PDA

View Full Version : моля за съветче



Find0
05-23-2009, 04:44
Преди 4 месеца приятелката ми скъса с мен (причинта за това беше в мвн) и съвсем скоро след това реших да говоря с нея и да опитаме пак , но тя отказа. Мислех си , че след време чувствата ми кам нея ще избледнеят и така до този момент в които вече не издържам , оказа се противното чувствата ми към нея все пове4е се засилват . Много я обичам инаистина бих положил всички усилия да поправя грешките си само да ми даде шанс. В момента тя си няма приятел , а отно6енията ни са много добри . Та въпроса ми е дали има шанс пак да потрагнат нештата или категорично не след толкова голям период на раздяла


а причината за раздялата както казах по горе сам аз и по точно в едни моменти когато и беше супер напрегнато и трудно аз се заяждах с нея не я подкрепях накрая просто и писна (и нормално според мен) благодаря предварително :( :(:(:(

soul1199
05-23-2009, 07:07
мисля,4е трябва да поговори6 с нея,кажи й,4е наистина я оби4а6 и 4е не издържа6,помоли я за 6анс,ако не пробва6 няма,как да знае6,какво да прави6,ако не опита6 :)

MP
05-23-2009, 07:10
Какво значи голям период на раздяла?Колко?

BlueFace
05-23-2009, 08:08
Какво значи голям период на раздяла?Колко?

Еми той човекът си е написал : "Преди 4 месеца....."

По темата мисля че трябва да говориш с нея.Няма какво да губиш.Отиди и и кажи ,че я обичаш много и не можеш без нея,че си сгрешил и съжаляваш и искаш пак да сте заедно.Обещай и че няма да правиш повече тази грешка и разбира се не я прави повече ако отново тръгнете ...

Hilary_
05-23-2009, 08:12
Не мисля, че имаш тази възможност... :( :( Щом твоите опити не са я разубедили ... значи няма и да стане скоро поне аз така си мисля... :(

renigildo
05-23-2009, 08:19
Според мен периодът от време не е от значение, може и да не изпитва нищо към теб, но няма какво да губиш-по-добре опитай. И не се самозаблуждавай, че ще я изгубиш като приятел и т.н. защото тя може и да те мисли само за приятел , но ти вечно ли ще се измъчваш?

hisy
05-23-2009, 09:26
мисля,4е трябва да поговори6 с нея,кажи й,4е наистина я оби4а6 и 4е не издържа6,помоли я за 6анс,ако не пробва6 няма,как да знае6,какво да прави6,ако не опита6 :) +1

Find0
05-23-2009, 21:36
мн ви благодаря за обарнатото внимание ре6их да погоевоя с нея или поне да опитам 4естно да си призная ме е страх от по вероятния отговор който можеби 6те последва но при евентуалen отказ поне ще избия всякакви надеж
ди от главата си

LetTheMusicTalks
05-23-2009, 21:39
мисля,4е трябва да поговори6 с нея,кажи й,4е наистина я оби4а6 и 4е не издържа6,помоли я за 6анс,ако не пробва6 няма,как да знае6,какво да прави6,ако не опита6 :) +1
\:D/

My6mYLka
05-23-2009, 22:02
еми просто опитай . . . няма как да разбереш ако не го направиш това

IndependentGirl
05-23-2009, 22:16
Преди 4 месеца приятелката ми скъса с мен (причинта за това беше в мвн) и съвсем скоро след това реших да говоря с нея и да опитаме пак , но тя отказа. Мислех си , че след време чувствата ми кам нея ще избледнеят и така до този момент в които вече не издържам , оказа се противното чувствата ми към нея все пове4е се засилват . Много я обичам инаистина бих положил всички усилия да поправя грешките си само да ми даде шанс. В момента тя си няма приятел, а отно6енията ни са много добри . Та въпроса ми е дали има шанс пак да потрагнат нештата или категорично не след толкова голям период на раздяла


а причината за раздялата както казах по горе сам аз и по точно в едни моменти когато и беше супер напрегнато и трудно аз се заяждах с нея не я подкрепях накрая просто и писна (и нормално според мен) благодаря предварително :( :(:(:(

Съжалявам, но не мисля, че има шанс отново да сте заедно.. много песимистично звучи 8-) .. говорил си с нея пак да се съберете и тя ти е отказала, а и ти си бил причината да се разделите.. еми простооо.. няма начин.. :? :( .. Горе главата! :wink:

Find0
05-31-2009, 02:52
здравейте отново пак ше ви подосаждам малко най на края се реших да говоря с момичето , но всичко се пре Е**А та гледаите какво стана бях на дискотека и видях че тя е пред входа сама малко реди да трагна , бившия и приятел утиде кам нея супер пиян хвана я за врата и почна да я мъкне на някаде малко се усамних дали не е някакав базик но самнението отпадна до момента които не се изпищя доста грозно тогава хукнах и ето ти стана схавтката ((( не искам да се описвам като рицаря спасител но така се стекоха нещата))) пияното говедо барзо падна общо взето всичко приклучи барзо но начина по които ме изгледа тя беше.... питях да я испратя не каза нищо сякаш си глатна езика качи се в таксито и си отиде . Та конкретния ми въпрос е : Как мислите тотално ли усрах нещата

