А тоз дето я прави не друса ли според теб?
И как разбираш на кво се кефят бонбониерите.

WhyNot
06-21-2009, 04:58
За мен хауса е една от поредните позьорщини.
Не намирам никакъв смисъл в транса/хауса/техното.
Бийт който се повтаря през 1-5 минути без никакво послание към слушателите (текст)
НЕ Е ЗА МЕН! до колкото съм запознат подобна музика се прави от края на 60_те години на миналия век и определено не е позьорщина за хората които наистина разбират това което слушат също така в хаус музиката има уникални вокалисти и определено не е вярно че човек неможе да открие послание или нещо подобно.НЕ НА чАЛГАТА!СПАСЕТЕ ДЕЦАТА СИ! :lol: :lol: :lol:
Леко сравнение:
http://images.google.bg/images?hl=bg&um=1&sa=1&q=house+music&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5+%D 0%BD%D0%B0+%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0 %B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F&aq=f&oq=
http://images.google.bg/images?hl=bg&um=1&sa=1&q=rap+music&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5+%D 0%BD%D0%B0+%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0 %B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F&aq=f&oq=
При house/techno/trance всичко се прави с електроника. Ако тя я няма музика = йок.
Какви вокалисти бре? Гледал съм някакви транс или хоаус хитчета с някакъв вокалист който пее "АаааааааАаААаааааааа" д3ба таланта му.
Питаш се защо са онези два линка отгоре? Какво виждаш с хаус тагове колко хора има, виж и при рапа да речем колко хора има.. не ми казвай, че предпочиташ photoshopнатите глупости пред композиторите...
Вашата "музика" без "PhotoShop", щори пред очилата и т.н. не може да съществува.
оф кви глупости дрънкам браво изрази си мнението...аз лично съм почитател на женските вокали и от всичко само не пеят ,,АаааааааАааАаАа'' :grin: :grin: ПЪК и мнението ти ми прозвуча леко клиширано и малко не на място къв рап ко нещо заеби тея сравнения доста от хаус парчетата хората не знаят че съществуват...в БГ навлиза масово от няколко години аз лично малко хора познавам които слушат хаусс от средата на 90_те примерно...пък и за да правиш такава музика също се изисква майсторство...вярно че някои парчета може да т исе сторят дебилски но пак не си е музика за ,,роботи''... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

shnolka
06-21-2009, 07:20
От 2 години слушам само хаус,когато за пръв път чух един сет на пако марото усетих,че това е моята музика ...

Rowdy
06-21-2009, 15:03
аз пък преид 6 години започнах, но както и да е...

binno (e-booking) - promo mix - june 2009 ... многооо шано сет!!!

HouseMusicBoy
06-21-2009, 15:53
така и така сме почнали с яката музика Andrez - Live From Mania 30.05.2009 ненормалния сет Андрез пак е на 6 :):)

shnolka
06-21-2009, 19:38
аз така или иначе не можах да си довърша мисълта...за мен това не е "поредната позйорщина" хауса те изтрелва поне аз така го усещам,когато си пусна хауса на мах всичко в мене се обръща няма такова второ усещане.. хауса ме кара да се чувствам жива да знам за какво живея,предпочитам да си пусна поредния зарибяващ и изтрелващ сет докато да го заменя за поредната доза чалгия на която да си върта задника в захлаз :D хауса не е отживелица позйорщина или тем подобни той за мен поне е живот ще кажете че се права на голямата хаус пристрастница позйорка или ддз какво още но за мен е така и като сме тръгнали пз за всички с Paco Maroto at mersi.mp3 (music) :grin: :)

HouseMusicBoy
06-21-2009, 20:22
аз така или иначе не можах да си довърша мисълта...за мен това не е "поредната позйорщина" хауса те изтрелва поне аз така го усещам,когато си пусна хауса на мах всичко в мене се обръща няма такова второ усещане.. хауса ме кара да се чувствам жива да знам за какво живея,предпочитам да си пусна поредния зарибяващ и изтрелващ сет докато да го заменя за поредната доза чалгия на която да си върта задника в захлаз :D хауса не е отживелица позйорщина или тем подобни той за мен поне е живот ще кажете че се права на голямата хаус пристрастница позйорка или ддз какво още но за мен е така и като сме тръгнали пз за всички с Paco Maroto at mersi.mp3 (music) :grin: :) :smt038 :smt038 ние с тебе сигурно сме роднини :d като те слушам сякаш виждам себе си в женски вариянт ако иск пиши на ЛС да видя къв хаус слушаш от кога слушаш и някои любим трак :) много се радвам че има хора като теб който усещат хаус музиката ... то за чалгарите мн ясно че сичко е как казаха циклично :D:D:D а за изказването .. евала :-)

LiveFlower
06-21-2009, 22:28
Хаус-а го слушам , когато ми е скучно , вече съм превъртяла половината уинамп , или просто когато ми адски сдухано :) .
Определено не се смятам за няква върла хаусърка , както казах слушам го за развлечение .

unicorn_f
06-21-2009, 22:32
ами като отидеш на дискотека и не пускат друго ще слушаш няма де да идеш :D :D

b0Nb0n
06-22-2009, 03:50
страшни хоусари човече яко яко имам един въпрос някои гледал ли е предаването techno ?
8-)

SpAcE_LaDy
06-22-2009, 06:34
а дали наистина това, което слушате е "хауссс" или ви пускат техно, транс и кой знае още какво, но не правите особена разлика и слагате всичко под общ знамеател? :)
Ей тоя коментар още като го прочетох ми стана ясен човечеца... прочел две статии за различията ,различията между DJ и вече се сопкаме на другите ми всеки си избира дали да познава стила който слуша или не ...
вече както казах може би по горе или в друга подобна тема да ми казваш че си ловер и т.н. го отричам


