PDA

View Full Version : Защо се промняте?



H8_mE
05-23-2009, 06:11
Защо всички момчета след 3тия месец се променят по този отвратителен начин?Започва да говори на момичето каквото му падне,сякаш не сме одушевени предмети и нищо няма да почувстваме,ако ни обидят.Или пък започват да се държат сякаш не им пука,а уж все още искат да са с теб и те обичат.Не съм го чула скоро да ми каже сам,че ме обича.А преди време ми беше казал,че аз не му го казвам.И какво,сега винаги аз първа го казвам и то отговора е един ... Сякаш след определн период от време спират да те уважават и да се страхуват ,че могат да те загубят.Според вас когато човек обича друг не би ли направил всичко,за да е с него и да го направи щастлив?Не знам какво да правя вече.Толкова много неща правя,за да му докажа,че значи много за мен,а той сякаш въобще не го вижда.Моля ви,кажете ми какво трябва да направя в случая? :(

blackvelvet
05-23-2009, 06:31
И аз съм в същата сиуация в момента...като изключим малко първата част.И при мен след третия месец адски много се промени.Имаше момент,когато два пъти в skype-а излезна без да ми каже довиждане,пък камо ли че ме обича.Тогава адски много се ядосах и реших,че следващия път ще говоря с него.

Извинявай,че малко се отплеснах....та,незнам аз си мисля,че това е временно.Всимасл,че след някой друг ден ще се сети за какво става въпрос и че е сбъркал със това негово държание...

FiRe_LaDy
05-23-2009, 06:44
От момчета съм чувала,че за тях не е нужно да ни го казват по хиляда пъти и постоянно да ни се доказват за най-малкото.На тхя им е достатъчно това да знаят,че ги обичаме и сме с тях.Говорила съм си и с бившия ми и той ми каза,че предпочитал да ми го казва по-рядко.А това до промяната след 3-тия месец мисля че се дължи ... на това че вече е свикнал с теб и се е отпуснал,но чак пък да те убижда!Ако съдя по мен и предишнаа ми връзка и двамата с него се отпуснахме около 3 месец напълно и започнахме да си говорим за абсолутно всичко.Според мен по-добре поговори с него и го питай за нещата,които те притесняват.

Find0
05-23-2009, 06:50
според мен е до характер . Аз също се промених е не след 3-я месец след 11-я просто се случи и аз не мога да обясня защо но едно от предположенията ми е 4е проблема които имах в тия моменти рефлектира6е варху връзката ни което изобщо не бешее правилно :( :( :( :(

Giva
05-23-2009, 06:52
При нас нямаше такова нещо.Просто се отпуснахме повече,споделяхме повече,сближихме се повече.Твоят приятел или не е от хората,които показват чувствата си или вече не се страхува че може да те загуби.Поговорете и му обясни как се чувстваш.

Muccia
05-23-2009, 06:52
И аз мисля така..вече сте заедно от 3 месеца все пак,не можеш да очакваш същото отношение като от 1 седмица например.В началото почти не се познавате,той иска да покаже най-добрите си страни,но с течение на времето просто си се връща такъв какъвто е бил винаги :-D в което няма нищо лошо,замисли с емалко дали ти се държиш така както в началот -не нали? :-) Моят съвет е да му кажеш че се нуждаеш от почеста проява на чувства ли де да знам,ти си избери точните думи но горе-долу с такъв смисъл :-D Успех 8-) :-)

H8_mE
05-23-2009, 06:56
Като казах отпускане нямах предвид да си говорим за всичко.Да,ние си говорим за каквото си поискаме.Въпроса е там,че в началото не би си позволил да ми държи такъв тон и език.Плюс това веднъж ми се обади ,за да ме пита защо вече не му казвам,че го обичам като приключим разговора си .... та това на мен не ми говори,че няма нужда да му го казвам ... Обаче,когато аз го попитам защо не ми го казва вече,той започва да се дразни казва ми,че задавам тъпи въпроси и да си гледам работата и до там .Преди не би си позволил да ми каже "Гледай си работата" каквото и да го попитам.И не разбирам как може той да го пита това без да е тъп въпроса и без да се дразня,но аз не мога ....