ПС. няма на направя на никой забележка за остри критики моля
за мнения благодаря предварително на вс :( :( :( :(

Hilary_
05-31-2009, 08:13
здравейте отново пак ше ви подосаждам малко най на края се реших да говоря с момичето , но всичко се пре Е**А та гледаите какво стана бях на дискотека и видях че тя е пред входа сама малко реди да трагна , бившия и приятел утиде кам нея супер пиян хвана я за врата и почна да я мъкне на някаде малко се усамних дали не е някакав базик но самнението отпадна до момента които не се изпищя доста грозно тогава хукнах и ето ти стана схавтката ((( не искам да се описвам като рицаря спасител но така се стекоха нещата))) пияното говедо барзо падна общо взето всичко приклучи барзо но начина по които ме изгледа тя беше.... питях да я испратя не каза нищо сякаш си глатна езика качи се в таксито и си отиде . Та конкретния ми въпрос е : Как мислите тотално ли усрах нещата

ПС. няма на направя на никой забележка за остри критики моля
за мнения благодаря предварително на вс :( :( :( :(

Ами лошото е в случая, че едно благодаря не ти е казала... :? Не си усрал нещата... такова нещо малко момчета биха направили за който и да е... но наистина няма смисъл... щом и това не я накарало да се осъзнае... :?

Find0
05-31-2009, 15:27
"Hilary" аз сам личност сас мн отрицателни качства и едно от наи големите е ,че приемам всичко много на вътре , а не трябва да е така . Аз ще се боря докато не отлети и последната надежда пък каквото стане :(:(


ПС: Благодаря на всички които се опитаха да помогнат по един или друг начин :)

Faces
05-31-2009, 15:31
Нямаш шанс брато щом един път те е резнала и след тая случка и думичка не ти е казала едва ли нещо ще стане.Но си длъжен да поговориш с нея да заложиш всичко и така или да изгубиш всичко или да спечелиш шибано е да живееш с няква надежда в гърдите и да чакаш всеки ден да се сбъдне а тя да не сбъдва и ти да чакаш и чакаш...

pepsinka
05-31-2009, 15:36
така е.. винаги когато си изгубил нещо по късно го оценяваш, но ти не се отчайвай главата нагоре и за следващия път внимавай :)

soul1199
06-08-2009, 06:50
здравейте отново пак ше ви подосаждам малко най на края се реших да говоря с момичето , но всичко се пре Е**А та гледаите какво стана бях на дискотека и видях че тя е пред входа сама малко реди да трагна , бившия и приятел утиде кам нея супер пиян хвана я за врата и почна да я мъкне на някаде малко се усамних дали не е някакав базик но самнението отпадна до момента които не се изпищя доста грозно тогава хукнах и ето ти стана схавтката ((( не искам да се описвам като рицаря спасител но така се стекоха нещата))) пияното говедо барзо падна общо взето всичко приклучи барзо но начина по които ме изгледа тя беше.... питях да я испратя не каза нищо сякаш си глатна езика качи се в таксито и си отиде . Та конкретния ми въпрос е : Как мислите тотално ли усрах нещата

ПС. няма на направя на никой забележка за остри критики моля
за мнения благодаря предварително на вс :( :( :( :(споко бе пи4 не си острал не6ата,мисля,4е трябва да говорите насаме за вси4ко :)

newii
06-08-2009, 07:03
Драпни я настрани и я помоли да говорите сериозно .. кажи и че съжеляваш за всичко станало и че искъш да си поправиш грешката .. кажи и че си се усазнал за тези 4 месеца и мислиш вече по поразличен начин ... аа тва че не ти е казала нищо може би е нормално .. не го е очаквала и не е знаела кво да каже ... успех :) :)

flowerlina
06-08-2009, 16:42
мисля,4е трябва да поговори6 с нея,кажи й,4е наистина я оби4а6 и 4е не издържа6,помоли я за 6анс,ако не пробва6 няма,как да знае6,какво да прави6,ако не опита6 :) +1
\:D/
+1

Ayame
06-08-2009, 17:16
Мен, според мен момичето е било в лек шок от това, което е станало и за това не е отреагиралана въпроса ти, ако ти се отдаде възможно си говори с нея насаме след известно време ... Споко не си прецакал нещата, постъпил си правилно :)

Hilary_
06-08-2009, 18:00
"Hilary" аз сам личност сас мн отрицателни качства и едно от наи големите е ,че приемам всичко много на вътре , а не трябва да е така . Аз ще се боря докато не отлети и последната надежда пък каквото стане :(:(


ПС: Благодаря на всички които се опитаха да помогнат по един или друг начин :)
... аа без таквиа... и аз съм такава и кво?! Това, че тя не го е оценила си е лично нейн проблем... ще има човек, който ще го оцени... :?
И недей да говориш така за себе си ... :? Всеки носи и лошото и хубавото у себе си ... :? Успех ти желая! 8)