Начи, няколко неща ще ти кажа.. първо момиче съм, не говори за мен в мъжки род, моля
в електронната музика съм от 11 годишна, в момента съм на 19, карам 20та, айде сметни ги колко години са.. минала съм през почти всички стилове в електронната музика и определено мога да кажа, че въпреки, че съм се преориентирала от 4-5 години съм Транс музиката, МОГА да различа стиловете в музиката.. слушала съм и хаус и техно и хард техно и транс и денс, хардкор и габа /габата за много кратко/, а в момента съм на Транс и drum`n`bass
различаването на стиловете музика не става като прочетеш една статия по въпроса.. ХАХ.. доста мъдро изказване, смях се искрено, благодаря ти :) :razz: различаването на стиловете в електронната музика става с мого слушане и то не само на един стил
и какво значи "всеки си избира дали да познава стила който слуша или не " :razz: :razz: :razz: :razz: ако наистина слушаш една музика, искаш не искаш, ще я познаваш, ще ти е интересно да четеш за нея, най-малкото да я различиш от другите подобни на нея стилове

примерно аз веднага мога да ти кажа, че транса е жанр в електронната музика, който се заражда в ранните 90 години на миналия век в Германия, произлиза от хауса, но в последствие се променя в свое уникално звучене, като и до ден днешен се променя.. транса сега и транса през 90те години има голяма разлика като свучене, а като бийтове в минута/скорост/ е в границите на 128 до 150 Bpm, а най-якия транс за мен е 140 Bpm.. а ако искаш изпълнители.. John O`Callaghan, Ferry Corsten, Paul Oakenfold, Above & Beyond, DJ Shah, Sean Tyas, Manuel le Saux, Pedro del Mar /брат на DJ Shah/, Paul van Dyk, Armin van Buuren, Tiesto, Markus Schulz, Menno de Jong и т.н. и т.н.

не целя да се изтъквам нещо, прост да покажа, че ако наистина харесваш един стил музика, то ти няма как да не се интересуваш от него.. аз познавам адски много хора, които наистина разбират от музика /в моя случай транс/ и те винаги ми дават адекватна информация и за музиката и за DJството и т.н.
това е, което имах да кажа..

p.s. един съвен - НЕ слушайте даден стил музика, защото е модерно.. НЕ е готино отстрани.. по-скоро е АДСКИ смешно..

SpAcE_LaDy
06-22-2009, 06:38
а дали наистина това, което слушате е "хауссс" или ви пускат техно, транс и кой знае още какво, но не правите особена разлика и слагате всичко под общ знамеател? :)
напълно съгласна съм с теб ...то и дръм да им пуснеш ще си мислят, че е хаус ....
и биле уникални слушали и хаус, и чалга ...чалга слушат щото им харесва, а хаус щото е модерно ...ако утре е модерен метала ще слушате метал и чалга .... тъп филм ама кво да правиш ...

много съм съгласна с теб.. аз примерно се надявам, когато транс музиката навлезе в БГ /а тя в момента прохожда тук, ние както винаги, сме 5 години назад от света/, да не се получи така, както е в момента с хауса.. направо ще се самоубия.. хах
дръма го има вече в БГ и всички ни мислят за друсалки.. не че не е така до голяма степен, но дръма и хард техното не винаги върви ръка за ръка с наркотиците..

SpAcE_LaDy
06-22-2009, 06:55
За мен хауса е една от поредните позьорщини.
Не намирам никакъв смисъл в транса/хауса/техното.
Бийт който се повтаря през 1-5 минути без никакво послание към слушателите (текст)
НЕ Е ЗА МЕН!

я пак виж дали няма смисъл, дали няма наистина вокалистки с толкова красив глас, че те кара да полетиш.. дали няма смисъл, как мислиш???
молбата ми е да чуеш тези парчета /транс са/
Click:
Dash Berlin - Till The Sky Falls Down (http://www.youtube.com/watch?v=n4KrOOm8Nj8&feature=fvst)
Motorcycle - As The Rush Comes (http://www.youtube.com/watch?v=9oBRgXtyKeE&feature=fvst)
Tukan - Light A Rainbow (http://www.youtube.com/watch?v=vh23tMJgLQw)
Cosmic Gate Feat. Emma Hewitt - Not Enough Time (http://www.youtube.com/watch?v=elRtbyxAlNE)
Jan Johnston - Flesh (Tiesto Remix) (http://www.youtube.com/watch?v=CYzlfLQmpyQ)
Lange feat. Skye - Drifting Away (http://www.youtube.com/watch?v=pKWqvvqNfBs)

b0Nb0n
06-22-2009, 06:58
да пак в рапа и в чалгата пък и в метала абе насякаде биита се повтаря разбираш ли няма как да не се повтаря послание има ти че не го разбираш тва е друго човече и на мен ми казаха че матрицата е много философски филм ама аз не виждам философията

HouseMusicBoy
06-22-2009, 11:29
а дали наистина това, което слушате е "хауссс" или ви пускат техно, транс и кой знае още какво, но не правите особена разлика и слагате всичко под общ знамеател? :)
Ей тоя коментар още като го прочетох ми стана ясен човечеца... прочел две статии за различията ,различията между DJ и вече се сопкаме на другите ми всеки си избира дали да познава стила който слуша или не ...
вече както казах може би по горе или в друга подобна тема да ми казваш че си ловер и т.н. го отричам


Начи, няколко неща ще ти кажа.. първо момиче съм, не говори за мен в мъжки род, моля
в електронната музика съм от 11 годишна, в момента съм на 19, карам 20та, айде сметни ги колко години са.. минала съм през почти всички стилове в електронната музика и определено мога да кажа, че въпреки, че съм се преориентирала от 4-5 години съм Транс музиката, МОГА да различа стиловете в музиката.. слушала съм и хаус и техно и хард техно и транс и денс, хардкор и габа /габата за много кратко/, а в момента съм на Транс и drum`n`bass
различаването на стиловете музика не става като прочетеш една статия по въпроса.. ХАХ.. доста мъдро изказване, смях се искрено, благодаря ти :) :razz: различаването на стиловете в електронната музика става с мого слушане и то не само на един стил
и какво значи "всеки си избира дали да познава стила който слуша или не " :razz: :razz: :razz: :razz: ако наистина слушаш една музика, искаш не искаш, ще я познаваш, ще ти е интересно да четеш за нея, най-малкото да я различиш от другите подобни на нея стилове

примерно аз веднага мога да ти кажа, че транса е жанр в електронната музика, който се заражда в ранните 90 години на миналия век в Германия, произлиза от хауса, но в последствие се променя в свое уникално звучене, като и до ден днешен се променя.. транса сега и транса през 90те години има голяма разлика като свучене, а като бийтове в минута/скорост/ е в границите на 128 до 150 Bpm, а най-якия транс за мен е 140 Bpm.. а ако искаш изпълнители.. John O`Callaghan, Ferry Corsten, Paul Oakenfold, Above & Beyond, DJ Shah, Sean Tyas, Manuel le Saux, Pedro del Mar /брат на DJ Shah/, Paul van Dyk, Armin van Buuren, Tiesto, Markus Schulz, Menno de Jong и т.н. и т.н.

не целя да се изтъквам нещо, прост да покажа, че ако наистина харесваш един стил музика, то ти няма как да не се интересуваш от него.. аз познавам адски много хора, които наистина разбират от музика /в моя случай транс/ и те винаги ми дават адекватна информация и за музиката и за DJството и т.н.
това е, което имах да кажа..

p.s. един съвен - НЕ слушайте даден стил музика, защото е модерно.. НЕ е готино отстрани.. по-скоро е АДСКИ смешно.. Значи и аз да кажа някои неща , пурво не ме нападай мен щото тоя цитат дет си сложила ако се вгледаш ще видиш че не е от мен .... Значи да ти кажа и аз съм минал през много стилове , но най-много ми харесват tech-house , minimal i progressive и затова залагам на Дончо , Андрез ,Пачо Б , Double D , Lion , Vesselin и други ... а ти какво виждам слушаш повече чужди DJ , но сигурно това е така защото в БГ нз дали някой изобщо пуска транс . Затова че слушаш отдавна ами какво да кажа освен браво навреме си се ориентирала. Значи аз сега съм на 16 минус 3 значи аз на 13 почнах да слушам хаус.. виждам че и теорията не ти е чужда (браво за което ) но можеш ли да кажеш че примерно човек който незнае толкова теория , но най-редовно си следи сетове предавания на Армин , Тиесто и др транс DJ е по-малко привърженик на транс-а от теб ... И това че слушаш отдавна не значи че хората който са почнали по скоро (преди 1-2-3-4 години) не могат да различават стиловете :)


p.s Не го приемаи като заяждане :):) И да кажа че когато почнах да слушам хаус той не беше на мода на мода беше да си рапър или кво нз вече а тва че сеа чалгарите слагат цайсите и са хаусъри ми какво можем да направим ......

HouseMusicBoy
06-22-2009, 11:33
а дали наистина това, което слушате е "хауссс" или ви пускат техно, транс и кой знае още какво, но не правите особена разлика и слагате всичко под общ знамеател? :)
Ей тоя коментар още като го прочетох ми стана ясен човечеца... прочел две статии за различията ,различията между DJ и вече се сопкаме на другите ми всеки си избира дали да познава стила който слуша или не ...
вече както казах може би по горе или в друга подобна тема да ми казваш че си ловер и т.н. го отричам

ми аз лично ще говоря за себе си .. ДА твърдо мога да кажа че ги различаван знам че Армин пуска транс знам и за комерца на Давид Гета знам и за минимала на Ривас .. и български Dj знам , но няма да отричам че има и хора който го слушат шото е модерно и си земат 1 розова тениска и едни големи очила и хоп хаус маняци ... кофти е ама си е така аз за тва я пуснах тая тема да вида има ли хора които като мен слушат от няколко години или всички слушат от 3-4 месеца и вече са хаус маняци ... :) :)

е тва е най общото разпознаване което е необходимо за една минимална осоножа и е хубаво че го имат някои хора ;)

Много ми е странно тея дето казаха в по горни постове че не сушат Хаус какво слушат? но конкретен стил а не прехвърляне ами всичко без тттт space_lady ето виж дали е от мене това което копира

SpAcE_LaDy
06-22-2009, 12:12
търсих въпросния пост, в който са ме цитирали и са написани тези неща и видях, че си ти.. и все още така ми се струва, сигурно аз съм ослепяла, извинявам се, ако е така.. целта ми не е да те нападам, просто се дразня така на моменти

колктоо до феновете.. да, ако следиш най-новата музика, която пускат ди джеите, наистина ще си в крак с музиката.. но мисълта ми беше, че няма как да не те интересуват и другите неща, свързани с изпълнителите, с вокалистите, с шуотата.. както днес всеки чалгар се интересува от живота на Анелия /какъв ужас, адашка съм й/, Преслава, Галена и квито там имаше още..

колкото до ди джеите в БГ, кото пускат Транс.. да, малко са.. професионално е точно един - Veselin Tasev, тази събота има парти в Ялта, изцяло с български ди джеи и изцяло транс, ако искаш заповядай :)
другите.. Vinid & Кацаров.. това са тримата най-добри за момента в Бг.. и тримата имат седмични шоута по разни канали за транс музика.. Party107 или Eilo, а Тасев има шоу в най-голямото в света онлайн радио за транс и прогресив - AfterHours.fm
и тримата са страшно талантливи, адски много разбират от това, което правят.. познавам ги и тримата и определено си заслужават.. а транс музиката навлиза тепърва в България, тепърва започвам да чувам транс в кафетата, магазините и дори MC Donald`s, нормално е да има толквоа малко ди джеи.. но за сметка на това пък феновете са истинки.. малко, но истински.. а някой ден ако се популяризира до такава степен транса.. ше стане същото като с хауса.. но както и да е.. простотия да има хах
а винаги ще я има

HouseMusicBoy
06-22-2009, 12:45
ами да като цяло съм съгласен с тебе само тва за хауса той за жалост не се популяризира у нас като музика а като мода като начин на обличане начин на прически и всякакви такива .. и мене ми става много смешно като видя да речем някой дето си е изправил косата сложил очилата тениската на PUMA и хоп кво остана да си напиша на описанието I LOVE MINIMAL или IT`s all about house music ... а като им кажеш Carl Cox примерно и се чудят кво става а името Balthazar им говори оня който напрай песен за евровизия ... аз най-обичам да отида на Lion или на Андрез (него го обожавам) и да си напрая купона , но без дрога ... а ква беше оная глупост дето 1 преди мен написа който не друса не бил хаусър хаха а какъв е щом е фен на тая музика оперен певец ли ?!?! ... няам думи за такива изказвание но ако вскички който се пишат на хаус маняци знаято колкото мен или пък колкото теб ( не отричам че знаеш повече от мен ,то се видя, та мисълта ми е че щеше да е мн по яко всеки щеше да си е самостоятелен а не пълно копие на другия говоря за Fashion House music lovers :D:D а иначе за изказванията ти ;-) ;-)

Livak
06-22-2009, 14:31
Toва е истинската музика :grin: :grin: :grin: За жалост още съм малко малка за да ходя по партита и клубове :-D

HouseMusicBoy
06-22-2009, 16:55
Toва е истинската музика :grin: :grin: :grin: За жалост още съм малко малка за да ходя по партита и клубове :-D колко малка си :d:D:D

shivacheva
06-22-2009, 17:14
Кво се разправяте, слушайте сета на Rowdy... :-({|=

Livak
06-22-2009, 17:42
Toва е истинската музика :grin: :grin: :grin: За жалост още съм малко малка за да ходя по партита и клубове :-D колко малка си :d:D:D На 14 :grin: раничко ми е още :-D

HouseMusicBoy
06-22-2009, 17:51
Toва е истинската музика :grin: :grin: :grin: За жалост още съм малко малка за да ходя по партита и клубове :-D колко малка си :d:D:D На 14 :grin: раничко ми е още :-D споко сичко с времето си аз на 13 почнах да слушам :D:D а сеа даже и сетчета си прая :D:D:D къф хаус слушаш :) :) 8)

Livak
06-22-2009, 17:56
Oще се уча да различавам хауса от хауса, така че не може да се каже, че слушам нещо определено :-D

HouseMusicBoy
06-22-2009, 17:58
Oще се уча да различавам хауса от хауса, така че не може да се каже, че слушам нещо определено :-D кажи някой любим трак че ми стана интересно :D:D:D

Livak
06-22-2009, 18:02
Любим нямам някой точно определен, но в момента winamp-a ми свири този сет - DJ Double D and VJ Hedwin Live At DanceClub CheGuevara 12.09.2007 :)

HouseMusicBoy
06-22-2009, 18:26
Любим нямам някой точно определен, но в момента winamp-a ми свири този сет - DJ Double D and VJ Hedwin Live At DanceClub CheGuevara 12.09.2007 :) добър е , но е малко старичък ако искаш пиши на лично да ти пратя малко нова и хубава музика 8) 8)

SpAcE_LaDy
06-23-2009, 07:17
ами да като цяло съм съгласен с тебе само тва за хауса той за жалост не се популяризира у нас като музика а като мода като начин на обличане начин на прически и всякакви такива .. и мене ми става много смешно като видя да речем някой дето си е изправил косата сложил очилата тениската на PUMA и хоп кво остана да си напиша на описанието I LOVE MINIMAL или IT`s all about house music ... а като им кажеш Carl Cox примерно и се чудят кво става а името Balthazar им говори оня който напрай песен за евровизия ... аз най-обичам да отида на Lion или на Андрез (него го обожавам) и да си напрая купона , но без дрога ... а ква беше оная глупост дето 1 преди мен написа който не друса не бил хаусър хаха а какъв е щом е фен на тая музика оперен певец ли ?!?! ... няам думи за такива изказвание но ако вскички който се пишат на хаус маняци знаято колкото мен или пък колкото теб ( не отричам че знаеш повече от мен ,то се видя, та мисълта ми е че щеше да е мн по яко всеки щеше да си е самостоятелен а не пълно копие на другия говоря за Fashion House music lovers :D:D а иначе за изказванията ти ;-) ;-)

ще ти кажа само ЕВАЛА! БРАВО! Това ми хареса:

..и да си напрая купона , но без дрога ...
ето това не мога да обясня на скапания ни народ /по-точно хората, които не знаяткакво е хаус и транс/, че НЕ е необходимо да друсаш, за да слушаш някой от тези два стила.. аз пак ще си говоря за транса, защото при хауса не съм толкова запозната, в България кажеш ли думата "Транс", всички се плашат, може би защото е непознато като стил все още.. не говоря за псай и гоа, а за мелодичния, вокалния, емоционалния, еуфоричния транс.. и всеки, на когото кажа, че слушам тази музика, ме пита "а какво взимаш".. абее, хора... осъзнайте се, че именно МУЗИКАТА е нашият наркотик.. аз, лично, като ходя по партита, съм във възможно най-най-трезвто си състояние - дори бира не пия.. МУЗИКАТА е моята дрога.. тя ме зарежда, тя ми дава всичко, от което имам нужда - енергия, емоции и т.н. и естествено компанията.. винаги като отида на транс парти сме огромна компания.. поне 20-30 човека, а ако е по-голямо парти - поне 50-60 човека.. както сега на Above & Beyond бяхме.. и където и да отида в клуба, все с някого си лафя :) но главно скачам и викам и пея.. това се прай на партиии :) :grin: :grin: :grin: :grin:

ох, олях се отново, извинете ме :) Хах, а обличането на "хаусърите".. кво значи стил на обличане на хаусър.. УАУ.. големите очила с решетката /каквито аз някога имах и не носех/ и зализаната като на крава прическа.. тва не е ХАУС обличане.. тва е етикет.. лепнат от нищото.. очилата са си парти очила, можеш да ги сложиш на всяко едно парти /нямам предвид чалготека/, прическите са типично чалгарски, а за партита има сякви екстравагантни неща, които можеш да позлваш - например светещи очила, перуки.. сини, зелени, розови и т.н. тва е един вид парадно облекло, чиято цел е просто да привлечеш внимание на партито :)
еми.. смех.. кво да ви кажа :) 8)

HouseMusicBoy
06-23-2009, 10:31
ами да като цяло съм съгласен с тебе само тва за хауса той за жалост не се популяризира у нас като музика а като мода като начин на обличане начин на прически и всякакви такива .. и мене ми става много смешно като видя да речем някой дето си е изправил косата сложил очилата тениската на PUMA и хоп кво остана да си напиша на описанието I LOVE MINIMAL или IT`s all about house music ... а като им кажеш Carl Cox примерно и се чудят кво става а името Balthazar им говори оня който напрай песен за евровизия ... аз най-обичам да отида на Lion или на Андрез (него го обожавам) и да си напрая купона , но без дрога ... а ква беше оная глупост дето 1 преди мен написа който не друса не бил хаусър хаха а какъв е щом е фен на тая музика оперен певец ли ?!?! ... няам думи за такива изказвание но ако вскички който се пишат на хаус маняци знаято колкото мен или пък колкото теб ( не отричам че знаеш повече от мен ,то се видя, та мисълта ми е че щеше да е мн по яко всеки щеше да си е самостоятелен а не пълно копие на другия говоря за Fashion House music lovers :D:D а иначе за изказванията ти ;-) ;-)

ще ти кажа само ЕВАЛА! БРАВО! Това ми хареса:

..и да си напрая купона , но без дрога ...
ето това не мога да обясня на скапания ни народ /по-точно хората, които не знаяткакво е хаус и транс/, че НЕ е необходимо да друсаш, за да слушаш някой от тези два стила.. аз пак ще си говоря за транса, защото при хауса не съм толкова запозната, в България кажеш ли думата "Транс", всички се плашат, може би защото е непознато като стил все още.. не говоря за псай и гоа, а за мелодичния, вокалния, емоционалния, еуфоричния транс.. и всеки, на когото кажа, че слушам тази музика, ме пита "а какво взимаш".. абее, хора... осъзнайте се, че именно МУЗИКАТА е нашият наркотик.. аз, лично, като ходя по партита, съм във възможно най-най-трезвто си състояние - дори бира не пия.. МУЗИКАТА е моята дрога.. тя ме зарежда, тя ми дава всичко, от което имам нужда - енергия, емоции и т.н. и естествено компанията.. винаги като отида на транс парти сме огромна компания.. поне 20-30 човека, а ако е по-голямо парти - поне 50-60 човека.. както сега на Above & Beyond бяхме.. и където и да отида в клуба, все с някого си лафя :) но главно скачам и викам и пея.. това се прай на партиии :) :grin: :grin: :grin: :grin:

ох, олях се отново, извинете ме :) Хах, а обличането на "хаусърите".. кво значи стил на обличане на хаусър.. УАУ.. големите очила с решетката /каквито аз някога имах и не носех/ и зализаната като на крава прическа.. тва не е ХАУС обличане.. тва е етикет.. лепнат от нищото.. очилата са си парти очила, можеш да ги сложиш на всяко едно парти /нямам предвид чалготека/, прическите са типично чалгарски, а за партита има сякви екстравагантни неща, които можеш да позлваш - например светещи очила, перуки.. сини, зелени, розови и т.н. тва е един вид парадно облекло, чиято цел е просто да привлечеш внимание на партито :)
еми.. смех.. кво да ви кажа :) 8) =; =; \:D/ =D> =D> =D> колкото повече хора мислят като нас толкова по добре :):):):)

Livak
06-23-2009, 11:58
;-) само където съседите мислят, че правим ремонт, а не парти :-D

HouseMusicBoy
06-23-2009, 12:17
;-) само където съседите мислят, че правим ремонт, а не парти :-D свиква сее спок :D:D:D :booooomb:

PaulaSandr3z
06-24-2009, 13:01
а дали наистина това, което слушате е "хауссс" или ви пускат техно, транс и кой знае още какво, но не правите особена разлика и слагате всичко под общ знамеател? :)
Ей тоя коментар още като го прочетох ми стана ясен човечеца... прочел две статии за различията ,различията между DJ и вече се сопкаме на другите ми всеки си избира дали да познава стила който слуша или не ...
вече както казах може би по горе или в друга подобна тема да ми казваш че си ловер и т.н. го отричам

ми аз лично ще говоря за себе си .. ДА твърдо мога да кажа че ги различаван знам че Армин пуска транс знам и за комерца на Давид Гета знам и за минимала на Ривас .. и български Dj знам , но няма да отричам че има и хора който го слушат шото е модерно и си земат 1 розова тениска и едни големи очила и хоп хаус маняци ... кофти е ама си е така аз за тва я пуснах тая тема да вида има ли хора които като мен слушат от няколко години или всички слушат от 3-4 месеца и вече са хаус маняци ... :) :)

е тва е най общото разпознаване което е необходимо за една минимална осоноwа и е хубаво че го имат някои хора ;)

Много ми е странно тея дето казаха в по горни постове че не сушат Хаус какво слушат? но конкретен стил а не прехвърляне ами всичко без тттт space_lady ето виж дали е от мене това което копира


Tuka otnosno mene imashe ... Syjelqwam predwaritelno che pisha na latinica prosto ne sym w BG i nqma kirilica ...
kakto i d a e
ne sym iskala da te obijdam s covechec prosto taka si govorq dori kogato stawa ypros ya momiche
otnowno se izwinqwam

drugoto koeto iskah da kaja nqma losho da daje e mnogo qko slushah daden stil ot mnogo vreme minavash prez podobni za da otkriesh sebe si i poznawash nai malkoto ot kyde e proizlqzyl stilyt e twa e strahotno .. mai nishto swrzano ne kazah no se nadqwam da ste me razbrali
...


Otnosno drusaneto ...
Ne da drusash shtom slusha kakwato i da bilo elektronna muzika
Moga da twyrdq che razlichavam shto gore stilovete e moga i da prawq greshki no pone imam minimalnoto koeto e smqtam i ne sym probwala kakywto i da e narkotik towa che kato si house trqbwa damyrkas ili pafkash e golqma glypost ako naistina slushash i useshtash muzikata shte mojesh da si naprawish kefa i bez droga i bez da politash wypreki che si na zemqta ...


Otnowo se izwinqwam na ...Space_Lady ... do kolkoto razbrah Aneliq ...

shte se radwam da se popishem :)

HouseMusicBoy
06-24-2009, 13:08
Space_Lady сега разбра надявам се , че не аз съм автора на онзи цитат :):):)

tuzaro
06-24-2009, 17:48
пичове, айде некой да ми даде 10 хаус песни, дето се слушат в момента, може и ремиксове на други песни, че ми трябват за утре пък аз не слушам такива неща.

PaulaSandr3z
06-26-2009, 18:26
mi to obshto vyeto trudno e da se kaje house koito se slusha ot vsichki vsichki slushat raylichni house
nai komers koito mogat da ti swzrshat rabota


sidekick - deep fear (phobia rmx)
maxi jazz - insomnia - chris crime rmx
Stonewash & Fagault- violet - lazy rich rmx
Zodiac Cartel- we don`t play that - pablo decode mix
Jesse Rose - you are all over my head
Visti & Meyland- Yes Maam (All Nite Long) - Trentem

SpAcE_LaDy
06-27-2009, 08:07
Space_Lady сега разбра надявам се , че не аз съм автора на онзи цитат :):):)

да и се извинявам на невежеството си :)

SpAcE_LaDy
06-27-2009, 08:08
а дали наистина това, което слушате е "хауссс" или ви пускат техно, транс и кой знае още какво, но не правите особена разлика и слагате всичко под общ знамеател? :)
Ей тоя коментар още като го прочетох ми стана ясен човечеца... прочел две статии за различията ,различията между DJ и вече се сопкаме на другите ми всеки си избира дали да познава стила който слуша или не ...
вече както казах може би по горе или в друга подобна тема да ми казваш че си ловер и т.н. го отричам

ми аз лично ще говоря за себе си .. ДА твърдо мога да кажа че ги различаван знам че Армин пуска транс знам и за комерца на Давид Гета знам и за минимала на Ривас .. и български Dj знам , но няма да отричам че има и хора който го слушат шото е модерно и си земат 1 розова тениска и едни големи очила и хоп хаус маняци ... кофти е ама си е така аз за тва я пуснах тая тема да вида има ли хора които като мен слушат от няколко години или всички слушат от 3-4 месеца и вече са хаус маняци ... :) :)

е тва е най общото разпознаване което е необходимо за една минимална осоноwа и е хубаво че го имат някои хора ;)

Много ми е странно тея дето казаха в по горни постове че не сушат Хаус какво слушат? но конкретен стил а не прехвърляне ами всичко без тттт space_lady ето виж дали е от мене това което копира


Tuka otnosno mene imashe ... Syjelqwam predwaritelno che pisha na latinica prosto ne sym w BG i nqma kirilica ...
kakto i d a e
ne sym iskala da te obijdam s covechec prosto taka si govorq dori kogato stawa ypros ya momiche
otnowno se izwinqwam

drugoto koeto iskah da kaja nqma losho da daje e mnogo qko slushah daden stil ot mnogo vreme minavash prez podobni za da otkriesh sebe si i poznawash nai malkoto ot kyde e proizlqzyl stilyt e twa e strahotno .. mai nishto swrzano ne kazah no se nadqwam da ste me razbrali
...


Otnosno drusaneto ...
Ne da drusash shtom slusha kakwato i da bilo elektronna muzika
Moga da twyrdq che razlichavam shto gore stilovete e moga i da prawq greshki no pone imam minimalnoto koeto e smqtam i ne sym probwala kakywto i da e narkotik towa che kato si house trqbwa damyrkas ili pafkash e golqma glypost ako naistina slushash i useshtash muzikata shte mojesh da si naprawish kefa i bez droga i bez da politash wypreki che si na zemqta ...


Otnowo se izwinqwam na ...Space_Lady ... do kolkoto razbrah Aneliq ...

shte se radwam da se popishem :)

всичко е точно :)

shnolka
06-27-2009, 11:12
наистина съм много съгласна с теб SpAcE_LaDy,когато слушаш някакъв стил музика трябва да знаеш нещо малко или много за него,а не само да си слушаш и да не знаеш какво слушаш..слушам house от 2 години е да признавам не съм пирфектна в различаването на стиловете но не ги и бъркам да кажа на drum-а,че е еди кво си примерно ама нз просто вече хората които слушат house заради самия house са много малко просто за почти всички е МОДА !!!!! за съжаление ............. :-x

MuziN
06-27-2009, 11:36
Дииии само като ги слуам теа с техните постове позьорчета ... нямало послание ....напроа ми иде да квот викаше господина ми по химия да си тегля важето ... Просто не искам да коментирам Space Lady си ви го каза :х И според мен доста изчерпателно ... а колко мога да ви изпиша ... Напрао едва се сдържам .... Може ли бе да има такиа хора :@ .... :-x

HouseMusicBoy
06-27-2009, 12:58
Дииии само като ги слуам теа с техните постове позьорчета ... нямало послание ....напроа ми иде да квот викаше господина ми по химия да си тегля важето ... Просто не искам да коментирам Space Lady си ви го каза :х И според мен доста изчерпателно ... а колко мога да ви изпиша ... Напрао едва се сдържам .... Може ли бе да има такиа хора :@ .... :-x може , ако не вярваш питаи газетата с розовите ризки и големите цаиси ... :? :? :? :?