soul1199
05-23-2009, 07:00
да и на мен ми се е случвало,само,че беше след 2-рия месец,поговорих с него,а той се едно не му пукаше и ме обиждаше и т.н. и аз го зарязах 8-) 8-)

3oPuTy
05-23-2009, 07:06
:shock: Чета ви мненията и се шашкам :shock:
НИКОГА до сега не ми се е случвало момче да се промени след 3-я месец :shock: Всъшност единственото момче,което се промени докато ходехме беше едно старо гадже и то мааалко преди да направим 2 години :? :shock: Честно казано ми става мъчно за вас момичета :-#

H8_mE
05-23-2009, 07:11
На мен също ми е мъчно,защото преди това се държеше толкова добре ... казвал ми е толкова хубави неща,правил е за мен толкова много и аз също за него,когато се виждахме беше нещо прекрасно... и сега имаме такива моменти,но те са все по-рядко.Няколко пъти обаче ми е казвал,че иска да се разделим,а след това ми казва,че е щял да напави най-голямата си грешка като се раздели с мен.Имам чувството,че не е щастлив с мен,а той казва това за мен.Когато ме разплаче ми казва,че е по-добре да се разделим,защото само съм страдала с него,но имам чувството,че го казва,защото той е нещастен,но да се разделим с причината,че аз не съм ... Когато искам да поговорим,той ми казва,че това са глупости и не иска да продължим разговора .... :cry:

vesito13
05-23-2009, 07:18
Стигнах до третия ред и спрях да чета . Защо казваш всички ? Ти с всички мъже на тая земя си ходила 3 месеца и после са се променили ли :-o Спрете с това всички , иначе говорите , не слагайте всички под общ знаменател , има и различни , но това е , когато на вас ви изнася , а когато не ви изнася ВСИЧКИ :? Е не всички са такива , след третия месец , момчетата са се държали толкова добре с мен , колкото и след първия , никой не се е променял . А той се държи кофти с теб , може би защото си му омръзнала или вече те е приел за даденост .

bebybsss
05-23-2009, 07:35
Амм... Мисля, че няма какво да правиш до този човек... Както каза vesito13, той вече те е приел за даденост, а това стане ли вече няма накъде да вървите, връзката просто се е изчерпала и няма смисъл и двамата да се мъчите... Огледай се и ще намериш момчето, което няма да се промени... Не всички са такива каквито се описват е даам лошо е да слагаме под общ знаменател момчетата. :wink:

haritov
05-23-2009, 07:40
направи нещо за нея то освен че трябва да и казваш че я обичаш трябва и да го доказваш познаваш я знам че и правиш подаръци но пробвай нещо по нестандартно 8-)

sadsad
05-23-2009, 07:45
Да говориш с него сериозно. Попитай го какво иска и сама ще разебреш.

Bellatrix
05-23-2009, 07:56
:shock: Чета ви мненията и се шашкам :shock:
НИКОГА до сега не ми се е случвало момче да се промени след 3-я месец :shock: Всъшност единственото момче,което се промени докато ходехме беше едно старо гадже и то мааалко преди да направим 2 години :? :shock: Честно казано ми става мъчно за вас момичета :-#
Съгласна. Изумително! Толкова ли сте зле, че им омръзвате на третия месец!!!??? :shock: Или се хващате с някакви злета... :(

При мен промените все са били към по-добро.