PaulaSandr3z
06-27-2009, 21:37
Дииии само като ги слуам теа с техните постове позьорчета ... нямало послание ....напроа ми иде да квот викаше господина ми по химия да си тегля важето ... Просто не искам да коментирам Space Lady си ви го каза :х И според мен доста изчерпателно ... а колко мога да ви изпиша ... Напрао едва се сдържам .... Може ли бе да има такиа хора :@ .... :-x може , ако не вярваш питаи газетата с розовите ризки и големите цаиси ... :? :? :? :?


ami veche i teq s rozowoto ne se vodqt houseri a po skoro chalgari nikoga ne sym smqtala horata s golemi ochila rozowi teniski shalcheta i smeshni kecove za houseri ... te dori samite ne zanqt zashto se narichat taka ... ili pyk zashto ne nosqt .. t.e. znaqt za da sa edakwi i da ne se razlichawat ot drugite no weche izmestwame temata ot house kym moda i .. noesene kakto i da e

HouseMusicBoy
06-27-2009, 22:12
Дииии само като ги слуам теа с техните постове позьорчета ... нямало послание ....напроа ми иде да квот викаше господина ми по химия да си тегля важето ... Просто не искам да коментирам Space Lady си ви го каза :х И според мен доста изчерпателно ... а колко мога да ви изпиша ... Напрао едва се сдържам .... Може ли бе да има такиа хора :@ .... :-x може , ако не вярваш питаи газетата с розовите ризки и големите цаиси ... :? :? :? :?


ami veche i teq s rozowoto ne se vodqt houseri a po skoro chalgari nikoga ne sym smqtala horata s golemi ochila rozowi teniski shalcheta i smeshni kecove za houseri ... te dori samite ne zanqt zashto se narichat taka ... ili pyk zashto ne nosqt .. t.e. znaqt za da sa edakwi i da ne se razlichawat ot drugite no weche izmestwame temata ot house kym moda i .. noesene kakto i da e имам предвид че тези лица се мислят за представители на тази музика разбра ли защо го казвам

b0Nb0n
06-28-2009, 04:20
ти ощай тая работа че те си мислят че са еди кви си те могат да си мислят че са супер герои ама лошото идва като някой друг ги мисли за представители на еди кво си

HouseMusicBoy
06-28-2009, 07:51
ти ощай тая работа че те си мислят че са еди кви си те могат да си мислят че са супер герои ама лошото идва като някой друг ги мисли за представители на еди кво си подкрепям ....

PaulaSandr3z
06-28-2009, 08:46
ама лошото идва като някой друг ги мисли за представители на еди кво си


ami te horata deto i te sa na toq hal kato tqh gi mislqt za takiwa ...

b0Nb0n
06-30-2009, 04:54
ама лошото идва като някой друг ги мисли за представители на еди кво си


ami te horata deto i te sa na toq hal kato tqh gi mislqt za takiwa ...
силна мисъл
8-) :lol:

PaulaSandr3z
06-30-2009, 05:46
bih kazala nesvyrzana ... :D:D

b0Nb0n
06-30-2009, 05:50
мдаааа просто не знаеш колко пъти го четах тва изречение

HouseMusicBoy
06-30-2009, 08:23
ама лошото идва като някой друг ги мисли за представители на еди кво си


ami te horata deto i te sa na toq hal kato tqh gi mislqt za takiwa ...
силна мисъл
8-) :lol: трябва да вникнеш в нея :D:D:D:D

profear
06-30-2009, 09:02
Обожавам я тази музика :grin: :grin: И аз съм така мн ме зарежда на истина апак кат сам в някои хаус клуб направу се разбиваме спр як0о0о0о0о :P

b0Nb0n
06-30-2009, 09:30
Обожавам я тази музика :grin: :grin: И аз съм така мн ме зарежда на истина апак кат сам в някои хаус клуб направу се разбиваме спр як0о0о0о0о :P
яко яко


кво ва кефат тия клубове като open айра е не знам си колко пъти по добре особено сред природата просто като се сета за club и ми става тъжно

HouseMusicBoy
06-30-2009, 10:17
Обожавам я тази музика :grin: :grin: И аз съм така мн ме зарежда на истина апак кат сам в някои хаус клуб направу се разбиваме спр як0о0о0о0о :P
яко яко


кво ва кефат тия клубове като open айра е не знам си колко пъти по добре особено сред природата просто като се сета за club и ми става тъжно найстина е мн по яко чист въздух и яка музика :):) :grin: :grin: :grin: :grin:

addictiv
06-30-2009, 14:39
Az smelo moga da kaja, che ne razlichavam ni stilove, ni podstilove, no ima neshta koito mi pulnqt dushata, dokato gi slusham nastruhvam v bukvalniq smisul, izpulvat me s energiq i imam useshtaneto, che vsichko vutre v men pulsira v rituma :-o http://www.youtube.com/watch?v=BZmE3fUKU5U eto tova naprimer, moje da e super comersialno, no men me poburkva vseki put.
Ne znam koi DJ kakuv stil muzika pravi, za sujalenie ne znam koi sa nai-dobrite parcheta i setove, nqmam poznati, koito da me informirat, i vse pak az se kefq na muzikata. Nqkoi den shte otskocha do Ibiza, da se svetna za novite neshta, ne moje da sum tolkova izostanala, oshte poveche, che tozi stil muzika sqkash me privlicha ....

HouseMusicBoy
06-30-2009, 14:47
Az smelo moga da kaja, che ne razlichavam ni stilove, ni podstilove, no ima neshta koito mi pulnqt dushata, dokato gi slusham nastruhvam v bukvalniq smisul, izpulvat me s energiq i imam useshtaneto, che vsichko vutre v men pulsira v rituma :-o http://www.youtube.com/watch?v=BZmE3fUKU5U eto tova naprimer, moje da e super comersialno, no men me poburkva vseki put.
Ne znam koi DJ kakuv stil muzika pravi, za sujalenie ne znam koi sa nai-dobrite parcheta i setove, nqmam poznati, koito da me informirat, i vse pak az se kefq na muzikata. Nqkoi den shte otskocha do Ibiza, da se svetna za novite neshta, ne moje da sum tolkova izostanala, oshte poveche, che tozi stil muzika sqkash me privlicha .... като цяло браво нооо,, ай кат ходиш до Ибиза ме земи и мене а :D:D:D :-P :-P :-P :grin: :grin:

addictiv
06-30-2009, 15:53
Samo ako znaesh tochnoto mqsto :) Az znam, che edni ot nai-qkite diskoteki sa Pacha, Amnesia, Cream...

profear
07-01-2009, 09:20
ами да като цяло съм съгласен с тебе само тва за хауса той за жалост не се популяризира у нас като музика а като мода като начин на обличане начин на прически и всякакви такива .. и мене ми става много смешно като видя да речем някой дето си е изправил косата сложил очилата тениската на PUMA и хоп кво остана да си напиша на описанието I LOVE MINIMAL или IT`s all about house music ... а като им кажеш Carl Cox примерно и се чудят кво става а името Balthazar им говори оня който напрай песен за евровизия ... аз най-обичам да отида на Lion или на Андрез (него го обожавам) и да си напрая купона , но без дрога ... а ква беше оная глупост дето 1 преди мен написа който не друса не бил хаусър хаха а какъв е щом е фен на тая музика оперен певец ли ?!?! ... няам думи за такива изказвание но ако вскички който се пишат на хаус маняци знаято колкото мен или пък колкото теб ( не отричам че знаеш повече от мен ,то се видя, та мисълта ми е че щеше да е мн по яко всеки щеше да си е самостоятелен а не пълно копие на другия говоря за Fashion House music lovers :D:D а иначе за изказванията ти ;-) ;-)

ще ти кажа само ЕВАЛА! БРАВО! Това ми хареса:

..и да си напрая купона , но без дрога ...
ето това не мога да обясня на скапания ни народ /по-точно хората, които не знаяткакво е хаус и транс/, че НЕ е необходимо да друсаш, за да слушаш някой от тези два стила.. аз пак ще си говоря за транса, защото при хауса не съм толкова запозната, в България кажеш ли думата "Транс", всички се плашат, може би защото е непознато като стил все още.. не говоря за псай и гоа, а за мелодичния, вокалния, емоционалния, еуфоричния транс.. и всеки, на когото кажа, че слушам тази музика, ме пита "а какво взимаш".. абее, хора... осъзнайте се, че именно МУЗИКАТА е нашият наркотик.. аз, лично, като ходя по партита, съм във възможно най-най-трезвто си състояние - дори бира не пия.. МУЗИКАТА е моята дрога.. тя ме зарежда, тя ми дава всичко, от което имам нужда - енергия, емоции и т.н. и естествено компанията.. винаги като отида на транс парти сме огромна компания.. поне 20-30 човека, а ако е по-голямо парти - поне 50-60 човека.. както сега на Above & Beyond бяхме.. и където и да отида в клуба, все с някого си лафя :) но главно скачам и викам и пея.. това се прай на партиии :) :grin: :grin: :grin: :grin:

ох, олях се отново, извинете ме :) Хах, а обличането на "хаусърите".. кво значи стил на обличане на хаусър.. УАУ.. големите очила с решетката /каквито аз някога имах и не носех/ и зализаната като на крава прическа.. тва не е ХАУС обличане.. тва е етикет.. лепнат от нищото.. очилата са си парти очила, можеш да ги сложиш на всяко едно парти /нямам предвид чалготека/, прическите са типично чалгарски, а за партита има сякви екстравагантни неща, които можеш да позлваш - например светещи очила, перуки.. сини, зелени, розови и т.н. тва е един вид парадно облекло, чиято цел е просто да привлечеш внимание на партито :)
еми.. смех.. кво да ви кажа :) 8) =; =; \:D/ =D> =D> =D> колкото повече хора мислят като нас толкова по добре :):):):) e тфа е хората си казаха всичко тфа е което трява да се знае ами тфа е ХАУС БЕСТ ве :P

FreEakYyboYy
07-01-2009, 09:28
Обожавам го :grin: :grin: :grin: :smt066 :smt066 :-({|= :-({|=

Whooly
07-01-2009, 11:17
Много се кефя на този стил музика

Оффтопик: Има едно радио Нова и го слушам през нета - дават много яки хаус парчета, някой знае ли как може да си ги сваля да си ги кача на тел-а?

HouseMusicBoy
07-01-2009, 12:34
Много се кефя на този стил музика

Оффтопик: Има едно радио Нова и го слушам през нета - дават много яки хаус парчета, някой знае ли как може да си ги сваля да си ги кача на тел-а?ми и аз имам няколко сета от там на андрез щото ми е любим Dj ама не го слушам онлайн виж ако дават имената на песните си я намери в нета и си я качи в телефона аз така правя но с друго по яко радио :):)