Hilary_
05-23-2009, 08:10
Било ми е познато и този момент... ами свикнал е с теб и вече те има за даденост... съветът ми е да поговориш с него и да му кажеш, че имаш нужда от внимание ... от всички онова, което е правил за теб преди тези 3 месеца... дано се осъзнае... :-o

XTREMEFREERIDE
05-23-2009, 09:38
Сигурно има причина, ама чак пък след третия месец.. толкова скоро.. ?! :-o

vampirekiss
05-23-2009, 09:47
просот много му се оставяш зда това е всичко.Като ме напсува мене някой,колкото и да го обичам направо го режа.Всичко може да е,ама да се имат уважението.

sladur4etyYy
05-23-2009, 10:25
държи се така, защото ти му позволяваш. някъде беше написала нещо от сорта, че правиш всичко за него. питам те- защо? той се държи като кретен, ти правиш всичко за него.. :? почни да се държиш малко по- хладно, дай му да разбере, че не си негова собственост, че няма да го търпиш такъв и че има и други, които дават мило и драго, за да са с теб. нека се постресне малко. ако и тогава не се промени, аз бих го оставила, защото явно няма смисъл.

sasha_90
05-23-2009, 11:38
В голяма заблуда си!Попадането ти на неподходящи,не означава,че всички били идиоти!

Whyniser
05-23-2009, 12:24
Това не е промяна.Просто свиква с поведението ти и се отпуска и за това те убижда (смятам,че не е умишлено) .

kris4en
05-23-2009, 19:33
в същата ситуация съм...може би дори не пряко ме е обиждал и след третия месец адски много се промени...аз си продължавам да го обичам такъв какъвто е! въпреки всичко-стана груб,прави се че не му пука...спря много често примерно като пишем в скайп той просто си излиза без да каже нищо...е няма такава болка просто...всеки път ще каже нещо което до ме обиди или ако почнем някой важен разговор той онказва до говори защото нямало смисъл...остана ми само да се надявам ще пак ще бъде такъв какъвто беше преди-мил и се интересуваше от всичко...незнам защо нещата са така но от моя страна чувствата не се променят :)

H8_mE
05-24-2009, 18:03
Оказа се,че всичко е било едно голямо недоразумение и сега сме си както преди.В смисъл и преди е ставало така и после всичко се е оправяло ... Бях сигурна,че той не е като оня тъпак,с който ходех преди това :) Благодаря ви за мненията все пак!И ми напомнете повече да не пускам теми тук,а само да отговарям! :D

Boyd
05-24-2009, 19:20
А защо си мислиш, че всички се променят !? Може би просто са такива, а като се запознаете/тръгнете се държат по малоумния начин да ви угаждат на всичко и да ви подкрепят във всичко, дори да не са съгласни? Като попадаш само на позьори - оплаквай се!

Faces
05-24-2009, 19:27
Защо всички момчета след 3тия месец се променят по този отвратителен начин?Започва да говори на момичето каквото му падне,сякаш не сме одушевени предмети и нищо няма да почувстваме,ако ни обидят.Или пък започват да се държат сякаш не им пука,а уж все още искат да са с теб и те обичат.Не съм го чула скоро да ми каже сам,че ме обича.А преди време ми беше казал,че аз не му го казвам.И какво,сега винаги аз първа го казвам и то отговора е един ... Сякаш след определн период от време спират да те уважават и да се страхуват ,че могат да те загубят.Според вас когато човек обича друг не би ли направил всичко,за да е с него и да го направи щастлив?Не знам какво да правя вече.Толкова много неща правя,за да му докажа,че значи много за мен,а той сякаш въобще не го вижда.Моля ви,кажете ми какво трябва да направя в случая? :(
Така първо това "всички момчета" беше напълно ненужно и смешно аз приятелката си 2 години я носих на ръце и да не ти казвам кво получих в замяна.Ако истинските те обича не след 3 месеца ами и след 30 години пак би се държал уважително с теб кво да прайш в тая ситуация ли ми по добре си дайте почивка да му залипсваш малко и да осъзнае колко много те обича и че не заслужаваш това отношение.

LiveFlower
05-24-2009, 20:29
Представи си кви сте дефектни,майна ! :razz: